Načítám…
Image 1

X Švehla (100 let)

ID: 33390

Praha

  • 72 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 220 /297
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 72
    Zápasů v lize ( 34 / 27 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

18 . Úroveň B

160 bodů
219. místo (197. místo v mužích)
B.L. D.P. X.Š. D.W. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Barbora Legátová
3:2
5 14 179
2 .
Image 1
David Paulus
2:3
2 11 173
3 .
Image 1
X Švehla
0 0 160
4 .
Image 1
Douglas Wong
0 -11 149
5 .
Image 1
Kristýna Míková
0 -14 146

Letní sezóna 2020

15 . Úroveň C

165 bodů
180. místo (165. místo v mužích)
J.J. R.S. X.Š. J.Š. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Richard Sladovník
2:3 3:0
3:S
3:0 22 11 193
3 .
Image 1
X Švehla
0:3 0:3 S:3 3:2 5 0 165
4 .
Image 1
Jakub Šenk
0:3
S:3
3:S S:S 4 -11 153
5 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3 0:3 2:3 S:S 0 -14 146

14 . Úroveň B

158 bodů
168. místo (154. místo v mužích)
M.N. J.V. M.P. X.Š. I.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Nepraš
3:2
3:0
3:1
3:0
25 14 199
2 .
Image 1
Jakub Vilhelm
2:3
3:1
3:0
3:1
21 11 192
3 .
Image 1
Milan Peterka
0:3 1:3 3:1 3:2 12 0 172
4 .
Image 1
X Švehla
1:3
0:3
1:3 3:0 9 -11 158
5 .
Image 1
Iva Benešová
0:3
1:3
2:3 0:3 3 -14 149

15 . Úroveň C

195 bodů
155. místo (142. místo v mužích)
X.Š. P.S. R.S. J.P. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
X Švehla
3:1
2:3
3:0 3:S 21 14 195
2 .
Image 1
Petr Symerský
1:3 3:S 3:0 3:S 20 11 191
3 .
Image 1
Richard Sladovník
3:2
S:3 3:0
3:S
18 0 178
4 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 155
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 146

15 . Úroveň C

155 bodů
172. místo (154. místo v mužích)
P.K. M.P. X.Š. Z.P. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Knězů
3:1 3:1
3:0
3:0 26 14 180
2 .
Image 1
Milan Peterka
1:3 3:0
3:2
3:0 20 11 171
3 .
Image 1
X Švehla
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 155
4 .
Image 1
Zuzana Procházková
0:3
2:3
0:3
3:1
8 -11 137
5 .
Image 1
David Paulus
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 127

Jarní sezóna 2020

18 . Úroveň B

195 bodů
214. místo (200. místo v mužích)
Z.R. J.V. X.Š. K.M. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Randa
3:0
3:0
3:2
3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0:3
3:1
3:0
3:0 20 11 211
3 .
Image 1
X Švehla
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Kristýna Míková
2:3
0:3
0:3 3:2 7 -11 176
5 .
Image 1
Petr Valenta
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 168

20 . Úroveň B

232 bodů
234. místo (215. místo v mužích)
J.Š. X.Š. Z.O. Z.R. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 239
2 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:0
3:1
3:0 21 11 232
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
1:3
0:3
3:2
3:0
13 0 213
4 .
Image 1
Zdeněk Randa
1:3
1:3
2:3
3:0
11 -11 200
5 .
Image 1
David Paulus
0:3 0:3
0:3
0:3
0 -14 186

Podzimní sezóna 2019

19 . Úroveň A

180 bodů
243. místo (218. místo v mužích)
J.D. M.P. J.K. X.Š. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Dušová
3:0 3:2
3:0
3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 211
3 .
Image 1
Jitka Klausová
2:3
1:3
2:3
3:0
12 0 192
4 .
Image 1
X Švehla
0:3
0:3 3:2 3:1 11 -11 180
5 .
Image 1
Kamil Bandžak
0:3 0:3
0:3
1:3 1 -14 167

19 . Úroveň C

169 bodů
220. místo (200. místo v mužích)
T.J. X.Š. M.T. K.M. j.z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jandera
3:0
3:1
0:3
3:0
20 14 174
2 .
Image 1
X Švehla
0:3
3:2
3:1 3:0 18 11 169
3 .
Image 1
Monika Tomanová
1:3
2:3
3:1 3:0 16 0 156
4 .
Image 1
Kristýna Míková
3:0
1:3 1:3
S:3
9 -11 138
5 .
Image 1
jana zarybnicka
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -14 132

18 . Úroveň A

168 bodů
239. místo (214. místo v mužích)
M.N. J.D. J.K. J.M. X.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Novak
3:1
3:S
3:2
3:0
24 14 218
2 .
Image 1
Jaroslav Ducheček
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 211
3 .
Image 1
Jiří Květoň
S:3
2:3 3:0 3:0 16 0 196
4 .
Image 1
Jakub Machat
2:3 0:3 0:3 3:2 7 -11 176
5 .
Image 1
X Švehla
0:3
0:3 0:3 2:3 2 -14 168

17 . Úroveň B

194 bodů
218. místo (197. místo v mužích)
P.R. T.M. A.R. X.Š. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Raszyková
3:1
3:2
3:1
3:0
24 14 238
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3 3:0 1:3 3:0 16 11 227
3 .
Image 1
Adam Rezek
2:3
0:3 3:0 3:0 16 0 216
4 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:1 0:3 S:S 5 -11 194
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -14 184

Letní sezóna 2019

17 . Úroveň C

177 bodů
183. místo (171. místo v mužích)
X.Š. Š.N. P.V. L.J. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
X Švehla
3:2 3:2 3:0
3:S
23 14 177
2 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 173
3 .
Image 1
Petr Vitásek
2:3 0:3 3:1
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Lucie Janiczková
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -5 142
5 .
Image 1
Lída Bílková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

15 . Úroveň B

146 bodů
190. místo (175. místo v mužích)
M.L. O.T. M.N. M.K. X.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Landa
3:0
3:0 3:0
3:0
28 14 202
2 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
0:3
3:0 3:0
3:S
20 11 191
3 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
X Švehla
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

16 . Úroveň C

134 bodů
172. místo (160. místo v mužích)
X.Š. F.B. J.V. D.K. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:0
3:2 3:0 20 14 134
2 .
Image 1
František Beneš
3:1
3:1
S:S
3:S
16 11 127
3 .
Image 1
Jan Valenta
0:3
1:3
2:3
3:S
9 0 109
4 .
Image 1
David Kučera
2:3
S:S
3:2
S:S
3 -5 98
5 .
Image 1
Tomáš Pokorný
0:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 84

16 . Úroveň A

115 bodů
185. místo (170. místo v mužích)
A.K. A.R. X.Š. D.W. E.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adrián Krištof
2:3
3:1 3:0 3:0 22 14 136
2 .
Image 1
Adam Rezek
3:2
S:3
3:1 3:2 16 11 127
3 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:S
1:3 3:0 15 0 115
4 .
Image 1
Douglas Wong
0:3 1:3 3:1 3:0 14 -5 109
5 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3 2:3 0:3 0:3 2 -14 88

Jarní sezóna 2019

20 . Úroveň C

154 bodů
244. místo (223. místo v mužích)
H.R. M.H. X.Š. J.O. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Honza Richter
3:1
3:0
S:3
3:S
19 14 173
2 .
Image 1
Marcela Havlaskova
1:3
3:2
3:S
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
X Švehla
0:3
2:3
3:S
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Jirka Oktabec
3:S
S:3
S:3
S:S 4 -11 133
5 .
Image 1
Roman Pagáč
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 124

21 . Úroveň A

164 bodů
254. místo (229. místo v mužích)
R.Š. X.Š. Z.K. Z.O. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Romana Štěpánová
3:2
3:0
3:0 3:0 26 14 180
2 .
Image 1
X Švehla
2:3 3:0
3:1
S:S 13 11 164
3 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
0:3 0:3 3:0 7 0 147
4 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
1:3
3:0 S:S 6 -11 135
5 .
Image 1
Pablo Maldonado
0:3 S:S 0:3 S:S -4 -14 122

20 . Úroveň C

126 bodů
269. místo (239. místo v mužích)
A.D. Š.N. F.G. R.Š. X.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Anna Dufková
2:3
3:S
3:1
3:S
20 14 174
2 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
3:2
3:S
2:3
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Filip Grelich
S:3
S:3
3:0
3:S
13 0 153
4 .
Image 1
Romana Štěpánová
1:3
3:2
0:3
3:S
12 -11 141
5 .
Image 1
X Švehla
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

22 . Úroveň A

171 bodů
266. místo (235. místo v mužích)
X.Š. Š.N. O.T. J.V. A.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
X Švehla
3:2 S:S 3:0 3:0 17 14 171
2 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
2:3 1:3 3:0 3:0 17 11 168
3 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
S:S 3:1 3:0
S:S
9 0 149
4 .
Image 1
Jan Vítek
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 135
5 .
Image 1
Adéla Matoušková
0:3 0:3
S:S
1:3 -1 -14 125

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 15. Jakub Šenk S:3
24.09.2020 16:30 15. Richard Sladovník Sportcentrum Step 0:3
21.09.2020 17:00 15. Michaela Matasová 3:2
20.09.2020 19:30 15. Jaroslav Janda Hamr Braník 0:3
01.09.2020 18:00 14. Martin Nepraš Hamr Braník 1:3 Komentáře
21.08.2020 17:00 14. Jakub Vilhelm Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.08.2020 19:00 14. Milan Peterka Hamr Braník 1:3
16.08.2020 20:30 14. Iva Benešová Hamr Braník 3:0
10.08.2020 00:10 15. Ondřej Pekař 3:S
29.07.2020 18:00 15. Richard Sladovník Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
27.07.2020 17:00 15. Petr Symerský SportCentrum JEREMI 3:1
20.07.2020 17:30 15. Jana Pfeiferová SportCentrum JEREMI 3:0
12.07.2020 21:00 15. Milan Peterka Hamr Štěrboholy 0:3
10.07.2020 18:00 15. Zuzana Procházková Sportcentrum Step 3:0
30.06.2020 20:30 15. David Paulus Sportcentrum Step 3:0
29.06.2020 16:00 15. Petr Knězů Badminton Arena Skalka 1:3
12.06.2020 08:30 18. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 3:0
03.06.2020 16:00 18. Kristýna Míková Badminton Arena Skalka 3:0
25.05.2020 20:30 18. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
24.05.2020 19:00 18. Jakub Vilhelm Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
27.02.2020 20:00 20. David Paulus Sportcentrum Step 3:0
13.02.2020 19:30 20. Zdeněk Opravil Tenis Centrum Lužiny 3:0 Komentáře
10.02.2020 21:00 20. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
05.02.2020 20:00 20. Jiří Šimandl Hamr Štěrboholy 1:3
30.01.2020 16:00 19. Kamil Bandžak Sportcentrum Step 3:1
22.01.2020 17:00 19. Jitka Klausová SportCentrum JEREMI 3:2
21.01.2020 19:00 19. Jana Dušová 0:3 Komentáře
19.01.2020 18:00 19. Markéta Pulkrabová Sportcentrum Step 0:3
27.12.2019 18:00 19. Monika Tomanová Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
19.12.2019 21:30 19. Tomáš Jandera Hamr Braník 0:3 Komentáře
07.12.2019 18:00 19. jana zarybnicka Hamr Braník 3:0
06.12.2019 19:00 19. Kristýna Míková 3:1
29.11.2019 17:00 18. Jakub Machat Hamr Štěrboholy 2:3
28.11.2019 21:00 18. Jiří Květoň Sportcentrum Step 0:3
07.11.2019 11:00 18. Martin Novak Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
04.11.2019 20:30 18. Jaroslav Ducheček Hamr Braník 0:3
01.11.2019 08:15 17. Tomáš Dlouhý S:S
31.10.2019 18:04 17. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 0:3
24.10.2019 21:30 17. Petra Raszyková Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
10.10.2019 16:00 17. Tomáš Mattern 3:1
20.09.2019 10:00 17. Lída Bílková 3:S Komentáře
13.09.2019 17:00 17. Petr Vitásek Hamr Štěrboholy 3:2
11.09.2019 19:30 17. Štěpán Nevyjel Hamr Štěrboholy 3:2
08.09.2019 20:00 17. Lucie Janiczková Badminton Arena Skalka 3:0
31.08.2019 01:23 15. Ondřej Tyrychtr S:3 Komentáře
29.08.2019 21:56 15. Martin Nepraš S:3 Komentáře
29.08.2019 11:15 15. Miroslav Kotaška S:3 Komentáře
05.08.2019 17:00 15. Miloslav Landa Hamr Braník 0:3 Komentáře
31.07.2019 19:00 16. David Kučera Hamr Štěrboholy 3:2
25.07.2019 20:00 16. František Beneš Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
18.07.2019 19:00 16. Jan Valenta Hamr Braník 3:0 Komentáře
10.07.2019 16:00 16. Tomáš Pokorný Badminton Arena Skalka 3:0
27.06.2019 17:30 16. Douglas Wong Badminton Arena Skalka 1:3
23.06.2019 19:44 16. Adam Rezek 3:S Komentáře
20.06.2019 19:00 16. Eva Rosenbergová Badminton Arena Skalka 3:0
13.06.2019 20:00 16. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 1:3
30.05.2019 14:07 20. Roman Pagáč 3:S Komentáře
28.05.2019 22:34 20. Jirka Oktabec 3:S Komentáře
20.05.2019 18:00 20. Honza Richter Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
05.05.2019 18:00 20. Marcela Havlaskova Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
02.05.2019 00:10 21. Pablo Maldonado S:S
30.04.2019 08:56 21. Zdeněk Opravil 3:1 Komentáře
11.04.2019 20:00 21. Zuzana Kosová Badminton Arena Skalka 3:0
06.04.2019 10:00 21. Romana Štěpánová Hamr Braník 2:3
25.03.2019 10:55 20. Štěpán Nevyjel S:3 Komentáře
24.03.2019 15:32 20. Anna Dufková S:3 Komentáře
22.03.2019 19:55 20. Romana Štěpánová S:3 Komentáře
21.03.2019 14:16 20. Filip Grelich S:3 Komentáře
04.03.2019 00:10 22. Ondřej Tyrychtr S:S
16.02.2019 11:00 22. Adéla Matoušková Hamr Braník 3:0
12.02.2019 21:00 22. Štěpán Nevyjel Hamr Štěrboholy 3:2
08.02.2019 17:30 22. Jan Vítek Hamr Štěrboholy 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím