Načítám…

Jaroslav Janda (50 let)

ID: 39575

Praha

  • 140 zápasů

    od roku 2020
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 92
    Zápasů v lize ( 49 / 11 / 32) 2 turnaje
  • 82%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2023

14 . Úroveň A

206 bodů
180. místo (166. místo v mužích)
L.K. G.M. T.H. S.B. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Kolesniková
3:1
3:1
3:0
3:S 25 14 259 12:2
2 .
Image 1
Gopal Menon
1:3
3:0
3:0
3:S 21 11 252 10:3
3 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
0:3
3:2
3:S 12 0 232 7:8
4 .
Image 1
Stanislav Bruder
0:3
0:3
2:3
3:S 8 -11 217 5:9
5 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 206 0:12

Podzimní sezóna 2022

11 . Úroveň B

186 bodů
135. místo (128. místo v mužích)
F.I. P.K. F.K. J.J. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Firuz Ibragimov
3:1
2:3
3:S
3:S
20 14 234 11:4
2 .
Image 1
Petr Knězů
1:3 3:1
3:S
3:S
19 11 230 10:4
3 .
Image 1
Filip Kareta
3:2
1:3 3:S
3:S
18 0 218 10:5
4 .
Image 1
Jan Ježek
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 195 3:9
5 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186 0:12

Letní sezóna 2022

9 . Úroveň C

206 bodů
104. místo (99. místo v mužích)
J.N. J.K. R.F. T.V. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ján Nikodem
3:1
3:2
3:S
3:S
23 14 257 12:3
2 .
Image 1
Jakub Kopáček
1:3
3:2
3:S
3:S
18 11 249 10:5
3 .
Image 1
Radek Fidrant
2:3
2:3
3:S
3:S
16 0 236 10:6
4 .
Image 1
Tomáš Vlasák
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 215 3:9
5 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206 0:12

9 . Úroveň A

235 bodů
82. místo (79. místo v mužích)
K.P. J.Z. J.J. J.P. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kevin Perche
3:S
3:2 3:2
3:S
22 14 256 12:4
2 .
Image 1
Jakub Zavřel
S:3
3:0 3:1 3:0 20 11 251 9:4
3 .
Image 1
Jaroslav Janda
2:3 0:3 3:1 3:0 15 0 235 8:7
4 .
Image 1
Jan Přerovský
2:3 1:3 1:3 3:0 11 -11 220 7:9
5 .
Image 1
Jarmila Kuličková
S:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 206 0:12

10 . Úroveň A

239 bodů
77. místo (72. místo v mužích)
J.J. P.Č. K.D. F.O. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:0 3:1 3:S
3:S
25 14 239 12:1
2 .
Image 1
Petr Částka
0:3
3:2
3:S
3:S
17 11 228 9:5
3 .
Image 1
Kamil Dunička
1:3
2:3
3:S
3:S
15 0 215 9:6
4 .
Image 1
Filip Ocásek
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 195 3:9
5 .
Image 1
Vojtěch Sítora
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186 0:12

12 . Úroveň C

232 bodů
115. místo (109. místo v mužích)
J.V. J.J. M.N. F.K. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:1
3:0
1:3 3:0 21 14 235 10:4
2 .
Image 1
Jaroslav Janda
1:3 3:0
3:S
3:0 21 11 232 10:3
3 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 212 6:8
4 .
Image 1
Filip Kareta
3:1
S:3
2:3
S:3
8 -11 197 5:10
5 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3 0:3
0:3
3:S
6 -14 192 3:9

Jarní sezóna 2022

14 . Úroveň A

253 bodů
143. místo (134. místo v mužích)
M.S. J.J. V.D. F.O. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Svoboda
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 261 12:1
2 .
Image 1
Jaroslav Janda
1:3
3:0
3:0 3:0 22 11 253 10:3
3 .
Image 1
Vojtěch Dvořák
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 233 6:7
4 .
Image 1
Filip Ocásek
0:3 0:3
1:3
S:S -1 -11 208 1:9
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3 0:3
0:3
S:S -2 -14 204 0:9

15 . Úroveň B

226 bodů
162. místo (153. místo v mužích)
M.B. J.J. I.B. M.J. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Balák
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 241 12:1
2 .
Image 1
Jaroslav Janda
0:3 3:1 3:0
2:3
15 11 226 8:7
3 .
Image 1
Iva Benešová
1:3 1:3
3:0
3:2
14 0 214 8:8
4 .
Image 1
Milena Jägerová
0:3 0:3
0:3
3:0 7 -11 196 3:9
5 .
Image 1
Petr Knězů
0:3
3:2
2:3
0:3 7 -14 193 5:11

17 . Úroveň B

201 bodů
181. místo (171. místo v mužích)
J.J. M.M. Z.V. M.Š. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 201 12:0
2 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3 3:1 3:2 3:0 18 11 189 9:6
3 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3 1:3
3:2
3:S 12 0 172 7:8
4 .
Image 1
Martina Štecherová
0:3 2:3
2:3
3:S 10 -11 159 7:9
5 .
Image 1
Daria Matsak
S:3 0:3 S:3 S:3 0 -14 146 0:12

16 . Úroveň A

158 bodů
197. místo (183. místo v mužích)
J.Š. P.K. T.J. J.J. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaromír Šída
3:S
3:1 3:S
3:2
23 14 197 12:3
2 .
Image 1
Petr Knězů
S:3
3:1 3:2 3:2 16 11 187 9:8
3 .
Image 1
Tom J
1:3 1:3 3:S
3:1
14 0 174 8:7
4 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:3 2:3 S:3 3:0 9 -11 158 5:9
5 .
Image 1
Martin Vayhel
2:3
2:3
1:3
0:3 5 -14 151 5:12

Podzimní sezóna 2021

16 . Úroveň C

181 bodů
166. místo (157. místo v mužích)
J.J. M.V. J.C. D.R. Z.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 181 12:0
2 .
Image 1
Martin Vayhel
0:3
3:1
3:S
3:S
18 11 169 9:4
3 .
Image 1
Jiří Charvát
0:3
1:3
3:S
3:0 14 0 154 7:6
4 .
Image 1
David Randuška
0:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 135 3:9
5 .
Image 1
Zdeněk Válek
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 126 0:12

19 . Úroveň B

142 bodů
211. místo (196. místo v mužích)
J.J. S.S. K.S. T.H. I.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142 12:0
2 .
Image 1
Samo Strniša
0:3 3:0 3:1 3:0 20 11 131 9:4
3 .
Image 1
Kateřina Smoláková
0:3 0:3 3:0 3:2 12 0 112 6:8
4 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 97 4:9
5 .
Image 1
Ivana Hlobilová
0:3 0:3 2:3 0:3 2 -14 88 2:12

Letní sezóna 2021

18 . Úroveň B

94 bodů
209. místo (189. místo v mužích)
Z.K. T.K. J.J. J.P. J.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
S:S 3:S
3:0
3:0
18 14 112 9:0
2 .
Image 1
Tomáš Kodydek
S:S 3:S
3:1
3:1
16 11 107 9:2
3 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:3 S:3 3:0
3:0
14 0 94 6:6
4 .
Image 1
Jitka Pfeiferova
0:3
1:3
0:3
3:0
8 -11 77 4:9
5 .
Image 1
Jana Zarybnicka
0:3
1:3
0:3
0:3
1 -14 67 1:12

14 . Úroveň A

86 bodů
170. místo (156. místo v mužích)
F.K. Z.S. Z.V. K.T. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Kareta
3:0 3:1 3:1 3:S 25 14 139 12:2
2 .
Image 1
Zuzka Synková
0:3 3:0
3:S
3:S 19 11 130 9:3
3 .
Image 1
Zdeněk Válek
1:3 0:3
3:S
3:S 13 0 113 7:6
4 .
Image 1
Karel Tůma
1:3
S:3
S:3
3:S 7 -11 96 4:9
5 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86 0:12

12 . Úroveň B

86 bodů
143. místo (132. místo v mužích)
J.G. J.Š. O.S. H.P. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Gregor
3:2
3:1
3:0
3:S 24 14 138 12:3
2 .
Image 1
Jaromír Šída
2:3
3:1
3:1
3:S 20 11 131 11:5
3 .
Image 1
Ondra Suchánek
1:3
1:3
3:2
3:S 13 0 113 8:8
4 .
Image 1
Honza Pilát
0:3
1:3
2:3
3:S 9 -5 104 6:9
5 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86 0:12

11 . Úroveň A

118 bodů
123. místo (117. místo v mužích)
D.V. D.K. M.P. J.J. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Vlček
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 162 12:0
2 .
Image 1
David Kučera
0:3
3:2
3:1 3:0 18 11 149 9:6
3 .
Image 1
Milan Peterka
0:3
2:3
3:2 2:3 9 0 129 7:11
4 .
Image 1
Jaroslav Janda
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 118 6:10
5 .
Image 1
Jakub Machat
0:3 0:3 3:2 1:3 6 -14 112 4:11

Letní sezóna 2020

15 . Úroveň C

200 bodů
151. místo (139. místo v mužích)
J.J. R.S. X.Š. J.Š. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 200 12:2
2 .
Image 1
Richard Sladovník
2:3 3:0
3:S
3:0 22 11 193 11:3
3 .
Image 1
X Švehla
0:3 0:3 S:3 3:2 5 0 165 3:11
4 .
Image 1
Jakub Šenk
0:3
S:3
3:S S:S 4 -11 153 3:6
5 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3 0:3 2:3 S:S 0 -14 146 2:9

15 . Úroveň A

162 bodů
164. místo (150. místo v mužích)
M.K. J.J. P.V. J.M. P.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mirek Kubíček
3:1
3:1
2:3
3:1 20 14 174 11:6
2 .
Image 1
Jaroslav Janda
1:3
3:2 S:S 3:0 11 11 162 7:5
3 .
Image 1
Petr Velička
1:3 2:3 3:S 2:3 11 0 151 8:9
4 .
Image 1
Jan Mrkacek
3:2
S:S S:3 3:0 10 -11 139 6:5
5 .
Image 1
Petr Tomčiak
1:3 0:3 3:2 0:3 6 -14 132 4:11

16 . Úroveň A

173 bodů
172. místo (154. místo v mužích)
J.J. L.Z. L.H. A.U. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:S 3:0 3:0 3:0 19 14 173 9:0
2 .
Image 1
Lukáš Zbořil
S:S 3:1 3:0 3:0 18 11 169 9:1
3 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3 1:3 3:0
3:1
14 0 154 7:7
4 .
Image 1
Antonie Urbancová
0:3 0:3 0:3
3:1
6 -5 141 3:10
5 .
Image 1
Jiří Charvát
0:3 0:3
1:3
1:3
2 -14 128 2:12

16 . Úroveň A

134 bodů
186. místo (163. místo v mužích)
G.Ř. J.P. J.J. F.S. Z.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Gabriela Řežábková
3:1 0:3 3:0
3:S
19 14 153 9:4
2 .
Image 1
Jana Pfeiferová
1:3 3:S 3:1
3:S
19 11 150 10:4
3 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:0 S:3 3:0 S:3 14 0 134 6:6
4 .
Image 1
Filip Schenk
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -5 122 4:9
5 .
Image 1
Zdeněk Vágner
S:3
S:3
3:S
S:3
6 -14 112 3:9

Jarní sezóna 2020

20 . Úroveň A

151 bodů
249. místo (226. místo v mužích)
K.H. Z.V. J.J. P.K. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kristýna Hesounová
3:2
3:S 3:S
3:S
23 14 177 12:2
2 .
Image 1
Zdeněk Válek
2:3
0:3
3:S
3:S
14 11 165 8:6
3 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:3 3:0 S:S
3:S
11 0 151 6:3
4 .
Image 1
Pavel Kuka
S:3
S:3
S:S
3:S
4 -11 133 3:6
5 .
Image 1
Honza Šmejda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126 0:12

20 . Úroveň B

187 bodů
247. místo (225. místo v mužích)
J.V. M.J. J.J. P.V. G.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:0
2:3
3:1
3:1
21 14 215 11:5
2 .
Image 1
Mara Jirkovsky
0:3
S:S
3:0
3:1
11 11 202 6:4
3 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:2 S:S S:S 3:S 7 0 187 6:2
4 .
Image 1
Petr Vitásek
1:3
0:3
S:S 3:S 5 -11 174 4:6
5 .
Image 1
Gabriel Šarek
1:3
1:3
S:3 S:3 2 -14 168 2:12

22 . Úroveň C

202 bodů
256. místo (233. místo v mužích)
J.J. J.M. D.T. J.M. B.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:0 3:0 3:0
3:0
28 14 202 12:0
2 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3 1:3 3:1
3:S
13 11 184 7:7
3 .
Image 1
Daniel Toth
0:3 3:1 S:S
3:S
10 0 170 6:4
4 .
Image 1
Jan Motejzík
0:3 1:3 S:S
3:S
5 -11 154 4:6
5 .
Image 1
Beata Bordáčová
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.03.2023 00:10 14. Tomas Hulle S:3
01.03.2023 00:10 14. Stanislav Bruder S:3
01.03.2023 00:10 14. Lucie Kolesniková S:3
01.03.2023 00:10 14. Gopal Menon S:3
07.12.2022 01:01 11. Jan Ježek S:3 Komentáře
07.12.2022 01:01 11. Firuz Ibragimov S:3 Komentáře
07.12.2022 01:01 11. Petr Knězů S:3 Komentáře
07.12.2022 01:01 11. Filip Kareta S:3 Komentáře
19.09.2022 14:33 9. Radek Fidrant S:3 Komentáře
19.09.2022 14:33 9. Jakub Kopáček S:3 Komentáře
19.09.2022 14:33 9. Ján Nikodem S:3 Komentáře
19.09.2022 14:33 9. Tomáš Vlasák S:3 Komentáře
31.08.2022 18:00 9. Jarmila Kuličková SportCentrum JEREMI 3:0
31.08.2022 09:00 9. Jan Přerovský SportCentrum JEREMI 3:1
25.08.2022 22:00 9. Kevin Perche SportCentrum JEREMI 2:3
07.08.2022 18:00 9. Jakub Zavřel Hamr Braník 0:3
01.08.2022 00:10 10. Filip Ocásek 3:S
21.07.2022 22:17 10. Vojtěch Sítora 3:S Komentáře
18.07.2022 17:30 10. Petr Částka Hamr Braník 3:0
07.07.2022 19:00 10. Kamil Dunička Hamr Braník 3:1
14.06.2022 23:39 12. Filip Kareta 3:S Komentáře
13.06.2022 22:00 12. Tomas Hulle SportCentrum JEREMI 3:0
05.06.2022 20:00 12. Jakub Vilhelm Hamr Braník 1:3
03.06.2022 12:00 12. Martin Nepraš Badminton Arena Skalka 3:0
25.05.2022 18:00 14. Vojtěch Dvořák SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
19.05.2022 20:30 14. Filip Ocásek Hamr Braník 3:0
12.05.2022 20:30 14. Martin Svoboda Hamr Braník 1:3
05.05.2022 08:30 14. Tomáš Křížek Tenis Centrum Lužiny 3:0
26.04.2022 10:00 15. Petr Knězů Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
20.04.2022 17:30 15. Martin Balák Tenis Centrum Lužiny 0:3
11.04.2022 15:30 15. Milena Jägerová Hamr Braník 3:0
05.04.2022 13:00 15. Iva Benešová Hamr Braník 3:1
01.04.2022 00:10 17. Daria Matsak 3:S
31.03.2022 21:00 17. Michaela Matasová SportCentrum JEREMI 3:0
25.03.2022 16:00 17. Zdeněk Válek BB Arena Letňany 3:0
22.03.2022 10:00 17. Martina Štecherová SportCentrum JEREMI 3:0
01.03.2022 00:10 16. Jaromír Šída S:3
01.03.2022 00:10 16. Tom J S:3
21.02.2022 16:30 16. Petr Knězů Badminton Arena Skalka 2:3
15.02.2022 19:00 16. Martin Vayhel Badminton Arena Skalka 3:0
28.11.2021 08:30 16. Zdeněk Válek 3:S Komentáře
12.11.2021 19:00 16. Martin Vayhel Sportcentrum Step 3:0
08.11.2021 20:00 16. Jiří Charvát Sportcentrum Step 3:0
03.11.2021 15:30 16. David Randuška Hamr Braník 3:0
28.10.2021 18:00 19. Ivana Hlobilová Hamr Braník 3:0
17.10.2021 17:00 19. Samo Strniša Hamr Braník 3:0
12.10.2021 19:00 19. Kateřina Smoláková Tenis Cibulka 3:0
07.10.2021 18:30 19. Tereza Hrašková BB Arena Štěrboholy 3:0
04.10.2021 00:10 18. Tomáš Kodydek S:3
04.10.2021 00:10 18. Zbyněk Kojecký S:3
19.09.2021 19:30 18. Jana Zarybnicka Hamr Braník 3:0 Komentáře
16.09.2021 18:00 18. Jitka Pfeiferova Hamr Braník 3:0
01.09.2021 00:10 14. Zuzka Synková S:3
01.09.2021 00:10 14. Zdeněk Válek S:3
01.09.2021 00:10 14. Karel Tůma S:3
01.09.2021 00:10 14. Filip Kareta S:3
02.08.2021 00:10 12. Jan Gregor S:3
02.08.2021 00:10 12. Jaromír Šída S:3
02.08.2021 00:10 12. Ondra Suchánek S:3
02.08.2021 00:10 12. Honza Pilát S:3
28.06.2021 18:00 11. Jakub Machat Hamr Braník 3:1
23.06.2021 11:00 11. Milan Peterka Hamr Braník 2:3
21.06.2021 16:00 11. David Kučera Hamr Braník 1:3
02.06.2021 20:00 11. Daniel Vlček 0:3
29.09.2020 17:00 15. Richard Sladovník SportCentrum JEREMI 3:2
27.09.2020 15:00 15. Jakub Šenk Hamr Braník 3:0
20.09.2020 19:30 15. X Švehla Hamr Braník 3:0
11.09.2020 11:00 15. Michaela Matasová 3:0
07.09.2020 00:10 15. Jan Mrkacek S:S
06.09.2020 19:30 15. Petr Velička Tenis Centrum Lužiny 3:2
23.08.2020 19:00 15. Petr Tomčiak SportCentrum JEREMI 3:0
18.08.2020 21:00 15. Mirek Kubíček SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
10.08.2020 00:10 16. Lukáš Zbořil S:S
06.08.2020 18:00 16. Jiří Charvát Hamr Braník 3:0
29.07.2020 18:00 16. Lukáš Hadrava Badminton Arena Skalka 3:0
21.07.2020 17:00 16. Antonie Urbancová Badminton Arena Skalka 3:0
13.07.2020 00:10 16. Jana Pfeiferová S:3
13.07.2020 00:10 16. Zdeněk Vágner S:3
08.07.2020 19:00 16. Filip Schenk SportCentrum JEREMI 3:0
03.07.2020 17:00 16. Gabriela Řežábková SportCentrum JEREMI 3:0
16.06.2020 00:10 20. Kristýna Hesounová S:3
16.06.2020 00:10 20. Pavel Kuka S:S
15.06.2020 18:30 20. Zdeněk Válek 3:0
27.05.2020 01:01 20. Honza Šmejda 3:S Komentáře
21.05.2020 00:10 20. Petr Vitásek S:S
21.05.2020 00:10 20. Mara Jirkovsky S:S
21.05.2020 00:10 20. Gabriel Šarek 3:S
09.03.2020 18:00 20. Jakub Vilhelm SportCentrum JEREMI 3:2
24.02.2020 20:00 22. Daniel Toth Sportcentrum Step 3:0
23.02.2020 17:00 22. Jakub Mikšovský Badminton Arena Skalka 3:0
10.02.2020 01:01 22. Beata Bordáčová 3:0 Komentáře
09.02.2020 11:30 22. Jan Motejzík Tenis Centrum Lužiny 3:0