Miroslav Kotaška

Miroslav Kotaška (39 let)

ID: 30691

Praha

  • 62 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sportcentrum Step
  • 176 /327
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 62
    Zápasů v lize ( 26 / 36 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

16 . Úroveň B

240 bodů
179. místo (167. místo v mužích)
J.S. M.K. I.Z. M.R. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:2 3:0 3:0 19 14 253
2 .
Image 1
Miroslav Kotaška
2:3 3:0 9 11 240
3 .
Image 1
Igor Zsebik
3:0 7 0 227
4 .
Image 1
Michal Roháč
0:3 0:3 0 -11 209
5 .
Image 1
Alena Veselá
0:3 0:3 0 -14 206

17 . Úroveň A

241 bodů
181. místo (168. místo v mužích)
M.K. O.K. R.P. M.T. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Kotaška
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 241
2 .
Image 1
Ondrej Kaderka
1:3 3:0 3:1
S:S
12 11 223
3 .
Image 1
Roman Pagáč
0:3 0:3
3:1
3:S
12 0 212
4 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3 1:3
1:3
3:S
8 -11 197
5 .
Image 1
Petr Kafka
0:3
S:S
S:3
S:3
-2 -14 184

Letní sezóna 2019

16 . Úroveň A

174 bodů
187. místo (175. místo v mužích)
K.G. A.K. M.K. T.W. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Khuppi Gin
3:2
3:0
3:S
3:0
25 14 199
2 .
Image 1
Adrián Krištof
2:3
3:2 1:3 3:0 15 11 186
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 2:3
3:S
3:1 14 0 174
4 .
Image 1
Tomáš Weidinger
S:3
3:1
S:3
3:2
11 -11 160
5 .
Image 1
Romana Štěpánová
0:3
0:3 1:3
2:3
3 -14 149

15 . Úroveň B

155 bodů
183. místo (169. místo v mužích)
M.L. O.T. M.N. M.K. X.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Landa
3:0
3:0 3:0
3:0
28 14 202
2 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
0:3
3:0 3:0
3:S
20 11 191
3 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
X Švehla
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

14 . Úroveň A

139 bodů
168. místo (156. místo v mužích)
M.H. J.V. C.A. M.K. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Hamada
3:0 3:1 3:2
3:S
24 14 178
2 .
Image 1
Jirka Vlach
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
1:3
1:3
3:2
3:S
13 0 153
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
2:3 0:3 2:3
3:S
10 -11 139
5 .
Image 1
Ladislav Kellner
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

13 . Úroveň B

161 bodů
151. místo (140. místo v mužích)
K.Ž. M.S. R.P. M.K. K.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kamil Žylka
3:0
3:0
2:3 3:0 23 14 197
2 .
Image 1
Martin Sedláček
0:3
3:1
3:1
3:1
18 11 189
3 .
Image 1
Radek Pilař
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 175
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
3:2
1:3
0:3 3:1 12 -11 161
5 .
Image 1
Khuppi Gin
0:3
1:3
0:3 1:3 2 -14 148

Jarní sezóna 2019

17 . Úroveň C

229 bodů
191. místo (182. místo v mužích)
D.H. M.K. M.P. S.G. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniela Honková
3:1 3:0
3:S
3:1 25 14 239
2 .
Image 1
Miroslav Kotaška
1:3 3:1
3:S
3:2 18 11 229
3 .
Image 1
Matěj Peca
0:3 1:3
3:0
3:0
15 0 215
4 .
Image 1
Svitlana Gorb
S:3
S:3
0:3
3:0 7 -11 196
5 .
Image 1
Martin Nepraš
1:3 2:3
0:3
0:3 3 -14 189

17 . Úroveň C

231 bodů
205. místo (190. místo v mužích)
A.S. P.Z. M.K. T.M. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Schrecková
3:2
3:1
3:1
3:1 23 14 257
2 .
Image 1
Petra Zarembová
2:3
3:1
3:1
3:0
21 11 252
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
1:3 1:3 3:0 2:3 11 0 231
4 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3
1:3
0:3 3:1 8 -11 217
5 .
Image 1
Milan Peterka
1:3
0:3
3:2 1:3 7 -14 213

18 . Úroveň A

209 bodů
208. místo (194. místo v mužích)
J.K. M.K. H.R. D.R. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jitka Kauerová
2:3 3:1
3:S
3:0 21 14 215
2 .
Image 1
Miroslav Kotaška
3:2
3:S
1:3 3:1 18 11 209
3 .
Image 1
Honza Richter
1:3
S:3
3:0 S:S 6 0 186
4 .
Image 1
Daniela Roreitnerová
S:3
3:1 0:3
S:3
6 -11 175
5 .
Image 1
Roman Pagáč
0:3 1:3 S:S
3:S
5 -14 171

19 . Úroveň C

229 bodů
220. místo (200. místo v mužích)
D.R. M.K. D.H. V.K. L.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniela Roreitnerová
3:0 3:1 3:0
3:0
27 14 241
2 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 3:1 3:1 3:1 18 11 229
3 .
Image 1
Daniela Honková
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 216
4 .
Image 1
Vladislav Kiška
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 195
5 .
Image 1
Lucia Jašková
0:3
1:3 0:3 2:3 3 -14 189

Podzimní sezóna 2018

18 . Úroveň B

228 bodů
229. místo (212. místo v mužích)
R.K. M.H. H.R. M.K. A.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Krichebauer
3:1
3:0
3:0
3:S
22 0 82
2 .
Image 1
Miroslav Huszák
1:3
3:2
3:0
3:S
16 0 76
3 .
Image 1
Honza Richter
0:3
2:3
3:0
3:S
13 0 73
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3
0:3
0:3
3:S
5 0 65
5 .
Image 1
Adam Rezek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

17 . Úroveň C

221 bodů
200. místo (190. místo v mužích)
K.Ž. H.D. S.G. M.K. P.I. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kamil Žylka
3:1 3:1 3:2 3:0 20 0 74
2 .
Image 1
Honza Dědina
1:3 3:2 3:1 3:0 16 0 70
3 .
Image 1
Svitlana Gorb
1:3 2:3 3:1
3:0
14 0 68
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
2:3 1:3 1:3 3:1 9 0 63
5 .
Image 1
Petr I.
0:3 0:3
0:3
1:3 1 0 55

17 . Úroveň C

235 bodů
212. místo (202. místo v mužích)
D.F. J.S. M.K. Š.F. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Ficek
3:1
3:1
3:0
3:S
21 0 81
2 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
1:3
3:1 3:0
3:S
17 0 77
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
1:3
1:3 0:3
3:S
7 0 67
4 .
Image 1
Šárka Frolíková
0:3
0:3 3:0 S:S 4 0 64
5 .
Image 1
Milan Kurilla
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 58

16 . Úroveň A

207 bodů
197. místo (190. místo v mužích)
P.H. J.K. K.T. T.K. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Holman
3:1 3:0 3:0 3:0 23 0 77
2 .
Image 1
Jakub Kopáček
1:3 3:1 3:0 3:0 18 0 72
3 .
Image 1
Karel Tůma
0:3 1:3 3:2 2:3 7 0 61
4 .
Image 1
Tomas Kosik
0:3 0:3 2:3 3:1 7 0 61
5 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 0:3 3:2 1:3 5 0 59

Letní sezóna 2018

12 . Úroveň A

73 bodů
154. místo (149. místo v mužích)
J.P. J.M. M.Š. P.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ján Puškár
3:0
3:1
3:1
3:0
22 0 94
2 .
Image 1
Jan Mikeš
0:3
3:0 3:0 3:1 17 0 89
3 .
Image 1
Martin Šturma
1:3
0:3 3:0 3:0 13 0 85
4 .
Image 1
Petr Hlobil
1:3
0:3 0:3 3:0 7 0 79
5 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3
1:3 0:3 0:3 1 0 73

11 . Úroveň A

72 bodů
125. místo (120. místo v mužích)
T.K. P.Š. U.A. M.K. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kolomazník
3:1
3:1
3:1
3:S
20 0 86
2 .
Image 1
Petr Šlaich
1:3 3:0 3:0
3:S
18 0 84
3 .
Image 1
Utkir Amrillaev
1:3
0:3 3:0
3:S
12 0 78
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
1:3 0:3 0:3
3:S
6 0 72
5 .
Image 1
Mirek Voráček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 66

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.11.2019 10:00 16. Alena Veselá Sportcentrum Step 3:0
11.11.2019 18:00 16. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 2:3
10.10.2019 20:00 17. Ondrej Kaderka Sportcentrum Step 3:1
09.10.2019 20:00 17. Monika Tomanová Badminton Arena Skalka 3:0
08.10.2019 20:00 17. Roman Pagáč Badminton Arena Skalka 3:0
05.10.2019 09:00 17. Petr Kafka Sportcentrum Step 3:0
21.09.2019 11:11 16. Tomáš Weidinger 3:S Komentáře
21.09.2019 10:00 16. Romana Štěpánová Hamr Braník 3:1
19.09.2019 20:00 16. Khuppi Gin Badminton Arena Skalka 0:3
09.09.2019 19:00 16. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 2:3
30.08.2019 20:00 15. Ondřej Tyrychtr Hamr Braník 0:3
29.08.2019 11:15 15. X Švehla 3:S Komentáře
15.08.2019 20:00 15. Miloslav Landa 0:3
13.08.2019 20:00 15. Martin Nepraš Badminton Arena Skalka 0:3
25.07.2019 19:00 14. Chris Abu Dayeh Sportcentrum Step 2:3
15.07.2019 19:00 14. Michal Hamada Badminton Arena Skalka 2:3
11.07.2019 21:00 14. Jirka Vlach Badminton Arena Skalka 0:3
27.06.2019 07:00 13. Kamil Žylka 3:2
23.06.2019 19:00 13. Radek Pilař Sportcentrum Step 0:3
09.06.2019 18:00 13. Martin Sedláček Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
07.06.2019 20:00 13. Khuppi Gin Hamr Štěrboholy 3:1
28.05.2019 16:39 17. Svitlana Gorb 3:S Komentáře
19.05.2019 18:00 17. Matěj Peca 3:1
15.05.2019 20:00 17. Daniela Honková Hamr Štěrboholy 1:3
14.05.2019 20:00 17. Martin Nepraš Sportcentrum Step 3:2
28.04.2019 19:00 17. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 2:3
26.04.2019 19:00 17. Adéla Schrecková Sportcentrum Step 1:3
15.04.2019 21:00 17. Petra Zarembová Sportcentrum Step 1:3
11.04.2019 07:00 17. Tomáš Mattern 3:0
29.03.2019 16:37 18. Honza Richter 3:S Komentáře
19.03.2019 19:00 18. Jitka Kauerová Badminton Arena Skalka 3:2
10.03.2019 18:00 18. Roman Pagáč Badminton Arena Skalka 3:1
07.03.2019 20:30 18. Daniela Roreitnerová Badminton Arena Skalka 1:3
03.03.2019 18:00 19. Vladislav Kiška Badminton Arena Skalka 3:1
01.03.2019 20:30 19. Daniela Roreitnerová Sportcentrum Step 0:3
26.02.2019 21:00 19. Daniela Honková Hamr Štěrboholy 3:1
10.02.2019 17:30 19. Lucia Jašková Sportcentrum Step 3:1
21.01.2019 20:00 18. Miroslav Huszák Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
14.01.2019 19:00 18. Honza Richter Sportcentrum Step 0:3
10.01.2019 20:30 18. Roman Krichebauer Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
08.01.2019 10:33 18. Adam Rezek 3:S Komentáře
31.12.2018 09:30 17. Kamil Žylka Badminton Arena Skalka 2:3
27.12.2018 18:30 17. Svitlana Gorb Sportcentrum Step 1:3
15.12.2018 09:00 17. Petr I. Sportcentrum Step 3:1
06.12.2018 20:30 17. Honza Dědina Badminton Arena Skalka 1:3
01.12.2018 23:08 17. Milan Kurilla 3:S Komentáře
15.11.2018 20:30 17. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 1:3
09.11.2018 21:00 17. Daniel Ficek Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
05.11.2018 20:00 17. Šárka Frolíková Sportcentrum Step 0:3
30.10.2018 19:00 16. Petr Holman Badminton Arena Skalka 0:3
23.10.2018 20:30 16. Tomas Kosik Sportcentrum Step 1:3
22.10.2018 20:00 16. Jakub Kopáček Sportcentrum Step 0:3
16.10.2018 20:00 16. Karel Tůma Sportcentrum Step 3:2
27.09.2018 20:00 12. Martin Šturma Hamr Štěrboholy 0:3
26.09.2018 20:30 12. Jan Mikeš Badminton Arena Skalka 1:3
23.09.2018 18:00 12. Petr Hlobil Hamr Štěrboholy 0:3
20.09.2018 19:00 12. Ján Puškár 0:3 Komentáře
28.08.2018 21:00 11. Petr Šlaich Hamr Štěrboholy 0:3
27.08.2018 17:00 11. Mirek Voráček SportCentrum JEREMI 3:S Komentáře
19.08.2018 17:00 11. Tomáš Kolomazník Badminton Arena Skalka 1:3
13.08.2018 20:00 11. Utkir Amrillaev Sportcentrum Step 0:3
14. Ladislav Kellner 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím