Načítám…

Vladimír Nejedlý (60 let)

ID: 31831

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • 32 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
  • 32
    Zápasů v lize ( 21 / 4 / 7) 0 turnajů
  • 84%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2023

10 . Úroveň C

225 bodů
118. místo (111. místo v mužích)
D.V. H.V. P.H. D.M. V.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Vlček
3:0 3:2 2:3 3:0 21 14 275 11:5
2 .
Image 1
Hana Vaňková
0:3 3:2 2:3 3:1 13 11 264 8:9
3 .
Image 1
Petr Haspeklo
2:3 2:3 S:S 3:0 9 0 249 7:6
4 .
Image 1
Daniel Mikulka
3:2 3:2 S:S S:S 6 -11 235 6:4
5 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
0:3 1:3 0:3 S:S -1 -14 225 1:9

10 . Úroveň C

190 bodů
85. místo (81. místo v mužích)
V.N. M.D. F.K. R.K. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
3:0 3:2 3:1
S:S
16 14 190 9:3
2 .
Image 1
Martin Dulák
0:3 3:1 S:S 3:S 10 11 181 6:4
3 .
Image 1
Filip Kareta
2:3 1:3 S:S 3:S 7 0 167 6:6
4 .
Image 1
Radek Kokeš
1:3 S:S S:S 3:1 3 -11 152 4:4
5 .
Image 1
Ondřej Vaněk
S:S
S:3 S:3 1:3 -1 -14 145 1:9

11 . Úroveň B

185 bodů
104. místo (97. místo v mužích)
M.G. V.N. O.K. M.T. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Geyer
2:3 3:1 3:1 3:0 21 14 195 11:5
2 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
3:2
S:S
3:1 3:2 14 11 185 9:5
3 .
Image 1
Ondrej Kaderka
1:3
S:S
3:2 3:0 11 0 171 7:5
4 .
Image 1
Monika Tomanová
1:3 1:3 2:3 S:S 2 -11 151 4:9
5 .
Image 1
Radek Hykrda
0:3 2:3 0:3 S:S 0 -14 146 2:9

14 . Úroveň B

218 bodů
137. místo (128. místo v mužích)
V.N. M.K. D.K. J.M. J.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
3:1 3:2 3:0 3:1 24 14 218 12:4
2 .
Image 1
Martin Kuběn
1:3 3:1 S:S 3:0 12 11 203 7:4
3 .
Image 1
Daniela Kroupová
2:3 1:3 2:3 3:2 10 0 190 8:11
4 .
Image 1
Jakub Machat
0:3 S:S 3:2 3:1 9 -11 178 6:6
5 .
Image 1
Jana Zarybnicka
1:3 0:3 2:3 1:3 4 -14 170 4:12

Jarní sezóna 2023

16 . Úroveň A

190 bodů
173. místo (158. místo v mužích)
V.N. L.I. T.K. M.P. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
3:1 3:S 3:1 S:S 16 14 190 9:2
2 .
Image 1
Luisa Illková
1:3
1:3
3:0
3:0
16 11 187 8:6
3 .
Image 1
Tomáš Kozubek
S:3
3:1
3:1 S:3 12 0 172 6:8
4 .
Image 1
Matěj Petr
1:3 0:3 1:3
3:S
8 -11 157 5:9
5 .
Image 1
Jakub Mydlář
S:S
0:3
3:S
S:3
4 -14 150 3:6

18 . Úroveň A

175 bodů
216. místo (191. místo v mužích)
R.H. B.S. V.N. I.V. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Hykrda
3:2 1:3 3:0
3:S
19 14 193 10:5
2 .
Image 1
Barbora Semová
2:3 1:3 3:0
3:S
16 11 187 9:6
3 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
3:1 3:1 S:S 3:2 15 0 175 9:4
4 .
Image 1
Ivana Veselá
0:3 0:3 S:S
3:S
4 -11 153 3:6
5 .
Image 1
Martin Skapa
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 148 2:12

18 . Úroveň B

155 bodů
217. místo (196. místo v mužích)
L.K. X.Š. V.N. N.V. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Kubánek
3:1
3:2
3:0
3:S
24 14 178 12:3
2 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:S
3:0
3:S
20 11 171 10:3
3 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
2:3
S:3
3:1 3:0 15 0 155 8:7
4 .
Image 1
Nikol Vypior
0:3
0:3 1:3
3:S
7 -11 136 4:9
5 .
Image 1
Jan Bína
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 126 0:12

19 . Úroveň A

155 bodů
214. místo (192. místo v mužích)
V.N. J.M. F.L. M.L. E.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
3:0 3:0
S:3
3:0 21 14 155 9:3
2 .
Image 1
Jakub Machat
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 152 9:3
3 .
Image 1
Filip Lazár
0:3 0:3
3:1
3:0 13 0 133 6:7
4 .
Image 1
Martin Lenoch
3:S
0:3
1:3
3:1 13 -11 122 7:7
5 .
Image 1
Ema Bímonová
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 107 1:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.10.2023 00:10 10. Daniel Mikulka S:S
15.09.2023 19:00 10. Petr Haspeklo Hamr Braník 0:3
12.09.2023 06:00 10. Hana Vaňková SportCentrum JEREMI 1:3
03.09.2023 11:00 10. Daniel Vlček Hamr Braník 0:3
31.08.2023 08:21 10. Ondřej Vaněk S:S Komentáře
27.08.2023 19:00 10. Martin Dulák Hamr Braník 3:0
15.08.2023 11:30 10. Filip Kareta Hamr Braník 3:2
06.08.2023 17:00 10. Radek Kokeš Hamr Braník 3:1
30.07.2023 13:00 11. Michal Geyer Hamr Braník 3:2
25.07.2023 22:32 11. Ondrej Kaderka S:S Komentáře
23.07.2023 11:00 11. Radek Hykrda Hamr Braník 3:2
13.07.2023 22:00 11. Monika Tomanová SportCentrum JEREMI 3:1
30.06.2023 20:00 14. Daniela Kroupová SportCentrum JEREMI 3:2
28.06.2023 10:00 14. Martin Kuběn SportCentrum JEREMI 3:1
25.06.2023 10:30 14. Jana Zarybnicka Hamr Braník 3:1
06.06.2023 11:00 14. Jakub Machat SportCentrum JEREMI 3:0
01.06.2023 00:10 16. Jakub Mydlář S:S
01.06.2023 00:10 16. Tomáš Kozubek 3:S
21.05.2023 11:30 16. Luisa Illková Hamr Braník 3:1
08.05.2023 10:00 16. Matěj Petr Sportcentrum Step 3:1
02.05.2023 00:10 18. Ivana Veselá S:S
30.04.2023 23:00 18. Barbora Semová SportCentrum JEREMI 3:1
17.04.2023 21:00 18. Radek Hykrda Hamr Braník 3:1
09.04.2023 10:00 18. Martin Skapa BB Arena Letňany 3:2
19.03.2023 13:54 18. X Švehla S:3 Komentáře
19.03.2023 13:00 18. Libor Kubánek SportCentrum JEREMI 2:3
14.03.2023 09:30 18. Nikol Vypior Hamr Braník 3:1
08.03.2023 21:00 18. Jan Bína Hamr Braník 3:0
27.02.2023 12:13 19. Martin Lenoch S:3 Komentáře
23.02.2023 08:00 19. Filip Lazár SportCentrum JEREMI 3:0
19.02.2023 17:00 19. Jakub Machat Hamr Braník 3:0
07.02.2023 12:00 19. Ema Bímonová Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody