Načítám…
Image 1

Pavol Suchý (30 let)

ID: 45317

Praha

  • 27 zápasů

    od roku 2021
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 220 /485
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 17 / 10 / 0) 0 turnajů
  • 63%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

12 . Úroveň A

148 bodů
143. místo (135. místo v mužích)
M.K. P.V. M.K. O.T. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Kotaška
3:1 3:2 3:2 16 14 190
2 .
Image 1
Petr Velička
1:3
3:0
8 11 179
3 .
Image 1
Martin Kuběn
3:0 7 0 167
4 .
Image 1
Oldřich Turner
2:3 2 -11 151
5 .
Image 1
Pavol Suchý
2:3
0:3
0:3 2 -14 148

13 . Úroveň C

179 bodů
123. místo (117. místo v mužích)
P.S. T.V. Z.K. J.M. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavol Suchý
3:2
3:0 3:1 3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Tomáš Vrabček
2:3
3:0
3:0
S:S
14 11 165
3 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
0:3
3:0
3:0
14 0 154
4 .
Image 1
Jaroslav Mohila
1:3 0:3
0:3
3:2 6 -5 141
5 .
Image 1
Martin Klufa
0:3
S:S
0:3
2:3 0 -14 126

14 . Úroveň C

162 bodů
167. místo (153. místo v mužích)
J.Š. T.K. K.H. P.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaromír Šída
3:0 3:1 1:3
3:S
20 14 194
2 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3
3:1
3:1
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
Kačka Holmanová
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 175
4 .
Image 1
Pavol Suchý
3:1 1:3
0:3
3:S
13 -11 162
5 .
Image 1
Marian Klepac
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Jarní sezóna 2022

17 . Úroveň A

199 bodů
184. místo (167. místo v mužích)
P.S. J.B. Z.P. M.H. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavol Suchý
3:2
3:0 3:0 3:S 25 14 199
2 .
Image 1
Jozef Barčák
2:3
3:1
3:0
3:S
21 11 192
3 .
Image 1
Zuzana Procházková
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Miroslav Hanzelka
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Roman Kaucký
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

17 . Úroveň B

157 bodů
213. místo (194. místo v mužích)
J.N. T.M. M.V. P.S. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ján Nikodem
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202
2 .
Image 1
Tereza Matoušková
0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 191
3 .
Image 1
Martin Vayhel
0:3
1:3
3:2 3:0 13 0 173
4 .
Image 1
Pavol Suchý
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -11 157
5 .
Image 1
Daniela Kroupová
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 147

19 . Úroveň C

154 bodů
215. místo (194. místo v mužích)
P.S. D.K. v.B. M.K. Z.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavol Suchý
0:3 3:0 3:1 3:0 20 14 154
2 .
Image 1
David Kučera
3:0 3:0 S:S 3:0 19 11 150
3 .
Image 1
vera Bobovska
0:3 0:3
3:1
3:0 13 0 133
4 .
Image 1
Martin Krizek
1:3 S:S
1:3
3:2
5 -11 114
5 .
Image 1
Zuzana Glogarová
0:3 0:3 0:3
2:3
2 -14 108

20 . Úroveň B

112 bodů
232. místo (204. místo v mužích)
M.S. P.S. J.S. J.K. J.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Swiatek
3:0
3:0
3:1 3:S 26 14 120
2 .
Image 1
Pavol Suchý
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 112
3 .
Image 1
Jiří Sobotík
0:3
0:3
3:2
3:1 11 0 91
4 .
Image 1
Jana Knappová
1:3 0:3
2:3
3:0 10 -11 79
5 .
Image 1
Ján Antal
S:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 67

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.08.2022 18:00 12. Martin Kuběn Badminton Arena Skalka 0:3
07.08.2022 10:00 12. Miroslav Kotaška Badminton Arena Skalka 2:3
05.08.2022 18:00 12. Petr Velička Hamr Braník 0:3 Komentáře
26.07.2022 18:00 13. Martin Klufa Badminton Arena Skalka 3:0
19.07.2022 18:00 13. Jaroslav Mohila Badminton Arena Skalka 3:1
15.07.2022 18:30 13. Tomáš Vrabček Tenis Centrum Lužiny 3:2 Komentáře
13.07.2022 18:00 13. Zuzana Kosová Badminton Arena Skalka 3:0
28.06.2022 19:30 14. Jaromír Šída 3:1
20.06.2022 19:00 14. Tomáš Křížek Badminton Arena Skalka 1:3
15.06.2022 20:00 14. Kačka Holmanová Hamr Braník 0:3 Komentáře
07.06.2022 01:01 14. Marian Klepac 3:S Komentáře
28.05.2022 09:00 17. Roman Kaucký SportCentrum JEREMI 3:S
23.05.2022 18:30 17. Zuzana Procházková Sportcentrum Step 3:0
17.05.2022 19:30 17. Miroslav Hanzelka Badminton Arena Skalka 3:0
04.05.2022 21:30 17. Jozef Barčák Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
27.04.2022 20:30 17. Ján Nikodem Sportcentrum Step 0:3
25.04.2022 21:00 17. Martin Vayhel SportCentrum JEREMI 2:3
12.04.2022 17:30 17. Daniela Kroupová Sportcentrum Step 3:1
06.04.2022 20:00 17. Tereza Matoušková Badminton Arena Skalka 0:3
29.03.2022 20:00 19. David Kučera Sportcentrum Step 0:3
21.03.2022 17:00 19. vera Bobovska Sportcentrum Step 3:0
18.03.2022 18:00 19. Martin Krizek Sportcentrum Step 3:1
13.03.2022 11:00 19. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 3:0
28.02.2022 01:00 20. Ján Antal Badminton Arena Skalka 3:0
25.02.2022 18:00 20. Jana Knappová SportCentrum JEREMI 3:0
18.02.2022 17:00 20. Jiří Sobotík Sportcentrum Step 3:0
07.02.2022 17:00 20. Michal Swiatek Sportcentrum Step 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím