Načítám…
Image 1

Tomáš Dlouhý (35 let)

ID: 38383

Praha

  • 42 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
  • 194 /405
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 42
    Zápasů v lize ( 9 / 24 / 9) 0 turnajů
  • 27%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

19 . Úroveň B

64 bodů
223. místo (196. místo v mužích)
L.M. L.P. M.P. T.D. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Moravcova
1:3
3:1 3:0 14 14 88
2 .
Image 1
Lubomír Pešek
3:1
3:0
13 11 84
3 .
Image 1
Mária Pribilová
1:3
0:3
0:3
3:0
8 0 68
4 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3
3:0
7 -3 64
5 .
Image 1
Martin Mohelník
0:3
0 -14 46

16 . Úroveň A

64 bodů
179. místo (159. místo v mužích)
P.N. I.H. B.S. T.D. K.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Novák
3:1 2:3
3:0
3:0
22 14 96
2 .
Image 1
Ivana Hlobilová
1:3
3:1
3:S 3:0 20 11 91
3 .
Image 1
Barbora Semová
3:2
1:3
3:0 3:0 20 0 80
4 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3
S:3 0:3
3:0
7 -3 64
5 .
Image 1
Katarína Luptáková
0:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 46

14 . Úroveň B

44 bodů
164. místo (144. místo v mužích)
F.K. F.O. M.O. Z.K. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kareta
3:0 3:1
3:S
3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Filip Ocásek
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3 0:3 3:0
3:0
15 0 75
4 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
S:3
0:3 0:3 S:S -2 -11 47
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3 0:3
0:3
S:S -2 -14 44

14 . Úroveň B

73 bodů
152. místo (138. místo v mužích)
M.Š. K.K. T.D. M.P. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Šuba
3:0 3:0
3:0
3:S
27 14 101
2 .
Image 1
Kateřina Krákorová
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 90
3 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 73
4 .
Image 1
Mária Pribilová
0:3
0:3
1:3
3:S 7 -11 56
5 .
Image 1
Patrik Dvořáček
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 46

Jarní sezóna 2020

24 . Úroveň A

53 bodů
307. místo (259. místo v mužích)
J.M. T.Z. K.S. T.D. H.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Malá
3:0
3:S 3:S
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
Tomas Zahradnik
0:3
3:S 3:S
3:S
18 11 89
3 .
Image 1
Klára Schilhartová
S:3 S:3 S:S
3:S
4 0 64
4 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
S:3 S:3 S:S
3:S
4 -11 53
5 .
Image 1
Henryk Waloszek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

24 . Úroveň A

80 bodů
310. místo (262. místo v mužích)
E.K. V.P. A.Y. K.P. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eliška Krpálková
3:0 S:S 3:0 3:0 19 14 133
2 .
Image 1
Veronika Pražská
0:3 S:S
3:0
S:S 3 11 114
3 .
Image 1
Andriy Yaroslavskyy
S:S S:S
3:0
S:S 1 0 101
4 .
Image 1
Kateřina Procházková
0:3
0:3
0:3
S:S -2 -11 87
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3 S:S S:S S:S -6 -14 80

23 . Úroveň A

127 bodů
309. místo (266. místo v mužích)
P.S. P.K. Z.S. L.Š. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Symerský
3:2 3:2 3:0
3:0
24 14 178
2 .
Image 1
Pavel Kuka
2:3 3:2 3:1 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Zuzka Synková
2:3 2:3 3:0 3:0 18 0 158
4 .
Image 1
Lucie Šťastná
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -5 142
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3
0:3 0:3 1:3 1 -14 127

Podzimní sezóna 2019

21 . Úroveň B

132 bodů
281. místo (243. místo v mužích)
M.M. P.V. D.T. J.Š. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michaela Matasová
3:0 0:3 3:0 3:0 21 14 175
2 .
Image 1
Petr Vitásek
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Daniel Toth
3:0 1:3 3:2
S:3
13 0 153
4 .
Image 1
Jakub Švasta
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 138
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3 0:3
3:S
0:3 6 -14 132

20 . Úroveň A

132 bodů
248. místo (221. místo v mužích)
K.B. P.B. T.D. J.V. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kamil Bandžak
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 160
2 .
Image 1
Petr Bedřich
0:3
3:0 2:3
3:S
15 11 146
3 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 132
4 .
Image 1
Jan Vítek
S:3
3:2
S:3
S:S 3 -11 112
5 .
Image 1
Jan Gregor
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 104

19 . Úroveň B

152 bodů
250. místo (221. místo v mužích)
T.G. P.K. Z.O. P.K. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tatiana Gašparová
3:0 3:2 3:2 3:0 24 14 198
2 .
Image 1
Petr Knězů
0:3
3:1
3:1
3:0 19 11 190
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
2:3
1:3
2:3
3:0 12 0 172
4 .
Image 1
Petr Kafka
2:3
1:3
3:2
S:3 8 -11 157
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -14 152

17 . Úroveň B

184 bodů
224. místo (203. místo v mužích)
P.R. T.M. A.R. X.Š. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Raszyková
3:1
3:2
3:1
3:0
24 14 238
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3 3:0 1:3 3:0 16 11 227
3 .
Image 1
Adam Rezek
2:3
0:3 3:0 3:0 16 0 216
4 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:1 0:3 S:S 5 -11 194
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -14 184

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.09.2021 20:00 19. Lenka Moravcova Badminton Arena Skalka 0:3
07.09.2021 20:00 19. Mária Pribilová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
01.09.2021 00:10 16. Ivana Hlobilová S:3
20.08.2021 18:00 16. Katarína Luptáková 3:0 Komentáře
19.08.2021 21:00 16. Petr Novák Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
17.08.2021 21:00 16. Barbora Semová Badminton Arena Skalka 0:3
02.08.2021 00:10 14. Zbyněk Kojecký S:S
28.07.2021 19:00 14. Miroslav Osmančík Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
23.07.2021 17:00 14. Filip Ocásek Hamr Braník 0:3
19.07.2021 18:00 14. Filip Kareta Badminton Arena Skalka 0:3
30.06.2021 07:37 14. Patrik Dvořáček 3:S Komentáře
28.06.2021 17:00 14. Mária Pribilová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
25.06.2021 18:00 14. Martin Šuba Sportcentrum Step 0:3
11.06.2021 19:00 14. Kateřina Krákorová Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
16.06.2020 00:10 24. Klára Schilhartová S:S
16.06.2020 00:10 24. Jana Malá S:3
16.06.2020 00:10 24. Tomas Zahradnik S:3
27.05.2020 01:01 24. Henryk Waloszek 3:S Komentáře
21.05.2020 00:10 24. Andriy Yaroslavskyy S:S
21.05.2020 00:10 24. Veronika Pražská S:S
21.05.2020 00:10 24. Kateřina Procházková S:S
09.03.2020 18:00 24. Eliška Krpálková Badminton Arena Skalka 0:3
02.03.2020 18:00 23. Pavel Kuka Badminton Arena Skalka 0:3
25.02.2020 15:00 23. Zuzka Synková Sportcentrum Step 0:3
24.02.2020 17:00 23. Lucie Šťastná Badminton Arena Skalka 1:3
18.02.2020 10:06 23. Petr Symerský 0:3 Komentáře
31.01.2020 18:00 21. Petr Vitásek Badminton Arena Skalka 0:3
19.01.2020 10:38 21. Daniel Toth 3:S Komentáře
15.01.2020 21:30 21. Michaela Matasová Badminton Arena Skalka 0:3
10.01.2020 18:00 21. Jakub Švasta Badminton Arena Skalka 0:3
26.12.2019 23:06 20. Jan Gregor 3:S Komentáře
20.12.2019 12:57 20. Jan Vítek 3:S Komentáře
19.12.2019 16:00 20. Kamil Bandžak Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
16.12.2019 16:00 20. Petr Bedřich Badminton Arena Skalka 0:3
02.12.2019 00:10 19. Petr Kafka 3:S
22.11.2019 17:00 19. Tatiana Gašparová Badminton Arena Skalka 0:3
19.11.2019 21:00 19. Zdeněk Opravil SportCentrum JEREMI 0:3
15.11.2019 17:00 19. Petr Knězů SportCentrum JEREMI 0:3
01.11.2019 08:15 17. X Švehla S:S
31.10.2019 18:00 17. Tomáš Mattern Badminton Arena Skalka 0:3
30.10.2019 20:31 17. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 0:3
21.10.2019 21:00 17. Petra Raszyková Sportcentrum Step 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím