Tomáš Křížek

Tomáš Křížek (35 let)

ID: 33506

Praha

  • 56 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 254 /495
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 56
    Zápasů v lize ( 21 / 26 / 9) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

18 . Úroveň C

218 bodů
226. místo (206. místo v mužích)
H.Š. J.Š. T.K. T.G. P.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hynek Šolar
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 258
2 .
Image 1
Jiří Šimandl
1:3 3:S 3:S 3:S 19 11 250
3 .
Image 1
Tomáš Křížek
2:3 S:3 S:S S:S -2 0 218
4 .
Image 1
Tatiana Gašparová
0:3 S:3 S:S S:S -4 -11 205
5 .
Image 1
Přemek Opletal
S:3
S:3 S:S S:S -4 -14 202

19 . Úroveň C

235 bodů
229. místo (210. místo v mužích)
P.B. J.V. T.K. M.P. V.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Bárta
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 259
2 .
Image 1
Jan Valenta
2:3
2:3
3:1
3:0
17 11 248
3 .
Image 1
Tomáš Křížek
1:3
3:2
2:3 3:0 15 0 235
4 .
Image 1
Michael Panec
0:3
1:3
3:2
3:0
13 -11 222
5 .
Image 1
Vítězslav Čurda
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 206

Podzimní sezóna 2019

19 . Úroveň C

210 bodů
223. místo (204. místo v mužích)
P.K. T.K. P.K. Z.O. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kafka
2:3 3:1 3:0 3:0 22 14 216
2 .
Image 1
Tomáš Křížek
3:2
2:3
3:2
3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Petr Knězů
1:3
3:2
2:3 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
2:3
3:2 3:0 14 -11 183
5 .
Image 1
Lenka Poláková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 166

18 . Úroveň B

173 bodů
217. místo (199. místo v mužích)
V.H. T.M. T.K. L.Š. M.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladan Hašek
3:1 3:2 3:2 0:3 16 14 190
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3 3:1 1:3
3:1
14 11 185
3 .
Image 1
Tomáš Křížek
2:3 1:3 3:2 3:2 13 0 173
4 .
Image 1
Láďa Švehla
2:3 3:1 2:3 S:S 8 -11 157
5 .
Image 1
Michael Ubry
3:0
1:3
2:3 S:S 8 -14 154

20 . Úroveň A

180 bodů
228. místo (207. místo v mužích)
T.K. K.M. B.B. L.H. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Křížek
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 180
2 .
Image 1
Kristýna Míková
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Beata Bordáčová
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 155
4 .
Image 1
Ludmila Homolková
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 136
5 .
Image 1
Lenka Poláková
S:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 127

18 . Úroveň A

168 bodů
238. místo (211. místo v mužích)
M.N. M.N. J.K. P.V. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Nepraš
3:1
2:3
3:0
3:0
22 14 216
2 .
Image 1
Martin Novak
1:3
3:1 3:1 3:0 20 11 211
3 .
Image 1
Jiří Květoň
3:2
1:3
3:S
3:0 19 0 199
4 .
Image 1
Petr Vitásek
0:3
1:3
S:3
3:2
6 -11 175
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3
0:3 0:3
2:3
2 -14 168

Letní sezóna 2019

15 . Úroveň B

166 bodů
195. místo (182. místo v mužích)
O.K. B.M. J.P. S.O. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Kubera
3:0
1:3
3:0
3:S
21 14 215
2 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 207
3 .
Image 1
Jiří Pondělíček
3:1
2:3
2:3
3:S
16 0 196
4 .
Image 1
Sam Oram
0:3
2:3
3:2
3:S
13 -11 182
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

16 . Úroveň C

179 bodů
167. místo (157. místo v mužích)
T.K. J.V. T.J. M.B. Z.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Křížek
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Jan Valenta
1:3
3:1
3:2
3:0
19 11 170
3 .
Image 1
Tomáš Jandera
2:3
1:3
0:3
3:0
10 0 150
4 .
Image 1
Miloš Brouček
0:3
2:3
3:0
S:3 9 -5 144
5 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
0:3
0:3
3:S 6 -14 132

15 . Úroveň B

110 bodů
188. místo (173. místo v mužích)
M.M. A.K. L.Š. L.R. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mendl
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Adrián Krištof
1:3 3:1
1:3
3:1 14 11 145
3 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3
1:3 3:1 2:3 9 0 129
4 .
Image 1
Lucka Rochová
0:3
3:1
1:3
S:S
5 -11 114
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3 1:3 3:2
S:S
4 -14 110

15 . Úroveň B

129 bodů
174. místo (159. místo v mužích)
Z.L. A.V. T.K. M.N. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Loula
3:S
3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Aleš Vlach
S:3
S:S
3:0
3:0 12 11 143
3 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3 S:S
3:2
3:S
9 0 129
4 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3
0:3
2:3
3:0
9 -11 118
5 .
Image 1
Romana Štěpánová
0:3 0:3
S:3
0:3
0 -14 106

Jarní sezóna 2019

18 . Úroveň B

169 bodů
236. místo (215. místo v mužích)
E.V. D.R. R.K. M.P. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Evžen Vacek
3:1
1:3
1:3
3:1 14 14 208
2 .
Image 1
Daniela Roreitnerová
1:3
3:0 S:S 3:1 12 11 203
3 .
Image 1
Radek Kokeš
3:1 0:3 S:S 3:1 10 0 190
4 .
Image 1
Matúš Pereszlényi
3:1
S:S S:S 3:0 9 -11 178
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
1:3 1:3 1:3 0:3 3 -14 169

17 . Úroveň B

218 bodů
213. místo (198. místo v mužích)
J.P. D.Š. J.K. T.K. H.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Puklický
3:2
3:0
3:0
3:2
24 14 258
2 .
Image 1
Daniel Švarc
2:3
3:2
3:2
3:1
18 11 249
3 .
Image 1
Jitka Kauerová
0:3 2:3
3:2
3:0 14 0 234
4 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3
2:3
2:3
3:2
9 -11 218
5 .
Image 1
Hynek Janů
2:3
1:3
0:3
2:3
5 -14 211

16 . Úroveň A

214 bodů
202. místo (189. místo v mužích)
R.F. T.H. L.P. T.K. K.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Fidrant
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 260
2 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 250
3 .
Image 1
Lukáš Pernička
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 235
4 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3
0:3
0:3
3:2
5 -11 214
5 .
Image 1
Karel Tůma
S:3
S:3
S:3
2:3
2 -14 208

15 . Úroveň A

279 bodů
184. místo (173. místo v mužích)
M.M. M.K. J.S. T.K. A.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mastalir
3:1
2:3
3:1
3:S
20 14 314
2 .
Image 1
Michal Kymlička
1:3 3:1 3:2
3:S
18 11 309
3 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:2
1:3 3:1
3:S
18 0 298
4 .
Image 1
Tomáš Křížek
1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 279
5 .
Image 1
Adam Šoltys
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 266

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2020 00:10 18. Tatiana Gašparová S:S
21.05.2020 00:10 18. Přemek Opletal S:S
21.05.2020 00:10 18. Jiří Šimandl S:3
20.05.2020 18:30 18. Hynek Šolar 2:3
27.02.2020 17:00 19. Vítězslav Čurda Sport Troja 3:0
26.02.2020 16:30 19. Jan Valenta Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
20.02.2020 16:00 19. Petr Bárta Sportcentrum Step 1:3
10.02.2020 17:00 19. Michael Panec Sport Troja 2:3
23.01.2020 18:30 19. Petr Kafka Sportcentrum Step 3:2
13.01.2020 17:00 19. Lenka Poláková Badminton Arena Skalka 3:0
09.01.2020 16:30 19. Petr Knězů Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
07.01.2020 17:00 19. Zdeněk Opravil Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
20.12.2019 07:00 18. Vladan Hašek Sportcentrum Step 2:3
19.12.2019 13:00 18. Láďa Švehla Badminton Arena Skalka 3:2
18.12.2019 13:00 18. Tomáš Mattern 1:3
17.12.2019 18:00 18. Michael Ubry 3:2
27.11.2019 17:00 20. Ludmila Homolková SportCentrum JEREMI 3:0
25.11.2019 11:28 20. Lenka Poláková 3:S Komentáře
19.11.2019 09:00 20. Beata Bordáčová Sportcentrum Step 3:0
06.11.2019 15:30 20. Kristýna Míková 3:1
30.10.2019 18:00 18. Martin Nepraš 0:3 Komentáře
22.10.2019 09:00 18. Martin Novak Sportcentrum Step 0:3
16.10.2019 18:00 18. Jiří Květoň Badminton Arena Skalka 0:3
16.10.2019 15:30 18. Petr Vitásek Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
16.09.2019 10:00 15. Barbora Masaryková S:3 Komentáře
16.09.2019 10:00 15. Sam Oram S:3 Komentáře
16.09.2019 09:59 15. Jiří Pondělíček S:3 Komentáře
14.09.2019 23:46 15. Ondřej Kubera S:3 Komentáře
26.08.2019 19:00 16. Zdeněk Válek Sport Troja 3:0
21.08.2019 16:00 16. Miloš Brouček Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
13.08.2019 16:00 16. Jan Valenta 3:1 Komentáře
12.08.2019 17:30 16. Tomáš Jandera Tenis Centrum Lužiny 3:2 Komentáře
31.07.2019 22:05 15. Lucka Rochová S:S Komentáře
24.07.2019 19:00 15. Láďa Švehla Hamr Štěrboholy 3:2
23.07.2019 18:00 15. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 1:3
19.07.2019 09:00 15. Martin Mendl Hamr Braník 0:3
01.07.2019 00:10 15. Aleš Vlach S:S
25.06.2019 19:51 15. Romana Štěpánová 3:S Komentáře
24.06.2019 19:00 15. Zdeněk Loula Badminton Arena Skalka 0:3
20.06.2019 21:00 15. Martin Nepraš Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
22.05.2019 18:30 18. Matúš Pereszlényi 0:3
21.05.2019 16:00 18. Daniela Roreitnerová 1:3
15.05.2019 20:30 18. Radek Kokeš Hamr Braník 1:3
13.05.2019 17:00 18. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 1:3
26.04.2019 09:00 17. Daniel Švarc 2:3 Komentáře
25.04.2019 19:00 17. Jan Puklický Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
15.04.2019 19:00 17. Jitka Kauerová Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
03.04.2019 19:00 17. Hynek Janů Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
19.03.2019 19:30 16. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
19.03.2019 15:00 16. Karel Tůma Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
12.03.2019 19:00 16. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
05.03.2019 18:00 16. Tomáš Hořava Sport Troja 0:3 Komentáře
27.02.2019 19:00 15. Michal Kymlička Hamr Štěrboholy 2:3
27.02.2019 17:00 15. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 1:3
25.02.2019 16:00 15. Martin Mastalir 1:3
15. Adam Šoltys 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím