Načítám…

Lubomír Pešek (31 let)

ID: 38257

Praha

Facebook profil

Fandí:AC Sparta Praha

Hraje ligy: Praha - Badminton (194/198) , Praha - Squash (116/117)

  • 67 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 307 /475
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 53
    Zápasů v lize ( 19 / 21 / 13) 1 turnaj
  • 48%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

18 . Úroveň A

26 bodů
194. místo (169. místo v mužích)
L.J. J.B. M.L. T.A. J.M. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Janečková
0 14 54
2 .
Image 1
Jan Bakalář
0 11 51
3 .
Image 1
Michal Louda
0 0 40
4 .
Image 1
Tomáš Abrman
0 0 40
5 .
Image 1
Jan Maroušek
0 -11 29
6 .
Image 1
Lubomír Pešek
0 -14 26

20 . Úroveň B

53 bodů
233. místo (199. místo v mužích)
R.P. J.B. L.P. J.A. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Příhoda
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 80
2 .
Image 1
Jan Bakalář
0:3
3:1
3:S 3:S 18 11 69
3 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3
1:3
3:S 3:S 13 0 53
4 .
Image 1
Ján Antal
S:3
S:3 S:3 S:S -2 -3 35
5 .
Image 1
Jitka Pfeiferova
S:3
S:3 S:3 S:S -2 -14 24

Jarní sezóna 2022

23 . Úroveň A

51 bodů
265. místo (222. místo v mužích)
M.Š. X.P. L.M. L.P. J.V. J.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Štěpán
3:0
3:0
3:0
3:S
3:S 26 14 80
2 .
Image 1
X Paulus
0:3
3:1
3:0
S:S 3:S 14 11 65
3 .
Image 1
Lenka Moravcova
0:3 1:3 3:2
3:S
3:S 14 0 54
4 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3
0:3
2:3
3:1
3:S
11 0 51
5 .
Image 1
Jana Vesela
S:3
S:S
S:3
1:3
3:S 4 -11 33
6 .
Image 1
Ján Antal
S:3 S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 26

23 . Úroveň A

57 bodů
271. místo (232. místo v mužích)
M.L. D.S. L.P. P.L. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Lenoch
2:3 3:0 3:1 3:S 21 14 75
2 .
Image 1
Daniel Smrčka
3:2
2:3
3:0 3:S 20 11 71
3 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3
3:2
3:S
3:S
17 0 57
4 .
Image 1
Petra Lancuchová
1:3 0:3
S:3
3:S 7 -11 36
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 26

22 . Úroveň B

47 bodů
281. místo (237. místo v mužích)
J.L. A.L. M.R. J.A. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Lacina
1:3 3:0
3:S
3:2 19 14 93
2 .
Image 1
Andrii Lykhodid
3:1
S:S
2:3
3:S
12 11 83
3 .
Image 1
Michal Roháč
0:3
S:S
S:S
3:1
2 0 62
4 .
Image 1
Ján Antal
S:3
3:2 S:S S:S 1 -11 50
5 .
Image 1
Lubomír Pešek
2:3
S:3
1:3
S:S 1 -14 47

21 . Úroveň B

55 bodů
262. místo (224. místo v mužích)
P.V. F.D. J.Š. L.P. P.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vosmík
3:0 3:2
3:0
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
František Danihel
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 91
3 .
Image 1
Jiří Štiller
2:3 0:3 3:0
3:S
15 0 75
4 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 55
5 .
Image 1
Petr Tomčiak
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Podzimní sezóna 2021

20 . Úroveň B

92 bodů
236. místo (203. místo v mužích)
Z.G. P.P. L.P. L.M. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Glogarová
2:3
3:1
3:0 3:0 22 14 116
2 .
Image 1
Pavel Poláček
3:2
S:S 3:1 3:0 16 11 107
3 .
Image 1
Lubomír Pešek
1:3
S:S 3:1 3:0 12 0 92
4 .
Image 1
Lenka Moravcova
0:3 1:3 1:3 3:0 9 -3 86
5 .
Image 1
Jana Vesela
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

19 . Úroveň B

67 bodů
213. místo (185. místo v mužích)
E.G. L.P. J.L. P.L. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Gergelová
0:3
3:0
3:0
3:S
20 14 74
2 .
Image 1
Lubomír Pešek
3:0
3:1 3:2 S:S 16 11 67
3 .
Image 1
Jiří Lacina
0:3
1:3 3:2
3:S
12 0 52
4 .
Image 1
Petra Lancuchová
0:3
2:3 2:3
3:S
10 -3 47
5 .
Image 1
Martin Fojtík
S:3
S:S
S:3
S:3
-2 -14 24

20 . Úroveň A

47 bodů
245. místo (212. místo v mužích)
D.B. J.K. I.H. M.K. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Branžovský
3:1
3:S
3:0
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
Jana Knappová
1:3
3:S
3:2
3:0
19 11 90
3 .
Image 1
Ivana Hlobilová
S:3
S:3
3:0
3:1 13 0 73
4 .
Image 1
Martin Krizek
0:3
2:3
0:3
3:S
8 -3 65
5 .
Image 1
Lubomír Pešek
S:3
0:3
1:3
S:3
1 -14 47

20 . Úroveň B

67 bodů
250. místo (217. místo v mužích)
J.P. M.B. B.R. L.P. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jitka Pfeiferova
3:0 S:S 3:S 3:S 17 14 111
2 .
Image 1
Martin Bureš
0:3 S:S 3:S 3:S 10 11 101
3 .
Image 1
Barbora Reichova
S:S S:S 3:S 3:S 8 0 88
4 .
Image 1
Lubomír Pešek
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 67
5 .
Image 1
Jakub Frydrych
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 64

Letní sezóna 2021

19 . Úroveň B

89 bodů
212. místo (192. místo v mužích)
L.M. L.P. M.P. T.D. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Moravcova
1:3
3:1 3:0 3:0 21 14 95
2 .
Image 1
Lubomír Pešek
3:1
3:0
3:0
S:S 18 11 89
3 .
Image 1
Mária Pribilová
1:3
0:3
0:3
3:0
8 0 68
4 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3
0:3
3:0
S:S 5 -3 62
5 .
Image 1
Martin Mohelník
0:3 S:S
0:3
S:S -4 -14 42

Jarní sezóna 2020

25 . Úroveň A

76 bodů
314. místo (265. místo v mužích)
N.N. M.M. L.P. M.K. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Natálie Netušilová
3:1
3:0
S:S S:S 9 14 103
2 .
Image 1
Marek Moucha
1:3 3:0 S:S S:S 4 11 95
3 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3
0:3 S:S S:S -4 0 76
4 .
Image 1
Matěj Kocián
S:S S:S S:S S:S -8 -3 69
5 .
Image 1
Ivana Kunayová
S:S S:S S:S S:S -8 -14 58

26 . Úroveň A

106 bodů
318. místo (270. místo v mužích)
K.S. L.P. P.R. T.H. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Klára Schilhartová
3:2
1:3
3:2
3:1
17 14 111
2 .
Image 1
Lubomír Pešek
2:3
3:1
3:2
2:3
15 11 106
3 .
Image 1
Pavel Rod
3:1
1:3
3:2
1:3
13 0 93
4 .
Image 1
Tereza Hrašková
2:3
2:3
2:3 3:0 13 -3 90
5 .
Image 1
Jan Šandera
1:3
3:2
3:1
0:3 12 -14 78

Podzimní sezóna 2019

22 . Úroveň A

97 bodů
278. místo (237. místo v mužích)
M.V. D.V. J.S. L.P. m.b. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Vránková
3:1
3:0
3:0
3:S 26 14 140
2 .
Image 1
Daniel Vlček
1:3
3:0
3:0 3:S 21 11 132
3 .
Image 1
Jiří Slabý
0:3
0:3
3:2
3:S 11 0 111
4 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3
0:3
2:3
3:S 8 -11 97
5 .
Image 1
martin bošiak
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.07.2022 00:10 20. Ján Antal 3:S
01.07.2022 00:10 20. Jitka Pfeiferova 3:S
17.06.2022 18:00 20. Jan Bakalář Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
09.06.2022 07:30 20. Radek Příhoda Sportcentrum Step 0:3
30.05.2022 18:00 23. Lenka Moravcova Badminton Arena Skalka 2:3
20.05.2022 16:54 23. Ján Antal 3:S Komentáře
16.05.2022 20:00 23. Marek Štěpán Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
10.05.2022 20:00 23. X Paulus Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
06.05.2022 18:00 23. Jana Vesela Sportcentrum Uhříněves 3:1 Komentáře
29.04.2022 20:36 23. Tomáš Dlouhý 3:S Komentáře
26.04.2022 10:20 23. Petra Lancuchová 3:S Komentáře
25.04.2022 18:00 23. Daniel Smrčka Tenis Cibulka 3:2 Komentáře
11.04.2022 18:00 23. Martin Lenoch Tenis Cibulka 0:3
01.04.2022 00:10 22. Ján Antal S:S
29.03.2022 10:14 22. Andrii Lykhodid S:3 Komentáře
24.03.2022 20:00 22. Jiří Lacina Badminton Arena Skalka 2:3
09.03.2022 17:00 22. Michal Roháč Tenis Cibulka 1:3 Komentáře
21.02.2022 18:00 21. Petr Vosmík Tenis Cibulka 0:3 Komentáře
15.02.2022 08:14 21. Petr Tomčiak 3:S Komentáře
11.02.2022 18:00 21. Jiří Štiller BB Arena Letňany 0:3
10.02.2022 18:00 21. František Danihel Badminton Arena Skalka 0:3
01.02.2022 00:10 20. Pavel Poláček S:S
25.01.2022 18:00 20. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
14.01.2022 00:00 20. Jana Vesela Badminton Arena Skalka 3:0
09.01.2022 14:00 20. Lenka Moravcova Badminton Arena Skalka 3:1
03.01.2022 00:10 19. Martin Fojtík S:S
20.12.2021 20:00 19. Eva Gergelová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
16.12.2021 19:30 19. Jiří Lacina Badminton Arena Skalka 3:1
10.12.2021 17:30 19. Petra Lancuchová Tenis Centrum Lužiny 3:2
28.11.2021 15:16 20. Martin Krizek S:3 Komentáře
24.11.2021 08:22 20. David Branžovský S:3 Komentáře
10.11.2021 18:00 20. Ivana Hlobilová Sportcentrum Step 1:3
09.11.2021 19:30 20. Jana Knappová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
01.11.2021 00:10 20. Jakub Frydrych S:S
01.11.2021 00:10 20. Barbora Reichova S:3
01.11.2021 00:10 20. Martin Bureš S:3
01.11.2021 00:10 20. Jitka Pfeiferova S:3
04.10.2021 00:10 19. Martin Mohelník S:S
30.09.2021 19:00 19. Tomáš Dlouhý Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
25.09.2021 18:30 19. Lenka Moravcova Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
20.09.2021 20:30 19. Mária Pribilová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
21.05.2020 00:10 25. Ivana Kunayová S:S
21.05.2020 00:10 25. Matěj Kocián S:S
29.04.2020 18:00 25. Natálie Netušilová Hamr Braník 0:3 Komentáře
10.03.2020 18:00 25. Marek Moucha SportCentrum JEREMI 0:3
28.02.2020 19:30 26. Jan Šandera Hamr Braník 2:3 Komentáře
28.02.2020 19:00 26. Tereza Hrašková Sportcentrum Uhříněves 3:2 Komentáře
18.02.2020 18:00 26. Klára Schilhartová Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
13.02.2020 20:00 26. Pavel Rod Sportcentrum Uhříněves 3:1 Komentáře
01.11.2019 08:15 22. martin bošiak 3:S
22.10.2019 20:00 22. Daniel Vlček SportCentrum JEREMI 0:3
18.10.2019 18:00 22. Jiří Slabý Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
09.10.2019 07:00 22. Markéta Vránková SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím