Načítám…

Libor Kubánek (59 let)

ID: 29177

Praha

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton (97/252)

  • 55 zápasů

    od roku 2017
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 94 /394
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 55
    Zápasů v lize ( 33 / 22 / 0) 2 turnaje
  • 60%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

11 . Úroveň C

276 bodů
97. místo (95. místo v mužích)
L.K. G.M. D.S. E.V. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Kubánek
3:0
3:0
3:1
6 30 276 9:1
2 .
Image 1
Gopal Menon
0:3
3:2
2 25 267 3:5
3 .
Image 1
Daniel Smrčka
0:3
2:3
3:2
2 12 254 5:8
4 .
Image 1
Evžen Vacek
2:3
0 4 244 2:3
5 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
0 0 240 1:3

13 . Úroveň B

258 bodů
127. místo (125. místo v mužích)
L.K. J.K. L.K. Z.S. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Kubánek
3:0 3:0
3:S
3:1 8 30 258 12:1
2 .
Image 1
Jaroslav Klíma
0:3 3:1
3:2
3:1
6 25 251 9:7
3 .
Image 1
Lucie Kolesniková
0:3 1:3 1:3 3:0 2 12 234 5:9
4 .
Image 1
Zdeněk Sychra
S:3
2:3
3:1 1:3 2 4 226 6:10
5 .
Image 1
Milena Jägerová
1:3
1:3
0:3 3:1 2 0 222 5:10

13 . Úroveň B

231 bodů
133. místo (127. místo v mužích)
D.N. L.K. M.B. H.Š. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Novák
3:0 3:0 3:0
3:S
8 30 238 12:0
2 .
Image 1
Libor Kubánek
0:3 3:1 3:0
3:S
6 25 231 9:4
3 .
Image 1
Michal Barták
0:3 1:3 3:1
3:S
4 12 216 7:7
4 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 0:3 1:3 3:0 2 4 206 4:9
5 .
Image 1
Miloš Štrojsa
S:3
S:3
S:3
0:3 0 0 200 0:12

Podzimní sezóna 2023

13 . Úroveň A

216 bodů
145. místo (135. místo v mužích)
J.O. M.Š. L.K. M.T. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Ondráček
0:3 3:1 3:0 2:3 4 30 234 8:7
2 .
Image 1
Marek Štěpán
3:0 2:3
S:S
3:S
4 25 229 8:6
3 .
Image 1
Libor Kubánek
1:3 3:2 2:3
3:S
4 12 216 9:8
4 .
Image 1
Miroslav Toman
0:3
S:S
3:2
3:S
4 4 208 6:8
5 .
Image 1
Pavel Moťka
3:2
S:3
S:3
S:3
2 0 202 3:11

11 . Úroveň C

226 bodů
123. místo (115. místo v mužích)
P.V. Z.O. D.S. L.K. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Valouch
3:0
3:0 3:1
3:S
8 30 258 12:1
2 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
3:1
3:0
3:S
6 25 251 9:4
3 .
Image 1
Daniel Smrčka
0:3
1:3
3:0 3:S 4 12 236 7:6
4 .
Image 1
Libor Kubánek
1:3 0:3 0:3 3:S 2 4 226 4:9
5 .
Image 1
Petr Dohnal
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 220 0:12

12 . Úroveň C

246 bodů
137. místo (129. místo v mužích)
D.N. E.V. J.P. L.K. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Nguyen
3:1
3:1
3:2
3:S
8 30 278 12:4
2 .
Image 1
Evžen Vacek
1:3
3:1 3:1
3:S
6 25 271 10:5
3 .
Image 1
Jan Přerovský
1:3
1:3 3:0
3:S
4 12 256 8:6
4 .
Image 1
Libor Kubánek
2:3 1:3 0:3
3:S
2 4 246 6:9
5 .
Image 1
Martin Fatura
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 240 0:12

11 . Úroveň C

242 bodů
124. místo (117. místo v mužích)
L.P. M.D. M.N. L.H. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Pernička
3:0 3:1 3:1 2:3 6 30 276 11:5
2 .
Image 1
Martin Dulák
0:3 3:0
3:S
3:0 6 25 271 9:3
3 .
Image 1
Martin Nepraš
1:3 0:3
3:S
3:2 4 12 256 7:8
4 .
Image 1
Lukáš Hudeček
1:3
S:3
S:3
3:1 2 4 246 4:10
5 .
Image 1
Libor Kubánek
3:2 0:3 2:3 1:3 2 0 242 6:11

Letní sezóna 2023

11 . Úroveň A

247 bodů
102. místo (96. místo v mužích)
M.T. L.K. Z.S. M.G. B.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Toman
0:3 3:0 3:0 3:1 20 14 254 9:4
2 .
Image 1
Libor Kubánek
3:0 3:0 0:3 2:3 16 11 247 8:6
3 .
Image 1
Zdeněk Sychra
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 234 6:6
4 .
Image 1
Michal Geyer
0:3 3:0 0:3 3:1 13 -11 222 6:7
5 .
Image 1
Barbora Čermochová
1:3 3:2 0:3 1:3 7 -14 213 5:11

9 . Úroveň C

173 bodů
98. místo (94. místo v mužích)
I.B. C.A. J.J. M.T. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Iva Benešová
3:S
1:3
3:0
3:0
21 14 215 10:3
2 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
S:3
3:0
3:0
3:1
20 11 211 9:4
3 .
Image 1
Jan Jelinek
3:1
0:3
1:3 3:1 13 0 193 7:8
4 .
Image 1
Martin Tichý
0:3
0:3 3:1 2:3 8 -11 177 5:10
5 .
Image 1
Libor Kubánek
0:3
1:3
1:3 3:2 7 -14 173 5:11

9 . Úroveň B

214 bodů
81. místo (77. místo v mužích)
M.K. V.B. L.K. M.K. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:1
3:2
3:0 3:0 25 14 239 12:3
2 .
Image 1
Vít Budař
1:3 3:0 3:0 3:S 21 11 232 10:3
3 .
Image 1
Libor Kubánek
2:3
0:3 3:1 3:1 14 0 214 8:8
4 .
Image 1
Martin Klíma
0:3 0:3 1:3 3:S 7 -11 196 4:9
5 .
Image 1
Ondřej Vaněk
0:3 S:3 1:3 S:3 1 -14 187 1:12

12 . Úroveň C

257 bodů
107. místo (101. místo v mužích)
L.K. D.M. L.K. J.K. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Kubánek
2:3
3:0 3:0
3:0
23 14 257 11:3
2 .
Image 1
Dan Malík
3:2
2:3
3:0
3:1
20 11 251 11:6
3 .
Image 1
Lucie Kolesniková
0:3
3:2
3:1 3:0 18 0 238 9:6
4 .
Image 1
Jaroslav Klíma
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 216 4:10
5 .
Image 1
Miroslav Toman
0:3
1:3
0:3 1:3 2 -14 208 2:12

Jarní sezóna 2023

15 . Úroveň B

221 bodů
151. místo (140. místo v mužích)
L.K. R.H. D.K. D.B. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Kubánek
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 221 12:0
2 .
Image 1
Radek Hykrda
0:3 3:1 3:2
3:S
17 11 208 9:6
3 .
Image 1
Daniela Kroupová
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 193 7:7
4 .
Image 1
Dušan Bělaška
0:3 2:3
1:3
3:2
8 -11 177 6:11
5 .
Image 1
Jan Motejzík
S:3
S:3
S:3
2:3
2 -14 168 2:12

16 . Úroveň C

215 bodů
187. místo (171. místo v mužích)
O.F. O.B. L.K. P.V. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Fiala
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 240 12:1
2 .
Image 1
Ondřej Bureš
1:3
3:2
3:1
3:S
18 11 229 10:6
3 .
Image 1
Libor Kubánek
0:3
2:3
3:0
3:S
15 0 215 8:6
4 .
Image 1
Petr Velička
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 196 4:9
5 .
Image 1
Láďa Švehla
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186 0:12

18 . Úroveň B

178 bodů
198. místo (182. místo v mužích)
L.K. X.Š. V.N. N.V. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Kubánek
3:1
3:2
3:0
3:S
24 14 178 12:3
2 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:S
3:0
3:S
20 11 171 10:3
3 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
2:3
S:3
3:1 3:0 15 0 155 8:7
4 .
Image 1
Nikol Vypior
0:3
0:3 1:3
3:S
7 -11 136 4:9
5 .
Image 1
Jan Bína
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 126 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.04.2024 09:00 11. Gopal Menon Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
17.04.2024 19:00 11. Tomas Hulle BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
07.04.2024 09:00 11. Daniel Smrčka Hamr Braník 3:0 Komentáře
31.03.2024 22:08 13. Zdeněk Sychra 3:S Komentáře
24.03.2024 10:00 13. Milena Jägerová Hamr Braník 3:1
10.03.2024 11:00 13. Jaroslav Klíma Badminton Arena Skalka 3:0
09.03.2024 09:30 13. Lucie Kolesniková Badminton Arena Skalka 3:0
28.02.2024 08:48 13. Miloš Štrojsa 3:S Komentáře
13.02.2024 08:00 13. David Novák Badminton Arena Skalka 0:3
10.02.2024 10:00 13. Michal Barták Hamr Braník 3:1
07.02.2024 20:00 13. Hynek Šolar Hamr Braník 3:0
27.01.2024 09:56 13. Pavel Moťka 3:S Komentáře
23.01.2024 08:00 13. Marek Štěpán Sportovní centrum Olšanka 3:2
20.01.2024 10:00 13. Jan Ondráček Hamr Braník 1:3
07.01.2024 14:00 13. Miroslav Toman Badminton Arena Skalka 2:3
02.01.2024 00:10 11. Petr Dohnal 3:S
17.12.2023 10:00 11. Zdeněk Opravil Badminton Arena Skalka 0:3
14.12.2023 09:00 11. Petr Valouch Badminton Arena Skalka 1:3
09.12.2023 11:00 11. Daniel Smrčka Hamr Braník 0:3
24.11.2023 17:15 12. Martin Fatura 3:S Komentáře
19.11.2023 09:00 12. David Nguyen Badminton Arena Skalka 2:3
16.11.2023 20:00 12. Jan Přerovský BB Arena Štěrboholy 0:3
15.11.2023 15:30 12. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 1:3
23.10.2023 11:00 11. Lukáš Hudeček Badminton Arena Skalka 1:3
17.10.2023 20:00 11. Martin Dulák Badminton Arena Skalka 0:3
12.10.2023 20:30 11. Martin Nepraš Badminton Arena Skalka 2:3
05.10.2023 20:00 11. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 3:2
26.09.2023 21:00 11. Miroslav Toman Badminton Arena Skalka 3:0
25.09.2023 21:00 11. Michal Geyer Hamr Braník 0:3
19.09.2023 21:00 11. Barbora Čermochová Badminton Arena Skalka 2:3
14.09.2023 11:30 11. Zdeněk Sychra Hamr Braník 3:0
27.08.2023 17:00 9. Jan Jelinek Hamr Braník 1:3
09.08.2023 18:00 9. Martin Tichý Badminton Arena Skalka 3:2
06.08.2023 10:00 9. Chris Abu Dayeh Hamr Braník 1:3 Komentáře
05.08.2023 18:00 9. Iva Benešová Hamr Braník 0:3 Komentáře
31.07.2023 10:00 9. Ondřej Vaněk Badminton Arena Skalka 3:1
27.07.2023 16:00 9. Vít Budař Hamr Braník 0:3
25.07.2023 17:00 9. Martin Klíma Hamr Braník 3:1
08.07.2023 18:00 9. Mário Kobida Hamr Braník 2:3 Komentáře
29.06.2023 11:00 12. Jaroslav Klíma Hamr Braník 3:0
22.06.2023 20:00 12. Miroslav Toman Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.06.2023 20:00 12. Dan Malík Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
09.06.2023 19:00 12. Lucie Kolesniková Hamr Braník 3:0
30.05.2023 09:18 15. Jan Motejzík 3:S Komentáře
21.05.2023 16:00 15. Dušan Bělaška Badminton Arena Skalka 3:0
13.05.2023 12:00 15. Radek Hykrda Hamr Braník 3:0
08.05.2023 18:00 15. Daniela Kroupová Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.04.2023 17:00 16. Petr Velička Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.04.2023 17:00 16. Ondřej Bureš BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
09.04.2023 14:49 16. Láďa Švehla 3:S Komentáře
04.04.2023 21:30 16. Ondřej Fiala Hamr Braník 0:3 Komentáře
19.03.2023 13:00 18. Vladimír Nejedlý SportCentrum JEREMI 3:2
17.03.2023 17:50 18. Jan Bína 3:S Komentáře
11.03.2023 10:00 18. Nikol Vypior Hamr Braník 3:0 Komentáře
07.03.2023 20:30 18. X Švehla Hamr Braník 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody