Zuzana Kosová

Zuzana Kosová (31 let)

ID: 33309

Praha

  • 67 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 295 /482
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 67
    Zápasů v lize ( 28 / 39 / 0) 4 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

19 . Úroveň A

96 bodů
209. místo (28. místo v ženách)
M.M. Z.K. O.K. V.P. T.Z. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Moucha
3:1 3:1 3:0 3:s 3:1 26 14 100
2 .
Image 1
Zuzana Kosová
1:3 3:0 3:0 3:0 3:0 25 11 96
3 .
Image 1
Ondřej Kotek
1:3 0:3
3:0
3:s
3:0
18 0 78
4 .
Image 1
Veronika Pražská
0:3 0:3
0:3
3:0
3:0
12 0 72
5 .
Image 1
Tomas Zahradnik
s:3 0:3 s:3
0:3
3:2 4 -3 61
6 .
Image 1
Martina Blahová
1:3 0:3
0:3
0:3
2:3 3 -14 49

Jarní sezóna 2020

22 . Úroveň C

102 bodů
284. místo (33. místo v ženách)
M.V. L.H. M.P. Z.K. I.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Vayhel
3:0
S:S
3:0 3:0 19 14 133
2 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3 0:3 3:1
3:1
12 11 123
3 .
Image 1
Miroslav Polách
S:S
3:0 3:0 S:S 10 0 110
4 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -5 102
5 .
Image 1
Irina Vaněčková
0:3
1:3
S:S 1:3 0 -14 86

23 . Úroveň A

117 bodů
294. místo (38. místo v ženách)
L.V. O.P. P.D. Z.K. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vystrčil
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 162
2 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3
3:1
3:1
3:0
19 11 150
3 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 135
4 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
1:3
0:3
3:0 8 -11 117
5 .
Image 1
Lucie Šťastná
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 106

25 . Úroveň A

134 bodů
305. místo (42. místo v ženách)
Z.K. J.K. E.K. B.J. E.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3 3:0 3:0
3:S
20 14 134
2 .
Image 1
Jakub Kadlubiec
3:0 3:1
S:S
3:0 18 11 129
3 .
Image 1
Eliška Krpálková
0:3 1:3 3:0
3:2
13 0 113
4 .
Image 1
Bára Jenčová
0:3
S:S
0:3
3:S
4 -11 93
5 .
Image 1
Eliška Skřivanová
S:3
0:3
2:3
S:3
2 -14 88

Podzimní sezóna 2019

24 . Úroveň A

96 bodů
299. místo (50. místo v ženách)
O.K. M.Š. Z.K. Z.G. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Kotek
3:2
3:2 3:1 3:0 23 14 117
2 .
Image 1
Martin Štěpán
2:3
3:1
3:0
3:0
22 11 113
3 .
Image 1
Zuzana Kosová
2:3
1:3
3:1
3:0
16 0 96
4 .
Image 1
Zuzana Glogarová
1:3
0:3
1:3
3:0
9 -11 78
5 .
Image 1
Helena Papirnikova
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 66

22 . Úroveň A

79 bodů
282. místo (43. místo v ženách)
K.H. J.S. A.H. Z.K. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kristýna Hesounová
3:2
3:1
3:2
3:S
22 14 116
2 .
Image 1
Jiří Slabý
2:3
3:2
3:1
3:S
19 11 110
3 .
Image 1
Aleš Hanzlíček
1:3
2:3
3:1
3:S
15 0 95
4 .
Image 1
Zuzana Kosová
2:3
1:3
1:3
3:1
10 -11 79
5 .
Image 1
Kateřina Krákorová
S:3
S:3
S:3
1:3
1 -14 67

23 . Úroveň B

109 bodů
277. místo (39. místo v ženách)
G.Ř. Z.K. Z.G. Z.K. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Řežábková
2:3
3:0
3:0
3:0
23 14 117
2 .
Image 1
Zuzana Kosová
3:2
2:3
3:S
3:2
18 11 109
3 .
Image 1
Zuzana Glogarová
0:3
3:2
2:3
3:0
14 0 94
4 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
0:3
S:3
3:2
3:S 11 -11 80
5 .
Image 1
Ivana Kunayová
0:3
2:3
0:3
S:3 2 -14 68

23 . Úroveň B

110 bodů
272. místo (38. místo v ženách)
L.B. Z.K. O.P. T.H. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Brnová
3:0
1:3
3:0
3:0
22 14 116
2 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
3:1
3:0
3:1
19 11 110
3 .
Image 1
Ondřej Peterka
3:1
1:3
3:1
3:S
19 0 99
4 .
Image 1
Tomáš Hochman
0:3
0:3
1:3
S:S -1 -3 76
5 .
Image 1
Martina Tremlova
0:3
1:3
S:3
S:S -1 -14 65

Letní sezóna 2019

22 . Úroveň A

74 bodů
242. místo (32. místo v ženách)
Ž.S. Z.K. M.C. S.H. M.V. A.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Žaneta Staňková
3:2
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 80
2 .
Image 1
Zuzana Kosová
2:3
3:2
3:0
3:0
3:S
23 11 74
3 .
Image 1
Martina Chamrová
1:3
2:3
3:0
3:0
3:S
20 0 60
4 .
Image 1
Simona Haganová
0:3 0:3
0:3
3:2
3:S
9 0 49
5 .
Image 1
Markéta Vöröšová
0:3
0:3
0:3
2:3
3:S
7 -11 36
6 .
Image 1
Anna Čechová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

20 . Úroveň A

56 bodů
232. místo (36. místo v ženách)
Z.P. J.P. J.M. Z.K. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Procházková
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 101
2 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3
3:0 3:0
3:S
20 11 91
3 .
Image 1
Jana Malá
0:3
0:3
3:0
3:2
12 0 72
4 .
Image 1
Zuzana Kosová
1:3
0:3
0:3
3:S
7 -11 56
5 .
Image 1
Martina Chamrová
0:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 48

19 . Úroveň A

52 bodů
220. místo (30. místo v ženách)
L.J. P.V. Z.K. J.P. T.H. T.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
30 14 84
2 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0
24 11 75
3 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
0:3
2:3
3:0
3:2
12 0 52
4 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3
0:3 3:2 3:0 S:S 8 0 48
5 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
5 -3 42
6 .
Image 1
Thomas Evangelidis
0:3
0:3
2:3
S:S
S:3
0 -14 26

18 . Úroveň B

47 bodů
221. místo (33. místo v ženách)
J.K. J.V. L.B. J.M. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Kadlubiec
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 101
2 .
Image 1
Jan Vítek
0:3
3:2 3:1 3:0 18 11 89
3 .
Image 1
Lucie Brnová
0:3
2:3
3:1
3:0
15 0 75
4 .
Image 1
Jana Malá
1:3
1:3
1:3
3:1
9 -11 58
5 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 47

Jarní sezóna 2019

22 . Úroveň A

88 bodů
292. místo (38. místo v ženách)
Z.O. T.H. M.J. P.V. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Opravil
3:2 3:1
3:2
3:0 23 14 137
2 .
Image 1
Tomas Horak
2:3 3:0 3:2 3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Mara Jirkovsky
1:3 0:3
3:2
3:1
12 0 112
4 .
Image 1
Petr Valenta
2:3
2:3
2:3
3:1
12 -5 107
5 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3 0:3
1:3
1:3
2 -14 88

21 . Úroveň A

147 bodů
268. místo (29. místo v ženách)
R.Š. X.Š. Z.K. Z.O. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Romana Štěpánová
3:2
3:0
3:0 3:0 26 14 180
2 .
Image 1
X Švehla
2:3 3:0
3:1
S:S 13 11 164
3 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
0:3 0:3 3:0 7 0 147
4 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
1:3
3:0 S:S 6 -11 135
5 .
Image 1
Pablo Maldonado
0:3 S:S 0:3 S:S -4 -14 122

21 . Úroveň A

132 bodů
263. místo (28. místo v ženách)
J.O. M.M. Z.K. K.M. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jirka Oktabec
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 161
2 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3 3:0 1:3
3:S
14 11 145
3 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 132
4 .
Image 1
Kristýna Míková
0:3 3:1
S:3
3:S
12 -11 121
5 .
Image 1
Jan Valenta
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

21 . Úroveň A

146 bodů
283. místo (36. místo v ženách)
M.S. M.H. T.C. I.Z. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Simek
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Michal Hamada
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 193
3 .
Image 1
Tomáš Chlum
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 175
4 .
Image 1
Igor Zsebik
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 156
5 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 146

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.07.2020 18:00 19. Martina Blahová 3:0
30.06.2020 19:00 19. Ondřej Kotek Badminton Arena Skalka 3:0
25.06.2020 15:00 19. Tomas Zahradnik Sportcentrum Step 3:0
23.06.2020 17:00 19. Veronika Pražská 3:0
20.06.2020 11:00 19. Marek Moucha Badminton Arena Skalka 1:3
09.06.2020 17:00 22. Lukáš Hadrava Badminton Arena Skalka 1:3
04.06.2020 19:00 22. Miroslav Polách 0:3
02.06.2020 17:30 22. Martin Vayhel Sportcentrum Step 0:3
24.05.2020 18:00 22. Irina Vaněčková Sportcentrum Step 3:1
05.05.2020 17:00 23. Lucie Šťastná Sportcentrum Step 3:0
30.04.2020 18:00 23. Lukáš Vystrčil 0:3 Komentáře
10.03.2020 20:30 23. Petr Dubský 0:3 Komentáře
08.03.2020 17:00 23. Ondřej Peterka Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
28.02.2020 13:52 25. Eliška Skřivanová 3:S Komentáře
26.02.2020 08:00 25. Jakub Kadlubiec 0:3
25.02.2020 19:30 25. Bára Jenčová 3:0
16.02.2020 10:00 25. Eliška Krpálková 3:0
24.01.2020 19:00 24. Martin Štěpán 1:3 Komentáře
16.01.2020 20:00 24. Helena Papirnikova Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
05.01.2020 10:00 24. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
03.01.2020 19:00 24. Ondřej Kotek Sportcentrum Step 2:3
23.12.2019 17:00 22. Kristýna Hesounová Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
20.12.2019 18:00 22. Jiří Slabý Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
08.12.2019 09:00 22. Aleš Hanzlíček 1:3 Komentáře
05.12.2019 20:00 22. Kateřina Krákorová 3:1 Komentáře
29.11.2019 10:19 23. Zbyněk Kojecký 3:S Komentáře
26.11.2019 20:30 23. Ivana Kunayová Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
22.11.2019 18:00 23. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
05.11.2019 20:30 23. Gabriela Řežábková Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
25.10.2019 09:00 23. Tomáš Hochman 3:0 Komentáře
18.10.2019 19:00 23. Ondřej Peterka Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
15.10.2019 20:30 23. Martina Tremlova 3:1 Komentáře
08.10.2019 20:00 23. Lucie Brnová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
29.09.2019 10:00 22. Simona Haganová 3:0
24.09.2019 10:48 22. Anna Čechová 3:S Komentáře
16.09.2019 18:00 22. Markéta Vöröšová 3:0 Komentáře
15.09.2019 18:00 22. Žaneta Staňková 2:3 Komentáře
10.09.2019 18:00 22. Martina Chamrová 3:2 Komentáře
27.08.2019 18:00 20. Jana Pfeiferová Badminton Arena Skalka 0:3
26.08.2019 11:31 20. Martina Chamrová 3:S Komentáře
15.08.2019 19:00 20. Jana Malá 0:3 Komentáře
13.08.2019 18:00 20. Zuzana Procházková Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
23.07.2019 17:00 19. Jana Pfeiferová SportCentrum JEREMI 2:3
18.07.2019 20:00 19. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
12.07.2019 18:00 19. Thomas Evangelidis Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
09.07.2019 18:00 19. Tereza Hrašková Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
04.07.2019 18:00 19. Lucie Janiczková SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
29.06.2019 11:00 18. Jana Malá 1:3 Komentáře
22.06.2019 19:00 18. Jan Vítek 0:3
19.06.2019 21:00 18. Jakub Kadlubiec 0:3 Komentáře
17.06.2019 21:00 18. Lucie Brnová 0:3 Komentáře
27.05.2019 18:00 22. Petr Valenta 1:3 Komentáře
24.05.2019 18:00 22. Tomas Horak 0:3
21.05.2019 18:30 22. Mara Jirkovsky SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
13.05.2019 21:00 22. Zdeněk Opravil Badminton Arena Skalka 0:3
14.04.2019 10:00 21. Romana Štěpánová 0:3 Komentáře
11.04.2019 20:00 21. X Švehla Badminton Arena Skalka 0:3
09.04.2019 20:00 21. Zdeněk Opravil Badminton Arena Skalka 0:3
06.04.2019 17:00 21. Pablo Maldonado Badminton Arena Skalka 3:0
21.03.2019 21:26 21. Kristýna Míková 3:S Komentáře
19.03.2019 18:00 21. Jirka Oktabec SportCentrum JEREMI 0:3
14.03.2019 20:00 21. Michaela Matasová 0:3
14.03.2019 11:13 21. Jan Valenta 3:S Komentáře
28.02.2019 20:30 21. Tomáš Chlum Sportcentrum Step 0:3
26.02.2019 19:30 21. Michal Hamada 0:3
24.02.2019 20:00 21. Martin Simek 0:3
21.02.2019 19:00 21. Igor Zsebik 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím