Načítám…
Tomas Hulle

Tomas Hulle (35 let)

ID: 38968

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2019
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Arena Skalka
  • 292 /512
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 14 / 11 / 1) 3 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

16 . Úroveň B

167 bodů
171. místo (157. místo v mužích)
T.H. J.Š. L.R. I.B. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Hulle
3:1
3:0
13 14 167
2 .
Image 1
Jiří Šimůnek
1:3
3:0
8 11 159
3 .
Image 1
Lucka Rochová
0 0 140
4 .
Image 1
Iva Benešová
0:3
0 -11 129
5 .
Image 1
Ondra Suchánek
0:3
0 -14 126

17 . Úroveň A

139 bodů
181. místo (163. místo v mužích)
T.H. J.F. P.V. J.Š. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Hulle
3:2
3:0
3:0
3:1
25 14 139
2 .
Image 1
Jakub Frydrych
2:3
3:0
2:3
3:0
18 11 129
3 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 112
4 .
Image 1
Jakub Švasta
0:3
3:2
2:3
3:2
12 -11 101
5 .
Image 1
Jiří Charvát
1:3
0:3
0:3
2:3
3 -14 89

18 . Úroveň B

131 bodů
199. místo (173. místo v mužích)
J.Š. T.H. Z.S. Z.K. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimůnek
3:0
3:1
3:S
3:0
26 14 140
2 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 131
3 .
Image 1
Zuzka Synková
1:3
1:3
3:2
3:1 13 0 113
4 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
S:3
0:3
2:3
3:0 9 -11 98
5 .
Image 1
Jan Pivoňka
0:3
0:3 1:3 0:3 1 -14 87

18 . Úroveň A

97 bodů
209. místo (181. místo v mužích)
J.M. A.H. T.H. V.D. E.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Mrkacek
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Aleš Hanzlíček
0:3
3:2
3:0
3:0
19 11 110
3 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
2:3
3:0
3:0
17 0 97
4 .
Image 1
Veronika Dvořáková
0:3 0:3
0:3
3:1
6 -11 75
5 .
Image 1
Eva Bělská
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 67

Jarní sezóna 2020

21 . Úroveň C

116 bodů
272. místo (242. místo v mužích)
L.V. J.K. M.M. T.H. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vystrčil
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 152
3 .
Image 1
Michaela Matasová
1:3
0:3
3:1
3:2
12 0 132
4 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 116
5 .
Image 1
Václav Šroub
0:3
0:3
2:3
S:3
2 -14 108

20 . Úroveň C

168 bodů
263. místo (235. místo v mužích)
L.N. Z.R. V.Č. T.H. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Novak
3:1
3:0
3:1
3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Zdeněk Randa
1:3
3:0
3:0
3:0
22 11 213
3 .
Image 1
Vítězslav Čurda
0:3
0:3
3:0 3:0 14 0 194
4 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
0:3
0:3 S:S -1 -11 168
5 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3
0:3
0:3 S:S -2 -14 164

20 . Úroveň C

202 bodů
257. místo (234. místo v mužích)
V.S. K.M. M.T. T.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Sítora
3:2 3:0
3:0
3:0 26 14 240
2 .
Image 1
Kristýna Míková
2:3
3:1
1:3
3:0
16 11 227
3 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3
1:3
3:0
3:0 15 0 215
4 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
3:1
0:3
3:0 13 -11 202
5 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 186

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.09.2020 20:00 16. Jiří Šimůnek 3:1 Komentáře
14.09.2020 20:00 16. Ondra Suchánek SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
05.09.2020 09:00 17. Petr Valenta 3:0 Komentáře
04.09.2020 19:00 17. Jakub Frydrych Hamr Braník 3:2 Komentáře
03.09.2020 18:30 17. Jakub Švasta Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
31.08.2020 19:00 17. Jiří Charvát 3:1 Komentáře
06.08.2020 20:00 18. Zuzka Synková Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
30.07.2020 18:00 18. Zbyněk Kojecký TK Neridé 3:0
27.07.2020 19:00 18. Jan Pivoňka SportCentrum JEREMI 3:0
21.07.2020 20:00 18. Jiří Šimůnek 0:3
09.07.2020 19:00 18. Jan Mrkacek Sportcentrum Uhříněves 1:3
07.07.2020 20:00 18. Veronika Dvořáková 3:0 Komentáře
02.07.2020 19:00 18. Aleš Hanzlíček 2:3 Komentáře
30.06.2020 20:00 18. Eva Bělská 3:0 Komentáře
13.06.2020 18:17 21. Václav Šroub 3:S Komentáře
09.06.2020 19:00 21. Lukáš Vystrčil Badminton Arena Skalka 0:3
02.06.2020 20:00 21. Michaela Matasová 1:3
26.05.2020 20:00 21. Jitka Klausová 0:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 20. Marek Třešňák S:S
19.05.2020 20:00 20. Vítězslav Čurda Badminton Arena Skalka 0:3
30.04.2020 19:00 20. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
10.03.2020 20:00 20. Libor Novak 1:3 Komentáře
28.02.2020 19:00 20. Michaela Matasová 3:0
19.02.2020 20:30 20. Kristýna Míková 3:1 Komentáře
17.02.2020 20:30 20. Monika Tomanová 0:3 Komentáře
13.02.2020 21:00 20. Vojtěch Sítora Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím