Načítám…
Tomas Hulle

Tomas Hulle (36 let)

ID: 38968

Praha

  • 59 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 168 /266
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 46
    Zápasů v lize ( 24 / 21 / 1) 6 turnajů
  • 53%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

14 . Úroveň C

196 bodů
167. místo (156. místo v mužích)
A.V. L.M. D.K. T.H. F.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Vacek
3:1 3:2 3:1 3:s 23 14 237
2 .
Image 1
Lukáš Machek
1:3
3:0
3:0
3:s 21 11 232
3 .
Image 1
David Kučera
2:3
0:3
3:s 8 0 208
4 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
0:3
3:s 7 -11 196
5 .
Image 1
Filip Cíl
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 186

Letní sezóna 2021

15 . Úroveň A

176 bodů
152. místo (144. místo v mužích)
T.H. F.K. K.M. J.K. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Hulle
3:1
3:2
3:2
3:S
22 14 176
2 .
Image 1
Filip Kareta
1:3
3:0 3:0
3:S
21 11 172
3 .
Image 1
Kristýna Míková
2:3
0:3 3:1
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Jakub Klubal
2:3 0:3 1:3
3:S
9 -11 138
5 .
Image 1
Jan Mrkacek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

13 . Úroveň C

136 bodů
139. místo (132. místo v mužích)
L.O. H.P. T.H. Z.K. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Ondráček
3:1
3:2
3:2
3:0
23 14 157
2 .
Image 1
Honza Pilát
1:3
3:2
3:0
3:0
20 11 151
3 .
Image 1
Tomas Hulle
2:3
2:3
3:1
3:S
16 0 136
4 .
Image 1
Zuzana Kosová
2:3
0:3
1:3
3:0
10 -5 125
5 .
Image 1
Jan Toman
0:3
0:3
S:3
0:3
0 -14 106

13 . Úroveň A

116 bodů
124. místo (119. místo v mužích)
T.H. B.L. O.P. M.Š. j.z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Hulle
3:0
3:1
2:3
3:0
22 14 116
2 .
Image 1
Barbora Legátová
0:3
3:0
3:S
3:1
19 11 110
3 .
Image 1
Ondřej Peterka
1:3
0:3
3:S
3:0
14 0 94
4 .
Image 1
Martin Šuba
3:2
S:3
S:3
3:0
12 -11 81
5 .
Image 1
jana zarybnicka
0:3
1:3
0:3
0:3
1 -14 67

11 . Úroveň C

108 bodů
132. místo (126. místo v mužích)
P.R. J.V. O.Š. J.G. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Raszyková
3:1
3:0
3:2
3:0
25 14 159
2 .
Image 1
Jakub Vilhelm
1:3
3:1
1:3
3:0
15 11 146
3 .
Image 1
Ondra Štrobach
0:3
1:3
3:1
3:0
14 0 134
4 .
Image 1
Jan Gregor
2:3
3:1
1:3
3:2
14 -11 123
5 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
0:3
0:3
2:3
2 -14 108

Letní sezóna 2020

16 . Úroveň B

174 bodů
171. místo (156. místo v mužích)
T.H. O.S. I.B. J.Š. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Hulle
3:0
1:3
3:1
3:S
20 14 174
2 .
Image 1
Ondra Suchánek
0:3
3:0
2:3
3:S
15 11 166
3 .
Image 1
Iva Benešová
3:1
0:3
0:3
3:S
12 0 152
4 .
Image 1
Jiří Šimůnek
1:3
3:2
3:0
S:S
11 -11 140
5 .
Image 1
Lucka Rochová
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 124

17 . Úroveň A

139 bodů
181. místo (163. místo v mužích)
T.H. J.F. P.V. J.Š. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Hulle
3:2
3:0
3:0
3:1
25 14 139
2 .
Image 1
Jakub Frydrych
2:3
3:0
2:3
3:0
18 11 129
3 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 112
4 .
Image 1
Jakub Švasta
0:3
3:2
2:3
3:2
12 -11 101
5 .
Image 1
Jiří Charvát
1:3
0:3
0:3
2:3
3 -14 89

18 . Úroveň B

131 bodů
199. místo (173. místo v mužích)
J.Š. T.H. Z.S. Z.K. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimůnek
3:0
3:1
3:S
3:0
26 14 140
2 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 131
3 .
Image 1
Zuzka Synková
1:3
1:3
3:2
3:1 13 0 113
4 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
S:3
0:3
2:3
3:0 9 -11 98
5 .
Image 1
Jan Pivoňka
0:3
0:3 1:3 0:3 1 -14 87

18 . Úroveň A

97 bodů
209. místo (181. místo v mužích)
J.M. A.H. T.H. V.D. E.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Mrkacek
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Aleš Hanzlíček
0:3
3:2
3:0
3:0
19 11 110
3 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
2:3
3:0
3:0
17 0 97
4 .
Image 1
Veronika Dvořáková
0:3 0:3
0:3
3:1
6 -11 75
5 .
Image 1
Eva Bělská
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 67

Jarní sezóna 2020

21 . Úroveň C

116 bodů
272. místo (242. místo v mužích)
L.V. J.K. M.M. T.H. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vystrčil
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 152
3 .
Image 1
Michaela Matasová
1:3
0:3
3:1
3:2
12 0 132
4 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 116
5 .
Image 1
Václav Šroub
0:3
0:3
2:3
S:3
2 -14 108

20 . Úroveň C

168 bodů
263. místo (235. místo v mužích)
L.N. Z.R. V.Č. T.H. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Novak
3:1
3:0
3:1
3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Zdeněk Randa
1:3
3:0
3:0
3:0
22 11 213
3 .
Image 1
Vítězslav Čurda
0:3
0:3
3:0 3:0 14 0 194
4 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
0:3
0:3 S:S -1 -11 168
5 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3
0:3
0:3 S:S -2 -14 164

20 . Úroveň C

202 bodů
257. místo (234. místo v mužích)
V.S. K.M. M.T. T.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Sítora
3:2 3:0
3:0
3:0 26 14 240
2 .
Image 1
Kristýna Míková
2:3
3:1
1:3
3:0
16 11 227
3 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3
1:3
3:0
3:0 15 0 215
4 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
3:1
0:3
3:0 13 -11 202
5 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 186

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.10.2021 20:00 14. Lukáš Machek Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
14.10.2021 20:00 14. Antonín Vacek Hamr Štěrboholy 1:3
17.09.2021 19:00 15. Jakub Klubal Hamr Braník 3:2
08.09.2021 18:00 15. Kristýna Míková Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
07.09.2021 20:00 15. Filip Kareta Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
07.09.2021 01:01 15. Jan Mrkacek 3:S Komentáře
31.08.2021 09:24 13. Jan Toman 3:S Komentáře
09.08.2021 20:00 13. Lukáš Ondráček 2:3 Komentáře
08.08.2021 19:00 13. Honza Pilát Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
03.08.2021 20:00 13. Zuzana Kosová 3:1 Komentáře
28.07.2021 19:00 13. Ondřej Peterka Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
16.07.2021 20:00 13. Barbora Legátová Hamr Braník 3:0 Komentáře
07.07.2021 20:00 13. Martin Šuba Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
02.07.2021 20:00 13. jana zarybnicka Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
27.06.2021 08:30 11. Jan Gregor Hamr Braník 2:3 Komentáře
25.06.2021 18:00 11. Ondra Štrobach Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
23.06.2021 19:00 11. Jakub Vilhelm 0:3 Komentáře
08.06.2021 21:00 11. Petra Raszyková 0:3 Komentáře
29.09.2020 16:47 16. Lucka Rochová 3:S Komentáře
24.09.2020 19:00 16. Iva Benešová Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
15.09.2020 20:00 16. Jiří Šimůnek 3:1 Komentáře
14.09.2020 20:00 16. Ondra Suchánek SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
05.09.2020 09:00 17. Petr Valenta 3:0 Komentáře
04.09.2020 19:00 17. Jakub Frydrych Hamr Braník 3:2 Komentáře
03.09.2020 18:30 17. Jakub Švasta Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
31.08.2020 19:00 17. Jiří Charvát 3:1 Komentáře
06.08.2020 20:00 18. Zuzka Synková Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
30.07.2020 18:00 18. Zbyněk Kojecký TK Neridé 3:0
27.07.2020 19:00 18. Jan Pivoňka SportCentrum JEREMI 3:0
21.07.2020 20:00 18. Jiří Šimůnek 0:3
09.07.2020 19:00 18. Jan Mrkacek Sportcentrum Uhříněves 1:3
07.07.2020 20:00 18. Veronika Dvořáková 3:0 Komentáře
02.07.2020 19:00 18. Aleš Hanzlíček 2:3 Komentáře
30.06.2020 20:00 18. Eva Bělská 3:0 Komentáře
13.06.2020 18:17 21. Václav Šroub 3:S Komentáře
09.06.2020 19:00 21. Lukáš Vystrčil Badminton Arena Skalka 0:3
02.06.2020 20:00 21. Michaela Matasová 1:3
26.05.2020 20:00 21. Jitka Klausová 0:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 20. Marek Třešňák S:S
19.05.2020 20:00 20. Vítězslav Čurda Badminton Arena Skalka 0:3
30.04.2020 19:00 20. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
10.03.2020 20:00 20. Libor Novak 1:3 Komentáře
28.02.2020 19:00 20. Michaela Matasová 3:0
19.02.2020 20:30 20. Kristýna Míková 3:1 Komentáře
17.02.2020 20:30 20. Monika Tomanová 0:3 Komentáře
13.02.2020 21:00 20. Vojtěch Sítora Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím