Načítám…

Vít Budař (32 let)

ID: 48627

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton (98/261)

  • 39 zápasů

    od roku 2022
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 227 /363
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 39
    Zápasů v lize ( 29 / 10 / 0) 0 turnajů
  • 74%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

11 . Úroveň B

276 bodů
98. místo (96. místo v mužích)
V.B. L.P. E.V. A.K. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vít Budař
3:1 3:1 3:0 6 30 276 9:2
2 .
Image 1
Lukáš Pernička
1:3 3:2 3:1 2:3 4 25 269 9:9
3 .
Image 1
Evžen Vacek
1:3 2:3
3:2
3:2 4 12 256 9:10
4 .
Image 1
Adam Král
0:3 1:3
2:3
3:2 2 4 246 6:11
5 .
Image 1
Martin Nepraš
3:2 2:3 2:3 2 0 242 7:8

Podzimní sezóna 2023

12 . Úroveň C

258 bodů
112. místo (108. místo v mužích)
V.B. K.D. M.M. G.M. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vít Budař
3:1 3:2
3:2
3:1 8 30 258 12:6
2 .
Image 1
Kamil Dunička
1:3 3:1
3:1
3:1 6 25 251 10:6
3 .
Image 1
Martin Mendl
2:3 1:3 S:S
3:S
2 12 234 6:9
4 .
Image 1
Gopal Menon
2:3
1:3
S:S
3:0
2 4 226 6:9
5 .
Image 1
Martina Štecherová
1:3 1:3
S:3
0:3
0 0 220 2:12

Letní sezóna 2023

8 . Úroveň B

187 bodů
88. místo (84. místo v mužích)
M.K. P.Š. T.K. O.P. V.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mihir Kulkarni
3:2 3:1 2:3 3:0 20 14 234 11:6
2 .
Image 1
Petr Šlaich
2:3 2:3
3:S
3:0 17 11 228 10:6
3 .
Image 1
Tomáš Kopsa
1:3 3:2
S:S
3:0 11 0 211 7:5
4 .
Image 1
Ondrej Pohan
3:2
S:3
S:S
3:1 9 -11 198 6:6
5 .
Image 1
Vít Budař
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 187 1:12

9 . Úroveň B

232 bodů
69. místo (67. místo v mužích)
M.K. V.B. L.K. M.K. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:1
3:2
3:0 3:0 25 14 239 12:3
2 .
Image 1
Vít Budař
1:3 3:0 3:0 3:S 21 11 232 10:3
3 .
Image 1
Libor Kubánek
2:3
0:3 3:1 3:1 14 0 214 8:8
4 .
Image 1
Martin Klíma
0:3 0:3 1:3 3:S 7 -11 196 4:9
5 .
Image 1
Ondřej Vaněk
0:3 S:3 1:3 S:3 1 -14 187 1:12

10 . Úroveň B

274 bodů
98. místo (92. místo v mužích)
M.S. J.J. V.B. R.K. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Staněk
3:2 3:2 3:1 3:1 22 14 296 12:6
2 .
Image 1
Jan Ježek
2:3 3:1 3:1 3:0 21 11 292 11:5
3 .
Image 1
Vít Budař
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 274 9:9
4 .
Image 1
Radek Kokeš
1:3 1:3 1:3 3:2 8 -11 257 6:11
5 .
Image 1
Martin Nepraš
1:3 0:3 2:3 2:3 5 -14 251 5:12

Jarní sezóna 2023

12 . Úroveň B

273 bodů
111. místo (105. místo v mužích)
V.B. J.J. M.M. M.F. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vít Budař
3:2
3:1
2:3
3:1
19 14 273 11:7
2 .
Image 1
Jan Jelinek
2:3
3:2
3:1
3:1
19 11 270 11:7
3 .
Image 1
Martin Mana
1:3
2:3
3:2
3:0
15 0 255 9:8
4 .
Image 1
Martin Fatura
3:2
1:3
2:3
2:3 10 -11 239 8:11
5 .
Image 1
Tereza Matoušková
1:3
1:3
0:3
3:2 7 -14 233 5:11

13 . Úroveň C

289 bodů
130. místo (123. místo v mužích)
M.Š. V.B. L.K. Š.N. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Štěpán
3:0
2:3
2:3
3:0
18 14 292 10:6
2 .
Image 1
Vít Budař
0:3
3:2
3:0
3:S
18 11 289 9:5
3 .
Image 1
Lucie Kolesniková
3:2
2:3
1:3
3:0
15 0 275 9:8
4 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
3:2
0:3
3:1
S:3 11 -11 260 6:9
5 .
Image 1
Václav Konáš
0:3
S:3
0:3
3:S 6 -14 252 3:9

14 . Úroveň A

253 bodů
144. místo (136. místo v mužích)
V.B. D.V. D.M. M.K. D.Ř. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vít Budař
3:2 1:3 3:0
3:S
19 14 253 10:5
2 .
Image 1
Daniel Vlček
2:3 3:0 2:3 3:0 18 11 249 10:6
3 .
Image 1
Daniel Mikulka
3:1 0:3 3:0
S:S
11 0 231 6:4
4 .
Image 1
Mário Kobida
0:3 3:2 0:3 3:2 10 -11 219 6:10
5 .
Image 1
David Řeháček
S:3
0:3
S:S
2:3 0 -14 206 2:9

17 . Úroveň A

200 bodů
182. místo (168. místo v mužích)
V.B. M.D. P.S. X.Š. B.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vít Budař
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 200 12:2
2 .
Image 1
Marek Dráb
2:3 3:0 S:S 3:0 14 11 185 8:3
3 .
Image 1
Pavol Suchý
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 174 6:6
4 .
Image 1
X Švehla
0:3 S:S 0:3 3:0 5 -11 154 3:6
5 .
Image 1
Barbora Legátová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 146 0:12

Podzimní sezóna 2022

18 . Úroveň B

141 bodů
196. místo (178. místo v mužích)
V.B. T.K. M.J. L.I. T.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vít Budař
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 141 12:1
2 .
Image 1
Tomáš Kozubek
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 132 10:4
3 .
Image 1
Miroslav Jancok
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 115 7:6
4 .
Image 1
Luisa Illková
0:3 0:3 0:3
3:0
7 -11 96 3:9
5 .
Image 1
Tereza Tylová
0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 86 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.02.2024 16:30 11. Adam Král Hamr Braník 3:0
20.02.2024 16:30 11. Evžen Vacek Hamr Braník 3:1
15.02.2024 17:30 11. Lukáš Pernička Hamr Braník 3:1
30.01.2024 16:00 12. Kamil Dunička Hamr Braník 3:1
22.01.2024 19:00 12. Martin Mendl Hamr Braník 3:2
18.01.2024 19:00 12. Gopal Menon Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
11.01.2024 19:00 12. Martina Štecherová Hamr Braník 3:1
29.08.2023 16:30 8. Petr Šlaich Hamr Braník 0:3
15.08.2023 20:00 8. Mihir Kulkarni Hamr Braník 0:3
09.08.2023 17:00 8. Ondrej Pohan Hamr Braník 1:3
03.08.2023 18:00 8. Tomáš Kopsa BB Arena Štěrboholy 0:3
01.08.2023 00:10 9. Ondřej Vaněk 3:S
27.07.2023 16:00 9. Libor Kubánek Hamr Braník 3:0
21.07.2023 17:00 9. Mário Kobida Badminton Arena Skalka 1:3
13.07.2023 17:00 9. Martin Klíma Hamr Braník 3:0
23.06.2023 17:00 10. Radek Kokeš Hamr Braník 3:1
20.06.2023 19:30 10. Jan Ježek Hamr Braník 1:3
13.06.2023 17:00 10. Martin Nepraš Badminton Arena Skalka 3:2
08.06.2023 17:00 10. Martin Staněk Sportovní centrum Olšanka 2:3
31.05.2023 17:30 12. Martin Fatura Hamr Braník 2:3 Komentáře
29.05.2023 17:30 12. Martin Mana Hamr Braník 3:1 Komentáře
27.05.2023 11:00 12. Tereza Matoušková Hamr Braník 3:1 Komentáře
18.05.2023 18:00 12. Jan Jelinek Hamr Braník 3:2 Komentáře
28.04.2023 19:00 13. Lucie Kolesniková Hamr Braník 3:2 Komentáře
20.04.2023 17:30 13. Štěpán Nevyjel Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.04.2023 11:43 13. Václav Konáš 3:S Komentáře
06.04.2023 17:00 13. Marek Štěpán Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.03.2023 17:30 14. Daniel Vlček Badminton Arena Skalka 3:2
20.03.2023 17:49 14. David Řeháček 3:S Komentáře
15.03.2023 18:30 14. Daniel Mikulka Hamr Braník 1:3
07.03.2023 17:00 14. Mário Kobida Badminton Arena Skalka 3:0
25.02.2023 11:00 17. Barbora Legátová Hamr Braník 3:0
23.02.2023 19:00 17. X Švehla Sportcentrum Step 3:0
17.02.2023 18:00 17. Pavol Suchý Badminton Arena Skalka 3:0
08.02.2023 17:30 17. Marek Dráb Badminton Arena Skalka 3:2
30.01.2023 18:30 18. Miroslav Jancok Tenis Centrum Lužiny 3:0
27.01.2023 17:00 18. Tereza Tylová Badminton Arena Skalka 3:0
23.01.2023 17:30 18. Tomáš Kozubek Hamr Braník 3:1
19.01.2023 18:00 18. Luisa Illková BB Arena Letňany 3:0

Platební metody

Platební metody