Načítám…
Samo Strniša

Samo Strniša (34 let)

ID: 33327

Praha

  • 47 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 223 /266
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 47
    Zápasů v lize ( 31 / 12 / 4) 0 turnajů
  • 72%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

19 . Úroveň B

124 bodů
222. místo (202. místo v mužích)
J.J. S.S. K.S. T.H. I.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:0 3:0 3:0 21 14 135
2 .
Image 1
Samo Strniša
0:3 3:0 3:1 13 11 124
3 .
Image 1
Kateřina Smoláková
0:3 0:3 3:0 3:2 12 0 112
4 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 97
5 .
Image 1
Ivana Hlobilová
2:3 0:3 2 -14 88

Letní sezóna 2021

19 . Úroveň A

101 bodů
206. místo (188. místo v mužích)
S.S. R.G. J.K. M.F. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Samo Strniša
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 101
2 .
Image 1
Robert Grygar
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 93
3 .
Image 1
Jana Knappová
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 74
4 .
Image 1
Martin Fojtík
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -3 63
5 .
Image 1
Tereza Smolková
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 47

Jarní sezóna 2020

18 . Úroveň B

206 bodů
233. místo (213. místo v mužích)
V.S. T.C. J.V. M.K. S.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Sítora
S:S
S:S 3:S
3:0
9 14 243
2 .
Image 1
Tomáš Chlum
S:S
S:S
3:S
3:S
8 11 239
3 .
Image 1
Jan Valenta
S:S
S:S
3:S
3:S
8 0 228
4 .
Image 1
Milan Kurilla
S:3 S:3 S:3
3:S
6 -11 215
5 .
Image 1
Samo Strniša
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

19 . Úroveň B

257 bodů
216. místo (199. místo v mužích)
S.S. T.G. R.P. O.E. O.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Samo Strniša
3:2 3:1 3:1
3:S
23 14 257
2 .
Image 1
Tatiana Gašparová
2:3 3:2 3:0
3:S
20 11 251
3 .
Image 1
Roman Pagáč
1:3 2:3
S:S
3:S 7 0 227
4 .
Image 1
Ondřej Exner
1:3 0:3
S:S
3:S
5 -11 214
5 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

Podzimní sezóna 2019

18 . Úroveň B

194 bodů
232. místo (212. místo v mužích)
F.B. V.H. P.R. S.S. Š.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Beneš
3:2
3:2 3:0 3:0 24 14 238
2 .
Image 1
Vladan Hašek
2:3
3:2
2:3
3:0
16 11 227
3 .
Image 1
Petra Raszyková
2:3
2:3
3:2 3:S 15 0 215
4 .
Image 1
Samo Strniša
0:3
3:2
2:3
S:S
5 -11 194
5 .
Image 1
Šárka Patráková
0:3
0:3
S:3
S:S
-2 -14 184

19 . Úroveň B

177 bodů
214. místo (197. místo v mužích)
S.S. J.K. P.K. E.R. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Samo Strniša
3:0
2:3
3:0 3:0 23 14 177
2 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3 3:1 3:0 3:1 19 11 170
3 .
Image 1
Petr Kafka
3:2
1:3 3:1 3:0 19 0 159
4 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 136
5 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 128

20 . Úroveň B

173 bodů
233. místo (211. místo v mužích)
V.H. S.S. K.B. V.K. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladan Hašek
3:1
3:0
3:2
3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Samo Strniša
1:3
3:0 3:0 3:0 22 11 173
3 .
Image 1
Kamil Bandžak
0:3 0:3 3:1
3:0
13 0 153
4 .
Image 1
Vít Kunický
2:3
0:3 1:3 3:0 10 -11 139
5 .
Image 1
Radka Královská
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 126

21 . Úroveň A

156 bodů
242. místo (214. místo v mužích)
S.S. T.J. D.K. Z.P. Z.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Samo Strniša
3:1
3:2 3:1 3:2 22 14 156
2 .
Image 1
Tomáš Jandera
1:3
2:3
3:0
3:1
16 11 147
3 .
Image 1
David Kučera
2:3
3:2
S:3
3:0 14 0 134
4 .
Image 1
Zuzana Procházková
1:3
0:3
3:S
2:3
9 -11 118
5 .
Image 1
Zdeněk Randa
2:3
1:3
0:3
3:2
8 -14 114

Jarní sezóna 2019

22 . Úroveň C

125 bodů
268. místo (240. místo v mužích)
K.M. S.S. K.H. O.V. Z.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kristýna Míková
3:1
3:0 0:3 3:0 20 14 134
2 .
Image 1
Samo Strniša
1:3
3:2 1:3 3:0 14 11 125
3 .
Image 1
Kristýna Hesounová
0:3 2:3
3:S
3:1
14 0 114
4 .
Image 1
Ondřej Vaněk
3:0 3:1
S:3
S:3
13 -5 108
5 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
0:3 0:3
1:3
3:S
7 -14 93

22 . Úroveň A

140 bodů
271. místo (242. místo v mužích)
P.H. T.G. S.S. K.K. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Paul Hepper
3:1 1:3 3:0 3:0 21 14 155
2 .
Image 1
Tatiana Gašparová
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 152
3 .
Image 1
Samo Strniša
3:1 1:3 3:0 3:1 20 0 140
4 .
Image 1
Kateřina Krákorová
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -5 120
5 .
Image 1
Jan Vítek
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 109

22 . Úroveň B

117 bodů
275. místo (244. místo v mužích)
L.B. E.R. S.S. K.H. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Bednář
3:1 3:2 3:0 3:0 25 14 139
2 .
Image 1
Eva Rosenbergová
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 131
3 .
Image 1
Samo Strniša
2:3 2:3 3:1
3:0
17 0 117
4 .
Image 1
Kristýna Hesounová
0:3 0:3 1:3
3:1
7 -11 96
5 .
Image 1
Mara Jirkovsky
0:3 0:3
0:3
1:3
1 -14 87

24 . Úroveň C

130 bodů
295. místo (254. místo v mužích)
J.G. S.S. J.M. O.P. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Gregor
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Samo Strniša
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Jakub Mikšovský
1:3 1:3 3:2
3:S
13 0 113
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 97
5 .
Image 1
Jarda Stuchlík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.10.2021 18:30 19. Kateřina Smoláková Sportcentrum Step 3:0
17.10.2021 17:00 19. Jaroslav Janda Hamr Braník 0:3
10.10.2021 18:00 19. Tereza Hrašková Badminton Arena Skalka 3:1
27.09.2021 19:30 19. Martin Fojtík Sportcentrum Step 3:0
22.09.2021 20:00 19. Tereza Smolková Hamr Štěrboholy 3:0
10.09.2021 19:00 19. Robert Grygar Hamr Braník 3:1
08.09.2021 19:00 19. Jana Knappová Hamr Štěrboholy 3:0
10.03.2020 01:01 18. Milan Kurilla S:3 Komentáře
07.03.2020 17:00 18. Vojtěch Sítora Hamr Braník 0:3 Komentáře
03.03.2020 21:16 19. Ondřej Tyrychtr 3:S Komentáře
03.03.2020 20:30 19. Ondřej Exner Hamr Štěrboholy 3:1
01.03.2020 17:00 19. Roman Pagáč Badminton Arena Skalka 3:1
17.02.2020 19:00 19. Tatiana Gašparová Badminton Arena Skalka 3:2
02.02.2020 23:38 18. Šárka Patráková S:S Komentáře
21.01.2020 21:00 18. Petra Raszyková Badminton Arena Skalka 2:3
09.01.2020 20:30 18. František Beneš Hamr Štěrboholy 0:3
05.01.2020 19:00 18. Vladan Hašek Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
27.12.2019 19:00 19. Eva Rosenbergová Hamr Braník 3:0
10.12.2019 19:30 19. Petr Kafka Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
09.12.2019 20:30 19. Jakub Mikšovský Sportcentrum Step 3:0
04.12.2019 19:30 19. Jitka Klausová Hamr Štěrboholy 3:0
24.11.2019 17:00 20. Kamil Bandžak Sportcentrum Step 3:0
23.11.2019 17:30 20. Vít Kunický Hamr Braník 3:0
11.11.2019 21:00 20. Vladan Hašek Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
06.11.2019 21:00 20. Radka Královská Badminton Arena Skalka 3:0
21.10.2019 21:30 21. Tomáš Jandera Hamr Braník 3:1 Komentáře
20.10.2019 17:00 21. David Kučera Hamr Braník 3:2
10.10.2019 19:30 21. Zuzana Procházková Badminton Arena Skalka 3:1
07.10.2019 20:00 21. Zdeněk Randa Sportcentrum Uhříněves 3:2
21.05.2019 20:00 22. Zuzana Hřebíčková SportCentrum JEREMI 3:0
20.05.2019 20:00 22. Kristýna Hesounová Hamr Štěrboholy 3:2
13.05.2019 20:00 22. Kristýna Míková 1:3 Komentáře
12.05.2019 13:00 22. Ondřej Vaněk Hamr Štěrboholy 1:3
16.04.2019 20:30 22. Kateřina Krákorová Sportcentrum Step 3:0
11.04.2019 21:30 22. Paul Hepper Hamr Braník 3:1
10.04.2019 20:30 22. Tatiana Gašparová Hamr Štěrboholy 1:3
08.04.2019 21:00 22. Jan Vítek Hamr Štěrboholy 3:1
29.03.2019 19:00 22. Kristýna Hesounová Hamr Štěrboholy 3:1
14.03.2019 21:00 22. Eva Rosenbergová Hamr Štěrboholy 2:3
12.03.2019 21:00 22. Libor Bednář Hamr Štěrboholy 2:3
11.03.2019 19:30 22. Mara Jirkovsky Tenis Centrum Lužiny 3:0 Komentáře
03.03.2019 10:27 24. Jarda Stuchlík 3:S Komentáře
03.03.2019 09:00 24. Jan Gregor 0:3
19.02.2019 20:30 24. Jakub Mikšovský Hamr Štěrboholy 3:1
10.02.2019 14:00 24. Ondřej Peterka Sportcentrum Step 3:0
18. Tomáš Chlum S:3 Komentáře
18. Jan Valenta S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím