Načítám…

Filip Lazár (31 let)

ID: 48562

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Badminton (174/261)

  • 56 zápasů

    od roku 2022
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 169 /363
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 56
    Zápasů v lize ( 29 / 27 / 0) 6 turnajů
  • 52%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

16 . Úroveň B

176 bodů
174. místo (164. místo v mužích)
F.L. M.K. T.H. N.V. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Lazár
3:1
2:3
3:1
3:2
6 30 176 11:7
2 .
Image 1
Miroslav Kotaška
1:3
3:1 2:3 3:1 4 25 169 9:8
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
3:2
1:3
3:0
1:3
4 12 156 8:8
4 .
Image 1
Nikol Vypior
1:3
3:2
0:3
3:2 4 4 148 7:10
5 .
Image 1
Jiří Charvát
2:3
1:3
3:1
2:3 2 0 142 8:10

Podzimní sezóna 2023

16 . Úroveň B

158 bodů
188. místo (171. místo v mužích)
E.W. B.S. F.L. J.M. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Erik Winkelmann
1:3 3:1
3:S
3:S
6 30 176 10:4
2 .
Image 1
Barbora Semová
3:1
1:3
3:1
3:S
6 25 171 10:5
3 .
Image 1
Filip Lazár
1:3
3:1
3:2
3:S
6 12 158 10:6
4 .
Image 1
Jakub Machat
S:3
1:3 2:3 3:S 2 4 146 6:9
5 .
Image 1
Milan Kurilla
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 140 0:12

15 . Úroveň A

156 bodů
175. místo (158. místo v mužích)
T.G. P.G. F.L. D.W. L.I. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Glázr
3:0
3:1
3:2 3:2 8 30 178 12:5
2 .
Image 1
Petra Grüsserová
0:3
3:2
3:0
S:3
4 25 169 6:8
3 .
Image 1
Filip Lazár
1:3
2:3
3:0
3:1
4 12 156 9:7
4 .
Image 1
Douglas Wong
2:3 0:3
0:3
3:2 2 4 146 5:11
5 .
Image 1
Luisa Illková
2:3
3:S
1:3
2:3 2 0 142 8:9

17 . Úroveň B

156 bodů
205. místo (183. místo v mužích)
N.V. X.Š. F.L. Z.V. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Nikol Vypior
3:0
3:2
3:S
3:0 8 30 178 12:2
2 .
Image 1
X Švehla
0:3
3:1 S:3 3:1 4 25 169 6:8
3 .
Image 1
Filip Lazár
2:3
1:3
3:S
3:0 4 12 156 9:6
4 .
Image 1
Zdeněk Válek
S:3
3:S
S:3
S:S 2 4 146 3:9
5 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
0:3 1:3 0:3 S:S 0 0 140 1:12

18 . Úroveň B

131 bodů
208. místo (187. místo v mužích)
D.P. F.L. M.Ž. A.L. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
DM Paulus
3:0 S:S
3:2
3:S
6 30 136 9:2
2 .
Image 1
Filip Lazár
0:3
3:1
3:0
3:S
6 25 131 9:4
3 .
Image 1
Martin Žďárský
S:S
1:3
3:2
3:S
4 12 116 7:5
4 .
Image 1
Andrea Lukešová
2:3
0:3
2:3
3:S
2 4 106 7:9
5 .
Image 1
Petr Hellmich
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 100 0:12

Letní sezóna 2023

15 . Úroveň C

134 bodů
186. místo (163. místo v mužích)
M.P. K.Š. K.K. E.W. F.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Matěj Petr
3:1 3:2 0:3 3:1 17 14 171 9:7
2 .
Image 1
Kristýna Šmejkalová
1:3 3:2 3:1 3:2 17 11 168 10:8
3 .
Image 1
Kateřina Kratochvílová
2:3 2:3 3:1 3:0 17 0 157 10:7
4 .
Image 1
Erik Winkelmann
3:0 1:3 1:3 2:3 11 -5 146 7:9
5 .
Image 1
Filip Lazár
1:3 2:3 0:3 3:2 8 -14 134 6:11

13 . Úroveň C

104 bodů
150. místo (136. místo v mužích)
M.Z. J.M. J.M. F.L. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milan Zolota
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 142 12:0
2 .
Image 1
Jaroslav Mohila
0:3
3:0
3:1 3:0 20 11 131 9:4
3 .
Image 1
Jan Motejzík
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 112 6:8
4 .
Image 1
Filip Lazár
0:3 1:3
2:3
3:1 9 -5 104 6:10
5 .
Image 1
Jan Pivoňka
0:3 0:3
0:3
1:3 1 -14 87 1:12

13 . Úroveň C

136 bodů
139. místo (126. místo v mužích)
J.Z. M.O. F.L. B.L. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jana Zarybnicka
3:2
3:2
3:1
3:S 22 14 156 12:5
2 .
Image 1
Miroslav Osmančík
2:3 3:2
3:S
3:S 19 11 150 11:5
3 .
Image 1
Filip Lazár
2:3
2:3
3:S
3:S
16 0 136 10:6
4 .
Image 1
Barbora Legátová
1:3
S:3
S:3
S:S
-1 -5 114 1:9
5 .
Image 1
Veronika Kobylková
S:3 S:3
S:3
S:S
-2 -14 104 0:9

16 . Úroveň C

155 bodů
187. místo (164. místo v mužích)
M.S. J.B. F.L. M.P. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Smola
3:0
0:3
3:1
3:S
19 14 173 9:4
2 .
Image 1
Jozef Barčák
0:3
3:2
3:0
3:S
18 11 169 9:5
3 .
Image 1
Filip Lazár
3:0
2:3
0:3
3:S
15 0 155 8:6
4 .
Image 1
Matěj Petr
1:3 0:3 3:0
1:3
9 -5 144 5:9
5 .
Image 1
Martin Skapa
S:3
S:3
S:3
3:1
6 -14 132 3:10

Jarní sezóna 2023

18 . Úroveň A

157 bodů
197. místo (175. místo v mužích)
F.L. L.P. J.P. Z.V. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Lazár
3:2
3:2
3:1
3:0 23 14 157 12:5
2 .
Image 1
Lubomír Pešek
2:3
1:3
3:0
3:0 17 11 148 9:6
3 .
Image 1
Jan Pivoňka
2:3
3:1
1:3
3:0 16 0 136 9:7
4 .
Image 1
Zdeněk Válek
1:3
0:3
3:1
S:S 5 -11 114 4:7
5 .
Image 1
Jan Sedlák
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 104 0:9

20 . Úroveň A

137 bodů
243. místo (214. místo v mužích)
D.J. P.P. F.L. J.V. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dominik Jůda
3:0
3:1
3:1 3:0 26 14 160 12:2
2 .
Image 1
Pavel Poláček
0:3
3:2
3:1
3:0 18 11 149 9:6
3 .
Image 1
Filip Lazár
1:3
2:3
3:0
3:0 17 0 137 9:6
4 .
Image 1
Jana Vrzalová
1:3
1:3
0:3
3:0 9 -11 118 5:9
5 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 106 0:12

19 . Úroveň C

113 bodů
246. místo (219. místo v mužích)
V.D. M.S. Z.S. O.F. F.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vratislav Dvořák
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 162 12:0
2 .
Image 1
Martin Skapa
0:3
3:1
3:2
3:1
17 11 148 9:7
3 .
Image 1
Zuzka Synková
0:3
1:3
3:0
2:3
10 0 130 6:9
4 .
Image 1
Ondřej Ficek
0:3
2:3
0:3
3:1 8 -11 117 5:10
5 .
Image 1
Filip Lazár
0:3
1:3
3:2
1:3 7 -14 113 5:11

19 . Úroveň A

133 bodů
230. místo (202. místo v mužích)
V.N. J.M. F.L. M.L. E.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
3:0 3:0
S:3
3:0 21 14 155 9:3
2 .
Image 1
Jakub Machat
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 152 9:3
3 .
Image 1
Filip Lazár
0:3 0:3
3:1
3:0 13 0 133 6:7
4 .
Image 1
Martin Lenoch
3:S
0:3
1:3
3:1 13 -11 122 7:7
5 .
Image 1
Ema Bímonová
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 107 1:12

Podzimní sezóna 2022

18 . Úroveň A

96 bodů
223. místo (198. místo v mužích)
R.P. A.R. D.P. F.L. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Příhoda
S:S 3:S 3:0 3:S 17 14 131 9:0
2 .
Image 1
Adam Rezek
S:S
3:2
3:1
3:S 15 11 126 9:3
3 .
Image 1
DM Paulus
S:3
2:3
3:0
3:S 15 0 115 8:6
4 .
Image 1
Filip Lazár
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 96 4:9
5 .
Image 1
Milan Tůma
S:3 S:3 S:3
S:3
0 -14 86 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.02.2024 19:30 16. Miroslav Kotaška Hamr Braník 3:1 Komentáře
14.02.2024 20:00 16. Tomáš Hořava Hamr Braník 2:3 Komentáře
10.02.2024 10:00 16. Nikol Vypior Hamr Braník 3:1 Komentáře
08.02.2024 21:00 16. Jiří Charvát Hamr Braník 3:2 Komentáře
28.01.2024 18:01 16. Milan Kurilla 3:S Komentáře
11.01.2024 20:00 16. Barbora Semová Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
07.01.2024 17:00 16. Jakub Machat Badminton Arena Skalka 3:2
06.01.2024 15:00 16. Erik Winkelmann Hamr Braník 1:3
17.12.2023 15:00 15. Douglas Wong Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
13.12.2023 17:00 15. Luisa Illková BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
12.12.2023 16:00 15. Petra Grüsserová 2:3 Komentáře
08.12.2023 13:00 15. Tomáš Glázr Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
28.11.2023 09:09 17. Zdeněk Válek 3:S Komentáře
22.11.2023 22:00 17. X Švehla SportCentrum JEREMI 1:3
06.11.2023 20:30 17. Nikol Vypior Hamr Braník 2:3 Komentáře
06.11.2023 20:00 17. Zbyněk Kojecký TK Neridé 3:0
11.10.2023 16:00 18. Andrea Lukešová Hamr Braník 3:0
07.10.2023 10:42 18. DM Paulus 0:3
04.10.2023 09:09 18. Petr Hellmich 3:S Komentáře
03.10.2023 18:30 18. Martin Žďárský Hamr Braník 3:1 Komentáře
22.09.2023 19:00 15. Kristýna Šmejkalová Hamr Braník 2:3
22.09.2023 18:00 15. Matěj Petr Hamr Braník 1:3
11.09.2023 17:00 15. Kateřina Kratochvílová Hamr Braník 0:3
03.09.2023 15:00 15. Erik Winkelmann Hamr Braník 3:2
23.08.2023 18:00 13. Jan Motejzík Hamr Braník 2:3 Komentáře
21.08.2023 19:00 13. Jan Pivoňka Hamr Braník 3:1
14.08.2023 20:00 13. Jaroslav Mohila Hamr Braník 1:3
12.08.2023 09:00 13. Milan Zolota Badminton Arena Skalka 0:3
25.07.2023 15:54 13. Veronika Kobylková 3:S Komentáře
25.07.2023 15:53 13. Barbora Legátová 3:S Komentáře
13.07.2023 20:00 13. Jana Zarybnicka Hamr Braník 2:3 Komentáře
05.07.2023 10:00 13. Miroslav Osmančík Sportcentrum Step 2:3
16.06.2023 10:04 16. Martin Skapa 3:S Komentáře
12.06.2023 17:30 16. Matěj Petr Sportcentrum Step 0:3
09.06.2023 14:00 16. Martin Smola Hamr Braník 3:0 Komentáře
05.06.2023 19:00 16. Jozef Barčák Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
16.05.2023 18:00 18. Lubomír Pešek TK Neridé 3:2 Komentáře
11.05.2023 18:00 18. Zdeněk Válek TK Neridé 3:1 Komentáře
09.05.2023 19:00 18. Jan Pivoňka TK Neridé 3:2 Komentáře
03.05.2023 15:00 18. Jan Sedlák Badminton Arena Skalka 3:0
28.04.2023 10:30 20. Dominik Jůda TJ ASTRA 1:3 Komentáře
20.04.2023 20:00 20. Jana Vrzalová TJ ASTRA 3:0 Komentáře
18.04.2023 19:00 20. Tomáš Pařízek TJ ASTRA 3:0
12.04.2023 12:00 20. Pavel Poláček TJ ASTRA 2:3 Komentáře
31.03.2023 20:00 19. Ondřej Ficek SportCentrum JEREMI 1:3
30.03.2023 18:00 19. Zuzka Synková BB Arena Štěrboholy 3:2 Komentáře
20.03.2023 18:00 19. Martin Skapa BB Arena Letňany 1:3 Komentáře
14.03.2023 20:00 19. Vratislav Dvořák TK Neridé 0:3 Komentáře
24.02.2023 19:00 19. Ema Bímonová TK Neridé 3:0
23.02.2023 08:00 19. Vladimír Nejedlý SportCentrum JEREMI 0:3
16.02.2023 19:00 19. Martin Lenoch TK Neridé 3:1 Komentáře
11.02.2023 10:00 19. Jakub Machat TJ ASTRA 0:3
31.01.2023 08:20 18. Milan Tůma 3:S Komentáře
31.01.2023 08:00 18. Radek Příhoda SportCentrum JEREMI 0:3
26.01.2023 20:00 18. DM Paulus Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
08.01.2023 13:00 18. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody