Načítám…
Petr Knězů

Petr Knězů (50 let)

Fandí:Zdravému rozumu a lidské slušnosti

Hraje ligy: Praha - Badminton (92/172)

  • 53 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • 92 /343
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 53
    Zápasů v lize ( 26 / 22 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

10 . Úroveň A

158 bodů
92. místo (88. místo v mužích)
T.M. P.K. T.H. A.Š. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Mattern
3:0 3:0 14 14 168
2 .
Image 1
Petr Knězů
3:0
7 11 158
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3 3:1 6 0 146
4 .
Image 1
Adriana Štefanová
0:3 1:3 1 -11 130
5 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
0 -14 126

Letní sezóna 2020

14 . Úroveň C

210 bodů
144. místo (133. místo v mužích)
P.Š. P.K. G.Ř. T.J. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šlaich
3:0
S:3
3:S
3:S 19 14 213
2 .
Image 1
Petr Knězů
0:3 3:0
3:S
3:S 19 11 210
3 .
Image 1
Gabriela Řežábková
3:S
0:3
3:S
3:S 18 0 198
4 .
Image 1
Tomáš Jandera
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 175
5 .
Image 1
Martin Balák
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 166

13 . Úroveň A

176 bodů
152. místo (140. místo v mužích)
F.C. T.M. M.D. P.K. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Chovanec
3:1
3:0 3:0
3:S
26 14 220
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 211
3 .
Image 1
Martin Daniš
0:3
0:3
3:0 3:S 13 0 193
4 .
Image 1
Petr Knězů
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 176
5 .
Image 1
Soňa Mejsnarová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

14 . Úroveň B

205 bodů
149. místo (138. místo v mužích)
M.R. P.K. V.S. B.M. Z.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michaela Rolencová
3:0 2:3 3:1 3:0 22 14 216
2 .
Image 1
Petr Knězů
0:3 1:3 3:1 3:0 14 11 205
3 .
Image 1
Vojtěch Sítora
3:2 3:1 S:S S:S 7 0 187
4 .
Image 1
Barbora Masaryková
1:3 1:3 S:S 3:0 7 -11 176
5 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3 0:3 S:S 0:3 -2 -14 164

15 . Úroveň C

180 bodů
152. místo (141. místo v mužích)
P.K. M.P. X.Š. Z.P. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Knězů
3:1 3:1
3:0
3:0 26 14 180
2 .
Image 1
Milan Peterka
1:3 3:0
3:2
3:0 20 11 171
3 .
Image 1
X Švehla
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 155
4 .
Image 1
Zuzana Procházková
0:3
2:3
0:3
3:1
8 -11 137
5 .
Image 1
David Paulus
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 127

Jarní sezóna 2020

18 . Úroveň A

179 bodů
226. místo (210. místo v mužích)
J.Š. L.N. Z.O. P.K. A.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Šenk
3:2
3:0
3:1 3:2 23 14 217
2 .
Image 1
Libor Novak
2:3 3:0 3:1 3:1 21 11 212
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
0:3 3:1
3:S
12 0 192
4 .
Image 1
Petr Knězů
1:3 1:3 1:3 3:0 10 -11 179
5 .
Image 1
Adam Rezek
2:3 1:3
S:3
0:3 3 -14 169

19 . Úroveň B

230 bodů
215. místo (200. místo v mužích)
P.K. K.M. O.E. J.G. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Knězů
3:1 3:S
3:S
S:S
16 14 230
2 .
Image 1
Kristýna Míková
1:3
S:S
2:3 3:S 7 11 218
3 .
Image 1
Ondřej Exner
S:3
S:S
3:S
S:3 4 0 204
4 .
Image 1
Jan Gregor
S:3
3:2
S:3
S:S
3 -11 192
5 .
Image 1
Michael Panec
S:S
S:3 3:S
S:S
2 -14 188

19 . Úroveň A

216 bodů
244. místo (223. místo v mužích)
M.P. T.C. L.Š. P.K. L.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 259
2 .
Image 1
Tomáš Chlum
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 253
3 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3 1:3 3:1
3:0
14 0 234
4 .
Image 1
Petr Knězů
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 216
5 .
Image 1
Luboš Ondrůj
S:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 207

Podzimní sezóna 2019

19 . Úroveň C

195 bodů
231. místo (211. místo v mužích)
P.K. T.K. P.K. Z.O. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kafka
2:3 3:1 3:0 3:0 22 14 216
2 .
Image 1
Tomáš Křížek
3:2
2:3
3:2
3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Petr Knězů
1:3
3:2
2:3 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
2:3
3:2 3:0 14 -11 183
5 .
Image 1
Lenka Poláková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 166

18 . Úroveň A

161 bodů
226. místo (206. místo v mužích)
V.Č. L.J. M.P. P.K. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Čurda
1:3
3:S
3:2
3:S
18 14 192
2 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:1
0:3
2:3
3:0
15 11 186
3 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
S:3
3:0 3:0 S:S 12 0 172
4 .
Image 1
Petr Knězů
2:3
3:2
0:3
3:2
12 -11 161
5 .
Image 1
Roman Pagáč
S:3
0:3
S:S
2:3
0 -14 146

19 . Úroveň B

190 bodů
223. místo (203. místo v mužích)
T.G. P.K. Z.O. P.K. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tatiana Gašparová
3:0 3:2 3:2 3:0 24 14 198
2 .
Image 1
Petr Knězů
0:3
3:1
3:1
3:0 19 11 190
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
2:3
1:3
2:3
3:0 12 0 172
4 .
Image 1
Petr Kafka
2:3
1:3
3:2
S:3 8 -11 157
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -14 152

19 . Úroveň B

189 bodů
222. místo (201. místo v mužích)
R.Š. P.K. P.B. L.H. V.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Romana Štěpánová
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Petr Knězů
0:3 3:2 3:0
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
Petr Bedřich
0:3 2:3 3:0
3:S
15 0 175
4 .
Image 1
Ludmila Homolková
S:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Vítězslav Čurda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Letní sezóna 2019

14 . Úroveň B

126 bodů
179. místo (167. místo v mužích)
A.S. R.M. S.R. V.Z. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Schrecková
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 179
2 .
Image 1
Rostislav Maly
1:3
3:0
3:S
3:S
20 11 171
3 .
Image 1
Stefan Ryba
1:3 0:3
3:1
3:S
13 0 153
4 .
Image 1
Vaclav Zednicek
0:3
S:3
1:3
3:S
7 -11 136
5 .
Image 1
Petr Knězů
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

13 . Úroveň A

146 bodů
163. místo (150. místo v mužích)
P.N. D.F. P.R. V.Z. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Nový
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 201
2 .
Image 1
Daniel Ficek
0:3
3:2
3:2
3:0
17 11 188
3 .
Image 1
Petra Raszyková
1:3
2:3
3:2
3:0 15 0 175
4 .
Image 1
Vaclav Zednicek
0:3
2:3
2:3
3:0
11 -11 160
5 .
Image 1
Petr Knězů
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 146

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.06.2021 17:00 10. Lukáš Drahník Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
05.10.2020 00:10 14. Martin Balák 3:S
02.10.2020 07:36 14. Tomáš Jandera 3:S Komentáře
15.09.2020 07:00 14. Petr Šlaich Badminton Arena Skalka 0:3
14.09.2020 17:00 14. Gabriela Řežábková Badminton Arena Skalka 3:0
04.09.2020 09:53 13. Soňa Mejsnarová 3:S Komentáře
24.08.2020 17:00 13. Tomáš Mattern Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
19.08.2020 17:30 13. František Chovanec Hamr Braník 0:3
13.08.2020 16:00 13. Martin Daniš Badminton Arena Skalka 0:3
04.08.2020 18:00 14. Vojtěch Sítora Badminton Arena Skalka 1:3
03.08.2020 18:30 14. Barbora Masaryková Hamr Braník 3:1
30.07.2020 17:00 14. Michaela Rolencová Badminton Arena Skalka 0:3
28.07.2020 17:00 14. Zdeněk Válek SportCentrum JEREMI 3:0
02.07.2020 20:00 15. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 3:1
29.06.2020 16:00 15. X Švehla Badminton Arena Skalka 3:1
25.06.2020 18:00 15. David Paulus SportCentrum JEREMI 3:0
22.06.2020 17:00 15. Zuzana Procházková Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
08.06.2020 16:00 18. Jakub Šenk Badminton Arena Skalka 1:3
05.06.2020 17:00 18. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 3:0
02.06.2020 16:00 18. Libor Novak Badminton Arena Skalka 1:3
26.05.2020 17:00 18. Zdeněk Opravil SportCentrum JEREMI 1:3
21.05.2020 00:10 19. Ondřej Exner 3:S
20.05.2020 08:27 19. Michael Panec S:S Komentáře
17.05.2020 19:36 19. Jan Gregor 3:S Komentáře
10.03.2020 16:00 19. Kristýna Míková Sportcentrum Step 3:1
25.02.2020 17:00 19. Luboš Ondrůj Badminton Arena Skalka 3:1
24.02.2020 19:00 19. Markéta Pulkrabová 0:3
20.02.2020 17:00 19. Láďa Švehla Badminton Arena Skalka 1:3
07.02.2020 07:00 19. Tomáš Chlum Badminton Arena Skalka 0:3
29.01.2020 17:00 19. Petr Kafka Sportcentrum Step 1:3
15.01.2020 07:30 19. Zdeněk Opravil SportCentrum JEREMI 2:3
09.01.2020 16:30 19. Tomáš Křížek Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
06.01.2020 17:30 19. Lenka Poláková Badminton Arena Skalka 3:0
29.12.2019 09:00 18. Roman Pagáč Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
16.12.2019 19:00 18. Lucie Janiczková Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
13.12.2019 18:00 18. Markéta Pulkrabová Badminton Arena Skalka 0:3
09.12.2019 07:00 18. Vítězslav Čurda Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
26.11.2019 16:00 19. Petr Kafka SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
20.11.2019 17:00 19. Zdeněk Opravil Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
15.11.2019 17:00 19. Tomáš Dlouhý SportCentrum JEREMI 3:0
14.11.2019 07:00 19. Tatiana Gašparová Hamr Braník 0:3
29.10.2019 19:00 19. Ludmila Homolková Sportcentrum Step 3:0
11.10.2019 11:00 19. Petr Bedřich 3:2
07.10.2019 16:00 19. Romana Štěpánová Hamr Braník 0:3
07.07.2019 22:07 14. Stefan Ryba S:3 Komentáře
19.06.2019 20:00 13. Petra Raszyková 0:3
19.06.2019 10:30 13. Pavel Nový Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
13.06.2019 07:00 13. Daniel Ficek Hamr Braník 0:3 Komentáře
05.06.2019 15:00 13. Vaclav Zednicek 0:3 Komentáře
14. Adéla Schrecková S:3 Komentáře
14. Vaclav Zednicek S:3 Komentáře
14. Rostislav Maly S:3 Komentáře
19. Vítězslav Čurda 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím