Načítám…
Image 1

Petr Symerský (37 let)

ID: 38549

Praha

  • 28 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v SportCentrum JEREMI
  • 211 /297
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 16 / 11 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

17 . Úroveň A

169 bodů
212. místo (191. místo v mužích)
R.K. J.G. L.Z. P.S. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Kokeš
0 14 194
2 .
Image 1
Jan Gregor
0 11 191
3 .
Image 1
Lukáš Zbořil
0 0 180
4 .
Image 1
Petr Symerský
0 -11 169
5 .
Image 1
Monika Tomanová
0 -14 166

Letní sezóna 2020

14 . Úroveň B

172 bodů
174. místo (159. místo v mužích)
M.R. J.S. A.K. M.P. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michaela Rolencová
3:1
3:1
1:3 3:0 20 14 214
2 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
1:3 3:1
3:S
3:2 18 11 209
3 .
Image 1
Adrián Krištof
1:3
1:3
3:S
3:2
13 0 193
4 .
Image 1
Milan Peterka
3:1
S:3
S:3
3:2 11 -11 180
5 .
Image 1
Petr Symerský
0:3 2:3
2:3
2:3 6 -14 172

14 . Úroveň A

182 bodů
149. místo (137. místo v mužích)
P.R. P.S. V.S. J.Š. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Raszyková
3:1
3:1 3:1 3:S 24 14 198
2 .
Image 1
Petr Symerský
1:3
3:S
S:S 3:S 11 11 182
3 .
Image 1
Vojtěch Sítora
1:3
S:3
S:S 3:S 5 0 165
4 .
Image 1
Jakub Šenk
1:3 S:S S:S 3:S 3 -11 152
5 .
Image 1
Lucka Rochová
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 146

15 . Úroveň C

191 bodů
159. místo (145. místo v mužích)
X.Š. P.S. R.S. J.P. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
X Švehla
3:1
2:3
3:0 3:S 21 14 195
2 .
Image 1
Petr Symerský
1:3 3:S 3:0 3:S 20 11 191
3 .
Image 1
Richard Sladovník
3:2
S:3 3:0
3:S
18 0 178
4 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 155
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 146

16 . Úroveň B

151 bodů
176. místo (157. místo v mužích)
J.K. P.S. L.Š. A.U. D.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jitka Klausová
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 161
2 .
Image 1
Petr Symerský
0:3 3:0 3:0 3:S 20 11 151
3 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3 0:3 3:0 3:1 13 0 133
4 .
Image 1
Antonie Urbancová
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -5 121
5 .
Image 1
Douglas Wong
S:3 S:3 1:3 S:3 1 -14 107

Jarní sezóna 2020

19 . Úroveň C

161 bodů
242. místo (220. místo v mužích)
V.Č. D.P. J.G. P.S. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Čurda
3:0 3:S 3:2
3:0
25 14 199
2 .
Image 1
David Paulus
0:3 3:2
3:2
3:0 17 11 188
3 .
Image 1
Jan Gregor
S:3 2:3
3:1
3:0 15 0 175
4 .
Image 1
Petr Symerský
2:3
2:3
1:3
3:0 12 -11 161
5 .
Image 1
Anna Dupalová
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 146

21 . Úroveň B

189 bodů
245. místo (223. místo v mužích)
M.R. P.S. J.K. M.O. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Reidingerová
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 202
2 .
Image 1
Petr Symerský
0:3
3:2 3:0
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3
2:3 3:0 S:S 7 0 167
4 .
Image 1
Miroslav Osmančík
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -11 147
5 .
Image 1
Radka Královská
0:3
S:3
S:S S:S -4 -14 142

23 . Úroveň A

178 bodů
273. místo (246. místo v mužích)
P.S. P.K. Z.S. L.Š. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Symerský
3:2 3:2 3:0
3:0
24 14 178
2 .
Image 1
Pavel Kuka
2:3 3:2 3:1 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Zuzka Synková
2:3 2:3 3:0 3:0 18 0 158
4 .
Image 1
Lucie Šťastná
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -5 142
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3
0:3 0:3 1:3 1 -14 127

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.09.2020 07:30 14. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
24.09.2020 17:30 14. Milan Peterka SportCentrum JEREMI 2:3
22.09.2020 17:30 14. Michaela Rolencová SportCentrum JEREMI 0:3
17.09.2020 17:00 14. Jaroslav Sedláček 2:3
07.09.2020 00:10 14. Lucka Rochová 3:S
07.09.2020 00:10 14. Jakub Šenk S:S
27.08.2020 18:00 14. Petra Raszyková 1:3 Komentáře
24.08.2020 21:46 14. Vojtěch Sítora 3:S Komentáře
10.08.2020 00:10 15. Ondřej Pekař 3:S
10.08.2020 00:10 15. Richard Sladovník 3:S
06.08.2020 17:30 15. Jana Pfeiferová SportCentrum JEREMI 3:0
27.07.2020 17:00 15. X Švehla SportCentrum JEREMI 1:3
13.07.2020 00:10 16. Douglas Wong 3:S
07.07.2020 18:00 16. Antonie Urbancová Badminton Arena Skalka 3:0
02.07.2020 16:30 16. Jitka Klausová Badminton Arena Skalka 0:3
01.07.2020 16:30 16. Láďa Švehla SportCentrum JEREMI 3:0
15.06.2020 17:00 19. Jan Gregor SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
11.06.2020 07:30 19. Vítězslav Čurda Hamr Braník 2:3
08.06.2020 18:00 19. Anna Dupalová SportCentrum JEREMI 3:0
05.06.2020 18:00 19. David Paulus Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
14.05.2020 18:00 21. Jitka Klausová Badminton Arena Skalka 3:2
12.05.2020 07:30 21. Miroslav Osmančík Tenis Centrum Lužiny 3:0
11.05.2020 09:24 21. Radka Královská 3:S Komentáře
17.03.2020 17:00 21. Markéta Reidingerová Hamr Braník 0:3 Komentáře
24.02.2020 08:00 23. Pavel Kuka Badminton Arena Skalka 3:2
19.02.2020 17:00 23. Zuzka Synková 3:2
18.02.2020 10:06 23. Tomáš Dlouhý 3:0 Komentáře
12.02.2020 18:00 23. Lucie Šťastná Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím