Načítám…

Vojta Malý (31 let)

ID: 45929

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - spain

Hraje ligy: Praha - Badminton (154/252)

  • 39 zápasů

    od roku 2022
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 157 /394
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 39
    Zápasů v lize ( 25 / 12 / 2) 0 turnajů
  • 68%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

13 . Úroveň B

200 bodů
154. místo (144. místo v mužích)
M.J. K.K. L.B. O.K. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milena Jägerová
3:0 3:0 4 30 234 6:0
2 .
Image 1
Kateřina Kratochvílová
3:1 2 25 227 3:1
3 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3
3:2
2 12 214 3:5
4 .
Image 1
Ondrej Kaderka
1:3 3:2 2 4 206 4:5
5 .
Image 1
Vojta Malý
0:3
2:3
2:3 0 0 200 4:9

15 . Úroveň B

211 bodů
163. místo (152. místo v mužích)
M.Č. V.M. O.F. F.L. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Čikl
3:1
3:1
3:0
3:S
8 30 218 12:2
2 .
Image 1
Vojta Malý
1:3
3:1
3:1
3:S
6 25 211 10:5
3 .
Image 1
Ondřej Fiala
1:3 1:3 3:0
3:S
4 12 196 8:6
4 .
Image 1
Filip Lazár
0:3
1:3
0:3 3:2 2 4 186 4:11
5 .
Image 1
Miroslav Heřman
S:3
S:3
S:3
2:3 0 0 180 2:12

15 . Úroveň C

191 bodů
163. místo (153. místo v mužích)
V.K. V.M. P.V. M.S. E.W. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Václav Konáš
3:0 3:0 1:3 3:0 6 30 196 10:3
2 .
Image 1
Vojta Malý
0:3
3:1
3:2
3:0 6 25 191 9:6
3 .
Image 1
Petr Velička
0:3
1:3
3:0 3:2 4 12 176 7:8
4 .
Image 1
Martin Skapa
3:1
2:3
0:3
3:1
4 4 168 8:8
5 .
Image 1
Erik Winkelmann
0:3 0:3 2:3
1:3
0 0 160 3:12

Podzimní sezóna 2023

15 . Úroveň C

191 bodů
164. místo (151. místo v mužích)
M.K. V.M. P.F. J.B. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Kubina
3:S
3:0
3:0
S:3
6 30 196 9:3
2 .
Image 1
Vojta Malý
S:3
3:2 3:1 3:2 6 25 191 9:8
3 .
Image 1
Petr Franta
0:3
2:3
3:0
3:1
4 12 176 8:7
4 .
Image 1
Jozef Barčák
0:3
1:3
0:3
3:0
2 4 166 4:9
5 .
Image 1
Tomáš Hořava
3:S
2:3
1:3
0:3
2 0 162 6:9

13 . Úroveň C

196 bodů
146. místo (134. místo v mužích)
L.B. K.K. V.M. M.K. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Benedikt
3:1 3:1 3:0
3:1
8 30 218 12:3
2 .
Image 1
Kateřina Kratochvílová
1:3 3:0 3:0 3:0 6 25 211 10:3
3 .
Image 1
Vojta Malý
1:3 0:3 3:2 3:0 4 12 196 7:8
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 0:3 2:3 3:1 2 4 186 5:10
5 .
Image 1
Martin Skapa
1:3
0:3 0:3 1:3 0 0 180 2:12

15 . Úroveň A

209 bodů
164. místo (153. místo v mužích)
J.K. V.M. D.K. J.M. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Klíma
3:0 3:0 3:0
3:1
8 30 218 12:1
2 .
Image 1
Vojta Malý
0:3 3:2 S:S 3:1 4 25 209 6:9
3 .
Image 1
Daniela Kroupová
0:3 2:3 3:2
3:2
4 12 196 8:10
4 .
Image 1
Jakub Machat
0:3 S:S 2:3
3:0
2 4 186 5:9
5 .
Image 1
Tomáš Hořava
1:3
1:3
2:3
0:3
0 0 180 4:12

Letní sezóna 2022

14 . Úroveň B

157 bodů
170. místo (156. místo v mužích)
M.J. I.B. Z.S. V.M. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milena Jägerová
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 201 12:1
2 .
Image 1
Iva Benešová
1:3
3:1
3:1
3:0
20 11 191 10:5
3 .
Image 1
Zuzka Synková
0:3
1:3
3:0
3:0 15 0 175 7:6
4 .
Image 1
Vojta Malý
0:3
1:3
0:3
3:0 8 -11 157 4:9
5 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 146 0:12

Jarní sezóna 2022

16 . Úroveň C

212 bodů
173. místo (159. místo v mužích)
P.K. V.M. M.K. T.V. X.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Knězů
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 217 11:3
2 .
Image 1
Vojta Malý
3:2
3:2
3:2
3:1 21 11 212 12:7
3 .
Image 1
Marian Klepac
0:3
2:3
3:2 3:S 13 0 193 8:8
4 .
Image 1
Tomáš Vrabček
0:3
2:3
2:3 3:2 9 -11 178 7:11
5 .
Image 1
X Švehla
0:3 1:3 S:3 2:3 3 -14 169 3:12

18 . Úroveň B

179 bodů
198. místo (183. místo v mužích)
V.M. Z.S. D.M. O.P. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojta Malý
3:S 3:0 3:1 3:S 25 14 179 12:1
2 .
Image 1
Zuzka Synková
S:3 3:0
3:0
3:S
20 11 171 9:3
3 .
Image 1
Dan Malík
0:3 0:3 3:1 3:S 12 0 152 6:7
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
1:3
0:3
1:3 3:S 8 -11 137 5:9
5 .
Image 1
Michaela Georgievová
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 126 0:12

20 . Úroveň A

132 bodů
230. místo (206. místo v mužích)
R.G. V.M. A.T. M.B. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Grygar
3:1
3:0 3:0 3:0 27 14 141 12:1
2 .
Image 1
Vojta Malý
1:3
3:1
3:0 3:0 21 11 132 10:4
3 .
Image 1
Anna Teresova
0:3
1:3
S:S 3:S 5 0 105 4:6
4 .
Image 1
Martin Bureš
0:3 0:3 S:S 3:0 5 -5 100 3:6
5 .
Image 1
Tomáš Vávra
0:3 0:3 S:3 0:3 0 -14 86 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.04.2024 16:30 13. Milena Jägerová Hamr Braník 0:3
09.04.2024 18:30 13. Libor Benedikt Hamr Braník 2:3 Komentáře
08.04.2024 20:00 13. Ondrej Kaderka SportCentrum JEREMI 2:3
21.03.2024 14:04 15. Miroslav Heřman 3:S Komentáře
11.03.2024 17:30 15. Ondřej Fiala SportCentrum JEREMI 3:1
07.03.2024 17:30 15. Filip Lazár SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
05.03.2024 18:00 15. Martin Čikl SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
29.02.2024 15:30 15. Václav Konáš Hamr Braník 0:3
19.02.2024 17:30 15. Petr Velička SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
15.02.2024 18:00 15. Erik Winkelmann SportCentrum JEREMI 3:0
13.02.2024 17:00 15. Martin Skapa SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
24.01.2024 14:07 15. Michal Kubina S:3 Komentáře
17.01.2024 17:00 15. Petr Franta SportCentrum JEREMI 3:2
15.01.2024 18:00 15. Jozef Barčák SportCentrum JEREMI 3:1
08.01.2024 17:30 15. Tomáš Hořava SportCentrum JEREMI 3:2
17.12.2023 17:30 13. Miroslav Kotaška SportCentrum JEREMI 3:2
08.12.2023 18:00 13. Libor Benedikt Hamr Braník 1:3
06.12.2023 16:30 13. Kateřina Kratochvílová SportCentrum JEREMI 0:3
04.12.2023 16:00 13. Martin Skapa SportCentrum JEREMI 3:0
01.12.2023 00:10 15. Jakub Machat S:S
09.11.2023 17:00 15. Daniela Kroupová SportCentrum JEREMI 3:2
06.11.2023 17:00 15. Tomáš Hořava SportCentrum JEREMI 3:1
03.11.2023 17:00 15. Jaroslav Klíma SportCentrum JEREMI 0:3
22.06.2022 17:30 14. Milena Jägerová Hamr Braník 0:3
15.06.2022 17:30 14. Zuzana Kosová Sportcentrum Step 3:0
14.06.2022 18:00 14. Zuzka Synková Sportovní centrum Olšanka 0:3 Komentáře
08.06.2022 16:00 14. Iva Benešová Hamr Braník 1:3 Komentáře
27.05.2022 17:00 16. Marian Klepac SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
26.05.2022 22:00 16. X Švehla SportCentrum JEREMI 3:1
19.05.2022 17:00 16. Petr Knězů Badminton Arena Skalka 3:2
07.05.2022 11:00 16. Tomáš Vrabček Hamr Braník 3:2 Komentáře
02.05.2022 00:10 18. Michaela Georgievová 3:S
27.04.2022 09:17 18. Zuzka Synková 3:S
13.04.2022 16:30 18. Dan Malík Sportcentrum Step 3:0
11.04.2022 19:30 18. Ondřej Peterka Sportcentrum Step 3:1
18.03.2022 19:00 20. Anna Teresova SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
15.03.2022 17:00 20. Tomáš Vávra Hamr Braník 3:0
09.03.2022 17:00 20. Martin Bureš Hamr Braník 3:0
06.03.2022 13:00 20. Robert Grygar Hamr Braník 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody