Načítám…
Michaela Matasová

Michaela Matasová (32 let)

ID: 32995

Praha

  • 76 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 76
    Zápasů v lize ( 31 / 36 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

15 . Úroveň C

146 bodů
192. místo (20. místo v ženách)
J.J. R.S. X.Š. J.Š. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Richard Sladovník
2:3 3:0
3:S
3:0 22 11 193
3 .
Image 1
X Švehla
0:3 0:3 S:3 3:2 5 0 165
4 .
Image 1
Jakub Šenk
0:3
S:3
3:S S:S 4 -11 153
5 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3 0:3 2:3 S:S 0 -14 146

16 . Úroveň A

149 bodů
174. místo (15. místo v ženách)
O.P. M.M. A.Z. Z.V. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 159
2 .
Image 1
Michaela Matasová
2:3
3:2
3:2 3:S 18 11 149
3 .
Image 1
Anna Zahradníčková
1:3
2:3
0:3
3:0
10 0 130
4 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
2:3
3:0
S:3 9 -5 124
5 .
Image 1
Anna Dupalová
0:3
S:3
0:3
3:S 6 -14 112

16 . Úroveň C

155 bodů
183. místo (20. místo v ženách)
D.P. M.K. M.M. F.S. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Paulus
3:1
2:3
3:0
3:0
22 14 176
2 .
Image 1
Mirek Kubíček
1:3
3:1 3:1 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Michaela Matasová
3:2
1:3 2:3 3:0 15 0 155
4 .
Image 1
Filip Schenk
0:3 1:3 3:2 3:0 13 -5 148
5 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 126

17 . Úroveň A

125 bodů
193. místo (25. místo v ženách)
A.Z. M.M. M.O. J.M. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Anna Zahradníčková
3:S
3:1
0:3
3:1 18 14 132
2 .
Image 1
Michaela Matasová
S:3 3:0
0:3
3:0 14 11 125
3 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3
0:3
3:S
3:1
13 0 113
4 .
Image 1
Jan Motejzík
3:0
3:0
S:3
S:S 12 -11 101
5 .
Image 1
Jan Pivoňka
1:3 0:3
1:3
S:S 0 -14 86

Jarní sezóna 2020

21 . Úroveň C

132 bodů
262. místo (28. místo v ženách)
L.V. J.K. M.M. T.H. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vystrčil
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 152
3 .
Image 1
Michaela Matasová
1:3
0:3
3:1
3:2
12 0 132
4 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 116
5 .
Image 1
Václav Šroub
0:3
0:3
2:3
S:3
2 -14 108

21 . Úroveň A

146 bodů
276. místo (31. místo v ženách)
O.S. Z.P. P.K. D.T. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondra Suchánek
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 199
2 .
Image 1
Zuzana Procházková
1:3
3:S
1:3
3:S
14 11 185
3 .
Image 1
Pavel Kuka
0:3
S:3
3:S
3:S
12 0 172
4 .
Image 1
Daniel Toth
S:3 3:1 S:3
3:S
12 -11 161
5 .
Image 1
Michaela Matasová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

20 . Úroveň C

186 bodů
268. místo (25. místo v ženách)
V.S. K.M. M.T. T.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Sítora
3:2 3:0
3:0
3:0 26 14 240
2 .
Image 1
Kristýna Míková
2:3
3:1
1:3
3:0
16 11 227
3 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3
1:3
3:0
3:0 15 0 215
4 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
3:1
0:3
3:0 13 -11 202
5 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 186

Podzimní sezóna 2019

21 . Úroveň B

175 bodů
246. místo (26. místo v ženách)
M.M. P.V. D.T. J.Š. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michaela Matasová
3:0 0:3 3:0 3:0 21 14 175
2 .
Image 1
Petr Vitásek
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Daniel Toth
3:0 1:3 3:2
S:3
13 0 153
4 .
Image 1
Jakub Švasta
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 138
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3 0:3
3:S
0:3 6 -14 132

20 . Úroveň C

119 bodů
256. místo (30. místo v ženách)
D.P. M.J. Z.V. M.M. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Paulus
3:1
3:0
3:2
3:0
25 14 159
2 .
Image 1
Mara Jirkovsky
1:3
3:0
3:1
3:0
21 11 152
3 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
0:3
3:0
3:0
14 0 134
4 .
Image 1
Michaela Matasová
2:3
1:3
0:3
3:0 10 -11 119
5 .
Image 1
Ludmila Homolková
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 106

22 . Úroveň B

140 bodů
257. místo (31. místo v ženách)
M.M. O.S. A.H. L.B. S.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michaela Matasová
3:1 3:0 3:0 3:S 26 14 140
2 .
Image 1
Ondřej Střeštík
1:3
3:1
3:1
3:S 19 11 130
3 .
Image 1
Aleš Hanzlíček
0:3
1:3
3:S
3:S 13 0 113
4 .
Image 1
Lucie Brnová
0:3
1:3
S:3
S:S
-1 -11 88
5 .
Image 1
Sam Oram
S:3 S:3 S:3
S:S
-2 -14 84

23 . Úroveň A

118 bodů
267. místo (35. místo v ženách)
M.M. M.Š. Z.K. Ž.S. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michaela Matasová
3:1
3:1 3:1 3:1 24 14 118
2 .
Image 1
Martin Štěpán
1:3
3:1
3:2
3:1
18 11 109
3 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
1:3
1:3
3:1
3:2 13 0 93
4 .
Image 1
Žaneta Staňková
1:3
2:3
1:3
3:2 9 -3 86
5 .
Image 1
Kateřina Krákorová
1:3
1:3
2:3 2:3 6 -14 72

Letní sezóna 2019

20 . Úroveň A

95 bodů
233. místo (28. místo v ženách)
Z.P. P.V. M.M. O.P. B.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Procházková
3:1
3:1
3:1
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Petr Valenta
1:3
3:1
3:1
3:S
19 11 110
3 .
Image 1
Michaela Matasová
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 95
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
1:3
1:3
0:3 3:0 9 -3 86
5 .
Image 1
Barbora Popová
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 66

17 . Úroveň A

107 bodů
214. místo (24. místo v ženách)
Z.O. L.B. D.P. J.K. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Opravil
3:S
2:3
3:S
3:1 20 14 154
2 .
Image 1
Lída Bílková
S:3
3:1
3:0
3:S
19 11 150
3 .
Image 1
David Paulus
3:2
1:3
S:S
3:S
10 0 130
4 .
Image 1
Jiří Kehar
S:3
0:3 S:S
3:S
4 -11 113
5 .
Image 1
Michaela Matasová
1:3
S:3
S:3
S:3
1 -14 107

17 . Úroveň A

94 bodů
199. místo (17. místo v ženách)
J.K. Z.V. M.M. K.K. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Kadlubiec
3:1
3:0
3:2 3:0 25 14 119
2 .
Image 1
Zdeněk Válek
1:3 3:0 2:3
3:1
16 11 107
3 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3
0:3 3:0 3:0 14 0 94
4 .
Image 1
Kateřina Krákorová
2:3 3:2 0:3 3:0 14 -11 83
5 .
Image 1
Vlasta Sýkorová
0:3
1:3
0:3 0:3 1 -14 67

16 . Úroveň B

103 bodů
195. místo (19. místo v ženách)
I.Z. J.S. J.V. M.M. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Igor Zsebik
3:S
3:2 3:1 3:0 24 14 138
2 .
Image 1
Jan Slezák
S:3
2:3
3:1 3:0 15 11 126
3 .
Image 1
Jan Valenta
2:3
3:2
3:1
S:S
11 0 111
4 .
Image 1
Michaela Matasová
1:3 1:3
1:3
3:2 8 -5 103
5 .
Image 1
David Paulus
0:3 0:3
S:S
2:3 0 -14 86

Jarní sezóna 2019

21 . Úroveň C

118 bodů
272. místo (30. místo v ženách)
P.V. P.B. D.W. M.M. K.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vitásek
3:S
3:0 3:2
3:S
24 14 158
2 .
Image 1
Petr Bedřich
S:3
3:2 3:1
3:S
17 11 148
3 .
Image 1
Douglas Wong
0:3 2:3 3:0
3:S
15 0 135
4 .
Image 1
Michaela Matasová
2:3 1:3 0:3
3:S
9 -11 118
5 .
Image 1
Kateřina Dirová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

20 . Úroveň C

148 bodů
266. místo (28. místo v ženách)
K.P. M.T. M.H. M.P. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kevin Perche
3:0
3:0 3:1
3:0
27 14 201
2 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 192
3 .
Image 1
Marcela Havlaskova
0:3
0:3
3:2 3:1 11 0 171
4 .
Image 1
Martin Plicka
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 158
5 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3
0:3
1:3 1:3 2 -14 148

21 . Úroveň A

145 bodů
254. místo (25. místo v ženách)
J.O. M.M. Z.K. K.M. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jirka Oktabec
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 161
2 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3 3:0 1:3
3:S
14 11 145
3 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 132
4 .
Image 1
Kristýna Míková
0:3 3:1
S:3
3:S
12 -11 121
5 .
Image 1
Jan Valenta
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

23 . Úroveň B

134 bodů
291. místo (40. místo v ženách)
J.O. J.V. M.M. S.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jirka Oktabec
3:0
3:0 3:0
3:S
27 14 161
2 .
Image 1
Jan Valenta
0:3
3:1
3:S
3:S
18 11 149
3 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 134
4 .
Image 1
Simona Haganová
0:3
S:3
0:3
3:S
6 -11 115
5 .
Image 1
Marek Moucha
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 15. Jakub Šenk S:S
28.09.2020 17:00 15. Richard Sladovník 0:3
21.09.2020 17:00 15. X Švehla 2:3
11.09.2020 11:00 15. Jaroslav Janda 0:3
07.09.2020 00:10 16. Anna Dupalová 3:S
03.09.2020 18:30 16. Zdeněk Válek 3:2
20.08.2020 18:00 16. Ondřej Pekař 2:3 Komentáře
19.08.2020 18:00 16. Anna Zahradníčková Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
06.08.2020 18:00 16. David Paulus Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
05.08.2020 18:00 16. Mirek Kubíček 1:3
04.08.2020 16:00 16. Filip Schenk Badminton Arena Skalka 2:3
31.07.2020 12:00 16. Petr Valenta 3:0
13.07.2020 00:10 17. Anna Zahradníčková S:3
07.07.2020 19:00 17. Jan Motejzík Sportcentrum Uhříněves 0:3 Komentáře
01.07.2020 07:00 17. Miroslav Osmančík Sportcentrum Step 3:0
30.06.2020 20:00 17. Jan Pivoňka 3:0
09.06.2020 20:00 21. Václav Šroub Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
04.06.2020 18:00 21. Lukáš Vystrčil Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
02.06.2020 20:00 21. Tomas Hulle 3:1
26.05.2020 18:00 21. Jitka Klausová 0:3 Komentáře
25.04.2020 08:01 21. Daniel Toth S:3 Komentáře
25.04.2020 08:01 21. Pavel Kuka S:3 Komentáře
25.04.2020 08:00 21. Ondra Suchánek S:3 Komentáře
25.04.2020 08:00 21. Zuzana Procházková S:3 Komentáře
28.02.2020 19:00 20. Tomas Hulle 0:3
20.02.2020 21:00 20. Kristýna Míková 0:3 Komentáře
18.02.2020 21:00 20. Vojtěch Sítora Badminton Arena Skalka 0:3
09.02.2020 10:00 20. Monika Tomanová 0:3
30.01.2020 20:00 21. Daniel Toth 0:3
26.01.2020 10:00 21. Petr Vitásek Badminton Arena Skalka 3:0
15.01.2020 21:30 21. Tomáš Dlouhý Badminton Arena Skalka 3:0
07.01.2020 19:30 21. Jakub Švasta 3:0
17.12.2019 20:30 20. Mara Jirkovsky SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
14.12.2019 10:00 20. David Paulus 2:3 Komentáře
12.12.2019 20:00 20. Ludmila Homolková 3:0
08.12.2019 17:00 20. Zdeněk Válek Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
02.12.2019 00:10 22. Sam Oram 3:S
15.11.2019 07:00 22. Ondřej Střeštík Sportcentrum Step 3:1
13.11.2019 20:30 22. Lucie Brnová Badminton Arena Skalka 3:0
08.11.2019 07:00 22. Aleš Hanzlíček 3:0
29.10.2019 20:00 23. Zbyněk Kojecký Sportcentrum Step 3:1
26.10.2019 10:00 23. Žaneta Staňková 3:1
22.10.2019 17:00 23. Kateřina Krákorová 3:1
18.10.2019 18:00 23. Martin Štěpán 3:1 Komentáře
27.09.2019 17:32 20. Barbora Popová 3:S Komentáře
25.09.2019 20:00 20. Petr Valenta 1:3 Komentáře
18.09.2019 19:30 20. Ondřej Peterka 3:0
15.09.2019 09:00 20. Zuzana Procházková 1:3 Komentáře
19.08.2019 12:40 17. Jiří Kehar S:3 Komentáře
19.08.2019 12:40 17. Lída Bílková S:3 Komentáře
19.08.2019 12:39 17. David Paulus S:3 Komentáře
06.08.2019 17:00 17. Zdeněk Opravil Sportcentrum Step 1:3
30.07.2019 18:00 17. Jakub Kadlubiec SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
18.07.2019 17:00 17. Kateřina Krákorová Sportcentrum Step 3:0
14.07.2019 10:00 17. Zdeněk Válek Sportcentrum Step 0:3
10.07.2019 19:00 17. Vlasta Sýkorová Sportcentrum Step 3:0
21.06.2019 19:00 16. David Paulus 3:2
18.06.2019 17:00 16. Jan Slezák Sportcentrum Step 1:3
11.06.2019 16:30 16. Jan Valenta Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
09.06.2019 09:00 16. Igor Zsebik 1:3
29.05.2019 19:30 21. Petr Bedřich Hamr Braník 1:3
12.05.2019 09:00 21. Douglas Wong 0:3
11.05.2019 10:30 21. Petr Vitásek 2:3
01.05.2019 17:00 20. Kevin Perche SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
14.04.2019 10:00 20. Martin Plicka Sportcentrum Step 1:3
11.04.2019 19:30 20. Monika Tomanová Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
07.04.2019 18:00 20. Marcela Havlaskova 1:3
31.03.2019 17:00 21. Jirka Oktabec 0:3
14.03.2019 20:00 21. Zuzana Kosová 3:0
14.03.2019 11:12 21. Jan Valenta 3:S Komentáře
09.03.2019 10:00 21. Kristýna Míková 1:3
25.02.2019 14:50 23. Marek Moucha 3:S Komentáře
24.02.2019 16:00 23. Jirka Oktabec 0:3
21.02.2019 16:30 23. Jan Valenta Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
08.02.2019 17:30 23. Simona Haganová 3:0
21. Kateřina Dirová 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím