Načítám…
Image 1

Richard Sladovník (31 let)

ID: 41620

Praha

  • 16 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 198 /297
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 16
    Zápasů v lize ( 12 / 1 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

16 . Úroveň A

189 bodů
198. místo (180. místo v mužích)
M.D. J.S. D.K. R.S. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Daniš
3:1 6 14 220
2 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
1:3 1 11 212
3 .
Image 1
David Kučera
0 0 200
4 .
Image 1
Richard Sladovník
0 -11 189
5 .
Image 1
Petr Rautner
0 -14 186

Letní sezóna 2020

15 . Úroveň C

193 bodů
158. místo (145. místo v mužích)
J.J. R.S. X.Š. J.Š. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Richard Sladovník
2:3 3:0
3:S
3:0 22 11 193
3 .
Image 1
X Švehla
0:3 0:3 S:3 3:2 5 0 165
4 .
Image 1
Jakub Šenk
0:3
S:3
3:S S:S 4 -11 153
5 .
Image 1
Michaela Matasová
0:3 0:3 2:3 S:S 0 -14 146

15 . Úroveň C

153 bodů
170. místo (156. místo v mužích)
D.K. J.S. R.S. O.S. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kučera
3:1
3:S
3:1 3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
1:3
3:S
3:0 3:0 21 11 172
3 .
Image 1
Richard Sladovník
S:3
S:3
3:0 3:1 13 0 153
4 .
Image 1
Ondra Suchánek
1:3 0:3 0:3
3:2
6 -11 135
5 .
Image 1
David Paulus
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 129

15 . Úroveň C

178 bodů
167. místo (150. místo v mužích)
X.Š. P.S. R.S. J.P. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
X Švehla
3:1
2:3
3:0 3:S 21 14 195
2 .
Image 1
Petr Symerský
1:3 3:S 3:0 3:S 20 11 191
3 .
Image 1
Richard Sladovník
3:2
S:3 3:0
3:S
18 0 178
4 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 155
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 146

17 . Úroveň B

141 bodů
182. místo (160. místo v mužích)
R.S. L.H. P.D. J.Š. Z.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Sladovník
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 141
2 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3
3:1
3:2
3:S 17 11 128
3 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 113
4 .
Image 1
Jakub Švasta
0:3
2:3
S:3
3:S 8 -11 97
5 .
Image 1
Zuzka Synková
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2020 09:21 15. Jakub Šenk 3:S Komentáře
29.09.2020 17:00 15. Jaroslav Janda SportCentrum JEREMI 2:3
28.09.2020 17:00 15. Michaela Matasová 3:0
24.09.2020 16:30 15. X Švehla Sportcentrum Step 3:0
06.09.2020 18:04 15. Jaroslav Sedláček S:3 Komentáře
03.09.2020 22:11 15. David Kučera S:3 Komentáře
01.09.2020 18:00 15. Ondra Suchánek Sport Troja 3:0
31.08.2020 19:00 15. David Paulus Badminton Arena Skalka 3:1
10.08.2020 00:10 15. Petr Symerský S:3
05.08.2020 08:08 15. Ondřej Pekař 3:S Komentáře
29.07.2020 18:00 15. X Švehla Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
21.07.2020 18:00 15. Jana Pfeiferová Badminton Arena Skalka 3:0
13.07.2020 00:10 17. Zuzka Synková 3:S
07.07.2020 18:30 17. Jakub Švasta Badminton Arena Skalka 3:0
29.06.2020 18:00 17. Lukáš Hadrava Badminton Arena Skalka 3:0
22.06.2020 19:00 17. Petr Dubský Sportcentrum Step 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím