Načítám…
Image 1

Miroslav Osmančík (34 let)

ID: 39322

Praha

  • 41 zápasů

    od roku 2020
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 152 /405
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 18 / 18 / 4) 0 turnajů
  • 50%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

17 . Úroveň B

120 bodů
192. místo (179. místo v mužích)
M.O. V.P. O.P. I.H. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Osmančík
3:s 6 14 120
2 .
Image 1
Vojtěch Pail
3:s 6 11 117
3 .
Image 1
Ondřej Peterka
3:s 6 0 106
4 .
Image 1
Ivana Hlobilová
3:s 6 -11 95
5 .
Image 1
Jakub Frydrych
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 86

15 . Úroveň A

109 bodů
157. místo (146. místo v mužích)
M.H. M.O. J.C. j.z. E.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marko Hauliš
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Miroslav Osmančík
0:3
3:1
3:1
3:1
18 11 109
3 .
Image 1
Jiří Charvát
1:3
1:3
3:2
3:1 13 0 93
4 .
Image 1
jana zarybnicka
0:3 1:3
2:3
3:0 10 -11 79
5 .
Image 1
Eva Gergelová
0:3
1:3
1:3 0:3 2 -14 68

14 . Úroveň B

75 bodů
149. místo (136. místo v mužích)
F.K. F.O. M.O. Z.K. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kareta
3:0 3:1
3:S
3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Filip Ocásek
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3 0:3 3:0
3:0
15 0 75
4 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
S:3
0:3 0:3 S:S -2 -11 47
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3 0:3
0:3
S:S -2 -14 44

12 . Úroveň C

87 bodů
144. místo (132. místo v mužích)
H.Š. A.Z. L.Š. Z.S. M.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hynek Šolar
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Image 1
Anna Zahradníčková
0:3
3:S
3:2
3:0
18 11 129
3 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3
S:3
3:0 3:0 14 0 114
4 .
Image 1
Zuzka Synková
0:3
2:3
0:3
3:1
8 -5 103
5 .
Image 1
Miroslav Osmančík
S:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 87

Letní sezóna 2020

18 . Úroveň B

137 bodů
199. místo (178. místo v mužích)
M.O. J.P. P.R. S.V. A.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Osmančík
3:1
3:2
3:1
3:S
23 14 137
2 .
Image 1
Jan Pivoňka
1:3
3:2 3:1 3:0 19 11 130
3 .
Image 1
Pavel Rod
2:3
2:3 3:1 3:0 17 0 117
4 .
Image 1
Stanislav Vedra
1:3
1:3 1:3
3:0
10 -11 99
5 .
Image 1
Antonie Urbancová
S:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 86

17 . Úroveň B

92 bodů
211. místo (185. místo v mužích)
J.Š. M.T. L.I. Z.K. M.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimůnek
2:3
3:0
3:0
3:0
23 14 137
2 .
Image 1
Marek Třešňák
3:2
3:2
3:2 3:0 22 11 133
3 .
Image 1
Luisa Illková
0:3
2:3
2:3
3:1
10 0 110
4 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
2:3
3:2
2:3 9 -11 98
5 .
Image 1
Miroslav Osmančík
0:3
0:3
1:3
3:2 6 -14 92

17 . Úroveň A

127 bodů
204. místo (178. místo v mužích)
A.H. D.W. M.O. Z.V. D.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Hanzlíček
1:3
3:2
3:S
3:S
18 14 152
2 .
Image 1
Douglas Wong
3:1 S:S 3:S
3:S
16 11 147
3 .
Image 1
Miroslav Osmančík
2:3
S:S 3:S
1:3
7 0 127
4 .
Image 1
Zdeněk Vágner
S:3 S:3 S:3
3:S
6 -11 115
5 .
Image 1
Dušan Lukáč
S:3
S:3
3:1
S:3
6 -14 112

17 . Úroveň A

113 bodů
200. místo (174. místo v mužích)
A.Z. M.M. M.O. J.M. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Anna Zahradníčková
3:S
3:1
0:3
3:1 18 14 132
2 .
Image 1
Michaela Matasová
S:3 3:0
0:3
3:0 14 11 125
3 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3
0:3
3:S
3:1
13 0 113
4 .
Image 1
Jan Motejzík
3:0
3:0
S:3
S:S 12 -11 101
5 .
Image 1
Jan Pivoňka
1:3 0:3
1:3
S:S 0 -14 86

Jarní sezóna 2020

21 . Úroveň A

142 bodů
254. místo (230. místo v mužích)
O.P. M.O. K.D. M.T. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Peterka
3:1
0:3
1:3
3:S 13 14 147
2 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3
S:S
3:S 3:S 11 11 142
3 .
Image 1
Kien Dinh
3:0
S:S
3:0 S:S 10 0 130
4 .
Image 1
Marek Třešňák
3:1
S:3 0:3 S:S 4 -11 113
5 .
Image 1
Václav Těhle
S:3 S:3 S:S S:S -4 -14 102

21 . Úroveň B

147 bodů
275. místo (245. místo v mužích)
M.V. P.S. J.K. M.O. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Vránková
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 202
2 .
Image 1
Petr Symerský
0:3
3:2 3:0
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3
2:3 3:0 S:S 7 0 167
4 .
Image 1
Miroslav Osmančík
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -11 147
5 .
Image 1
Radka Královská
0:3
S:3
S:S S:S -4 -14 142

23 . Úroveň B

170 bodů
280. místo (249. místo v mužích)
R.K. M.O. I.V. A.Z. F.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radka Královská
3:1
3:S
3:2 3:2 22 14 176
2 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3
3:S
3:1
3:S 19 11 170
3 .
Image 1
Irina Vaněčková
S:3
S:3
3:S 3:S 12 0 152
4 .
Image 1
Anna Zahradníčková
2:3
1:3
S:3
3:S
9 -5 144
5 .
Image 1
Filip Tlapa
2:3 S:3 S:3
S:3
2 -14 128

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.08.2021 07:30 15. Eva Gergelová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
21.08.2021 15:00 15. Marko Hauliš Sportcentrum Step 0:3
19.08.2021 19:00 15. Jiří Charvát Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
12.08.2021 20:00 15. jana zarybnicka Hamr Braník 3:1
28.07.2021 19:00 14. Tomáš Dlouhý Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
20.07.2021 18:00 14. Zbyněk Kojecký Badminton Arena Skalka 3:0
16.07.2021 18:00 14. Filip Ocásek Hamr Braník 0:3
07.07.2021 18:30 14. Filip Kareta Badminton Arena Skalka 1:3
27.06.2021 22:44 12. Hynek Šolar S:3 Komentáře
16.06.2021 19:30 12. Zuzka Synková Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
15.06.2021 19:30 12. Láďa Švehla Badminton Arena Skalka 0:3
10.06.2021 07:30 12. Anna Zahradníčková Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
28.09.2020 18:00 18. Pavel Rod Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
28.09.2020 11:53 18. Antonie Urbancová 3:S Komentáře
17.09.2020 19:00 18. Jan Pivoňka Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
11.09.2020 20:00 18. Stanislav Vedra Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
30.08.2020 14:00 17. Zuzana Kosová Sportcentrum Step 3:2
27.08.2020 20:00 17. Jiří Šimůnek Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
24.08.2020 20:30 17. Marek Třešňák Sportcentrum Step 0:3
23.08.2020 17:00 17. Luisa Illková Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
10.08.2020 00:10 17. Douglas Wong S:S
10.08.2020 00:10 17. Zdeněk Vágner 3:S
30.07.2020 19:00 17. Aleš Hanzlíček Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
20.07.2020 20:00 17. Dušan Lukáč Hamr Braník 1:3 Komentáře
12.07.2020 13:23 17. Jan Motejzík 3:S Komentáře
09.07.2020 20:00 17. Jan Pivoňka Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
01.07.2020 07:00 17. Michaela Matasová Sportcentrum Step 0:3
24.06.2020 07:00 17. Anna Zahradníčková Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
16.06.2020 00:10 21. Václav Těhle 3:S
16.06.2020 00:10 21. Marek Třešňák 3:S
15.06.2020 13:56 21. Kien Dinh S:S Komentáře
31.05.2020 18:00 21. Ondřej Peterka Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 21. Radka Královská S:S
16.05.2020 14:00 21. Jitka Klausová Hamr Braník 0:3
12.05.2020 07:30 21. Petr Symerský Tenis Centrum Lužiny 0:3
29.04.2020 18:00 21. Markéta Vránková Hamr Braník 0:3 Komentáře
04.03.2020 00:10 23. Filip Tlapa 3:S
20.02.2020 17:48 23. Irina Vaněčková 3:S Komentáře
18.02.2020 20:30 23. Radka Královská Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
16.02.2020 18:00 23. Anna Zahradníčková Sportcentrum Step 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím