Načítám…

Daniel Mily (37 let)

ID: 50383

Praha

  • 41 zápasů

    od roku 2023
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • 217 /394
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 23 / 15 / 3) 0 turnajů
  • 61%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

18 . Úroveň A

114 bodů
217. místo (196. místo v mužích)
D.V. D.S. D.M. J.P. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Večera
3:0 3:0 4 30 134 6:0
2 .
Image 1
Denisa Slavíková
3:1 3:1 4 25 129 6:2
3 .
Image 1
Daniel Mily
3:1 2 12 114 3:1
4 .
Image 1
Jan Pivoňka
0:3 1:3
3:0
2 4 106 4:6
5 .
Image 1
Tereza Staňková
0:3 1:3 1:3
0:3
0 0 100 2:12

18 . Úroveň B

126 bodů
224. místo (204. místo v mužích)
A.S. O.P. Z.G. D.M. G.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adel Salakh
3:0
3:1
3:0
3:S 8 30 158 12:1
2 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3
3:1 S:S 3:S 4 25 149 6:7
3 .
Image 1
Zuzana Glogarová
1:3
1:3
3:2
3:S 4 12 136 8:8
4 .
Image 1
Daniel Mily
0:3
S:S
2:3
3:S 2 4 126 5:9
5 .
Image 1
Guillaume Allano
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 120 0:12

18 . Úroveň C

131 bodů
209. místo (194. místo v mužích)
J.S. D.M. V.V. J.V. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Spratek
3:0
3:0
3:1
3:0
8 30 138 12:1
2 .
Image 1
Daniel Mily
0:3 3:S 3:2 3:0 6 25 131 9:5
3 .
Image 1
Veronika Vetešníková
0:3
S:3 3:0
3:0
4 12 116 6:6
4 .
Image 1
Jana Vrzalová
1:3
2:3 0:3 3:1 2 4 106 6:10
5 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
0:3
0:3
1:3 0 0 100 1:12

Podzimní sezóna 2023

18 . Úroveň C

131 bodů
209. místo (188. místo v mužích)
G.A. D.M. Z.V. K.F. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Guillaume Allano
3:2
3:1
3:1
3:S
8 30 138 12:4
2 .
Image 1
Daniel Mily
2:3
3:1 3:0
3:S
6 25 131 11:4
3 .
Image 1
Zdeněk Válek
1:3
1:3
3:0
3:S
4 12 116 8:6
4 .
Image 1
Kristýna Fricová
1:3
0:3
0:3
3:S
2 4 106 4:9
5 .
Image 1
Jana Baďurová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 100 0:12

18 . Úroveň A

118 bodů
195. místo (174. místo v mužích)
D.M. A.L. E.B. V.L. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Mily
3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 118 12:1
2 .
Image 1
Andrea Lukešová
1:3 3:1 3:0 3:0 6 25 111 10:4
3 .
Image 1
Ema Bímonová
0:3 1:3
3:1
3:1 4 12 96 7:8
4 .
Image 1
Vít Lojda
0:3 0:3
1:3
3:0 2 4 86 4:9
5 .
Image 1
Denisa Valentová
0:3 0:3 1:3 0:3 0 0 80 1:12

20 . Úroveň A

111 bodů
230. místo (199. místo v mužích)
M.P. D.M. J.K. L.P. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Pirný
3:0 3:0 2:3 3:0 6 30 116 11:3
2 .
Image 1
Daniel Mily
0:3 3:0 3:S 3:0 6 25 111 9:3
3 .
Image 1
Jiri Kubec
0:3 0:3 3:S 3:1 4 12 96 6:7
4 .
Image 1
Lubomír Pešek
3:2 S:3 S:3 3:0 4 4 88 6:8
5 .
Image 1
Martina Hanzlíčková
0:3 0:3 1:3 0:3 0 0 80 1:12

20 . Úroveň B

89 bodů
234. místo (204. místo v mužích)
J.V. D.M. P.V. T.P. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jana Vrzalová
3:1
3:0
3:0
3:0 8 30 98 12:1
2 .
Image 1
Daniel Mily
1:3
3:S
3:1 S:S 4 25 89 7:4
3 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
S:3
3:0
3:0
4 12 76 6:6
4 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3
1:3
0:3
3:1 2 4 66 4:10
5 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 S:S
0:3
1:3 0 0 60 1:9

Letní sezóna 2023

17 . Úroveň A

96 bodů
203. místo (175. místo v mužích)
D.P. Z.G. L.P. D.M. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Paulus
3:1
3:1
3:2
3:0
24 14 138 12:4
2 .
Image 1
Zuzana Glogarová
1:3
1:3
3:1
3:1
14 11 125 8:8
3 .
Image 1
Lubomír Pešek
1:3
3:1
S:S
3:S
11 0 111 7:4
4 .
Image 1
Daniel Mily
2:3
1:3
S:S
3:1 7 -11 96 6:7
5 .
Image 1
Michala Forinová
0:3
1:3
S:3
1:3 2 -14 88 2:12

14 . Úroveň B

67 bodů
169. místo (149. místo v mužích)
M.H. Š.P. E.W. M.Ž. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Heřman
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 118 12:4
2 .
Image 1
Štěpán Příhoda
2:3 3:1 3:1 3:0 21 11 112 11:5
3 .
Image 1
Erik Winkelmann
2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 96 9:7
4 .
Image 1
Martin Žďárský
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 77 5:10
5 .
Image 1
Daniel Mily
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67 1:12

15 . Úroveň B

108 bodů
158. místo (140. místo v mužích)
J.V. D.M. Z.G. A.L. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiri Vanek
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 121 12:0
2 .
Image 1
Daniel Mily
0:3 3:2 3:1
3:S
17 11 108 9:6
3 .
Image 1
Zuzana Glogarová
0:3 2:3
3:2
3:S
13 0 93 8:8
4 .
Image 1
Andrea Lukešová
0:3 1:3
2:3
3:S
9 -11 78 6:9
5 .
Image 1
Mery Kejklíček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

19 . Úroveň A

107 bodů
213. místo (183. místo v mužích)
J.Č. D.M. T.C. J.M. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Čeněk
3:0
3:S
3:S
3:0 26 14 120 12:0
2 .
Image 1
Daniel Mily
0:3
2:3
3:0 3:0 16 11 107 8:6
3 .
Image 1
Tomáš Caithaml
S:3
3:2
3:0 S:S 10 0 90 6:5
4 .
Image 1
Jan Maroušek
S:3
0:3 0:3
3:0
7 -3 84 3:9
5 .
Image 1
Martina Tremlova
0:3 0:3 S:S
0:3
-2 -14 64 0:9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.04.2024 16:00 18. Tereza Staňková Hamr Braník 3:1
02.04.2024 00:10 18. Guillaume Allano 3:S
02.04.2024 00:10 18. Ondřej Peterka S:S
28.03.2024 17:00 18. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
08.03.2024 16:00 18. Adel Salakh Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
01.03.2024 00:10 18. Veronika Vetešníková 3:S
26.02.2024 18:00 18. Jana Vrzalová SportCentrum JEREMI 3:2
23.02.2024 17:00 18. Denisa Slavíková SportCentrum JEREMI 3:0
20.02.2024 16:00 18. Jan Spratek Badminton Arena Skalka 0:3
30.01.2024 16:00 18. Zdeněk Válek Badminton Arena Skalka 3:1
17.01.2024 08:30 18. Kristýna Fricová Badminton Arena Skalka 3:0
12.01.2024 19:00 18. Guillaume Allano Hamr Braník 2:3 Komentáře
10.01.2024 12:13 18. Jana Baďurová 3:S Komentáře
29.12.2023 15:00 18. Andrea Lukešová Badminton Arena Skalka 3:1
18.12.2023 14:00 18. Denisa Valentová Hamr Braník 3:0
12.12.2023 11:00 18. Ema Bímonová Badminton Arena Skalka 3:0
05.12.2023 13:00 18. Vít Lojda Hamr Braník 3:0
01.12.2023 00:10 20. Lubomír Pešek 3:S
30.11.2023 17:00 20. Martina Hanzlíčková Badminton Arena Skalka 3:0
24.11.2023 17:00 20. Jiri Kubec Hamr Braník 3:0
21.11.2023 14:00 20. Miroslav Pirný Hamr Braník 0:3
01.11.2023 00:10 20. Pavel Miler S:S
29.10.2023 21:18 20. Petr Valenta 3:S Komentáře
15.10.2023 13:00 20. Tomáš Pařízek Hamr Braník 3:1
11.10.2023 18:00 20. Jana Vrzalová Badminton Arena Skalka 1:3
01.10.2023 17:33 17. Lubomír Pešek S:S Komentáře
28.09.2023 13:00 17. David Paulus Hamr Braník 2:3 Komentáře
15.09.2023 17:30 17. Michala Forinová Hamr Braník 3:1
14.09.2023 17:30 17. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
29.08.2023 17:00 14. Martin Žďárský Hamr Braník 1:3
22.08.2023 16:00 14. Miroslav Heřman Hamr Braník 0:3
17.08.2023 17:30 14. Erik Winkelmann Hamr Braník 0:3
12.08.2023 18:00 14. Štěpán Příhoda SportCentrum JEREMI 0:3
31.07.2023 18:00 15. Andrea Lukešová Sportcentrum Uhříněves 3:1
24.07.2023 20:56 15. Mery Kejklíček 3:S Komentáře
13.07.2023 17:00 15. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 3:2
10.07.2023 18:00 15. Jiri Vanek Badminton Arena Skalka 0:3
29.06.2023 18:00 19. Martina Tremlova Badminton Arena Skalka 3:0
26.06.2023 17:00 19. Jan Maroušek Sportcentrum Uhříněves 3:0
19.06.2023 18:00 19. Jiří Čeněk Sportcentrum Uhříněves 0:3
08.06.2023 17:00 19. Tomáš Caithaml BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody