Načítám…

Miloslav Landa (46 let)

ID: 37444

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton (18/245)

  • 44 zápasů

    od roku 2019
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 255 /468
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 44
    Zápasů v lize ( 41 / 3 / 0) 7 turnajů
  • 93%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň B

378 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
M.L. T.R. M.P. J.P. U.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Landa
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 378
2 .
Image 1
Tomáš Reli
2:3 3:2 3:1 3:0 20 11 371
3 .
Image 1
Michal Peca
2:3 2:3 3:1 10 0 350
4 .
Image 1
Jiří Pašek
0:3 1:3 1 -11 330
5 .
Image 1
Utkir Amrillaev
0:3 0:3 1:3 1 -14 327

Jarní sezóna 2022

7 . Úroveň A

400 bodů
37. místo (36. místo v mužích)
M.L. J.F. M.K. J.L. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Landa
3:0 3:1
3:0
3:1 26 14 400
2 .
Image 1
Jan Formánek
0:3 3:2 3:1 3:1 17 5 382
3 .
Image 1
Martin Kučera
1:3 2:3
3:2
3:S
14 0 374
4 .
Image 1
Jan Lubeník
0:3
1:3
2:3
3:0
10 -11 359
5 .
Image 1
Václav Motyka
1:3 1:3
S:3
0:3
2 -14 348

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň A

294 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
J.M. M.H. M.L. Z.R. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Matějovský
3:0 3:0 3:2 3:1 25 14 319
2 .
Image 1
Martina Hovorková
0:3 3:2 3:1 3:1 17 11 308
3 .
Image 1
Miloslav Landa
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 294
4 .
Image 1
Zdeněk Rojka
2:3 1:3 2:3 3:1 11 -11 280
5 .
Image 1
Jan Neubert
1:3 1:3 0:3 1:3 3 -14 269

6 . Úroveň B

251 bodů
32. místo (31. místo v mužích)
A.M. M.L. K.K. V.Ž. S.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Mostecký
1:3 3:0 3:1 3:0 21 14 255
2 .
Image 1
Miloslav Landa
3:1 0:3 3:0 3:0 20 11 251
3 .
Image 1
Kateřina Kašparová
0:3 3:0 3:2 3:0 19 0 239
4 .
Image 1
Vladimír Žák
1:3 0:3 2:3 S:S 1 -11 210
5 .
Image 1
Satnam Singh
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 204

7 . Úroveň B

242 bodů
36. místo (35. místo v mužích)
M.L. L.P. M.D. K.P. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Landa
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 242
2 .
Image 1
Lukas Podbehly
0:3 3:1 3:0 3:1 19 5 224
3 .
Image 1
Michal Drusan
0:3 1:3 3:2 3:2 11 0 211
4 .
Image 1
Klára Pšenková
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -11 197
5 .
Image 1
Lukáš Strejc
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 190

Podzimní sezóna 2019

9 . Úroveň A

416 bodů
64. místo (61. místo v mužích)
M.L. V.S. J.B. R.G. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Landa
3:2 3:2 3:0 3:2 22 14 416
2 .
Image 1
Viktor Svistunov
2:3 3:0 1:3 3:S 16 11 407
3 .
Image 1
Jan Beneš
2:3 0:3 3:1
3:S
14 0 394
4 .
Image 1
Roman Gazárek
0:3 3:1 1:3 3:1 13 -11 382
5 .
Image 1
Daniel Kasa
2:3 S:3
S:3
1:3 3 -14 369

10 . Úroveň B

360 bodů
77. místo (72. místo v mužích)
M.L. P.T. P.L. V.P. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Landa
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 360
2 .
Image 1
Peter Tomaška
0:3 3:1 3:S 3:S 18 11 349
3 .
Image 1
Petr Levit
1:3 1:3 3:S 3:S 14 0 334
4 .
Image 1
Vojtěch Pavluch
1:3 S:3 S:3 3:2 6 -11 315
5 .
Image 1
Vojtěch Starý
0:3 S:3 S:3 2:3 2 -14 308

12 . Úroveň A

338 bodů
107. místo (102. místo v mužích)
M.L. M.". D.S. S.M. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Landa
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 338
2 .
Image 1
Matěj "Multisport" Procházka
1:3 2:3 3:0 3:1 16 11 327
3 .
Image 1
Daniel Slavik
2:3 3:2
2:3
3:1
15 0 315
4 .
Image 1
Soňa Mejsnarová
0:3 0:3
3:2
3:1
11 -11 300
5 .
Image 1
Ján Puškár
S:3
1:3
1:3
1:3
3 -14 289

13 . Úroveň C

322 bodů
122. místo (117. místo v mužích)
M.L. M.M. L.P. D.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Landa
3:0 3:0 3:0
3:0
28 14 322
2 .
Image 1
Martin Mendl
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 310
3 .
Image 1
Lukáš Pernička
0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 293
4 .
Image 1
Daniela Honková
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 278
5 .
Image 1
Jarmila Kuličková
0:3
0:3 0:3 1:3 1 -14 267

Letní sezóna 2019

14 . Úroveň B

241 bodů
136. místo (130. místo v mužích)
M.L. H.Š. M.S. Z.H. D.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Landa
3:0
3:S
3:0 3:0 27 14 241
2 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 231
3 .
Image 1
Martin Sedláček
S:3
1:3 3:1
3:S
13 0 213
4 .
Image 1
Zdeněk Hladík
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 196
5 .
Image 1
David Jirásek
0:3 0:3
S:3
S:3
0 -14 186

15 . Úroveň B

202 bodů
152. místo (144. místo v mužích)
M.L. O.T. M.N. M.K. X.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Landa
3:0
3:0 3:0
3:0
28 14 202
2 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
0:3
3:0 3:0
3:S
20 11 191
3 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
X Švehla
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.06.2022 17:00 5. Michal Peca Hamr Braník 3:2
26.06.2022 10:00 5. Utkir Amrillaev Hamr Štěrboholy 3:0
13.06.2022 17:00 5. Tomáš Reli Sportcentrum Olšanka 3:2
08.06.2022 19:00 5. Jiří Pašek Badminton Arena Skalka 3:0
25.05.2022 15:00 7. Václav Motyka Badminton Arena Skalka 3:1
20.05.2022 10:00 7. Jan Lubeník Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
15.05.2022 18:00 7. Jan Formánek Badminton Arena Skalka 3:0
09.05.2022 15:30 7. Martin Kučera Hamr Braník 3:1
30.08.2021 17:30 5. Jan Neubert Hamr Braník 3:0
26.08.2021 17:00 5. Jaroslav Matějovský Hamr Braník 0:3
20.08.2021 17:30 5. Zdeněk Rojka Hamr Braník 3:2
11.08.2021 18:00 5. Martina Hovorková Hamr Braník 2:3
13.07.2021 17:00 6. Satnam Singh Hamr Braník 3:0
10.07.2021 09:00 6. Vladimír Žák Hamr Braník 3:0
08.07.2021 16:30 6. Aleš Mostecký Badminton Arena Skalka 3:1
06.07.2021 16:00 6. Kateřina Kašparová Hamr Štěrboholy 0:3
17.06.2021 16:00 7. Michal Drusan Hamr Štěrboholy 3:0
15.06.2021 18:00 7. Klára Pšenková Hamr Štěrboholy 3:0
08.06.2021 18:30 7. Lukas Podbehly Badminton Arena Skalka 3:0
04.06.2021 18:00 7. Lukáš Strejc Hamr Braník 3:0
26.01.2020 17:00 9. Daniel Kasa Badminton Arena Skalka 3:2
21.01.2020 16:00 9. Viktor Svistunov 3:2
10.01.2020 17:00 9. Jan Beneš Hamr Braník 3:2
07.01.2020 19:30 9. Roman Gazárek Hamr Braník 3:0
29.12.2019 18:30 10. Vojtěch Starý Hamr Braník 3:0
27.12.2019 17:30 10. Vojtěch Pavluch Hamr Braník 3:1
12.12.2019 13:00 10. Petr Levit SportCentrum JEREMI 3:1
03.12.2019 17:00 10. Peter Tomaška Hamr Braník 3:0
30.11.2019 14:00 12. Matěj "Multisport" Procházka Hamr Braník 3:1
27.11.2019 20:03 12. Ján Puškár 3:S Komentáře
15.11.2019 16:00 12. Soňa Mejsnarová Badminton Arena Skalka 3:0
12.11.2019 16:00 12. Daniel Slavik Sportcentrum Step 3:2
22.10.2019 16:00 13. Lukáš Pernička Hamr Braník 3:0
15.10.2019 17:00 13. Daniela Honková Hamr Braník 3:0
11.10.2019 17:00 13. Jarmila Kuličková Centrum Třešňovka 3:0 Komentáře
10.10.2019 17:00 13. Martin Mendl SportCentrum JEREMI 3:0
28.09.2019 15:47 14. Martin Sedláček 3:S Komentáře
19.09.2019 17:00 14. Zdeněk Hladík Sportcentrum Step 3:0
09.09.2019 17:30 14. David Jirásek Centrum Třešňovka 3:0
08.09.2019 17:00 14. Hynek Šolar Hamr Braník 3:0
15.08.2019 20:00 15. Miroslav Kotaška 3:0
14.08.2019 20:30 15. Ondřej Tyrychtr SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
08.08.2019 17:00 15. Martin Nepraš 3:0
05.08.2019 17:00 15. X Švehla Hamr Braník 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím