Načítám…
Jitka Klausová

Jitka Klausová (44 let)

ID: 38274

Praha

  • 55 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
  • 153 /266
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 54
    Zápasů v lize ( 21 / 22 / 11) 0 turnajů
  • 49%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

13 . Úroveň C

216 bodů
153. místo (10. místo v ženách)
T.T. T.M. A.K. J.K. F.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Tachecí
3:0
3:1 3:s 19 14 253
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
3:2 3:0 3:s 18 11 249
3 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3
2:3 3:s 8 0 228
4 .
Image 1
Jitka Klausová
1:3 0:3 3:s 7 -11 216
5 .
Image 1
František Chovanec
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 206

Letní sezóna 2021

12 . Úroveň C

211 bodů
129. místo (7. místo v ženách)
J.U. V.Z. J.K. H.Š. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Uldrich
3:2 3:1 3:1
3:0
24 14 238
2 .
Image 1
Vaclav Zednicek
2:3
2:3
3:1
3:0 17 11 228
3 .
Image 1
Jitka Klausová
1:3
3:2
3:0
S:S
11 0 211
4 .
Image 1
Hynek Šolar
1:3
1:3
0:3
3:1
8 -11 197
5 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
0:3
S:S
1:3
-1 -14 185

9 . Úroveň A

147 bodů
103. místo (4. místo v ženách)
P.G. M.S. C.A. T.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Gnan
3:0
3:1
3:0
3:1
26 14 200
2 .
Image 1
Martin Staněk
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 189
3 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
1:3
2:3
3:2
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
1:3
2:3
3:S
9 -11 158
5 .
Image 1
Jitka Klausová
1:3
0:3
S:3
S:3
1 -14 147

Letní sezóna 2020

13 . Úroveň C

213 bodů
142. místo (10. místo v ženách)
J.Š. M.T. J.K. M.N. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:0 3:1 3:0 3:1 26 14 240
2 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
3:1
3:1 3:1 18 11 229
3 .
Image 1
Jitka Klausová
1:3
1:3
3:2
3:1
13 0 213
4 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3 1:3
2:3
3:1
9 -11 198
5 .
Image 1
Hynek Šolar
1:3 1:3
1:3
1:3
4 -14 190

13 . Úroveň B

203 bodů
134. místo (9. místo v ženách)
M.K. J.K. D.V. A.K. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Manik Kainth
3:2
3:1
3:0 3:S 24 14 218
2 .
Image 1
Jitka Klausová
2:3
S:S
3:1 3:S 12 11 203
3 .
Image 1
Daniel Vlček
1:3
S:S
3:0 3:S 12 0 192
4 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 176
5 .
Image 1
Martin Balák
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 166

14 . Úroveň C

209 bodů
144. místo (10. místo v ženách)
J.K. T.T. M.P. P.V. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jitka Klausová
3:2
S:S 3:2
3:0
15 14 209
2 .
Image 1
Tom Tom
2:3
3:0
S:S
3:0 14 11 205
3 .
Image 1
Milan Peterka
S:S 0:3 3:2 3:0 10 0 190
4 .
Image 1
Petr Velička
2:3
S:S
2:3 3:0 9 -11 178
5 .
Image 1
Petr Vitásek
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 166

16 . Úroveň B

161 bodů
167. místo (16. místo v ženách)
J.K. P.S. L.Š. A.U. D.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jitka Klausová
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 161
2 .
Image 1
Petr Symerský
0:3 3:0 3:0 3:S 20 11 151
3 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3 0:3 3:0 3:1 13 0 133
4 .
Image 1
Antonie Urbancová
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -5 121
5 .
Image 1
Douglas Wong
S:3 S:3 1:3 S:3 1 -14 107

Jarní sezóna 2020

21 . Úroveň C

152 bodů
246. místo (23. místo v ženách)
L.V. J.K. M.M. T.H. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vystrčil
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 152
3 .
Image 1
Michaela Matasová
1:3
0:3
3:1
3:2
12 0 132
4 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 116
5 .
Image 1
Václav Šroub
0:3
0:3
2:3
S:3
2 -14 108

21 . Úroveň B

167 bodů
265. místo (29. místo v ženách)
M.V. P.S. J.K. M.O. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Vránková
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 202
2 .
Image 1
Petr Symerský
0:3
3:2 3:0
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3
2:3 3:0 S:S 7 0 167
4 .
Image 1
Miroslav Osmančík
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -11 147
5 .
Image 1
Radka Královská
0:3
S:3
S:S S:S -4 -14 142

20 . Úroveň A

186 bodů
269. místo (26. místo v ženách)
V.K. Z.V. E.R. G.Š. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vít Kunický
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 241
2 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3 3:2
3:0
3:S 18 11 229
3 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3 2:3
3:0
3:S 15 0 215
4 .
Image 1
Gabriel Šarek
0:3
0:3
0:3
3:S 6 -11 195
5 .
Image 1
Jitka Klausová
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 186

Podzimní sezóna 2019

19 . Úroveň A

192 bodů
234. místo (21. místo v ženách)
J.D. M.P. J.K. X.Š. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Dušová
3:0 3:2
3:0
3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 211
3 .
Image 1
Jitka Klausová
2:3
1:3
2:3
3:0
12 0 192
4 .
Image 1
X Švehla
0:3
0:3 3:2 3:1 11 -11 180
5 .
Image 1
Kamil Bandžak
0:3 0:3
0:3
1:3 1 -14 167

19 . Úroveň B

170 bodů
219. místo (20. místo v ženách)
S.S. J.K. P.K. E.R. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Samo Strniša
3:0
2:3
3:0 3:0 23 14 177
2 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3 3:1 3:0 3:1 19 11 170
3 .
Image 1
Petr Kafka
3:2
1:3 3:1 3:0 19 0 159
4 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 136
5 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 128

18 . Úroveň B

170 bodů
237. místo (25. místo v ženách)
J.A. Z.H. M.P. L.Š. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Adámek
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 218
2 .
Image 1
Zdeněk Hladík
2:3 3:2 3:0
3:2
19 11 210
3 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
2:3 2:3
3:2
3:S
15 0 195
4 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3 0:3
2:3
3:2 7 -11 176
5 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3
2:3
S:3
2:3 4 -14 170

16 . Úroveň A

207 bodů
209. místo (17. místo v ženách)
J.P. O.V. M.K. E.V. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Pondělíček
1:3
3:1 3:0 3:0 21 14 255
2 .
Image 1
Ondřej Vaněk
3:1
S:S 3:1 3:0 17 11 248
3 .
Image 1
Manik Kainth
1:3 S:S 3:2
3:1
10 0 230
4 .
Image 1
Evžen Vacek
0:3 1:3 2:3
3:0
10 -11 219
5 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3 0:3
1:3
0:3
1 -14 207

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.10.2021 17:00 13. Tomáš Mattern Badminton Arena Skalka 0:3
21.10.2021 08:00 13. Tomáš Tachecí Sportcentrum Olšanka 1:3
03.10.2021 19:00 12. Vaclav Zednicek 3:2 Komentáře
03.10.2021 12:00 12. Lukáš Drahník S:S Komentáře
22.09.2021 19:00 12. Hynek Šolar Badminton Arena Skalka 3:0
21.09.2021 17:00 12. Jiří Uldrich Sportcentrum Step 1:3
19.07.2021 18:00 9. Petr Gnan Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
07.07.2021 17:00 9. Martin Staněk 0:3
02.10.2020 13:00 13. Milan Tůma Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
24.09.2020 21:00 13. Martin Nepraš SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
14.09.2020 21:30 13. Hynek Šolar Hamr Braník 3:1 Komentáře
10.09.2020 20:00 13. Jiří Šimandl Badminton Arena Skalka 1:3
07.09.2020 00:10 13. Martin Balák 3:S
02.09.2020 10:52 13. Daniel Vlček S:S Komentáře
31.08.2020 18:00 13. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 3:1
25.08.2020 17:00 13. Manik Kainth Hamr Braník 2:3 Komentáře
10.08.2020 00:10 14. Milan Peterka S:S
06.08.2020 17:00 14. Tom Tom 3:2 Komentáře
06.08.2020 16:30 14. Petr Velička Hamr Braník 3:2
04.08.2020 18:00 14. Petr Vitásek Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
13.07.2020 00:10 16. Douglas Wong 3:S
09.07.2020 18:00 16. Antonie Urbancová Badminton Arena Skalka 3:0
07.07.2020 17:00 16. Láďa Švehla Hamr Štěrboholy 3:0
02.07.2020 16:30 16. Petr Symerský Badminton Arena Skalka 3:0
04.06.2020 18:30 21. Václav Šroub Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
03.06.2020 20:00 21. Lukáš Vystrčil Hamr Braník 0:3 Komentáře
26.05.2020 20:00 21. Tomas Hulle 3:0 Komentáře
26.05.2020 18:00 21. Michaela Matasová 3:0 Komentáře
21.05.2020 00:10 21. Radka Královská S:S
16.05.2020 14:00 21. Miroslav Osmančík Hamr Braník 3:0
14.05.2020 18:00 21. Petr Symerský Badminton Arena Skalka 2:3
09.03.2020 07:00 21. Markéta Vránková Hamr Braník 0:3 Komentáře
04.03.2020 00:10 20. Zdeněk Válek S:3
04.03.2020 00:10 20. Eva Rosenbergová S:3
04.03.2020 00:10 20. Vít Kunický S:3
04.03.2020 00:10 20. Gabriel Šarek S:3
22.01.2020 17:00 19. X Švehla SportCentrum JEREMI 2:3
22.01.2020 16:00 19. Kamil Bandžak Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
15.01.2020 08:00 19. Jana Dušová Sportcentrum Step 2:3
06.01.2020 19:00 19. Markéta Pulkrabová 1:3 Komentáře
19.12.2019 13:00 19. Jakub Mikšovský Děkanka 3:1
16.12.2019 15:00 19. Eva Rosenbergová Badminton Arena Skalka 3:0
06.12.2019 07:00 19. Petr Kafka Sportcentrum Step 3:1
04.12.2019 19:30 19. Samo Strniša Hamr Štěrboholy 0:3
28.11.2019 18:25 18. Markéta Pulkrabová S:3 Komentáře
26.11.2019 16:00 18. Láďa Švehla SportCentrum JEREMI 2:3
14.11.2019 18:00 18. Zdeněk Hladík 2:3 Komentáře
05.11.2019 15:00 18. Jan Adámek Hamr Štěrboholy 0:3
24.10.2019 18:00 16. Manik Kainth Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
23.10.2019 15:00 16. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
21.10.2019 08:00 16. Jiří Pondělíček Badminton Arena Skalka 0:3
09.10.2019 08:00 16. Ondřej Vaněk Badminton Arena Skalka 0:3
9. Tomáš Hořava S:3 Komentáře
9. Chris Abu Dayeh S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím