Načítám…
Adrián Krištof

Adrián Krištof (28 let)

ID: 30926

Praha

Fortinet - Technical Support Engineer

Facebook profil

Webová stránka

Fandí:Roger Federer, Badminton

Hraje ligy: Praha - Badminton (179/297)

  • 89 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 179 /297
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 89
    Zápasů v lize ( 40 / 44 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

16 . Úroveň B

213 bodů
179. místo (167. místo v mužích)
M.K. A.K. L.J. O.V. G.Ř. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Kotaška
3:2 5 14 219
2 .
Image 1
Adrián Krištof
2:3 2 11 213
3 .
Image 1
Lucie Janiczková
0 0 200
4 .
Image 1
Ondřej Vaněk
0 -11 189
5 .
Image 1
Gabriela Řežábková
0 -14 186

Letní sezóna 2020

14 . Úroveň B

193 bodů
160. místo (147. místo v mužích)
M.R. J.S. A.K. M.P. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michaela Rolencová
3:1
3:1
1:3 3:0 20 14 214
2 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
1:3 3:1
3:S
3:2 18 11 209
3 .
Image 1
Adrián Krištof
1:3
1:3
3:S
3:2
13 0 193
4 .
Image 1
Milan Peterka
3:1
S:3
S:3
3:2 11 -11 180
5 .
Image 1
Petr Symerský
0:3 2:3
2:3
2:3 6 -14 172

13 . Úroveň B

176 bodů
153. místo (141. místo v mužích)
M.K. J.K. D.V. A.K. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Manik Kainth
3:2
3:1
3:0 3:S 24 14 218
2 .
Image 1
Jitka Klausová
2:3
S:S
3:1 3:S 12 11 203
3 .
Image 1
Daniel Vlček
1:3
S:S
3:0 3:S 12 0 192
4 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 176
5 .
Image 1
Martin Balák
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 166

Jarní sezóna 2020

16 . Úroveň B

207 bodů
207. místo (194. místo v mužích)
V.Z. E.M. M.K. A.K. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vaclav Zednicek
3:2
3:0
3:S
3:S
24 14 258
2 .
Image 1
Eva Majerová
2:3
3:0
3:S 3:S 21 11 252
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 232
4 .
Image 1
Adrián Krištof
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 207
5 .
Image 1
Jaroslav Ducheček
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 204

17 . Úroveň A

267 bodů
187. místo (176. místo v mužích)
P.B. A.K. M.P. R.K. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Bárta
3:1
3:0 3:0
3:S
26 14 280
2 .
Image 1
Adrián Krištof
1:3
2:3 3:0
3:S
16 11 267
3 .
Image 1
Milan Peterka
0:3 3:2 S:S
3:S
9 0 249
4 .
Image 1
Roman Kaucký
0:3 0:3 S:S
3:S
4 -11 233
5 .
Image 1
Dominik Sloup
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226

17 . Úroveň C

258 bodů
215. místo (198. místo v mužích)
J.P. F.B. V.Z. A.K. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Popek
3:1
3:1
3:0
3:0
26 14 300
2 .
Image 1
František Beneš
1:3
2:3 3:2 3:0 15 11 286
3 .
Image 1
Vaclav Zednicek
1:3
3:2 3:0 0:3 13 0 273
4 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3
2:3 0:3 3:0 9 -11 258
5 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3
0:3 3:0 0:3 7 -14 253

Podzimní sezóna 2019

17 . Úroveň A

234 bodů
202. místo (188. místo v mužích)
J.D. L.R. A.K. A.R. Z.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Ducheček
3:2
3:0 3:1 3:0 25 14 259
2 .
Image 1
Lucka Rochová
2:3
3:1 3:0
3:1
21 11 252
3 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 234
4 .
Image 1
Adam Rezek
1:3 0:3 0:3
3:S
7 -11 216
5 .
Image 1
Zdeněk Hladík
0:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 207

16 . Úroveň C

195 bodů
200. místo (187. místo v mužích)
A.S. J.A. T.W. V.Z. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Schrecková
3:1
3:2
S:3
3:1
17 14 231
2 .
Image 1
Jan Adámek
1:3
2:3
3:0 3:1 16 11 227
3 .
Image 1
Tomáš Weidinger
2:3
3:2
3:0
0:3 14 0 214
4 .
Image 1
Vaclav Zednicek
3:S
0:3
0:3
3:0 13 -11 202
5 .
Image 1
Adrián Krištof
1:3
1:3 3:0 0:3 9 -14 195

17 . Úroveň B

231 bodů
190. místo (178. místo v mužích)
M.S. A.K. A.R. J.V. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Sedláček
3:2
3:2
3:2
3:S 21 14 235
2 .
Image 1
Adrián Krištof
2:3
3:1
3:1
3:S 20 11 231
3 .
Image 1
Adam Rezek
2:3
1:3
3:S
3:S 15 0 215
4 .
Image 1
Jan Valenta
2:3
1:3
S:3
3:S 9 -11 198
5 .
Image 1
Manik Kainth
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 186

16 . Úroveň B

223 bodů
196. místo (181. místo v mužích)
J.K. J.M. P.V. A.K. Z.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Kopáček
1:3 3:0 3:0 3:1 21 14 255
2 .
Image 1
Jan Maršoun
3:1 0:3 3:2 3:0 18 11 249
3 .
Image 1
Petr Velička
0:3 3:0
1:3
3:0 15 0 235
4 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3 2:3
3:1
3:1 14 -11 223
5 .
Image 1
Zdeněk Hladík
1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 208

Letní sezóna 2019

16 . Úroveň A

186 bodů
178. místo (166. místo v mužích)
K.G. A.K. M.K. T.W. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Khuppi Gin
3:2
3:0
3:S
3:0
25 14 199
2 .
Image 1
Adrián Krištof
2:3
3:2 1:3 3:0 15 11 186
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 2:3
3:S
3:1 14 0 174
4 .
Image 1
Tomáš Weidinger
S:3
3:1
S:3
3:2
11 -11 160
5 .
Image 1
Romana Štěpánová
0:3
0:3 1:3
2:3
3 -14 149

14 . Úroveň C

176 bodů
170. místo (159. místo v mužích)
S.M. M.S. J.M. A.K. C.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Soňa Mejsnarová
1:3
3:1 3:0 3:1 20 14 214
2 .
Image 1
Martin Sedláček
3:1
3:1
3:0 S:S 17 11 208
3 .
Image 1
Jakub Machat
1:3
1:3
2:3 3:1 10 0 190
4 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3 0:3 3:2 2:3 7 -11 176
5 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
1:3 S:S 1:3 3:2 5 -14 171

15 . Úroveň B

145 bodů
163. místo (151. místo v mužích)
M.M. A.K. L.Š. L.R. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mendl
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Adrián Krištof
1:3 3:1
1:3
3:1 14 11 145
3 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3
1:3 3:1 2:3 9 0 129
4 .
Image 1
Lucka Rochová
0:3
3:1
1:3
S:S
5 -11 114
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3 1:3 3:2
S:S
4 -14 110

16 . Úroveň A

136 bodů
167. místo (153. místo v mužích)
A.K. A.R. X.Š. D.W. E.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adrián Krištof
2:3
3:1 3:0 3:0 22 14 136
2 .
Image 1
Adam Rezek
3:2
S:3
3:1 3:2 16 11 127
3 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:S
1:3 3:0 15 0 115
4 .
Image 1
Douglas Wong
0:3 1:3 3:1 3:0 14 -5 109
5 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3 2:3 0:3 0:3 2 -14 88

Jarní sezóna 2019

19 . Úroveň C

148 bodů
252. místo (228. místo v mužích)
T.V. B.M. L.K. E.P. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Vojta
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Barbora Masaryková
1:3
3:2
3:S
3:0
19 11 190
3 .
Image 1
Ladislav Kellner
1:3
2:3
S:S 3:2 6 0 166
4 .
Image 1
Eliška Paloučková
0:3
S:3
S:S
3:S
4 -11 153
5 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3
0:3
2:3
S:3
2 -14 148

19 . Úroveň B

194 bodů
232. místo (214. místo v mužích)
R.K. S.R. A.K. D.K. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Kokeš
3:1 3:0 3:0
S:S
18 14 212
2 .
Image 1
Stefan Ryba
1:3
2:3
3:0
3:0 17 11 208
3 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3
3:2
2:3
3:0 14 0 194
4 .
Image 1
Daniela Kroupová
0:3
0:3
3:2
3:0 12 -11 181
5 .
Image 1
Ivana Kunayová
S:S
0:3 0:3 0:3 -2 -14 164

20 . Úroveň B

172 bodů
233. místo (213. místo v mužích)
D.K. A.K. M.K. P.V. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kučera
3:1
2:3
3:0
3:S
21 14 175
2 .
Image 1
Adrián Krištof
1:3
3:0
3:0
3:S
21 11 172
3 .
Image 1
Michal Kudrlička
3:2
0:3
3:0
3:0
19 0 159
4 .
Image 1
Petr Valenta
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 135
5 .
Image 1
Robin Mana
S:3
S:3
0:3
S:3 0 -14 126

20 . Úroveň C

182 bodů
256. místo (225. místo v mužích)
M.K. R.K. P.V. A.K. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kletenský
S:3
3:0
3:2
3:1 18 14 212
2 .
Image 1
Radek Kokeš
3:S
0:3 3:1 3:2 17 11 208
3 .
Image 1
Petr Velička
0:3 3:0 2:3 3:0 16 0 196
4 .
Image 1
Adrián Krištof
2:3
1:3 3:2
3:2
13 -11 182
5 .
Image 1
Anna Dufková
1:3 2:3 0:3
2:3
5 -14 171

Podzimní sezóna 2018

18 . Úroveň C

214 bodů
239. místo (220. místo v mužích)
L.P. K.P. P.R. P.B. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Pernička
3:2 3:2 3:1
3:0
19 0 79
2 .
Image 1
Kevin Perche
2:3
3:0
3:S
3:0
19 0 79
3 .
Image 1
Petra Raszyková
2:3
0:3
3:0
3:0 14 0 74
4 .
Image 1
Petr Bárta
1:3
S:3
0:3
3:1 6 0 66
5 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3
0:3
0:3 1:3 1 0 61

19 . Úroveň A

217 bodů
202. místo (192. místo v mužích)
A.K. Š.N. m.b. P.K. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adrián Krištof
3:1 3:1
3:S
3:S
20 0 62
2 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
1:3 3:1 S:S S:S 2 0 44
3 .
Image 1
martin bošiak
1:3 1:3 S:S S:S -2 0 40
4 .
Image 1
Petr Kosmata
S:3
S:S S:S S:S -6 0 36
5 .
Image 1
Lída Bílková
S:3
S:S S:S S:S -6 0 36

20 . Úroveň B

200 bodů
235. místo (218. místo v mužích)
M.M. A.R. A.K. J.M. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matěj Mikulášek
1:3
3:1
3:1 3:0 17 0 59
2 .
Image 1
Adam Rezek
3:1
1:3
3:1
3:2
15 0 57
3 .
Image 1
Adrián Krištof
1:3
3:1
3:S
3:2 15 0 57
4 .
Image 1
Jakub Machat
1:3 1:3
S:3
3:1 7 0 49
5 .
Image 1
Miroslav Flaška
0:3
2:3
2:3 1:3 5 0 47

21 . Úroveň A

154 bodů
241. místo (221. místo v mužích)
A.K. V.K. M.B. M.Š. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adrián Krištof
3:2 3:0 3:1 3:1 20 0 44
2 .
Image 1
Veronika Klášterková
2:3 3:1 3:0
3:S
18 0 42
3 .
Image 1
Michal Beneš
0:3 1:3
3:S
3:S
11 0 35
4 .
Image 1
Martina Šviráková
1:3 0:3
S:3
3:S
6 0 30
5 .
Image 1
Jana Kořízková
1:3
S:3
S:3
S:3
1 0 25

Letní sezóna 2018

18 . Úroveň A

43 bodů
223. místo (208. místo v mužích)
A.R. A.Z. m.b. V.S. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Rezek
3:1
3:0
3:S
3:2
20 0 56
2 .
Image 1
Anna Zahradníčková
1:3
3:0
1:3 3:1 13 0 49
3 .
Image 1
martin bošiak
0:3
0:3
3:S
3:2 9 0 45
4 .
Image 1
Viktor Slezák
S:3
3:1
S:3
3:2
9 0 45
5 .
Image 1
Adrián Krištof
2:3
1:3 2:3
2:3
7 0 43

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.10.2020 19:00 16. Miroslav Kotaška Badminton Arena Skalka 2:3
01.10.2020 18:16 14. Milan Peterka 3:S Komentáře
30.09.2020 18:00 14. Michaela Rolencová Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
29.09.2020 07:30 14. Petr Symerský Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
14.09.2020 18:00 14. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 1:3
07.09.2020 00:10 13. Martin Balák 3:S
31.08.2020 18:00 13. Jitka Klausová Badminton Arena Skalka 1:3
19.08.2020 18:00 13. Daniel Vlček Hamr Štěrboholy 0:3
14.08.2020 18:00 13. Manik Kainth Hamr Braník 0:3
16.06.2020 00:10 16. Jaroslav Ducheček S:S
16.06.2020 00:10 16. Eva Majerová S:3
08.06.2020 16:38 16. Miroslav Kotaška S:3 Komentáře
07.06.2020 10:20 16. Vaclav Zednicek S:3 Komentáře
18.05.2020 19:00 17. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 2:3
12.03.2020 18:30 17. Roman Kaucký Badminton Arena Skalka 3:0
08.03.2020 08:30 17. Petr Bárta Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
23.02.2020 14:00 17. Vaclav Zednicek Badminton Arena Skalka 0:3
22.02.2020 11:00 17. František Beneš Badminton Arena Skalka 2:3
15.02.2020 15:00 17. Jaroslav Popek Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
09.02.2020 18:00 17. Hynek Šolar Badminton Arena Skalka 3:0
27.01.2020 19:00 17. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 3:0
19.01.2020 16:00 17. Lucka Rochová Hamr Štěrboholy 1:3
18.01.2020 13:00 17. Jaroslav Ducheček Hamr Štěrboholy 0:3
10.01.2020 09:46 17. Zdeněk Hladík 3:S Komentáře
10.12.2019 20:30 16. Vaclav Zednicek Badminton Arena Skalka 0:3
10.12.2019 17:00 16. Adéla Schrecková Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
07.12.2019 19:00 16. Tomáš Weidinger Badminton Arena Skalka 3:0
05.12.2019 18:00 16. Jan Adámek Badminton Arena Skalka 1:3
02.12.2019 00:10 17. Manik Kainth 3:S
17.11.2019 09:00 17. Martin Sedláček Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
14.11.2019 20:00 17. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
12.11.2019 18:00 17. Jan Valenta 3:1 Komentáře
22.10.2019 06:00 16. Jakub Kopáček 0:3
17.10.2019 18:00 16. Petr Velička SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
13.10.2019 10:00 16. Jan Maršoun Badminton Arena Skalka 2:3
12.10.2019 11:00 16. Zdeněk Hladík SportCentrum JEREMI 3:1
22.09.2019 14:00 16. Khuppi Gin Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
20.09.2019 18:00 16. Romana Štěpánová Hamr Braník 3:0
09.09.2019 19:00 16. Miroslav Kotaška Badminton Arena Skalka 3:2
06.09.2019 18:00 16. Tomáš Weidinger Hamr Braník 1:3
25.08.2019 16:00 14. Chris Abu Dayeh Badminton Arena Skalka 2:3
22.08.2019 18:00 14. Soňa Mejsnarová Badminton Arena Skalka 0:3
18.08.2019 18:00 14. Jakub Machat Hamr Braník 3:2
12.08.2019 19:00 14. Martin Sedláček SportCentrum JEREMI 0:3
31.07.2019 19:00 15. Lucka Rochová Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
28.07.2019 18:00 15. Martin Mendl Hamr Braník 1:3
23.07.2019 18:00 15. Tomáš Křížek Badminton Arena Skalka 3:1
02.07.2019 18:30 15. Láďa Švehla Badminton Arena Skalka 3:1
24.06.2019 19:00 16. Douglas Wong Badminton Arena Skalka 3:0
13.06.2019 20:00 16. X Švehla Badminton Arena Skalka 3:1
11.06.2019 20:00 16. Eva Rosenbergová Badminton Arena Skalka 3:0
10.06.2019 19:00 16. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
31.05.2019 08:07 19. Eliška Paloučková S:3 Komentáře
08.05.2019 18:00 19. Tomáš Vojta SportCentrum JEREMI 0:3
07.05.2019 18:30 19. Barbora Masaryková Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
04.05.2019 19:00 19. Ladislav Kellner SportCentrum JEREMI 2:3
19.04.2019 18:30 19. Daniela Kroupová Tenis Centrum Lužiny 2:3 Komentáře
18.04.2019 21:30 19. Radek Kokeš Hamr Braník 0:3
08.04.2019 19:00 19. Stefan Ryba Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
06.04.2019 18:00 19. Ivana Kunayová Badminton Arena Skalka 3:0
31.03.2019 22:50 20. Robin Mana 3:S Komentáře
28.03.2019 20:30 20. Michal Kudrlička Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
24.03.2019 17:00 20. David Kučera Hamr Štěrboholy 1:3
10.03.2019 14:00 20. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 3:0
20.02.2019 21:30 20. Petr Velička Badminton Arena Skalka 3:2
17.02.2019 17:00 20. Anna Dufková Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
12.02.2019 10:00 20. Michal Kletenský Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
09.02.2019 08:30 20. Radek Kokeš Hamr Braník 1:3
29.01.2019 18:00 18. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
26.01.2019 19:00 18. Petr Bárta Badminton Arena Skalka 1:3
20.01.2019 18:00 18. Kevin Perche Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
15.01.2019 19:00 18. Petra Raszyková Sportcentrum Step 0:3
28.12.2018 09:40 19. Petr Kosmata 3:S Komentáře
28.12.2018 09:40 19. Lída Bílková 3:S Komentáře
16.12.2018 08:00 19. martin bošiak Hamr Braník 3:1
11.12.2018 20:00 19. Štěpán Nevyjel 3:1
30.11.2018 10:51 20. Jakub Machat 3:S Komentáře
22.11.2018 19:30 20. Miroslav Flaška Badminton Arena Skalka 3:2
12.11.2018 19:30 20. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
07.11.2018 18:00 20. Matěj Mikulášek Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
22.10.2018 20:30 21. Michal Beneš Hamr Braník 3:0
21.10.2018 20:30 21. Veronika Klášterková Hamr Braník 3:2
12.10.2018 19:00 21. Martina Šviráková Sportcentrum Step 3:1
07.10.2018 19:00 21. Jana Kořízková Badminton Arena Skalka 3:1
23.09.2018 10:30 18. martin bošiak Hamr Braník 2:3
22.09.2018 09:00 18. Viktor Slezák Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
13.09.2018 19:00 18. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
09.09.2018 19:00 18. Anna Zahradníčková Badminton Arena Skalka 1:3
17. Dominik Sloup 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím