Načítám…
Image 1

Jiří Lacina (26 let)

ID: 45500

Praha

  • 81 zápasů

    od roku 2021
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 195 /363
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 81
    Zápasů v lize ( 50 / 26 / 5) 0 turnajů
  • 66%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

18 . Úroveň B

136 bodů
204. místo (190. místo v mužích)
J.L. D.V. Z.K. B.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Lacina
3:S
3:0
3:S
6 30 136 9:0
2 .
Image 1
David Večera
S:3
3:0
3:S
4 25 129 6:3
3 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
3:S
2 12 114 3:0
4 .
Image 1
Betka Knapková
0:3 0:3
3:S
2 4 106 3:6
5 .
Image 1
Miroslav Pirný
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 100 0:12

Podzimní sezóna 2023

17 . Úroveň C

126 bodů
212. místo (191. místo v mužích)
M.Ž. J.C. J.Z. J.L. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Žďárský
3:2 2:3 3:1
3:2
6 30 156 11:8
2 .
Image 1
Jiří Charvát
2:3
3:2
3:0
3:1
6 25 151 11:6
3 .
Image 1
Jana Zarybnicka
3:2
2:3
3:2 1:3 4 12 136 9:10
4 .
Image 1
Jiří Lacina
1:3
0:3
2:3
3:S
2 4 126 6:9
5 .
Image 1
Veronika Vetešníková
2:3
1:3
3:1
S:3
2 0 122 6:10

16 . Úroveň A

151 bodů
177. místo (160. místo v mužích)
D.L. J.L. T.S. J.S. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dmitrij Lisňak
3:1
3:0
3:0
3:0
8 30 158 12:1
2 .
Image 1
Jiří Lacina
1:3
3:2 3:1
3:S
6 25 151 10:6
3 .
Image 1
Tomáš Strakatý
0:3
2:3 3:2 S:S 2 12 134 5:11
4 .
Image 1
Jiří Sobotík
0:3
1:3 2:3
3:2
2 4 126 6:11
5 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
0:3
S:3
S:S
2:3
0 0 120 2:12

19 . Úroveň A

131 bodů
219. místo (193. místo v mužích)
K.T. J.L. D.H. E.B. Š.U. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Karel Tůma
3:1
3:2
3:1 3:0 8 30 138 12:4
2 .
Image 1
Jiří Lacina
1:3 3:S 3:1 3:1 6 25 131 10:5
3 .
Image 1
Dmitrij Hladký
2:3
S:3 3:0
3:2
4 12 116 8:8
4 .
Image 1
Ema Bímonová
1:3 1:3 0:3 3:2 2 4 106 5:11
5 .
Image 1
Štefan Ulman
0:3 1:3
2:3
2:3 0 0 100 5:12

19 . Úroveň A

109 bodů
223. místo (196. místo v mužích)
J.B. J.L. L.P. D.S. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Bína
3:S
3:0
3:0
S:S
6 30 116 9:0
2 .
Image 1
Jiří Lacina
S:3
S:S 3:1 3:2 4 25 109 6:6
3 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3 S:S 3:2 S:S 2 12 94 3:5
4 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
1:3 2:3
3:S
2 4 86 6:9
5 .
Image 1
Daniel Bárta
S:S
2:3 S:S
S:3
0 0 80 2:6

Letní sezóna 2023

18 . Úroveň B

112 bodů
195. místo (168. místo v mužích)
J.L. J.B. M.P. P.M. A.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Lacina
S:3
3:S
3:S
3:S
18 14 112 9:3
2 .
Image 1
Jan Bakalář
3:S
S:S 3:0
3:S
17 11 108 9:0
3 .
Image 1
Martin Pelc
S:3
S:S 3:0
3:S
11 0 91 6:3
4 .
Image 1
Pavel Miler
S:3
0:3 0:3
3:S
6 -3 83 3:9
5 .
Image 1
Anna Teresova
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

15 . Úroveň A

58 bodů
173. místo (152. místo v mužích)
S.K. J.S. Z.G. J.L. K.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Kubiš
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 100 12:2
2 .
Image 1
Jiří Sobotík
0:3
2:3
3:0
3:0
16 11 87 8:6
3 .
Image 1
Zuzana Glogarová
1:3
3:2
3:1
0:3
12 0 72 7:9
4 .
Image 1
Jiří Lacina
1:3
0:3
1:3
3:0 9 -11 58 5:9
5 .
Image 1
Kateřina Smoláková
0:3
0:3
3:0
0:3 7 -14 53 3:9

14 . Úroveň A

97 bodů
163. místo (144. místo v mužích)
P.V. M.P. Z.V. J.L. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Velička
3:1
3:1
3:0
3:1
25 14 139 12:3
2 .
Image 1
Matěj Petr
1:3
3:0 3:2
3:0
20 11 131 10:5
3 .
Image 1
Zdeněk Válek
1:3
0:3
3:1
3:1
13 0 113 7:8
4 .
Image 1
Jiří Lacina
0:3
2:3
1:3
3:2 8 -11 97 6:11
5 .
Image 1
Veronika Vetešníková
1:3
0:3
1:3
2:3 4 -14 90 4:12

17 . Úroveň B

138 bodů
198. místo (173. místo v mužích)
J.P. V.K. J.L. R.Š. A.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Pivoňka
3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 156 11:4
2 .
Image 1
Vít Kalisz
1:3 3:2
3:S
3:0 19 11 150 10:5
3 .
Image 1
Jiří Lacina
3:2 2:3 3:1 3:2 18 0 138 11:8
4 .
Image 1
Radek Ševčík
0:3
S:3
1:3
3:2
6 -11 115 4:11
5 .
Image 1
Andrea Lukešová
0:3 0:3 2:3
2:3
4 -14 110 4:12

Jarní sezóna 2023

19 . Úroveň A

129 bodů
218. místo (192. místo v mužích)
M.S. J.L. P.S. J.S. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Smola
3:0
3:S
3:0 3:0 27 14 141 12:0
2 .
Image 1
Jiří Lacina
0:3
3:S
3:1 3:1 18 11 129 9:5
3 .
Image 1
Petr Slovák
S:3
S:3
3:0 3:0 14 0 114 6:6
4 .
Image 1
Jitka Schmiegerová
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 97 4:9
5 .
Image 1
Martina Tremlova
0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 87 1:12

21 . Úroveň A

132 bodů
245. místo (216. místo v mužích)
J.L. M.F. T.T. A.L. E.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Lacina
3:1 S:3 3:1 3:1 18 14 132 9:6
2 .
Image 1
Michala Forinová
1:3 S:S 3:1 3:2 10 11 121 7:6
3 .
Image 1
Tereza Tylová
3:S S:S S:S 3:0 9 0 109 6:0
4 .
Image 1
Andrea Lukešová
1:3 1:3 S:S 3:2 5 -11 94 5:8
5 .
Image 1
Ema Bímonová
1:3 2:3 0:3 2:3 5 -14 91 5:12

Letní sezóna 2022

16 . Úroveň B

118 bodů
162. místo (148. místo v mužích)
J.L. T.T. M.B. J.S. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Lacina
3:1
3:S
3:S
3:S 24 14 118 12:1
2 .
Image 1
Tereza Tylová
1:3 3:0
3:S
3:S 20 11 111 10:3
3 .
Image 1
Martin Blahuš
S:3
0:3
3:S
3:S 12 0 92 6:6
4 .
Image 1
Jiří Sobotík
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -3 83 3:9
5 .
Image 1
Jakub Frydrych
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66 0:12

17 . Úroveň A

103 bodů
209. místo (183. místo v mužích)
S.B. K.M. P.B. J.L. E.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Bruder
3:1
3:1
3:1
3:S
24 14 138 12:3
2 .
Image 1
Karel Medek
1:3
3:0 3:1 3:2 19 11 130 10:6
3 .
Image 1
Pavla Bělohlávková
1:3
0:3 3:0
3:S
14 0 114 7:6
4 .
Image 1
Jiří Lacina
1:3
1:3 0:3
3:S
8 -5 103 5:9
5 .
Image 1
Eugen Kvasnak
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 88 2:12

Jarní sezóna 2022

21 . Úroveň A

121 bodů
236. místo (202. místo v mužích)
J.L. K.M. E.Z. J.M. Z.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Lacina
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 121 12:0
2 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
3:2
3:0 3:1 18 11 109 9:6
3 .
Image 1
Eva Zýková
0:3
2:3
3:1
3:S
14 0 94 8:7
4 .
Image 1
Jan Maroušek
0:3 0:3 1:3
S:S
-1 -3 76 1:9
5 .
Image 1
Zdenek Tomandl
S:3
1:3
S:3
S:S
-1 -14 65 1:9

20 . Úroveň A

95 bodů
255. místo (222. místo v mužích)
T.L. M.B. D.P. K.S. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Ludvík
3:0 1:3 3:2 3:0 20 14 134 10:5
2 .
Image 1
Martin Bureš
0:3
3:S
3:1 3:2 17 11 128 9:6
3 .
Image 1
David Paulus
3:1
S:3
3:2
S:3
11 0 111 6:9
4 .
Image 1
Kateřina Smoláková
2:3 1:3 2:3 3:1 11 -11 100 8:10
5 .
Image 1
Jiří Lacina
0:3 2:3
3:S
1:3 9 -14 95 6:9

22 . Úroveň B

93 bodů
257. místo (222. místo v mužích)
J.L. A.L. M.R. J.A. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Lacina
1:3 3:0
3:S
3:2 19 14 93 10:5
2 .
Image 1
Andrii Lykhodid
3:1
S:S
2:3
3:S
12 11 83 8:4
3 .
Image 1
Michal Roháč
0:3
S:S
S:S
3:1
2 0 62 3:4
4 .
Image 1
Ján Antal
S:3
3:2 S:S S:S 1 -11 50 3:5
5 .
Image 1
Lubomír Pešek
2:3
S:3
1:3
S:S 1 -14 47 3:9

22 . Úroveň B

51 bodů
264. místo (226. místo v mužích)
B.S. Z.B. J.L. M.L. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Barbora Semová
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 81 12:1
2 .
Image 1
Zuzana Bednarova
0:3 2:3
3:0
3:S
15 11 66 8:6
3 .
Image 1
Jiří Lacina
0:3 3:2
S:3
3:1 11 0 51 6:9
4 .
Image 1
Martin Lenoch
0:3
0:3
3:S
S:S 4 -3 41 3:6
5 .
Image 1
Tereza Smolková
1:3
S:3
1:3 S:S 0 -14 26 2:9

Podzimní sezóna 2021

22 . Úroveň A

73 bodů
243. místo (208. místo v mužích)
A.L. J.L. K.M. Z.B. P.L. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Andrii Lykhodid
3:2 3:0 3:0 3:0 3:0 26 14 80 15:2
2 .
Image 1
Jiří Lacina
2:3 3:2 3:0 3:0
3:0
22 11 73 14:5
3 .
Image 1
Karel Mündel
0:3 2:3
0:3
3:1 3:0 12 0 52 8:10
4 .
Image 1
Zuzana Bednarova
0:3 0:3
3:0
S:S
3:0 10 0 50 6:6
5 .
Image 1
Petra Lancuchová
0:3 0:3 1:3
S:S
3:0 5 -11 34 4:9
6 .
Image 1
Mária Pribilová
0:3
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 26 0:15

19 . Úroveň B

52 bodů
220. místo (190. místo v mužích)
E.G. L.P. J.L. P.L. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eva Gergelová
0:3
3:0
3:0
3:S
20 14 74 9:3
2 .
Image 1
Lubomír Pešek
3:0
3:1 3:2 S:S 16 11 67 9:3
3 .
Image 1
Jiří Lacina
0:3
1:3 3:2
3:S
12 0 52 7:8
4 .
Image 1
Petra Lancuchová
0:3
2:3 2:3
3:S
10 -3 47 7:9
5 .
Image 1
Martin Fojtík
S:3
S:S
S:3
S:3
-2 -14 24 0:9

21 . Úroveň A

54 bodů
243. místo (211. místo v mužích)
J.K. A.F. Z.G. J.L. J.B. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Konáš
2:3 3:2 3:1 3:2 3:0 20 14 74 14:8
2 .
Image 1
Andy Fierla
3:2
3:2
2:3
3:1
3:S 19 11 70 14:8
3 .
Image 1
Zuzana Glogarová
2:3
2:3
3:0 3:0
3:S
19 0 59 13:6
4 .
Image 1
Jiří Lacina
1:3 3:2 0:3 3:1
3:S
14 0 54 10:9
5 .
Image 1
Jana Baďurová
2:3
1:3
0:3 1:3 3:0 9 -11 38 7:12
6 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3 S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 26 0:15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.02.2024 20:30 18. Betka Knapková Sportcentrum Step 3:0
10.02.2024 09:13 18. David Večera 3:S Komentáře
06.02.2024 08:09 18. Miroslav Pirný 3:S Komentáře
30.01.2024 03:54 17. Veronika Vetešníková 3:S Komentáře
23.01.2024 20:30 17. Jana Zarybnicka Hamr Braník 2:3
18.01.2024 20:00 17. Jiří Charvát Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
14.01.2024 21:00 17. Martin Žďárský Sportovní centrum Olšanka 1:3
27.12.2023 09:28 16. Zbyněk Kojecký 3:S Komentáře
19.12.2023 20:00 16. Dmitrij Lisňak BB Arena Letňany 1:3 Komentáře
12.12.2023 08:00 16. Jiří Sobotík Badminton Arena Skalka 3:1
07.12.2023 20:30 16. Tomáš Strakatý Badminton Arena Skalka 3:2
01.12.2023 00:10 19. Dmitrij Hladký 3:S
29.11.2023 20:30 19. Karel Tůma BB Arena Letňany 1:3
23.11.2023 21:00 19. Štefan Ulman Badminton Arena Skalka 3:1
20.11.2023 07:00 19. Ema Bímonová Badminton Arena Skalka 3:1
01.11.2023 00:10 19. Lubomír Pešek S:S
31.10.2023 19:41 19. Jan Bína S:3 Komentáře
18.10.2023 19:00 19. Daniel Bárta Sportcentrum Step 3:2
17.10.2023 20:00 19. Denisa Slavíková Badminton Arena Skalka 3:1
26.09.2023 15:15 18. Jan Bakalář S:3 Komentáře
16.09.2023 21:32 18. Anna Teresova 3:S Komentáře
16.09.2023 18:24 18. Pavel Miler 3:S Komentáře
16.09.2023 18:24 18. Martin Pelc 3:S Komentáře
23.08.2023 17:00 15. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
22.08.2023 17:00 15. Stanislav Kubiš Hamr Braník 1:3 Komentáře
10.08.2023 07:30 15. Jiří Sobotík Badminton Arena Skalka 0:3
08.08.2023 19:00 15. Kateřina Smoláková Hamr Braník 3:0
31.07.2023 20:30 14. Petr Velička Hamr Braník 0:3 Komentáře
23.07.2023 19:00 14. Veronika Vetešníková Badminton Arena Skalka 3:2
23.07.2023 09:00 14. Zdeněk Válek Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
09.07.2023 20:00 14. Matěj Petr Badminton Arena Skalka 2:3
02.07.2023 20:00 17. Vít Kalisz Hamr Braník 2:3
25.06.2023 10:00 17. Andrea Lukešová Badminton Arena Skalka 3:2
15.06.2023 20:30 17. Jan Pivoňka Sportcentrum Step 3:2
11.06.2023 19:00 17. Radek Ševčík BB Arena Letňany 3:1
23.05.2023 21:00 19. Martin Smola Hamr Braník 0:3
22.05.2023 19:06 19. Petr Slovák 3:S Komentáře
18.05.2023 19:00 19. Martina Tremlova Badminton Arena Skalka 3:1
07.05.2023 19:00 19. Jitka Schmiegerová Hamr Braník 3:1
27.04.2023 20:30 21. Tereza Tylová Badminton Arena Skalka S:3
25.04.2023 08:00 21. Ema Bímonová Badminton Arena Skalka 3:1
20.04.2023 12:00 21. Andrea Lukešová BB Arena Štěrboholy 3:1
12.04.2023 21:00 21. Michala Forinová Hamr Braník 3:1
01.08.2022 00:10 16. Jakub Frydrych 3:S
29.07.2022 17:44 16. Martin Blahuš 3:S Komentáře
12.07.2022 19:00 16. Tereza Tylová Badminton Arena Skalka 3:1
03.07.2022 09:42 16. Jiří Sobotík 3:S Komentáře
30.06.2022 19:00 17. Karel Medek Badminton Arena Skalka 1:3
26.06.2022 20:00 17. Stanislav Bruder Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
16.06.2022 09:56 17. Eugen Kvasnak 3:S Komentáře
09.06.2022 20:30 17. Pavla Bělohlávková Badminton Arena Skalka 0:3
24.05.2022 08:01 21. Zdenek Tomandl 3:S Komentáře
23.05.2022 17:00 21. Karel Mündel Badminton Arena Skalka 3:0
15.05.2022 19:00 21. Eva Zýková Badminton Arena Skalka 3:0
10.05.2022 20:30 21. Jan Maroušek Badminton Arena Skalka 3:0
29.04.2022 13:33 20. David Paulus 3:S Komentáře
24.04.2022 19:00 20. Kateřina Smoláková Sportcentrum Step 1:3
13.04.2022 17:00 20. Martin Bureš Hamr Braník 2:3
10.04.2022 20:00 20. Tomáš Ludvík Badminton Arena Skalka 0:3
24.03.2022 20:00 22. Lubomír Pešek Badminton Arena Skalka 3:2
23.03.2022 22:38 22. Ján Antal 3:S Komentáře
17.03.2022 20:00 22. Michal Roháč Badminton Arena Skalka 3:0
13.03.2022 20:00 22. Andrii Lykhodid Badminton Arena Skalka 1:3
27.02.2022 18:18 22. Martin Lenoch S:3 Komentáře
17.02.2022 20:30 22. Barbora Semová Badminton Arena Skalka 0:3
11.02.2022 19:00 22. Zuzana Bednarova Badminton Arena Skalka 3:2
09.02.2022 17:00 22. Tereza Smolková Badminton Arena Skalka 3:1
20.01.2022 08:00 22. Mária Pribilová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
16.01.2022 17:00 22. Andrii Lykhodid Badminton Arena Skalka 2:3
14.01.2022 19:00 22. Zuzana Bednarova 3:0
13.01.2022 20:00 22. Karel Mündel Badminton Arena Skalka 3:2
11.01.2022 20:00 22. Petra Lancuchová 3:0
02.01.2022 09:00 19. Eva Gergelová Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
31.12.2021 10:14 19. Martin Fojtík 3:S Komentáře
16.12.2021 19:30 19. Lubomír Pešek Badminton Arena Skalka 1:3
09.12.2021 20:00 19. Petra Lancuchová Badminton Arena Skalka 3:2
26.11.2021 05:24 21. Tomáš Dlouhý 3:S Komentáře
21.11.2021 21:00 21. Jan Konáš Badminton Arena Skalka 1:3
18.11.2021 20:00 21. Andy Fierla Sportcentrum Step 3:2
14.11.2021 18:00 21. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 0:3
11.11.2021 20:30 21. Jana Baďurová Badminton Arena Skalka 3:1

Platební metody

Platební metody