Načítám…
Tomáš Jandera

Tomáš Jandera (31 let)

ID: 29037

Praha

ADVACAM s.r.o. - Team Leader

Facebook profil

Webová stránka

Fandí:Sobě :)

  • 52 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 24 / 23 / 5) 1 turnaj
  • 51%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

14 . Úroveň C

175 bodů
169. místo (155. místo v mužích)
P.Š. P.K. G.Ř. T.J. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šlaich
3:0
S:3
3:S
3:S 19 14 213
2 .
Image 1
Petr Knězů
0:3 3:0
3:S
3:S 19 11 210
3 .
Image 1
Gabriela Řežábková
3:S
0:3
3:S
3:S 18 0 198
4 .
Image 1
Tomáš Jandera
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 175
5 .
Image 1
Martin Balák
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 166

13 . Úroveň C

172 bodů
157. místo (145. místo v mužích)
T.R. R.K. M.R. T.J. T.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Rozehnal
3:S 3:0
3:1
3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Radek Kokeš
S:3 3:1
3:1
S:S 10 11 201
3 .
Image 1
Michaela Rolencová
0:3 1:3
3:0
S:S 6 0 186
4 .
Image 1
Tomáš Jandera
1:3
1:3
0:3
1:3
3 -11 172
5 .
Image 1
Tom Tom
0:3 S:S S:S
3:1
2 -14 168

15 . Úroveň B

200 bodů
150. místo (139. místo v mužích)
T.J. G.Ř. D.K. K.H. V.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jandera
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Gabriela Řežábková
1:3
3:1
3:2
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
David Kučera
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Kristýna Hesounová
0:3
2:3
0:3
3:S
8 -11 157
5 .
Image 1
Vítězslav Čurda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

14 . Úroveň C

158 bodů
169. místo (152. místo v mužích)
L.N. Z.R. J.F. T.J. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Novak
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 201
2 .
Image 1
Zdeněk Randa
1:3
3:1
3:2
3:0
19 11 190
3 .
Image 1
Jan Fišera
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 175
4 .
Image 1
Tomáš Jandera
0:3
2:3
0:3
3:0
9 -11 158
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 146

Jarní sezóna 2020

17 . Úroveň C

231 bodů
189. místo (178. místo v mužích)
R.K. T.J. D.K. R.K. O.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Kokeš
3:1
3:2 3:0 3:S 24 14 238
2 .
Image 1
Tomáš Jandera
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 231
3 .
Image 1
David Kučera
2:3
0:3
3:S
3:S
14 0 214
4 .
Image 1
Roman Kaucký
0:3
1:3
S:3
S:S -1 -11 188
5 .
Image 1
Ondrej Kaderka
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 184

18 . Úroveň A

238 bodů
210. místo (196. místo v mužích)
V.K. T.J. B.M. D.H. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vít Kunický
2:3
3:1
3:S
3:S
20 14 254
2 .
Image 1
Tomáš Jandera
3:2
S:S
3:S
S:S
7 11 238
3 .
Image 1
Barbora Masaryková
1:3
S:S
3:S
S:S
3 0 223
4 .
Image 1
Daniel Haupt
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -11 207
5 .
Image 1
Petr Kafka
S:3
S:S
S:S
S:S
-6 -14 200

18 . Úroveň B

252 bodů
220. místo (203. místo v mužích)
M.N. E.M. T.J. H.R. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Nepraš
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 282
2 .
Image 1
Eva Majerová
0:3
3:0
1:3
3:0 15 11 266
3 .
Image 1
Tomáš Jandera
0:3
0:3
3:1
3:1
12 0 252
4 .
Image 1
Honza Richter
0:3
3:1
1:3
S:S 5 -11 234
5 .
Image 1
Tereza Lačíková
0:3
0:3
1:3
S:S -1 -14 225

Podzimní sezóna 2019

18 . Úroveň C

214 bodů
218. místo (200. místo v mužích)
T.M. D.K. T.J. V.Č. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Mattern
3:0
3:0
3:S
3:0 27 14 241
2 .
Image 1
David Kučera
0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 231
3 .
Image 1
Tomáš Jandera
0:3
1:3
3:1
3:0
14 0 214
4 .
Image 1
Vítězslav Čurda
S:3
0:3
1:3
3:0 8 -11 197
5 .
Image 1
Alena Veselá
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 186

19 . Úroveň C

174 bodů
216. místo (198. místo v mužích)
T.J. X.Š. M.T. K.M. j.z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jandera
3:0
3:1
0:3
3:0
20 14 174
2 .
Image 1
X Švehla
0:3
3:2
3:1 3:0 18 11 169
3 .
Image 1
Monika Tomanová
1:3
2:3
3:1 3:0 16 0 156
4 .
Image 1
Kristýna Míková
3:0
1:3 1:3
S:3
9 -11 138
5 .
Image 1
jana zarybnicka
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -14 132

21 . Úroveň A

156 bodů
244. místo (217. místo v mužích)
T.J. J.G. Z.H. V.T. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jandera
1:3
3:0
3:0
3:0
22 14 156
2 .
Image 1
Jan Gregor
3:1
3:0
S:S
3:S
17 11 148
3 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
0:3
0:3
3:0
3:1
13 0 133
4 .
Image 1
Václav Těhle
0:3
S:S
0:3
3:0
5 -5 120
5 .
Image 1
Martin Bureš
0:3
S:3
1:3
0:3
1 -14 107

21 . Úroveň A

147 bodů
251. místo (221. místo v mužích)
S.S. T.J. D.K. Z.P. Z.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Samo Strniša
3:1
3:2 3:1 3:2 22 14 156
2 .
Image 1
Tomáš Jandera
1:3
2:3
3:0
3:1
16 11 147
3 .
Image 1
David Kučera
2:3
3:2
S:3
3:0 14 0 134
4 .
Image 1
Zuzana Procházková
1:3
0:3
3:S
2:3
9 -11 118
5 .
Image 1
Zdeněk Randa
2:3
1:3
0:3
3:2
8 -14 114

Letní sezóna 2019

17 . Úroveň A

128 bodů
218. místo (198. místo v mužích)
J.Š. O.K. T.T. L.Š. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:1 3:0
2:3
3:0
22 14 176
2 .
Image 1
Ondrej Kaderka
1:3 3:0 3:0
3:0
22 11 173
3 .
Image 1
Tomáš Trnka
0:3 0:3
3:1
3:1
12 0 152
4 .
Image 1
Láďa Švehla
3:2
0:3
1:3
3:1
12 -5 147
5 .
Image 1
Tomáš Jandera
0:3
0:3
1:3
1:3
2 -14 128

16 . Úroveň C

150 bodů
187. místo (172. místo v mužích)
T.K. J.V. T.J. M.B. Z.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Křížek
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Jan Valenta
1:3
3:1
3:2
3:0
19 11 170
3 .
Image 1
Tomáš Jandera
2:3
1:3
0:3
3:0
10 0 150
4 .
Image 1
Miloš Brouček
0:3
2:3
3:0
S:3 9 -5 144
5 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
0:3
0:3
3:S 6 -14 132

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 14. Martin Balák 3:S
02.10.2020 07:37 14. Gabriela Řežábková S:3 Komentáře
02.10.2020 07:36 14. Petr Knězů S:3 Komentáře
02.10.2020 07:36 14. Petr Šlaich S:3 Komentáře
05.09.2020 18:00 13. Tom Tom Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
02.09.2020 19:30 13. Tomáš Rozehnal Tenis Centrum Lužiny 1:3 Komentáře
01.09.2020 21:00 13. Radek Kokeš Hamr Braník 1:3 Komentáře
31.08.2020 18:00 13. Michaela Rolencová 0:3 Komentáře
27.07.2020 17:30 15. Gabriela Řežábková Hamr Braník 3:1 Komentáře
26.07.2020 10:48 15. Vítězslav Čurda 3:S Komentáře
24.07.2020 18:00 15. Kristýna Hesounová Hamr Braník 3:0 Komentáře
23.07.2020 17:30 15. David Kučera Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.07.2020 19:30 14. Zdeněk Randa Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
07.07.2020 19:00 14. Libor Novak 0:3 Komentáře
02.07.2020 18:00 14. Jan Fišera 0:3 Komentáře
29.06.2020 19:30 14. Ondřej Pekař Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
11.06.2020 10:25 17. Ondrej Kaderka 3:S Komentáře
03.06.2020 07:00 17. David Kučera Hamr Braník 3:0 Komentáře
01.06.2020 20:00 17. Radek Kokeš SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
31.05.2020 11:00 17. Roman Kaucký SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
07.05.2020 13:24 18. Barbora Masaryková S:S Komentáře
22.03.2020 22:45 18. Petr Kafka S:S Komentáře
10.03.2020 18:00 18. Vít Kunický Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
27.02.2020 20:30 18. Honza Richter Hamr Braník 3:1 Komentáře
25.02.2020 20:30 18. Martin Nepraš Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
21.02.2020 18:00 18. Tereza Lačíková Hamr Braník 3:1 Komentáře
20.02.2020 07:30 18. Eva Majerová 0:3 Komentáře
31.01.2020 07:00 18. David Kučera Hamr Braník 1:3 Komentáře
24.01.2020 19:00 18. Tomáš Mattern Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
19.01.2020 16:00 18. Vítězslav Čurda Hamr Braník 3:1 Komentáře
11.01.2020 18:00 18. Alena Veselá 3:0 Komentáře
19.12.2019 21:30 19. X Švehla Hamr Braník 3:0 Komentáře
14.12.2019 17:00 19. Monika Tomanová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
14.12.2019 11:30 19. jana zarybnicka Hamr Braník 3:0 Komentáře
07.12.2019 16:00 19. Kristýna Míková Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
29.11.2019 07:30 21. Jan Gregor Hamr Braník 1:3 Komentáře
27.11.2019 17:00 21. Martin Bureš Hamr Braník 3:0 Komentáře
26.11.2019 20:00 21. Václav Těhle 3:0 Komentáře
18.11.2019 21:00 21. Zuzana Hřebíčková Hamr Braník 3:0 Komentáře
24.10.2019 21:30 21. David Kučera Hamr Braník 2:3 Komentáře
21.10.2019 21:30 21. Samo Strniša Hamr Braník 1:3 Komentáře
18.10.2019 20:00 21. Zdeněk Randa Sportcentrum Uhříněves 3:1 Komentáře
17.10.2019 21:00 21. Zuzana Procházková Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.09.2019 20:00 17. Tomáš Trnka Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
10.09.2019 20:30 17. Láďa Švehla Hamr Braník 1:3 Komentáře
06.09.2019 20:00 17. Jiří Šimandl Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
04.09.2019 07:30 17. Ondrej Kaderka 0:3 Komentáře
27.08.2019 19:00 16. Zdeněk Válek Sport Troja 3:0 Komentáře
25.08.2019 18:00 16. Miloš Brouček Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
12.08.2019 17:30 16. Tomáš Křížek Tenis Centrum Lužiny 2:3 Komentáře
05.08.2019 18:00 16. Jan Valenta Hamr Braník 1:3 Komentáře
18. Daniel Haupt 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím