Tomáš Mattern

Tomáš Mattern (32 let)

ID: 19779

Praha

  • 31 zápasů

    od roku 2014
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • 194 /303
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 31
    Zápasů v lize ( 11 / 20 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

17 . Úroveň B

220 bodů
194. místo (179. místo v mužích)
P.Z. T.M. X.Š. A.R. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Zarembová
3:1
3:2
3:0
18 14 232
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3 1:3 3:0 9 11 220
3 .
Image 1
X Švehla
3:1 6 0 206
4 .
Image 1
Adam Rezek
2:3
0:3 2 -11 191
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3
0 -14 186

Letní sezóna 2019

15 . Úroveň A

175 bodů
186. místo (174. místo v mužích)
T.K. O.T. M.K. T.M. H.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3
3:1
3:1
3:S
18 14 212
2 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
3:0 S:S 3:0
S:S
10 11 201
3 .
Image 1
Manik Kainth
1:3
S:S 3:0
1:3
7 0 187
4 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3
0:3 0:3 3:2 6 -11 175
5 .
Image 1
Honza Richter
S:3
S:S
3:1
2:3 6 -14 172

15 . Úroveň A

186 bodů
165. místo (156. místo v mužích)
Z.H. T.M. O.V. O.K. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Hladík
3:1
3:1
3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3 3:0 1:3 3:1 15 11 186
3 .
Image 1
Ondřej Vaněk
1:3
0:3
3:1
3:0
14 0 174
4 .
Image 1
Ondrej Kaderka
0:3 3:1
1:3
S:S
5 -11 154
5 .
Image 1
Petr Kafka
0:3 1:3
0:3
S:S
-1 -14 145

14 . Úroveň C

135 bodů
170. místo (158. místo v mužích)
Z.L. J.Č. B.M. T.M. K.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Loula
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 182
2 .
Image 1
Jiří Červenka
0:3
3:2
3:0 3:0 19 11 170
3 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
2:3
3:1
3:2 13 0 153
4 .
Image 1
Tomáš Mattern
0:3 0:3
1:3
3:2 6 -11 135
5 .
Image 1
Khuppi Gin
0:3 0:3 2:3 2:3 4 -14 130

14 . Úroveň C

152 bodů
158. místo (145. místo v mužích)
J.P. M.P. T.M. J.G. Z.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Pondělíček
2:3 3:0
3:2
3:S
20 14 174
2 .
Image 1
Matěj Peca
3:2 3:0 S:S
3:S
16 11 167
3 .
Image 1
Tomáš Mattern
0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 152
4 .
Image 1
Jan Gregor
2:3
S:S
S:3
S:S -2 -11 127
5 .
Image 1
Zdeněk Hladík
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 124

Jarní sezóna 2019

18 . Úroveň A

196 bodů
214. místo (199. místo v mužích)
M.S. M.P. T.M. K.H. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Sedláček
3:1
2:3
3:0
3:S
21 14 215
2 .
Image 1
Milan Peterka
1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 212
3 .
Image 1
Tomáš Mattern
3:2
0:3
3:2
3:S
16 0 196
4 .
Image 1
Kamil Havrlant
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 177
5 .
Image 1
Pavel Svoboda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

17 . Úroveň C

217 bodů
215. místo (200. místo v mužích)
A.S. P.Z. M.K. T.M. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Schrecková
3:2
3:1
3:1
3:1 23 14 257
2 .
Image 1
Petra Zarembová
2:3
3:1
3:1
3:0
21 11 252
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
1:3 1:3 3:0 2:3 11 0 231
4 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3
1:3
0:3 3:1 8 -11 217
5 .
Image 1
Milan Peterka
1:3
0:3
3:2 1:3 7 -14 213

16 . Úroveň B

210 bodů
207. místo (193. místo v mužích)
M.S. S.G. H.Š. D.F. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Slavická Zíková
3:0
3:0
3:0
3:1
27 14 261
2 .
Image 1
Svitlana Gorb
0:3
3:1
3:1
3:1 18 11 249
3 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3
1:3
3:0
3:1 14 0 234
4 .
Image 1
Daniel Ficek
0:3
1:3
0:3
3:1
7 -11 216
5 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3
1:3 1:3
1:3
4 -14 210

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.10.2019 19:00 17. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 3:0
10.10.2019 16:00 17. X Švehla 1:3
04.10.2019 18:30 17. Petra Zarembová SportCentrum JEREMI 1:3
30.09.2019 20:30 15. Tomáš Kopsa Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
27.09.2019 20:00 15. Ondřej Tyrychtr SportCentrum JEREMI 0:3
19.09.2019 19:30 15. Manik Kainth Badminton Arena Skalka 0:3
16.09.2019 17:30 15. Honza Richter Badminton Arena Skalka 3:2
29.08.2019 07:00 15. Ondrej Kaderka Sportcentrum Step 1:3
26.08.2019 17:00 15. Ondřej Vaněk Sportcentrum Step 3:0
22.08.2019 17:00 15. Petr Kafka SportCentrum JEREMI 3:1
22.08.2019 17:00 15. Zdeněk Hladík Sportcentrum Step 1:3
25.07.2019 17:00 14. Khuppi Gin Badminton Arena Skalka 3:2
24.07.2019 19:00 14. Barbora Masaryková Hamr Braník 1:3 Komentáře
23.07.2019 17:00 14. Zdeněk Loula Badminton Arena Skalka 0:3
22.07.2019 17:00 14. Jiří Červenka 0:3
30.06.2019 23:52 14. Jan Gregor 3:S Komentáře
25.06.2019 12:06 14. Zdeněk Hladík 3:S Komentáře
25.06.2019 07:00 14. Matěj Peca 0:3
24.06.2019 07:00 14. Jiří Pondělíček 0:3
30.05.2019 10:26 18. Pavel Svoboda 3:S Komentáře
28.05.2019 17:30 18. Milan Peterka SportCentrum JEREMI 0:3
23.05.2019 17:00 18. Kamil Havrlant 3:2 Komentáře
13.05.2019 07:00 18. Martin Sedláček 3:2 Komentáře
29.04.2019 20:30 17. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 3:1
15.04.2019 16:00 17. Adéla Schrecková 1:3 Komentáře
11.04.2019 07:00 17. Miroslav Kotaška 0:3
04.04.2019 20:00 17. Petra Zarembová Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
30.03.2019 20:00 16. Hynek Šolar 1:3
15.03.2019 16:00 16. Daniel Ficek Hamr Braník 1:3 Komentáře
09.03.2019 14:00 16. Markéta Slavická Zíková 1:3 Komentáře
07.03.2019 18:00 16. Svitlana Gorb 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím