Tomáš Mattern

Tomáš Mattern (33 let)

ID: 19779

Praha

  • 53 zápasů

    od roku 2014
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • 168 /455
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 53
    Zápasů v lize ( 23 / 27 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

15 . Úroveň C

226 bodů
190. místo (178. místo v mužích)
J.D. S.G. A.V. D.Š. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Dušová
3:0
3:0
14 14 268
2 .
Image 1
Svitlana Gorb
0 11 251
3 .
Image 1
Aleš Vlach
0 0 240
4 .
Image 1
Daniel Švarc
0:3
0 -11 229
5 .
Image 1
Tomáš Mattern
0:3
0 -14 226

15 . Úroveň A

278 bodů
183. místo (172. místo v mužích)
J.K. M.S. T.M. J.D. J.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kočík
3:1 3:S 3:S 3:S 24 14 318
2 .
Image 1
Martin Sedláček
1:3
3:2
3:S 3:S 18 11 309
3 .
Image 1
Tomáš Mattern
S:3
2:3
S:S S:S -2 0 278
4 .
Image 1
Jaroslav Ducheček
S:3 S:3 S:S S:S -4 -11 265
5 .
Image 1
Jan Adámek
S:3 S:3 S:S S:S -4 -14 262

16 . Úroveň C

316 bodů
171. místo (163. místo v mužích)
T.M. M.H. O.K. K.E. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Mattern
3:2
3:2
3:0
3:2
22 14 316
2 .
Image 1
Miroslav Huszák
2:3
3:2
3:0
3:S
20 11 311
3 .
Image 1
Ondřej Kubera
2:3
2:3
3:0
3:S
17 0 297
4 .
Image 1
Kristýna Endalová
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 275
5 .
Image 1
Dominik Sloup
2:3
S:3
S:3
S:3
2 -14 268

Podzimní sezóna 2019

18 . Úroveň C

241 bodů
196. místo (183. místo v mužích)
T.M. D.K. T.J. V.Č. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Mattern
3:0
3:0
3:S
3:0 27 14 241
2 .
Image 1
David Kučera
0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 231
3 .
Image 1
Tomáš Jandera
0:3
1:3
3:1
3:0
14 0 214
4 .
Image 1
Vítězslav Čurda
S:3
0:3
1:3
3:0 8 -11 197
5 .
Image 1
Alena Veselá
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 186

18 . Úroveň B

185 bodů
209. místo (192. místo v mužích)
V.H. T.M. T.K. L.Š. M.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladan Hašek
3:1 3:2 3:2 0:3 16 14 190
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3 3:1 1:3
3:1
14 11 185
3 .
Image 1
Tomáš Křížek
2:3 1:3 3:2 3:2 13 0 173
4 .
Image 1
Láďa Švehla
2:3 3:1 2:3 S:S 8 -11 157
5 .
Image 1
Michael Ubry
3:0
1:3
2:3 S:S 8 -14 154

17 . Úroveň A

194 bodů
220. místo (200. místo v mužích)
C.A. K.G. O.K. H.R. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
3:1
3:2
3:0
3:2 23 14 237
2 .
Image 1
Khuppi Gin
1:3
3:0
3:1
3:0
21 11 232
3 .
Image 1
Ondrej Kaderka
2:3
0:3
3:1
2:3
10 0 210
4 .
Image 1
Honza Richter
0:3
1:3
1:3
3:1
8 -11 197
5 .
Image 1
Tomáš Mattern
2:3
0:3
3:2
1:3
8 -14 194

17 . Úroveň B

227 bodů
192. místo (178. místo v mužích)
P.Z. T.M. A.R. X.Š. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Zarembová
3:1
3:2
3:1
3:0
24 14 238
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3 3:0 1:3 3:0 16 11 227
3 .
Image 1
Adam Rezek
2:3
0:3 3:0 3:0 16 0 216
4 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:1 0:3 S:S 5 -11 194
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -14 184

Letní sezóna 2019

15 . Úroveň A

175 bodů
186. místo (174. místo v mužích)
T.K. O.T. M.K. T.M. H.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3
3:1
3:1
3:S
18 14 212
2 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
3:0 S:S 3:0
S:S
10 11 201
3 .
Image 1
Manik Kainth
1:3
S:S 3:0
1:3
7 0 187
4 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3
0:3 0:3 3:2 6 -11 175
5 .
Image 1
Honza Richter
S:3
S:S
3:1
2:3 6 -14 172

15 . Úroveň A

186 bodů
165. místo (156. místo v mužích)
Z.H. T.M. O.V. O.K. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Hladík
3:1
3:1
3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3 3:0 1:3 3:1 15 11 186
3 .
Image 1
Ondřej Vaněk
1:3
0:3
3:1
3:0
14 0 174
4 .
Image 1
Ondrej Kaderka
0:3 3:1
1:3
S:S
5 -11 154
5 .
Image 1
Petr Kafka
0:3 1:3
0:3
S:S
-1 -14 145

14 . Úroveň C

135 bodů
170. místo (158. místo v mužích)
Z.L. J.Č. B.M. T.M. K.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Loula
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 182
2 .
Image 1
Jiří Červenka
0:3
3:2
3:0 3:0 19 11 170
3 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
2:3
3:1
3:2 13 0 153
4 .
Image 1
Tomáš Mattern
0:3 0:3
1:3
3:2 6 -11 135
5 .
Image 1
Khuppi Gin
0:3 0:3 2:3 2:3 4 -14 130

14 . Úroveň C

152 bodů
158. místo (145. místo v mužích)
J.P. M.P. T.M. J.G. Z.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Pondělíček
2:3 3:0
3:2
3:S
20 14 174
2 .
Image 1
Matěj Peca
3:2 3:0 S:S
3:S
16 11 167
3 .
Image 1
Tomáš Mattern
0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 152
4 .
Image 1
Jan Gregor
2:3
S:S
S:3
S:S -2 -11 127
5 .
Image 1
Zdeněk Hladík
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 124

Jarní sezóna 2019

18 . Úroveň A

196 bodů
214. místo (199. místo v mužích)
M.S. M.P. T.M. K.H. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Sedláček
3:1
2:3
3:0
3:S
21 14 215
2 .
Image 1
Milan Peterka
1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 212
3 .
Image 1
Tomáš Mattern
3:2
0:3
3:2
3:S
16 0 196
4 .
Image 1
Kamil Havrlant
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 177
5 .
Image 1
Pavel Svoboda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

17 . Úroveň C

217 bodů
215. místo (200. místo v mužích)
A.S. P.Z. M.K. T.M. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Schrecková
3:2
3:1
3:1
3:1 23 14 257
2 .
Image 1
Petra Zarembová
2:3
3:1
3:1
3:0
21 11 252
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
1:3 1:3 3:0 2:3 11 0 231
4 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3
1:3
0:3 3:1 8 -11 217
5 .
Image 1
Milan Peterka
1:3
0:3
3:2 1:3 7 -14 213

16 . Úroveň B

210 bodů
207. místo (193. místo v mužích)
M.S. S.G. H.Š. D.F. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Slavická Zíková
3:0
3:0
3:0
3:1
27 14 261
2 .
Image 1
Svitlana Gorb
0:3
3:1
3:1
3:1 18 11 249
3 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3
1:3
3:0
3:1 14 0 234
4 .
Image 1
Daniel Ficek
0:3
1:3
0:3
3:1
7 -11 216
5 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3
1:3 1:3
1:3
4 -14 210

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.05.2020 18:00 15. Jana Dušová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 15. Jaroslav Ducheček S:S
21.05.2020 00:10 15. Jan Kočík S:3
21.05.2020 00:10 15. Jan Adámek S:S
12.03.2020 20:00 15. Martin Sedláček 2:3 Komentáře
29.02.2020 11:00 16. Kristýna Endalová SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
23.02.2020 10:00 16. Miroslav Huszák Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
14.02.2020 19:00 16. Ondřej Kubera Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
13.02.2020 12:00 16. Dominik Sloup 3:2 Komentáře
28.01.2020 18:28 18. Vítězslav Čurda 3:S Komentáře
25.01.2020 09:00 18. David Kučera Hamr Braník 3:0
24.01.2020 19:00 18. Tomáš Jandera Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
17.01.2020 18:00 18. Alena Veselá Badminton Arena Skalka 3:0
30.12.2019 18:00 18. Láďa Švehla 1:3
18.12.2019 13:00 18. Tomáš Křížek 3:1
07.12.2019 18:00 18. Vladan Hašek Badminton Arena Skalka 1:3
07.12.2019 12:00 18. Michael Ubry 3:1 Komentáře
29.11.2019 17:30 17. Honza Richter Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
25.11.2019 19:00 17. Chris Abu Dayeh Badminton Arena Skalka 2:3
11.11.2019 19:00 17. Ondrej Kaderka Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
08.11.2019 18:30 17. Khuppi Gin Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
31.10.2019 18:00 17. Tomáš Dlouhý Badminton Arena Skalka 3:0
21.10.2019 19:00 17. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 3:0
10.10.2019 16:00 17. X Švehla 1:3
04.10.2019 18:30 17. Petra Zarembová SportCentrum JEREMI 1:3
30.09.2019 20:30 15. Tomáš Kopsa Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
27.09.2019 20:00 15. Ondřej Tyrychtr SportCentrum JEREMI 0:3
19.09.2019 19:30 15. Manik Kainth Badminton Arena Skalka 0:3
16.09.2019 17:30 15. Honza Richter Badminton Arena Skalka 3:2
29.08.2019 07:00 15. Ondrej Kaderka Sportcentrum Step 1:3
26.08.2019 17:00 15. Ondřej Vaněk Sportcentrum Step 3:0
22.08.2019 17:00 15. Petr Kafka SportCentrum JEREMI 3:1
22.08.2019 17:00 15. Zdeněk Hladík Sportcentrum Step 1:3
25.07.2019 17:00 14. Khuppi Gin Badminton Arena Skalka 3:2
24.07.2019 19:00 14. Barbora Masaryková Hamr Braník 1:3 Komentáře
23.07.2019 17:00 14. Zdeněk Loula Badminton Arena Skalka 0:3
22.07.2019 17:00 14. Jiří Červenka 0:3
30.06.2019 23:52 14. Jan Gregor 3:S Komentáře
25.06.2019 12:06 14. Zdeněk Hladík 3:S Komentáře
25.06.2019 07:00 14. Matěj Peca 0:3
24.06.2019 07:00 14. Jiří Pondělíček 0:3
30.05.2019 10:26 18. Pavel Svoboda 3:S Komentáře
28.05.2019 17:30 18. Milan Peterka SportCentrum JEREMI 0:3
23.05.2019 17:00 18. Kamil Havrlant 3:2 Komentáře
13.05.2019 07:00 18. Martin Sedláček 3:2 Komentáře
29.04.2019 20:30 17. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 3:1
15.04.2019 16:00 17. Adéla Schrecková 1:3 Komentáře
11.04.2019 07:00 17. Miroslav Kotaška 0:3
04.04.2019 20:00 17. Petra Zarembová Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
30.03.2019 20:00 16. Hynek Šolar 1:3
15.03.2019 16:00 16. Daniel Ficek Hamr Braník 1:3 Komentáře
09.03.2019 14:00 16. Markéta Slavická Zíková 1:3 Komentáře
07.03.2019 18:00 16. Svitlana Gorb 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím