Načítám…
Milan Tůma

Milan Tůma (38 let)

ID: 33399

Praha

Gating Services a.s. - Vedoucí střediska

Facebook profil

Profil na Twitteru

Webová stránka

Fandí:Hokejový oddíl TJ Sušice, TJ Sokol Nezamyslice

Hraje ligy: Praha - Badminton (158/297)

  • 76 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • 160 /297
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 76
    Zápasů v lize ( 32 / 32 / 12) 7 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

14 . Úroveň C

240 bodů
158. místo (150. místo v mužích)
L.D. E.V. M.T. O.H. V.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Drahník
0 14 254
2 .
Image 1
Evžen Vacek
0 11 251
3 .
Image 1
Milan Tůma
0 0 240
4 .
Image 1
Ondřej Hoznour
0 -11 229
5 .
Image 1
Vikas Jaggavarapu
0 -14 226

Letní sezóna 2020

13 . Úroveň C

229 bodů
131. místo (124. místo v mužích)
J.Š. M.T. J.K. M.N. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:0 3:1 3:0 3:1 26 14 240
2 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
3:1
3:1 3:1 18 11 229
3 .
Image 1
Jitka Klausová
1:3
1:3
3:2
3:1
13 0 213
4 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3 1:3
2:3
3:1
9 -11 198
5 .
Image 1
Hynek Šolar
1:3 1:3
1:3
1:3
4 -14 190

12 . Úroveň B

188 bodů
147. místo (136. místo v mužích)
L.N. I.Z. F.B. M.T. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Novak
3:S
3:0
3:1
S:S 17 14 231
2 .
Image 1
Igor Zsebik
S:3
3:2
3:S
3:S
17 11 228
3 .
Image 1
František Beneš
0:3 2:3 3:0 3:S 15 0 215
4 .
Image 1
Milan Tůma
1:3
S:3
0:3 S:S -1 -11 188
5 .
Image 1
Petr Šlaich
S:S
S:3
S:3 S:S -4 -14 182

12 . Úroveň B

228 bodů
134. místo (126. místo v mužích)
C.A. T.Z. M.T. R.K. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
2:3 3:2
3:0
3:2
19 14 253
2 .
Image 1
Tomáš Zajíček
3:2 3:2 1:3
3:S
17 11 248
3 .
Image 1
Milan Tůma
2:3 2:3 S:S 3:1 8 0 228
4 .
Image 1
Radek Kokeš
0:3
3:1 S:S S:S 2 -11 211
5 .
Image 1
Soňa Mejsnarová
2:3
S:3
1:3 S:S 1 -14 207

12 . Úroveň C

213 bodů
128. místo (120. místo v mužích)
T.D. R.K. M.T. J.K. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Dupal
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 240
2 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3 3:1 3:2
3:S
18 11 229
3 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 213
4 .
Image 1
Jarmila Kuličková
0:3 2:3
1:3
3:S
9 -11 198
5 .
Image 1
Daniel Švarc
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

Jarní sezóna 2020

13 . Úroveň B

267 bodů
162. místo (154. místo v mužích)
J.K. J.P. M.B. J.D. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Krůta
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 321
2 .
Image 1
Jan Přerovský
0:3 3:1 3:2 3:S 17 11 308
3 .
Image 1
Martin Balák
0:3 1:3 3:1 3:S 13 0 293
4 .
Image 1
Jiří Dohnal
0:3 2:3 1:3 3:S 9 -11 278
5 .
Image 1
Milan Tůma
1:3 S:3 S:3 S:3 1 -14 267

12 . Úroveň B

323 bodů
148. místo (141. místo v mužích)
J.P. L.F. O.Z. J.D. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ján Puškár
3:0
3:0
3:S
3:1
26 14 380
2 .
Image 1
Lukáš Frank
0:3
3:2
3:0
3:0
19 11 370
3 .
Image 1
Ondřej Zeman
0:3
2:3
3:S
S:S 6 0 346
4 .
Image 1
Jiří Dubec
S:3
0:3
S:3
S:S -2 -11 327
5 .
Image 1
Milan Tůma
1:3
0:3
S:S S:S -3 -14 323

11 . Úroveň A

374 bodů
130. místo (124. místo v mužích)
J.N. J.J. R.F. L.P. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Novák
3:1 3:0 3:1 3:1 25 14 419
2 .
Image 1
Jan Ježek
1:3
3:1
3:1 2:3 15 11 406
3 .
Image 1
Radek Fidrant
0:3
1:3
3:1
3:0
14 0 394
4 .
Image 1
Lukáš Pernička
1:3 1:3
1:3
3:2 8 -11 377
5 .
Image 1
Milan Tůma
1:3 3:2
0:3
2:3 8 -14 374

Podzimní sezóna 2019

11 . Úroveň B

336 bodů
123. místo (117. místo v mužích)
M.K. M.S. V.L. M.T. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kocián
3:S
3:1
2:3 3:0 21 14 375
2 .
Image 1
Michal Sichrovský
S:3
3:0
3:0 3:0 21 11 372
3 .
Image 1
Vojta Lejsek
1:3
0:3
3:S
3:0 14 0 354
4 .
Image 1
Milan Tůma
3:2 0:3
S:3
2:3 7 -11 336
5 .
Image 1
Jiří Buchtela
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -14 331

12 . Úroveň A

310 bodů
117. místo (111. místo v mužích)
P.K. M.T. P.H. S.M. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kaďan Kadlec
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 320
2 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
3:1
3:1
3:0 19 11 310
3 .
Image 1
Petr Hlobil
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 293
4 .
Image 1
Soňa Mejsnarová
1:3
1:3
1:3 3:1 9 -11 278
5 .
Image 1
Lukáš Šmíd
S:3
0:3
S:3
1:3 1 -14 267

13 . Úroveň A

297 bodů
139. místo (131. místo v mužích)
M.Č. T.L. M.T. P.N. D.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
2:3 3:0 3:1
3:1
21 14 315
2 .
Image 1
Tomáš Lacina
3:2
2:3
3:1
3:1
19 11 310
3 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
3:2
3:2
3:0
17 0 297
4 .
Image 1
Pavel Nový
1:3 1:3 2:3
3:1
10 -11 279
5 .
Image 1
Daniel Ficek
1:3
1:3
0:3
1:3
3 -14 269

11 . Úroveň B

308 bodů
133. místo (127. místo v mužích)
J.F. V.P. L.M. š.v. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Formánek
3:2 3:1 3:1 3:1 23 14 357
2 .
Image 1
Vojtěch Pavluch
2:3 3:0 2:3
3:S
17 11 348
3 .
Image 1
Libor Micik
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 335
4 .
Image 1
šimon vojta
1:3 3:2 0:3 3:1 12 -11 321
5 .
Image 1
Milan Tůma
1:3
S:3
0:3 1:3 2 -14 308

Letní sezóna 2019

11 . Úroveň A

289 bodů
102. místo (98. místo v mužích)
P.L. M.T. P.R. M.K. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Levit
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 301
2 .
Image 1
Milan Tůma
0:3 3:1 3:0 3:2 18 11 289
3 .
Image 1
Petr Rabušic
0:3 1:3
3:S
3:S
13 0 273
4 .
Image 1
Mery Kejklíček
0:3 0:3
S:3
3:S
6 -11 255
5 .
Image 1
Martin Dostalík
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 248

11 . Úroveň B

263 bodů
104. místo (100. místo v mužích)
K.P. M.T. K.Ž. P.H. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Klára Pšenková
3:0
3:2
3:0
3:2
24 14 278
2 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
1:3
3:2
3:1 12 11 263
3 .
Image 1
Kamil Žylka
2:3
3:1
S:S
3:2 11 0 251
4 .
Image 1
Petr Holman
0:3
2:3
S:S
3:0 7 -11 236
5 .
Image 1
Matěj Peca
2:3
1:3 2:3 0:3 5 -14 231

12 . Úroveň C

211 bodů
116. místo (112. místo v mužích)
V.L. M.T. P.N. M.H. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojta Lejsek
2:3
3:2 3:0 3:0 21 14 215
2 .
Image 1
Milan Tůma
3:2
3:0
2:3
3:1
20 11 211
3 .
Image 1
Pavel Nový
2:3
0:3
3:0
3:0
16 0 196
4 .
Image 1
Miroslav Huszák
0:3
3:2
0:3
3:2
10 -11 179
5 .
Image 1
Soňa Mejsnarová
0:3
1:3
0:3
2:3
3 -14 169

12 . Úroveň A

198 bodů
123. místo (117. místo v mužích)
D.K. M.T. M.Z. J.K. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Kasa
3:0
S:S
3:0
S:S 10 14 204
2 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
3:0
2:3
S:S 7 11 198
3 .
Image 1
Marek Zemánek
S:S 0:3 S:S 3:0 3 0 183
4 .
Image 1
Jarmila Kuličková
0:3
3:2
S:S S:S 1 -11 170
5 .
Image 1
Jiří Červenka
S:S S:S 0:3 S:S -6 -14 160

Jarní sezóna 2019

13 . Úroveň A

267 bodů
162. místo (156. místo v mužích)
J.E. V.. M.K. S.C. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Erneker
3:S
3:1
3:0 3:0 26 14 320
2 .
Image 1
Vašeliga
S:3
3:2 3:0
3:S
18 11 309
3 .
Image 1
Michal Kocián
1:3
2:3 3:0 3:0 17 0 297
4 .
Image 1
Stanislav Cáska
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 275
5 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
S:3
0:3 1:3 1 -14 267

14 . Úroveň A

308 bodů
149. místo (143. místo v mužích)
J.E. M.T. F.K. Š.R. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Erneker
3:0 3:0 3:1 3:1 26 14 320
2 .
Image 1
Milan Tůma
0:3 3:2
3:1
3:1 17 11 308
3 .
Image 1
Filip Krejčíř
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 294
4 .
Image 1
Štěpánka Romanová
1:3
1:3
2:3
3:1
10 -11 279
5 .
Image 1
Michal Kymlička
1:3 1:3 0:3
1:3
3 -14 269

14 . Úroveň C

276 bodů
155. místo (149. místo v mužích)
M.Z. P.Č. M.T. M.". J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Zemánek
S:3
3:1 3:2 3:0 18 14 292
2 .
Image 1
Pavel Čech
3:S
3:1
S:S 3:0 17 11 288
3 .
Image 1
Milan Tůma
1:3
1:3
3:0
3:0 16 0 276
4 .
Image 1
Matěj "Multisport" Procházka
2:3 S:S
0:3
3:1 6 -11 255
5 .
Image 1
Jiří Červenka
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 247

19 . Úroveň A

240 bodů
213. místo (195. místo v mužích)
M.T. J.P. E.V. L.V. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Tůma
3:1
3:0
3:0
3:1
26 14 240
2 .
Image 1
Jan Puklický
1:3
3:2
3:0
3:0
20 11 231
3 .
Image 1
Evžen Vacek
0:3
2:3
3:0
3:0 16 0 216
4 .
Image 1
Lukáš Vaněk
0:3
0:3
0:3
3:0 7 -11 196
5 .
Image 1
Romana Štěpánová
1:3
0:3
0:3 0:3 1 -14 187

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.10.2020 17:00 13. Hynek Šolar Hamr Braník 3:1
02.10.2020 13:00 13. Jitka Klausová Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
01.10.2020 20:00 13. Jiří Šimandl Hamr Štěrboholy 0:3
30.09.2020 20:00 13. Martin Nepraš Hamr Braník 3:1
07.09.2020 00:10 12. Petr Šlaich S:S
06.09.2020 22:00 12. Igor Zsebik S:3 Komentáře
03.09.2020 18:00 12. Libor Novak Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
27.08.2020 17:00 12. František Beneš Hamr Braník 0:3
10.08.2020 00:10 12. Radek Kokeš S:S
06.08.2020 19:00 12. Tomáš Zajíček 2:3
04.08.2020 18:00 12. Chris Abu Dayeh 2:3
03.08.2020 17:00 12. Soňa Mejsnarová Hamr Štěrboholy 3:1
12.07.2020 18:00 12. Jarmila Kuličková Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
08.07.2020 17:00 12. Robert Kowalski Hamr Štěrboholy 1:3
30.06.2020 15:12 12. Daniel Švarc 3:S Komentáře
29.06.2020 19:00 12. Tomáš Dupal Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
16.06.2020 00:10 13. Jiří Dohnal S:3
16.06.2020 00:10 13. Jan Přerovský S:3
16.06.2020 00:10 13. Martin Balák S:3
07.06.2020 17:00 13. Jan Krůta Badminton Arena Skalka 1:3
21.05.2020 00:10 12. Ondřej Zeman S:S
21.05.2020 00:10 12. Jiří Dubec S:S
18.05.2020 16:30 12. Ján Puškár 1:3 Komentáře
06.05.2020 18:00 12. Lukáš Frank Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
27.02.2020 16:30 11. Jan Ježek Hamr Štěrboholy 3:2
26.02.2020 16:30 11. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 2:3
23.02.2020 11:30 11. Radek Fidrant Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.02.2020 17:00 11. Jakub Novák 1:3
02.02.2020 18:00 11. Michal Kocián Badminton Arena Skalka 3:2
01.02.2020 14:26 11. Vojta Lejsek S:3 Komentáře
19.01.2020 18:00 11. Jiří Buchtela Hamr Braník 2:3
06.01.2020 17:00 11. Michal Sichrovský Badminton Arena Skalka 0:3
20.12.2019 16:00 12. Petr Kaďan Kadlec Hamr Štěrboholy 0:3
20.12.2019 15:00 12. Soňa Mejsnarová Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
15.12.2019 09:00 12. Petr Hlobil Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
10.12.2019 18:00 12. Lukáš Šmíd Sportcentrum Step 3:0
01.12.2019 16:00 13. Tomáš Lacina 3:2 Komentáře
25.11.2019 17:00 13. Daniel Ficek Hamr Braník 3:0 Komentáře
14.11.2019 17:00 13. Pavel Nový 3:2
11.11.2019 20:00 13. Martin Černý 0:3
01.11.2019 08:15 11. Libor Micik 0:3
31.10.2019 23:47 11. Vojtěch Pavluch S:3 Komentáře
27.10.2019 19:00 11. šimon vojta Badminton Arena Skalka 1:3
08.10.2019 17:30 11. Jan Formánek Sportcentrum Radonice 1:3
30.09.2019 17:00 11. Petr Levit Sportcentrum Radonice 0:3
29.09.2019 17:00 11. Mery Kejklíček Sportcentrum Step 3:0
16.09.2019 15:30 11. Martin Dostalík Hamr Braník 3:2
15.09.2019 18:00 11. Petr Rabušic Hamr Štěrboholy 3:1
01.09.2019 19:00 11. Petr Holman Hamr Braník 3:2 Komentáře
20.08.2019 18:00 11. Kamil Žylka Badminton Arena Skalka 1:3
12.08.2019 17:00 11. Klára Pšenková Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.08.2019 17:00 11. Matěj Peca 3:1
22.07.2019 17:00 12. Vojta Lejsek Hamr Braník 3:2 Komentáře
16.07.2019 16:00 12. Pavel Nový 3:0 Komentáře
15.07.2019 18:30 12. Miroslav Huszák Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
08.07.2019 07:00 12. Soňa Mejsnarová Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
01.07.2019 00:10 12. Jiří Červenka S:S
27.06.2019 18:00 12. Marek Zemánek Badminton Arena Skalka 3:0
17.06.2019 17:00 12. Jarmila Kuličková 2:3 Komentáře
11.06.2019 17:30 12. Daniel Kasa Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
02.06.2019 20:00 13. Michal Kocián 0:3
20.05.2019 17:47 13. Vašeliga S:3 Komentáře
13.05.2019 18:30 13. Stanislav Cáska Badminton Arena Skalka 1:3
06.05.2019 18:00 13. Josef Erneker Hamr Štěrboholy 0:3
29.04.2019 18:00 14. Štěpánka Romanová 3:1 Komentáře
23.04.2019 19:30 14. Filip Krejčíř Hamr Braník 3:2
22.04.2019 18:00 14. Josef Erneker Badminton Arena Skalka 0:3
16.04.2019 18:30 14. Michal Kymlička Hamr Štěrboholy 3:1
30.03.2019 13:00 14. Marek Zemánek Badminton Arena Skalka 1:3
20.03.2019 20:30 14. Jiří Červenka Hamr Štěrboholy 3:0
12.03.2019 19:00 14. Pavel Čech Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
11.03.2019 19:00 14. Matěj "Multisport" Procházka 3:0 Komentáře
24.02.2019 17:00 19. Romana Štěpánová Hamr Braník 3:1 Komentáře
20.02.2019 17:30 19. Jan Puklický Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
18.02.2019 17:00 19. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
15.02.2019 17:00 19. Lukáš Vaněk Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím