Načítám…
Ondřej Pekař

Ondřej Pekař (29 let)

ID: 39413

Praha

  • 25 zápasů

    od roku 2020
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Badminton Arena Skalka
  • 253 /512
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 7 / 11 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

15 . Úroveň B

147 bodů
194. místo (173. místo v mužích)
V.S. I.P. L.Š. F.S. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Sítora
3:1
3:2
3:1
17 14 191
2 .
Image 1
Ivan Pavlovic
1:3
3:0
3:1
14 11 185
3 .
Image 1
Láďa Švehla
2:3
0:3
3:1
8 0 168
4 .
Image 1
Filip Schenk
1:3
1:3
2 -11 151
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
1:3
1 -14 147

16 . Úroveň A

159 bodů
166. místo (152. místo v mužích)
O.P. M.M. A.Z. Z.V. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 159
2 .
Image 1
Michaela Matasová
2:3
3:2
3:2 3:S 18 11 149
3 .
Image 1
Anna Zahradníčková
1:3
2:3
0:3
3:0
10 0 130
4 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
2:3
3:0
S:3 9 -5 124
5 .
Image 1
Anna Dupalová
0:3
S:3
0:3
3:S 6 -14 112

15 . Úroveň C

146 bodů
192. místo (169. místo v mužích)
X.Š. P.S. R.S. J.P. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
X Švehla
3:1
2:3
3:0 3:S 21 14 195
2 .
Image 1
Petr Symerský
1:3 3:S 3:0 3:S 20 11 191
3 .
Image 1
Richard Sladovník
3:2
S:3 3:0
3:S
18 0 178
4 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 155
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 146

14 . Úroveň C

146 bodů
179. místo (158. místo v mužích)
L.N. Z.R. J.F. T.J. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Novak
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 201
2 .
Image 1
Zdeněk Randa
1:3
3:1
3:2
3:0
19 11 190
3 .
Image 1
Jan Fišera
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 175
4 .
Image 1
Tomáš Jandera
0:3
2:3
0:3
3:0
9 -11 158
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 146

Jarní sezóna 2020

18 . Úroveň C

209 bodů
206. místo (193. místo v mužích)
L.J. O.P. M.T. T.L. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:1
3:0
3:S
3:S 25 14 219
2 .
Image 1
Ondřej Pekař
1:3
3:2
3:S
3:S
18 11 209
3 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3
2:3
3:S
3:S
14 0 194
4 .
Image 1
Tereza Lačíková
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 175
5 .
Image 1
Milan Kurilla
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 166

17 . Úroveň C

220 bodů
224. místo (205. místo v mužích)
V.Z. M.P. F.C. M.H. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vaclav Zednicek
3:S
S:S
S:S
3:0
9 14 263
2 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
S:3
S:S 3:0 S:S 3 11 254
3 .
Image 1
František Chovanec
S:S S:S 3:0 S:S 1 0 241
4 .
Image 1
Monika Homolová
S:S
0:3 0:3 S:S -4 -11 225
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
0:3
S:S S:S S:S -6 -14 220

16 . Úroveň B

268 bodů
206. místo (192. místo v mužích)
A.S. L.R. R.M. P.V. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Schrecková
3:2
3:1
3:1
3:1
23 14 317
2 .
Image 1
Lucka Rochová
2:3
3:0
3:1
3:0
22 11 313
3 .
Image 1
Rostislav Maly
1:3
0:3
3:2
3:1
12 0 292
4 .
Image 1
Petr Velička
1:3
1:3
2:3
3:0
11 -11 280
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
1:3
0:3
1:3
0:3
2 -14 268

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.09.2020 17:30 15. Láďa Švehla Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
31.08.2020 18:00 16. Zdeněk Válek Sport Troja 3:0 Komentáře
26.08.2020 18:00 16. Anna Zahradníčková Hamr Braník 3:1 Komentáře
20.08.2020 18:00 16. Michaela Matasová 3:2 Komentáře
20.08.2020 15:00 16. Anna Dupalová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
10.08.2020 00:10 15. X Švehla S:3
10.08.2020 00:10 15. Jana Pfeiferová S:3
10.08.2020 00:10 15. Petr Symerský S:3
05.08.2020 08:08 15. Richard Sladovník S:3 Komentáře
30.06.2020 20:00 14. Jan Fišera Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
30.06.2020 20:00 14. Libor Novak Hamr Štěrboholy 0:3
29.06.2020 19:30 14. Tomáš Jandera Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
18.06.2020 20:30 14. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
09.06.2020 14:52 18. Milan Kurilla 3:S Komentáře
09.06.2020 14:51 18. Tereza Lačíková 3:S Komentáře
02.06.2020 18:00 18. Monika Tomanová Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
31.05.2020 19:00 18. Lucie Janiczková Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 17. Markéta Pulkrabová S:S
21.05.2020 00:10 17. František Chovanec S:S
21.05.2020 00:10 17. Monika Homolová S:S
17.05.2020 17:00 17. Vaclav Zednicek Hamr Braník 0:3 Komentáře
01.03.2020 19:30 16. Rostislav Maly Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
26.02.2020 20:00 16. Adéla Schrecková Tenis Cibulka 1:3 Komentáře
10.02.2020 18:00 16. Lucka Rochová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
05.02.2020 20:30 16. Petr Velička Hamr Braník 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím