Načítám…

Jan Pivoňka (41 let)

ID: 41437

Praha

Tvorba webových stránek, internetový marketing - Momentálně na volné noze. Dříve jsem měl větší agenturu Giant interactive

Facebook profil

Profil na Twitteru

Webová stránka

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Badminton (162/196)

  • 38 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 286 /485
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 15 / 21 / 2) 0 turnajů
  • 42%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

14 . Úroveň B

114 bodů
162. místo (150. místo v mužích)
D.K. M.O. J.M. J.P. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniela Kroupová
3:0
3:0
14 14 148
2 .
Image 1
Miroslav Osmančík
0:3 3:0 7 11 138
3 .
Image 1
Jaroslav Mohila
3:S
6 0 126
4 .
Image 1
Jan Pivoňka
S:3
3:2 5 -11 114
5 .
Image 1
Pavel Gasnárek
0:3
0:3 2:3 2 -14 108

Jarní sezóna 2022

17 . Úroveň C

152 bodů
219. místo (192. místo v mužích)
M.V. L.Š. Z.V. K.K. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Vayhel
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 201
2 .
Image 1
Láďa Švehla
1:3
3:0
3:2 3:2 18 11 189
3 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
0:3
3:S
3:2
11 0 171
4 .
Image 1
Kateřina Kratochvílová
0:3
2:3
S:3
3:2 7 -11 156
5 .
Image 1
Jan Pivoňka
0:3 2:3
2:3
2:3 6 -14 152

19 . Úroveň A

158 bodů
211. místo (192. místo v mužích)
J.P. A.M. D.B. P.V. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Pivoňka
3:S
3:1
3:S
3:S
24 14 158
2 .
Image 1
Adam Makovský
S:3
3:2
3:S
3:0 18 11 149
3 .
Image 1
Dušan Bělaška
1:3 2:3
3:S
3:2 14 0 134
4 .
Image 1
Petr Vosmík
S:3
S:3
S:3
3:1 6 -5 121
5 .
Image 1
David Bareš
S:3
0:3 2:3 1:3 3 -14 109

18 . Úroveň A

119 bodů
228. místo (202. místo v mužích)
M.M. T.V. P.G. J.P. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michaela Matasová
1:3 3:1 3:0 3:0 21 14 155
2 .
Image 1
Tomáš Vrabček
3:1
2:3
3:2 3:0 20 11 151
3 .
Image 1
Petra Grüsserová
1:3
3:2
3:2
2:3 13 0 133
4 .
Image 1
Jan Pivoňka
0:3 2:3
2:3
3:1 10 -11 119
5 .
Image 1
Pavel Rod
0:3 0:3 3:2 1:3 6 -14 112

Podzimní sezóna 2021

17 . Úroveň A

143 bodů
210. místo (188. místo v mužích)
T.J. M.T. L.Z. J.P. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tom J
3:2 3:0 3:0 3:S 25 14 179
2 .
Image 1
Miroslav Toman
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 173
3 .
Image 1
Ladislav Záruba
0:3 0:3 3:2 3:S 11 0 151
4 .
Image 1
Jan Pivoňka
0:3 0:3 2:3 3:S 8 -5 143
5 .
Image 1
Milan Tůma
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 126

Letní sezóna 2021

16 . Úroveň A

134 bodů
185. místo (172. místo v mužích)
M.V. K.L. J.P. M.H. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Vondrák
3:0 3:0 3:0
3:0
28 14 162
2 .
Image 1
Karolína Levá
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 152
3 .
Image 1
Jan Pivoňka
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 134
4 .
Image 1
Miroslav Hanzelka
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -5 122
5 .
Image 1
Jan Bakalář
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 106

Letní sezóna 2020

18 . Úroveň B

130 bodů
203. místo (182. místo v mužích)
M.O. J.P. P.R. S.V. A.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Osmančík
3:1
3:2
3:1
3:S
23 14 137
2 .
Image 1
Jan Pivoňka
1:3
3:2 3:1 3:0 19 11 130
3 .
Image 1
Pavel Rod
2:3
2:3 3:1 3:0 17 0 117
4 .
Image 1
Stanislav Vedra
1:3
1:3 1:3
3:0
10 -11 99
5 .
Image 1
Antonie Urbancová
S:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 86

19 . Úroveň B

93 bodů
210. místo (184. místo v mužích)
S.G. J.P. T.H. V.D. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Samuel Galan
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 101
2 .
Image 1
Jan Pivoňka
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 93
3 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3 0:3 3:2 3:S 11 0 71
4 .
Image 1
Veronika Dvořáková
0:3 0:3 2:3 3:S 8 -3 65
5 .
Image 1
Martin Bureš
0:3 0:3 S:3 S:3 0 -14 46

18 . Úroveň B

87 bodů
223. místo (188. místo v mužích)
J.Š. T.H. Z.S. Z.K. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimůnek
3:0
3:1
3:S
3:0
26 14 140
2 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 131
3 .
Image 1
Zuzka Synková
1:3
1:3
3:2
3:1 13 0 113
4 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
S:3
0:3
2:3
3:0 9 -11 98
5 .
Image 1
Jan Pivoňka
0:3
0:3 1:3 0:3 1 -14 87

17 . Úroveň A

86 bodů
213. místo (184. místo v mužích)
A.Z. M.M. M.O. J.M. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Anna Zahradníčková
3:S
3:1
0:3
3:1 18 14 132
2 .
Image 1
Michaela Matasová
S:3 3:0
0:3
3:0 14 11 125
3 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3
0:3
3:S
3:1
13 0 113
4 .
Image 1
Jan Motejzík
3:0
3:0
S:3
S:S 12 -11 101
5 .
Image 1
Jan Pivoňka
1:3 0:3
1:3
S:S 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.08.2022 12:06 14. Jaroslav Mohila S:3 Komentáře
02.08.2022 17:00 14. Pavel Gasnárek Hamr Braník 3:2
26.05.2022 21:00 17. Kateřina Kratochvílová Sportcentrum Step 2:3
24.05.2022 19:30 17. Zdeněk Válek Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
17.05.2022 19:00 17. Martin Vayhel Badminton Arena Skalka 0:3
03.05.2022 21:00 17. Láďa Švehla Badminton Arena Skalka 2:3
29.04.2022 12:06 19. Adam Makovský 3:S Komentáře
25.04.2022 15:39 19. David Bareš 3:S Komentáře
24.04.2022 10:37 19. Petr Vosmík 3:S Komentáře
11.04.2022 20:30 19. Dušan Bělaška Sportcentrum Step 3:1
28.02.2022 19:30 18. Petra Grüsserová Hamr Braník 2:3 Komentáře
22.02.2022 19:00 18. Pavel Rod BB Arena Letňany 3:1
17.02.2022 19:30 18. Tomáš Vrabček Tenis Centrum Lužiny 2:3
08.02.2022 20:00 18. Michaela Matasová 0:3
01.02.2022 00:10 17. Milan Tůma 3:S
11.01.2022 16:00 17. Tom J Sportcentrum Step 0:3
06.01.2022 20:00 17. Ladislav Záruba Sportcentrum Step 2:3
04.01.2022 20:30 17. Miroslav Toman Badminton Arena Skalka 0:3
17.09.2021 17:00 16. Jan Bakalář Sportcentrum Step 3:0
14.09.2021 19:00 16. Miroslav Hanzelka Badminton Arena Skalka 3:0
13.09.2021 19:00 16. Martin Vondrák Badminton Arena Skalka 0:3
06.09.2021 19:00 16. Karolína Levá Badminton Arena Skalka 0:3
24.09.2020 19:00 18. Stanislav Vedra Sportcentrum Step 3:1
22.09.2020 19:00 18. Pavel Rod SportCentrum JEREMI 3:2
17.09.2020 19:00 18. Miroslav Osmančík Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
10.09.2020 19:30 18. Antonie Urbancová Badminton Arena Skalka 3:0
31.08.2020 21:00 19. Veronika Dvořáková 3:0
26.08.2020 19:00 19. Samuel Galan SportCentrum JEREMI 1:3
18.08.2020 19:00 19. Tereza Hrašková Sportcentrum Step 3:0
12.08.2020 18:30 19. Martin Bureš Hamr Braník 3:0
04.08.2020 17:00 18. Zbyněk Kojecký SportCentrum JEREMI 0:3
30.07.2020 20:00 18. Zuzka Synková Sportcentrum Step 1:3
28.07.2020 20:00 18. Jiří Šimůnek Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
27.07.2020 19:00 18. Tomas Hulle SportCentrum JEREMI 0:3
13.07.2020 00:10 17. Jan Motejzík S:S
09.07.2020 20:00 17. Miroslav Osmančík Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
02.07.2020 19:00 17. Anna Zahradníčková Badminton Arena Skalka 1:3
30.06.2020 20:00 17. Michaela Matasová 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím