Načítám…
Jakub Vilhelm

Jakub Vilhelm (36 let)

ID: 23329

Praha

Řízení letového provozu -

Facebook profil

Fandí:AC Sparta Praha

Hraje ligy: Praha - Badminton (135/273)

  • 107 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 114 /455
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 75
    Zápasů v lize ( 40 / 32 / 3) 1 turnaj
  • 56%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

13 . Úroveň A

261 bodů
135. místo (128. místo v mužích)
V.K. J.V. V.W. M.T. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Kršňák
3:1 3:0 13 14 267
2 .
Image 1
Jakub Vilhelm
1:3
2:3
3:0 10 11 261
3 .
Image 1
Vojtěch Wagner
3:2
5 0 245
4 .
Image 1
Miroslav Toman
0:3 0 -11 229
5 .
Image 1
Petr Horn
0:3 0 -14 226

14 . Úroveň A

247 bodů
148. místo (141. místo v mužích)
V.Z. J.V. J.K. V.D. P.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vaclav Zednicek
3:2
3:1
3:2
3:S 22 14 256
2 .
Image 1
Jakub Vilhelm
2:3
3:1
2:3
3:S 16 11 247
3 .
Image 1
Jitka Klausová
1:3
1:3
3:1
3:S 14 0 234
4 .
Image 1
Vojtěch Dvořák
2:3
3:2
1:3
3:S 14 -11 223
5 .
Image 1
Pavel Černý
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 206

13 . Úroveň B

233 bodů
159. místo (151. místo v mužích)
F.K. R.K. V.C. L.B. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kareta
3:2 3:0
3:S
3:0 25 14 279
2 .
Image 1
Radek Kokeš
2:3 1:3 3:1 3:0 16 11 267
3 .
Image 1
Vincent Collard
0:3 3:1 0:3
3:2
11 0 251
4 .
Image 1
Libor Benedikt
S:3
1:3 3:0
2:3
10 -11 239
5 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0:3 0:3
2:3
3:2
7 -14 233

14 . Úroveň C

229 bodů
145. místo (141. místo v mužích)
J.P. J.V. O.K. Z.O. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Prchal
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 241
2 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0:3 3:1
3:2
3:0
18 11 229
3 .
Image 1
Ondrej Kaderka
0:3
1:3
3:2
3:1 12 0 212
4 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
2:3
2:3
3:2
9 -11 198
5 .
Image 1
Láďa Švehla
S:3
0:3
1:3
2:3
3 -14 189

Podzimní sezóna 2021

13 . Úroveň A

232 bodů
145. místo (141. místo v mužích)
T.M. L.M. J.V. L.O. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Mattern
3:1
3:S
3:0 3:0 26 14 260
2 .
Image 1
Lukáš Machek
1:3
3:0
3:0
3:1
21 11 252
3 .
Image 1
Jakub Vilhelm
S:3
0:3
3:1
3:1
12 0 232
4 .
Image 1
Lukáš Ondráček
0:3
0:3
1:3
3:0
8 -11 217
5 .
Image 1
Honza Pilát
0:3
1:3
1:3
0:3
2 -14 208

12 . Úroveň A

176 bodů
139. místo (132. místo v mužích)
H.D. J.O. J.P. J.V. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Honza Dědina
2:3
3:1 3:0 3:1 21 14 215
2 .
Image 1
Jan Ondráček
3:2
S:S 3:0 3:1 16 11 207
3 .
Image 1
Jan Přerovský
1:3 S:S 3:0 3:0 13 0 193
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0:3 0:3 0:3
3:0
7 -11 176
5 .
Image 1
Jindřich Prchal
1:3 1:3 0:3
0:3
2 -14 168

13 . Úroveň C

213 bodů
143. místo (136. místo v mužích)
A.K. J.S. J.V. M.K. B.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrej Kudláč
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 242
2 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 229
3 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0:3 1:3
3:1
3:S
13 0 213
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 1:3
1:3
3:0 9 -11 198
5 .
Image 1
Barbora Legátová
0:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 186

14 . Úroveň B

219 bodů
152. místo (143. místo v mužích)
Z.O. J.V. A.Z. L.D. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Opravil
2:3
3:0
3:2
3:1
20 14 234
2 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:2
3:0
S:S S:S 8 11 219
3 .
Image 1
Anna Zahradníčková
0:3
0:3
0:3
3:S
6 0 206
4 .
Image 1
Lukáš Drahník
2:3 S:S 3:0 S:S 5 -11 194
5 .
Image 1
Martin Štrambach
1:3
S:S
S:3
S:S -3 -14 183

Letní sezóna 2021

13 . Úroveň C

176 bodů
154. místo (146. místo v mužích)
L.P. K.D. J.P. J.V. L.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Pernička
3:1
3:1 3:0 3:1 25 14 219
2 .
Image 1
Kamil Dunička
1:3
3:1
3:2
3:0
19 11 210
3 .
Image 1
Jan Provazník
1:3 1:3 3:0 3:1 15 0 195
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0:3
2:3
0:3
3:2
7 -11 176
5 .
Image 1
Lukáš Ondráček
1:3
0:3
1:3
2:3
4 -14 170

10 . Úroveň B

178 bodů
108. místo (105. místo v mužích)
M.K. M.D. J.P. J.V. L.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Mery Kejklíček
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 220
2 .
Image 1
Martin Dostalík
0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 208
3 .
Image 1
Ján Puškár
1:3 2:3
3:0
3:0
17 0 197
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0:3 2:3
0:3
3:0 9 -11 178
5 .
Image 1
Lucie Chlupatá
S:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 166

11 . Úroveň C

146 bodů
104. místo (100. místo v mužích)
P.R. J.V. O.Š. J.G. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Raszyková
3:1
3:0
3:2
3:0
25 14 159
2 .
Image 1
Jakub Vilhelm
1:3
3:1
1:3
3:0
15 11 146
3 .
Image 1
Ondra Štrobach
0:3
1:3
3:1
3:0
14 0 134
4 .
Image 1
Jan Gregor
2:3
3:1
1:3
3:2
14 -11 123
5 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
0:3
0:3
2:3
2 -14 108

Letní sezóna 2020

13 . Úroveň A

197 bodů
155. místo (142. místo v mužích)
D.Š. Z.R. L.J. J.V. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Švarc
3:0
3:1
3:1
3:S 25 14 239
2 .
Image 1
Zdeněk Randa
0:3
3:2
3:0
3:0 19 11 230
3 .
Image 1
Lucie Janiczková
1:3
2:3
1:3
3:S 10 0 210
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
1:3
0:3
3:1
1:3 8 -11 197
5 .
Image 1
Radek Kokeš
S:3 0:3 S:3 3:1 6 -14 192

14 . Úroveň B

192 bodů
143. místo (132. místo v mužích)
M.N. J.V. M.P. X.Š. I.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Nepraš
3:2
3:0
3:1
3:0
25 14 199
2 .
Image 1
Jakub Vilhelm
2:3
3:1
3:0
3:1
21 11 192
3 .
Image 1
Milan Peterka
0:3 1:3 3:1 3:2 12 0 172
4 .
Image 1
X Švehla
1:3
0:3
1:3 3:0 9 -11 158
5 .
Image 1
Iva Benešová
0:3
1:3
2:3 0:3 3 -14 149

13 . Úroveň B

198 bodů
152. místo (141. místo v mužích)
D.S. I.Z. D.V. J.V. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Skulina
3:1 3:0
3:1
3:0 26 14 240
2 .
Image 1
Igor Zsebik
1:3 3:1 3:1 3:1 19 11 230
3 .
Image 1
Daniel Vlček
0:3 1:3 3:1 3:2 12 0 212
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
1:3
1:3 1:3
3:1
9 -11 198
5 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 1:3 2:3
1:3
4 -14 190

14 . Úroveň A

189 bodů
147. místo (138. místo v mužích)
T.R. J.V. P.V. L.R. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Rozehnal
3:0
3:0
3:0 3:S 27 14 201
2 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0:3
3:2
3:0
3:S 18 11 189
3 .
Image 1
Petr Velička
0:3
2:3
3:2
3:S 13 0 173
4 .
Image 1
Lucie Rohlíková
0:3
0:3
2:3
3:S 8 -11 157
5 .
Image 1
David Kučera
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 146

Jarní sezóna 2020

18 . Úroveň B

211 bodů
202. místo (189. místo v mužích)
Z.R. J.V. X.Š. K.M. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Randa
3:0
3:0
3:2
3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0:3
3:1
3:0
3:0 20 11 211
3 .
Image 1
X Švehla
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Kristýna Míková
2:3
0:3
0:3 3:2 7 -11 176
5 .
Image 1
Petr Valenta
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 168

20 . Úroveň B

215 bodů
228. místo (208. místo v mužích)
J.V. M.J. J.J. P.V. G.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:0
2:3
3:1
3:1
21 14 215
2 .
Image 1
Mara Jirkovsky
0:3
S:S
3:0
3:1
11 11 202
3 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:2 S:S S:S 3:S 7 0 187
4 .
Image 1
Petr Vitásek
1:3
0:3
S:S 3:S 5 -11 174
5 .
Image 1
Gabriel Šarek
1:3
1:3
S:3 S:3 2 -14 168

22 . Úroveň A

200 bodů
258. místo (235. místo v mužích)
J.V. L.N. V.T. G.Ř. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 200
2 .
Image 1
Libor Novak
0:3
3:1
3:1
3:0
19 11 190
3 .
Image 1
Václav Těhle
1:3
1:3
3:1
3:2 13 0 173
4 .
Image 1
Gabriela Řežábková
1:3
1:3
1:3
3:0 10 -11 159
5 .
Image 1
Jakub Švasta
0:3
0:3
2:3 0:3 2 -14 148

Podzimní sezóna 2019

23 . Úroveň B

140 bodů
271. místo (238. místo v mužích)
J.V. O.P. J.P. B.L. N.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:1
3:0
3:1
3:0 26 14 140
2 .
Image 1
Ondřej Peterka
1:3
3:0
3:0
3:0
22 11 133
3 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3
0:3
3:1 3:0 13 0 113
4 .
Image 1
Barbora Legátová
1:3
0:3
1:3 3:1 8 -11 97
5 .
Image 1
Natálie Netušilová
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 87

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.05.2022 17:00 13. Petr Horn Hamr Braník 3:0
13.05.2022 08:00 13. Vojtěch Wagner Hamr Braník 2:3 Komentáře
11.05.2022 17:00 13. Vojtěch Kršňák Hamr Braník 1:3
02.05.2022 00:10 14. Pavel Černý 3:S
01.05.2022 13:00 14. Vaclav Zednicek Hamr Braník 2:3 Komentáře
28.04.2022 16:00 14. Jitka Klausová Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
07.04.2022 21:00 14. Vojtěch Dvořák Tatran Střešovice 2:3 Komentáře
27.03.2022 17:00 13. Radek Kokeš Hamr Braník 0:3
22.03.2022 10:00 13. Vincent Collard Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
16.03.2022 08:00 13. Libor Benedikt Hamr Braník 3:2 Komentáře
10.03.2022 12:00 13. Filip Kareta Badminton Arena Skalka 0:3
21.02.2022 08:00 14. Zdeněk Opravil Hamr Braník 3:2 Komentáře
17.02.2022 16:00 14. Láďa Švehla Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
09.02.2022 20:00 14. Ondrej Kaderka Hamr Štěrboholy 3:1
06.02.2022 10:30 14. Jindřich Prchal Badminton Arena Skalka 0:3
30.01.2022 09:32 13. Tomáš Mattern S:3 Komentáře
12.01.2022 15:00 13. Lukáš Ondráček Sport Troja 3:1
11.01.2022 18:00 13. Lukáš Machek 0:3 Komentáře
10.01.2022 20:00 13. Honza Pilát Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
23.12.2021 15:00 12. Jan Přerovský Hamr Braník 0:3
14.12.2021 17:00 12. Jan Ondráček Sportcentrum Step 0:3
06.12.2021 16:00 12. Honza Dědina Hamr Braník 0:3
05.12.2021 15:00 12. Jindřich Prchal Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
24.11.2021 10:32 13. Barbora Legátová 3:S Komentáře
23.11.2021 17:00 13. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 1:3
17.11.2021 18:00 13. Andrej Kudláč Hamr Braník 0:3
05.11.2021 20:00 13. Miroslav Kotaška Hamr Braník 3:1 Komentáře
01.11.2021 00:10 14. Martin Štrambach S:S
01.11.2021 00:10 14. Lukáš Drahník S:S
18.10.2021 17:30 14. Anna Zahradníčková Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
14.10.2021 21:00 14. Zdeněk Opravil 3:2 Komentáře
29.09.2021 16:00 13. Kamil Dunička Hamr Braník 2:3 Komentáře
24.09.2021 19:00 13. Jan Provazník Hamr Braník 0:3
20.09.2021 17:00 13. Lukáš Pernička Hamr Braník 0:3
13.09.2021 19:00 13. Lukáš Ondráček 3:2 Komentáře
26.08.2021 16:00 10. Ján Puškár Hamr Braník 0:3 Komentáře
15.08.2021 13:00 10. Martin Dostalík Hamr Braník 2:3
09.08.2021 21:00 10. Lucie Chlupatá Hamr Braník 3:0
08.08.2021 19:30 10. Mery Kejklíček Hamr Braník 0:3
23.06.2021 19:00 11. Tomas Hulle 3:0 Komentáře
17.06.2021 16:00 11. Jan Gregor Hamr Braník 1:3 Komentáře
09.06.2021 21:00 11. Petra Raszyková Hamr Braník 1:3 Komentáře
04.06.2021 16:30 11. Ondra Štrobach Hamr Braník 3:1 Komentáře
17.09.2020 20:00 13. Radek Kokeš 1:3
11.09.2020 19:00 13. Zdeněk Randa Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.09.2020 18:00 13. Lucie Janiczková Hamr Braník 3:1 Komentáře
10.09.2020 14:00 13. Daniel Švarc 1:3 Komentáře
02.09.2020 19:00 14. Milan Peterka Hamr Braník 3:1
21.08.2020 17:00 14. X Švehla Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.08.2020 17:30 14. Martin Nepraš Hamr Braník 2:3 Komentáře
17.08.2020 17:30 14. Iva Benešová Hamr Braník 3:1 Komentáře
04.08.2020 13:00 13. David Skulina Hamr Braník 1:3 Komentáře
31.07.2020 16:00 13. Daniel Vlček 1:3
27.07.2020 19:30 13. Igor Zsebik Sportcentrum Step 1:3
17.07.2020 18:00 13. Hynek Šolar Hamr Braník 3:1 Komentáře
13.07.2020 00:10 14. David Kučera 3:S
07.07.2020 17:30 14. Lucie Rohlíková Hamr Braník 3:0 Komentáře
24.06.2020 16:30 14. Tomáš Rozehnal Tenis Centrum Lužiny 0:3 Komentáře
22.06.2020 14:00 14. Petr Velička Hamr Braník 3:2 Komentáře
14.06.2020 19:00 18. Petr Valenta 3:0
11.06.2020 19:00 18. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
04.06.2020 10:00 18. Kristýna Míková 3:0 Komentáře
24.05.2020 19:00 18. X Švehla Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
11.05.2020 17:00 20. Petr Vitásek Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
27.04.2020 11:00 20. Gabriel Šarek Hamr Braník 3:1 Komentáře
11.03.2020 18:00 20. Mara Jirkovsky SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
09.03.2020 18:00 20. Jaroslav Janda SportCentrum JEREMI 2:3
24.02.2020 07:00 22. Václav Těhle Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
23.02.2020 19:00 22. Gabriela Řežábková Sportcentrum Uhříněves 3:1 Komentáře
20.02.2020 18:30 22. Jakub Švasta SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
11.02.2020 16:00 22. Libor Novak Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
20.01.2020 19:00 23. Jana Pfeiferová Hamr Braník 3:0 Komentáře
17.01.2020 13:00 23. Natálie Netušilová Hamr Braník 3:0
12.01.2020 17:30 23. Ondřej Peterka Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
10.01.2020 19:00 23. Barbora Legátová Hamr Braník 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím