Pavel Prudký

Pavel Prudký (46 let)

ID: 28082

Brno

  • 60 zápasů

    od roku 2017
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Líšeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 60
    Zápasů v lize ( 44 / 16 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

60 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Min… JE… Ver… The… LoL B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:2 3:1 3:1 3:0 20 0 60
2 . 2:3 3:1 2:3 3:0 15 0 55
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
1:3 1:3 3:0 3:1 13 0 53
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 3:2 0:3 3:0 11 0 51
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 1 0 41

1 . Úroveň A

57 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
The… Min… Ver… LoL Kab… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:2 3:2 3:0 3:0 20 0 60
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
2:3 3:2 3:0 3:S 17 0 57
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 2:3 3:1 3:0 15 0 55
4 . 0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 47
5 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 S:3 0:3 0:3 0 0 40

1 . Úroveň A

76 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Min… The… Ver… TJ JE… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:2 3:2 1:3 3:1 31 0 76
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
2:3 3:2 3:1 2:3 28 0 73
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 2:3 3:1 3:2 28 0 73
4 .
TJ (H. B + T. Y)
3:1 1:3 1:3 3:1 26 0 71
5 . 1:3 3:2 2:3 1:3 17 0 62

1 . Úroveň A

95 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Min… JE… Ver… LoL Tri… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 86
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 68
4 . 0:3 0:3 0:3
3:0
13 0 58
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 0:3
S:3
0:3
0 0 45

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

113 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
JE… Min… Ver… The… TJ Kab… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 1:3 3:0 3:1 3:0 3:S 39 0 114
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 1:3 3:0 3:2 3:0 38 0 113
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 3:1 3:1 3:1 3:1 36 0 111
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 0:3 1:3 3:2 3:0 21 0 96
5 .
TJ (H. B + T. Y)
0:3 2:3 1:3 2:3 3:0 18 0 93
6 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
S:3 0:3 1:3 0:3 0:3 2 0 77

1 . Úroveň A

112 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
JE… Min… The… Ver… E.X… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:S 47 0 122
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
0:3 3:0 3:1 3:0 37 0 112
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 0:3 3:2 3:0 22 0 97
4 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
1:3 1:3 2:3 3:0 21 0 96
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
S:3 0:3 0:3 0:3 0 0 75

1 . Úroveň A

116 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
JE… Min… The… Au LoL B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 123
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 116
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 103
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 84
5 . 0:3 0:3 0:3 2:3 4 0 79

1 . Úroveň A

112 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Min… JE… The… Ver… The… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 2:3 3:2 3:0 37 0 112
2 . 1:3 3:0 3:2 3:1 35 0 110
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:2 0:3 3:0 3:2 31 0 106
4 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 2:3 0:3 3:0 21 0 96
5 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 1:3 2:3 0:3 6 0 81

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

119 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Min… JE… Ver… Yan… Au LoL B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:2 3:2 3:0 3:0 3:0 44 0 119
2 . 2:3 1:3 3:0 3:0 3:0 35 0 110
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 3:1 2:3
2:3
3:0 28 0 103
4 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
0:3 0:3 3:2 3:1 3:0 26 0 101
5 . 0:3 0:3
3:2
1:3 2:3 12 0 87
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3 3:2 7 0 82

1 . Úroveň A

108 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
JE… Min… Ver… The… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 1:3 3:0 41 0 116
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
0:3 3:1 3:1 3:1 33 0 108
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 103
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:1 1:3 0:3
S:3
13 0 88
5 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3 1:3 0:3
3:S
12 0 87

1 . Úroveň A

112 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
JE… Min… The… Yan… Au B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 112
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 3:2
2:3
3:0 37 0 112
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 2:3 3:0 3:1 30 0 105
4 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
1:3
3:2
0:3 3:0 24 0 99
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 77

1 . Úroveň A

98 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
JE… The… Min… Ver… Mil… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 123
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 3:2 3:1 3:0 35 0 110
3 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
1:3 2:3 2:3 3:0 23 0 98
4 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 1:3 3:2 3:1 22 0 97
5 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

Letní sezóna 2017

2 . Úroveň A

80 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Min… The… Mil… Str… E.X… Pop… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:0 3:0 3:0 3:0 40 0 70
3 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 0:3
3:0
3:1 3:0 29 0 59
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S 3:S 16 0 46
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 0:3 1:3 S:3
3:0
12 0 42
6 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 0:3 0:3 S:3
0:3
0 0 30

1 . Úroveň A

47 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
Kom… Spe… HS… GR… The… Min… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
1:3 3:1 3:1 3:0 3:0 40 0 85
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:1 2:3 3:0 3:2 3:0 39 0 84
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 3:2 3:2 3:1 3:0 35 0 80
4 . 1:3 0:3 2:3 3:0 3:0 25 0 70
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 2:3 1:3 0:3 3:1 14 0 59
6 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 47

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.09.2018 16:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:1
23.09.2018 20:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Sprint 3:2
20.09.2018 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:0
13.09.2018 18:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 3:1
31.08.2018 17:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sport Centrum IVANOVICE 3:S
30.08.2018 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 2:3
28.08.2018 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 3:0
21.08.2018 18:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 3:2
26.07.2018 18:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 3:2
24.07.2018 19:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Sprint 3:1
15.07.2018 19:00 1. TJ (H. B, T. Y) Badminton Líšeň 1:3
15.07.2018 18:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:2
28.06.2018 19:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 3:0
19.06.2018 20:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Sprint 3:1
19.06.2018 20:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:0
14.06.2018 20:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.05.2018 17:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:0
22.05.2018 19:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Sprint 3:1
18.05.2018 19:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sprint 3:0
18.05.2018 18:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 1:3
15.05.2018 19:00 1. TJ (H. B, T. Y) Badminton Líšeň 3:2
24.04.2018 17:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 3:1
22.04.2018 18:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:0
17.04.2018 20:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
17.04.2018 19:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
22.03.2018 18:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Sprint 2:3
16.03.2018 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 3:0
08.03.2018 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Jehnice 3:1
08.03.2018 19:00 1. Au (B. Melichar, D. Janečková) Badminton Jehnice 3:0
26.02.2018 17:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) 3:1
25.02.2018 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 2:3
15.02.2018 19:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 3:2
07.02.2018 18:00 1. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 3:0
29.01.2018 20:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Badminton Líšeň 3:2
23.01.2018 17:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 3:2
16.01.2018 20:30 1. Au (B. Melichar, D. Janečková) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.01.2018 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
09.01.2018 18:00 1. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) Badminton Líšeň 3:0
29.12.2017 09:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 3:1
17.12.2017 19:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Sport Centrum Kuklenská 0:3
12.12.2017 19:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:1
07.12.2017 20:00 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
21.11.2017 19:00 1. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
21.11.2017 19:00 1. Au (B. Melichar, D. Janečková) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
07.11.2017 21:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
07.11.2017 20:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
24.10.2017 19:30 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Centrum Viktoria 1:3
17.10.2017 16:30 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 2:3
15.10.2017 18:30 1. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:0
10.10.2017 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
27.09.2017 20:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 3:0
17.09.2017 20:00 2. Straky (J. Nedělník, V. Straková) Sprint 3:0
13.09.2017 20:30 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 3:0
13.09.2017 19:30 2. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Sprint 3:0
11.09.2017 17:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.08.2017 19:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.08.2017 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) fit4all centrum 1:3
16.08.2017 18:00 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) fit4all centrum 0:3
09.08.2017 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 0:3
09.08.2017 19:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím