Image 1

Šárka Gratclová (44 let)

ID: 21915

Brno

  • 150 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 50
    Zápasů v lize ( 38 / 12 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

55 bodů
2. místo (1. místo v ženách)
Min… JE… Ver… The… LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:2 3:1 3:1 3:0 20 0 60
2 . 2:3 3:1 2:3 3:0 15 0 55
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
1:3 1:3 3:0 3:1 13 0 53
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 3:2 0:3 3:0 11 0 51
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 1 0 41

2 . Úroveň A

53 bodů
4. místo (1. místo v ženách)
JE… TJ Tri… Gop… MiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 23 0 53
2 .
TJ (H. B + T. Y)
1:3 3:0 3:0 3:0 19 0 49
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 0:3 3:1
3:2
9 0 39
4 . 0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 37
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 0:3
2:3
0:3 2 0 32

1 . Úroveň A

62 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Min… The… Ver… TJ JE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:2 3:2 1:3 3:1 31 0 76
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
2:3 3:2 3:1 2:3 28 0 73
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 2:3 3:1 3:2 28 0 73
4 .
TJ (H. B + T. Y)
3:1 1:3 1:3 3:1 26 0 71
5 . 1:3 3:2 2:3 1:3 17 0 62

1 . Úroveň A

86 bodů
2. místo (1. místo v ženách)
Min… JE… Ver… LoL Tri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 86
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 68
4 . 0:3 0:3 0:3
3:0
13 0 58
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 0:3
S:3
0:3
0 0 45

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

114 bodů
1. místo (1. místo v ženách)
JE… Min… Ver… The… TJ Kab… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:3 3:0 3:1 3:0 3:S 39 0 114
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 1:3 3:0 3:2 3:0 38 0 113
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 3:1 3:1 3:1 3:1 36 0 111
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 0:3 1:3 3:2 3:0 21 0 96
5 .
TJ (H. B + T. Y)
0:3 2:3 1:3 2:3 3:0 18 0 93
6 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
S:3 0:3 1:3 0:3 0:3 2 0 77

1 . Úroveň A

122 bodů
1. místo (1. místo v ženách)
JE… Min… The… Ver… E.X… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:S 47 0 122
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
0:3 3:0 3:1 3:0 37 0 112
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 0:3 3:2 3:0 22 0 97
4 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
1:3 1:3 2:3 3:0 21 0 96
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
S:3 0:3 0:3 0:3 0 0 75

1 . Úroveň A

123 bodů
1. místo (1. místo v ženách)
JE… Min… The… Au LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 123
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 116
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 103
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 84
5 . 0:3 0:3 0:3 2:3 4 0 79

1 . Úroveň A

110 bodů
2. místo (1. místo v ženách)
Min… JE… The… Ver… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 2:3 3:2 3:0 37 0 112
2 . 1:3 3:0 3:2 3:1 35 0 110
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:2 0:3 3:0 3:2 31 0 106
4 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 2:3 0:3 3:0 21 0 96
5 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 1:3 2:3 0:3 6 0 81

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

110 bodů
2. místo (1. místo v ženách)
Min… JE… Ver… Yan… Au LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:2 3:2 3:0 3:0 3:0 44 0 119
2 . 2:3 1:3 3:0 3:0 3:0 35 0 110
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 3:1 2:3
2:3
3:0 28 0 103
4 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
0:3 0:3 3:2 3:1 3:0 26 0 101
5 . 0:3 0:3
3:2
1:3 2:3 12 0 87
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3 3:2 7 0 82

1 . Úroveň A

116 bodů
1. místo (1. místo v ženách)
JE… Min… Ver… The… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 1:3 3:0 41 0 116
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
0:3 3:1 3:1 3:1 33 0 108
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 103
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:1 1:3 0:3
S:3
13 0 88
5 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3 1:3 0:3
3:S
12 0 87

1 . Úroveň A

112 bodů
2. místo (1. místo v ženách)
JE… Min… The… Yan… Au Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 112
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 3:2
2:3
3:0 37 0 112
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 2:3 3:0 3:1 30 0 105
4 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
1:3
3:2
0:3 3:0 24 0 99
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 77

1 . Úroveň A

123 bodů
1. místo (1. místo v ženách)
JE… The… Min… Ver… Mil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 123
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 3:2 3:1 3:0 35 0 110
3 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
1:3 2:3 2:3 3:0 23 0 98
4 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 1:3 3:2 3:1 22 0 97
5 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.09.2018 18:30 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 3:1
25.09.2018 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum IVANOVICE 2:3
23.09.2018 20:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sprint 2:3
17.09.2018 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:0
29.08.2018 20:00 2. TJ (H. B, T. Y) Sport Centrum Kuklenská 3:1
28.08.2018 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
28.08.2018 18:30 2. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 3:0
22.08.2018 19:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:0
31.07.2018 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 3:2
31.07.2018 18:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 2:3
24.07.2018 19:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sprint 1:3
12.07.2018 17:00 1. TJ (H. B, T. Y) Sprint 1:3
01.07.2018 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Centrum Viktoria 3:0
19.06.2018 20:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sprint 1:3
19.06.2018 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:0
13.06.2018 18:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 3:0
29.05.2018 17:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 3:0
22.05.2018 19:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sprint 1:3
20.05.2018 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 3:1
13.05.2018 20:00 1. TJ (H. B, T. Y) Sprint 3:0
01.05.2018 18:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
24.04.2018 20:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:0
17.04.2018 20:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.03.2018 20:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:0
22.03.2018 18:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sprint 3:2
20.03.2018 21:30 1. Au (B. Melichar, D. Janečková) fit4all centrum 3:0
20.03.2018 20:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) fit4all centrum 3:0
26.02.2018 17:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) 1:3
23.02.2018 17:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:0
20.02.2018 18:30 1. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Badminton Líšeň 3:1
13.02.2018 17:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 3:2
30.01.2018 18:30 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 1:3
29.01.2018 20:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Badminton Líšeň 2:3
26.01.2018 19:00 1. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) Badminton Líšeň 3:0
23.01.2018 20:30 1. Au (B. Melichar, D. Janečková) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
23.01.2018 20:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.12.2017 18:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.12.2017 20:00 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.12.2017 19:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sport Centrum Kuklenská 3:0
08.12.2017 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
30.11.2017 18:00 1. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) Sprint 3:1
21.11.2017 19:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) Centrum Viktoria 3:1
07.11.2017 21:00 1. Au (B. Melichar, D. Janečková) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
07.11.2017 20:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
30.10.2017 16:00 1. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:0
24.10.2017 19:30 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Centrum Viktoria 3:1
22.10.2017 10:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 3:1
19.10.2017 08:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 3:0
1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) 3:S
1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím