Vít Kalenský

Vít Kalenský (25 let)

ID: 33502

Brno

Fandí:HC Dynamo Pardubice

  • 15 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 47 /64
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 15
    Zápasů v lize ( 6 / 7 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

46 bodů
34. místo (27. místo v mužích)
Švé… LuM… TWI… Luc… Do… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Švédske stoly (O. Held + R. Kuklica)
3:0
3:0
3:S
3:0
27 14 101
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
3:1
3:S
3:0 19 11 90
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
1:3
3:S
3:0 14 0 74
4 .
Lucky team (P. Langer + V. Škrabal)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55
5 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
0:3
0:3 0:3
S:3
0 -14 46

6 . Úroveň A

69 bodů
31. místo (25. místo v mužích)
Nit… Do… Tlu… MaTo Šro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:S
3:1 3:0
3:S
25 14 79
2 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
S:3
3:2
3:0
3:S
18 11 69
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
1:3
2:3
3:0
3:S
16 0 56
4 . 0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 36
5 .
Šroubováčci (R. Zrůstová + M. Urubek)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 26

6 . Úroveň A

56 bodů
32. místo (25. místo v mužích)
GD… Luc… Do… HAKO Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
GD CZ+SK (M. Mráz + P. Linhartová)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Lucky team (P. Langer + V. Škrabal)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 72
3 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 56
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 36
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 26

6 . Úroveň A

57 bodů
32. místo (25. místo v mužích)
The… Kre… Do… Šro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
3:0
3:1
3:0
34 14 88
2 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
0:3
3:2 3:0 20 11 71
3 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
1:3
2:3 3:0 17 0 57
4 .
Šroubováčci (R. Zrůstová + M. Urubek)
0:3
0:3 0:3 0 -11 29

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.05.2019 17:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.05.2019 12:40 5. Lucky team (P. Langer, V. Škrabal) S:3 Komentáře
22.05.2019 18:00 5. Švédske stoly (O. Held, R. Kuklica) Sprint 0:3 Komentáře
13.05.2019 17:00 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Centrum Viktoria 0:3
28.04.2019 22:39 6. Šroubováčci (R. Zrůstová, M. Urubek) 3:S Komentáře
25.04.2019 08:40 6. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) S:3 Komentáře
22.04.2019 20:00 6. MaTo (T. Winkler, M. Králík) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
16.04.2019 17:00 6. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:2 Komentáře
31.03.2019 19:00 6. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
28.03.2019 19:00 6. GD CZ+SK (M. Mráz, P. Linhartová) fit4all centrum 1:3
24.03.2019 19:00 6. Lucky team (P. Langer, V. Škrabal) Sport Centrum Kuklenská 1:3
17.03.2019 20:00 6. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) Sport Centrum Kuklenská 3:0
28.02.2019 21:00 6. Šroubováčci (R. Zrůstová, M. Urubek) fit4all centrum 3:0
28.02.2019 20:00 6. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) fit4all centrum 1:3 Komentáře
14.02.2019 18:00 6. Krejčáci (M. Krejčí, L. Krejčí) Badminton Líšeň 2:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím