Načítám…
Image 1

Petr Daněk (27 let)

ID: 45367

Brno

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Badminton (16/161) , Brno - Badminton - čtyřhry (7/8)

  • 74 zápasů

    od roku 2021
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 14 /222
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 71
    Zápasů v lize ( 44 / 25 / 2) 9 turnajů
  • 64%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

4 . Úroveň B

291 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
J.O. P.D. T.M. H.H. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Orel
3:0 3:2
3:S
6 30 296 9:2
2 .
Image 1
Petr Daněk
3:1 3:0 3:2 6 25 291 9:3
3 .
Image 1
Tomáš Majda
0:3 1:3 3:2
3:S
4 12 276 7:8
4 .
Image 1
Hubert Horák
2:3 0:3 2:3
3:S
2 4 266 7:9
5 .
Image 1
Jakub Dvořák
S:3
2:3
S:3
S:3
0 0 260 2:12

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň A

256 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
P.Š. L.K. P.D. M.Š. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:2 3:2 3:0 3:0 8 30 278 12:4
2 .
Image 1
Lukáš Kopačka
2:3 3:2 3:2 3:2 6 25 271 11:9
3 .
Image 1
Petr Daněk
2:3 2:3 3:0 3:0 4 12 256 10:6
4 .
Image 1
Marek Šmíd
0:3 2:3 0:3 3:2 2 4 246 5:11
5 .
Image 1
Radek Příkrý
0:3 2:3 0:3 2:3 0 0 240 4:12

3 . Úroveň A

242 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
M.Š. D.Č. P.Š. B.H. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Štefek
3:0 3:1 3:2 3:1 8 30 278 12:4
2 .
Image 1
David Černý
0:3 3:0 3:1 0:3 4 25 269 6:7
3 .
Image 1
Petr Šulc
1:3 0:3 3:2 3:2 4 12 256 7:10
4 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
2:3 1:3 2:3 3:1 2 4 246 8:10
5 .
Image 1
Petr Daněk
1:3 3:0 2:3 1:3 2 0 242 7:9

3 . Úroveň A

276 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
A.B. P.H. P.D. T.G. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 298 12:1
2 .
Image 1
Pavel Havlát
1:3 3:0
3:2
3:1 6 25 291 10:6
3 .
Image 1
Petr Daněk
0:3 0:3 3:0 3:1 4 12 276 6:7
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3
2:3
0:3 3:1 2 4 266 5:10
5 .
Image 1
Marek Šmíd
0:3 1:3 1:3 1:3 0 0 260 3:12

4 . Úroveň A

276 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
P.D. J.O. I.M. A.S. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Daněk
2:3 3:0 3:0 3:0 6 30 276 11:3
2 .
Image 1
Jan Orel
3:2
S:S
3:1
S:3
4 25 269 6:6
3 .
Image 1
Ivan Malý
0:3
S:S
3:2 3:1 4 12 256 6:6
4 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3 1:3 2:3 3:0 2 4 246 6:9
5 .
Image 1
Marek Masar
0:3
3:S
1:3 0:3 2 0 242 4:9

Jarní sezóna 2023

4 . Úroveň B

293 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
J.L. J.C. P.D. V.T. H.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Lojka
3:1 3:1 3:1
3:0
25 14 319 12:3
2 .
Image 1
Jan Caha
1:3 3:0 3:0 3:0 22 3 305 10:3
3 .
Image 1
Petr Daněk
1:3 0:3 3:0 3:2 13 0 293 7:8
4 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3 0:3 0:3 3:0 8 -11 277 4:9
5 .
Image 1
Hubert Horák
0:3
0:3 2:3 0:3 2 -14 268 2:12

5 . Úroveň A

301 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
P.D. M.M. V.K. T.M. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Daněk
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 301 12:1
2 .
Image 1
Marek Masar
0:3 3:2 3:2 3:2 15 11 286 9:9
3 .
Image 1
Vladimír Kouba
0:3 2:3 3:1 3:2 13 0 273 8:9
4 .
Image 1
Tomáš Majda
1:3 2:3 1:3 3:2 9 -11 258 7:11
5 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3 2:3 2:3 2:3 6 -14 252 6:12

4 . Úroveň B

259 bodů
28. místo (27. místo v mužích)
T.P. M.Š. M.M. P.D. T.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tonda Pupkáč
1:3 3:0 3:2 3:1 19 14 293 10:6
2 .
Image 1
Martin Štefek
3:1 1:3 3:2 3:2 17 3 280 10:8
3 .
Image 1
Milan Malaník
0:3 3:1 3:0 1:3 14 0 274 7:7
4 .
Image 1
Petr Daněk
2:3 2:3 0:3
3:S
10 -11 259 7:9
5 .
Image 1
Tereza Gállová
1:3 2:3 3:1
S:3
9 -14 255 6:10

Podzimní sezóna 2022

6 . Úroveň A

241 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
P.D. J.M. A.S. J.V. K.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Daněk
3:0
3:1 3:0
3:0
27 14 241 12:1
2 .
Image 1
Jan Matoušek
0:3
3:0 3:0 3:0 21 11 232 9:3
3 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3 0:3
3:1
3:1 13 0 213 7:8
4 .
Image 1
Jiri Vybihal
0:3 0:3
1:3
3:S
7 -11 196 4:9
5 .
Image 1
Kristýna Nováková
0:3
0:3 1:3
S:3
1 -14 187 1:12

7 . Úroveň C

219 bodů
37. místo (34. místo v mužích)
P.D. M.T. M.N. J.M. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Daněk
3:1
3:1
3:1
3:0 25 14 219 12:3
2 .
Image 1
Michal Turoň
1:3 3:2 3:2 3:1 17 5 202 10:8
3 .
Image 1
Martin Novotný
1:3
2:3 3:1 1:3 10 0 190 7:10
4 .
Image 1
Jakub Martauz
1:3
2:3 1:3
3:1
10 -11 179 7:10
5 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3 1:3 3:1
1:3
8 -14 174 5:10

7 . Úroveň A

213 bodů
53. místo (49. místo v mužích)
I.M. J.Č. P.D. M.P. F.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:0 3:0
3:S
3:2 25 14 239 12:2
2 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3 3:0
3:S
3:1 19 5 224 9:4
3 .
Image 1
Petr Daněk
0:3 0:3
3:S
3:0 13 0 213 6:6
4 .
Image 1
Michal Podsedník
S:3
S:3
S:3
3:2 5 -11 194 3:11
5 .
Image 1
Filip Fousek
2:3 1:3 0:3 2:3 5 -14 191 5:12

6 . Úroveň A

226 bodů
60. místo (56. místo v mužích)
M.V. J.K. J.P. L.B. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:1 3:2
3:S
3:S
23 14 277 12:3
2 .
Image 1
Jan Krupica
1:3 3:0 2:3 3:0 17 11 268 9:6
3 .
Image 1
Jiří Petřek
2:3 0:3
3:S
3:0 15 0 255 8:6
4 .
Image 1
Lukáš Blaha
S:3
3:2
S:3
3:S
11 -11 240 6:8
5 .
Image 1
Petr Daněk
S:3
0:3 0:3
S:3
0 -14 226 0:12

Jarní sezóna 2022

7 . Úroveň A

255 bodů
53. místo (49. místo v mužích)
I.M. D.H. P.D. M.C. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:2
3:1
3:1 3:2 22 14 276 12:6
2 .
Image 1
David Hořínek
2:3 3:1
S:3
3:0
15 5 260 8:7
3 .
Image 1
Petr Daněk
1:3
1:3
3:0
3:1
15 0 255 8:7
4 .
Image 1
Milan Chobola
1:3
3:S
0:3
2:3
9 -11 238 6:9
5 .
Image 1
Marek Čupa
2:3
0:3
1:3
3:2
8 -14 234 6:11

8 . Úroveň C

200 bodů
63. místo (59. místo v mužích)
V.S. L.H. P.D. O.J. I.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vaclav Snasel
3:0
1:3
3:0 3:0 22 14 216 10:3
2 .
Image 1
Lukáš Horák
0:3
3:0 3:0 3:0 21 11 212 9:3
3 .
Image 1
Petr Daněk
3:1
0:3 3:0 3:0 20 0 200 9:4
4 .
Image 1
Ondřej Jakubčík
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 175 3:10
5 .
Image 1
Ivo Dusík
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 167 1:12

8 . Úroveň C

237 bodů
66. místo (61. místo v mužích)
J.J. J.Z. P.D. M.N. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Jedlička
3:2
2:3
3:0 3:0 21 14 255 11:5
2 .
Image 1
Jiří Ziegler
2:3 3:1 3:1
3:S
20 11 251 11:5
3 .
Image 1
Petr Daněk
3:2
1:3 3:1 3:2 17 0 237 10:8
4 .
Image 1
Martin Novotný
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -11 217 5:9
5 .
Image 1
Filip Konečný
0:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 208 2:12

Podzimní sezóna 2021

8 . Úroveň B

192 bodů
69. místo (64. místo v mužích)
J.Z. K.N. P.D. R.J. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Zawi
3:0
3:0
3:0
3:S 27 14 221 12:0
2 .
Image 1
Kristýna Nováková
0:3
3:0
3:1
3:S 19 11 210 9:4
3 .
Image 1
Petr Daněk
0:3
0:3
3:1 3:S 12 0 192 6:7
4 .
Image 1
Radek Joch
0:3
1:3
1:3 3:S 8 -11 177 5:9
5 .
Image 1
Ivan Malý
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 166 0:12

9 . Úroveň C

172 bodů
69. místo (64. místo v mužích)
F.V. P.D. T.K. S.M. V.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Vašíček
3:1
3:2
3:0 3:0 25 14 179 12:3
2 .
Image 1
Petr Daněk
1:3
3:0 3:1 3:0 21 11 172 10:4
3 .
Image 1
Tomáš Kondr
2:3
0:3 0:3 3:1 8 0 148 5:10
4 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 1:3 3:0 S:S 6 -11 135 4:6
5 .
Image 1
Vojtěch Bartl
0:3 0:3 1:3 S:S -1 -14 125 1:9

10 . Úroveň A

188 bodů
87. místo (82. místo v mužích)
R.V. P.D. P.Č. A.K. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Vičar
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 200 12:1
2 .
Image 1
Petr Daněk
1:3 3:2 3:2
3:S
17 11 188 10:7
3 .
Image 1
Petr Čipera
0:3 2:3 3:1
3:S
14 0 174 8:7
4 .
Image 1
Andrea Kopečná
0:3 2:3 1:3
3:S
9 -11 158 6:9
5 .
Image 1
Antonín Huráb
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.02.2024 17:00 4. Jakub Dvořák Sport Centrum Kuklenská 3:2
07.02.2024 18:00 4. Hubert Horák Badminton Líšeň 3:0
05.02.2024 18:00 4. Tomáš Majda Xarena Slatina Badminton Club 3:1
30.01.2024 16:00 4. Lukáš Kopačka Badminton Líšeň 2:3
19.01.2024 15:00 4. Radek Příkrý Badminton Líšeň 3:0
17.01.2024 15:00 4. Marek Šmíd Sport Centrum Kuklenská 3:0
09.01.2024 17:00 4. Petr Šulc Xarena Slatina Badminton Club 2:3
22.12.2023 15:00 3. Petr Šulc Xarena Slatina Badminton Club 2:3
12.12.2023 17:30 3. Bohumil Hrnčíř Badminton Líšeň 1:3
06.12.2023 14:00 3. Martin Štefek Badminton Líšeň 1:3
05.12.2023 15:00 3. David Černý Sport Centrum Kuklenská 3:0
30.11.2023 15:00 3. Aleš Bárta (Alfa Agency) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
14.11.2023 19:00 3. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
13.11.2023 15:00 3. Pavel Havlát Badminton Líšeň 0:3
03.11.2023 15:00 3. Marek Šmíd Sport Centrum Kuklenská 3:1
24.10.2023 17:00 4. Antonín Seidl Badminton Líšeň 3:0
20.10.2023 16:00 4. Ivan Malý Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.10.2023 18:00 4. Marek Masar Xarena Slatina Badminton Club 3:0
12.10.2023 17:00 4. Jan Orel Badminton Líšeň 2:3
28.04.2023 15:00 4. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.04.2023 20:00 4. Hubert Horák Badminton Líšeň 3:2
14.04.2023 17:00 4. Jan Lojka Badminton Líšeň 1:3
09.04.2023 10:00 4. Jan Caha Sport Centrum Kuklenská 0:3
24.03.2023 15:30 5. Tomáš Majda Badminton Líšeň 3:1
13.03.2023 19:00 5. Marek Masar Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.03.2023 15:00 5. Vladimír Kouba Badminton Líšeň 3:0
03.03.2023 17:00 5. Antonín Seidl Badminton Líšeň 3:0
27.02.2023 17:31 4. Tereza Gállová 3:S Komentáře
22.02.2023 15:00 4. Tonda Pupkáč Badminton Líšeň 2:3
10.02.2023 18:00 4. Milan Malaník Sport Centrum Kuklenská 0:3
07.02.2023 15:00 4. Martin Štefek Badminton Líšeň 2:3
23.01.2023 20:00 6. Jiri Vybihal Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.01.2023 18:00 6. Antonín Seidl Badminton Líšeň 3:1
13.01.2023 15:00 6. Jan Matoušek Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
06.01.2023 15:00 6. Kristýna Nováková Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
26.12.2022 15:00 7. Michal Turoň Sport Centrum Kuklenská 3:1
18.12.2022 19:00 7. Tomáš Horáček Xarena Slatina Badminton Club 3:0
06.12.2022 19:00 7. Jakub Martauz Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
03.12.2022 09:00 7. Martin Novotný Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
24.11.2022 15:00 7. Ivan Malý Xarena Slatina Badminton Club 0:3
20.11.2022 17:22 7. Michal Podsedník 3:S Komentáře
13.11.2022 18:00 7. Jiří Čupr Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.11.2022 16:00 7. Filip Fousek Badminton Líšeň 3:0
30.10.2022 10:00 6. Jan Krupica Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.10.2022 23:16 6. Lukáš Blaha S:3 Komentáře
25.10.2022 21:47 6. Miloš Vantuch S:3 Komentáře
09.10.2022 10:00 6. Jiří Petřek Sprint 0:3
13.04.2022 17:00 7. Milan Chobola Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
12.04.2022 15:00 7. Ivan Malý Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
06.04.2022 19:00 7. Marek Čupa Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
05.04.2022 17:00 7. David Hořínek Sport Centrum Kuklenská 1:3
29.03.2022 16:00 8. Ivo Dusík Xarena Slatina Badminton Club 3:0
22.03.2022 15:00 8. Lukáš Horák Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.03.2022 10:00 8. Vaclav Snasel Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
15.03.2022 15:00 8. Ondřej Jakubčík Sport Centrum Kuklenská 3:0
16.02.2022 17:00 8. Jiří Ziegler Badminton Líšeň 1:3
14.02.2022 15:30 8. Jan Jedlička Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
12.02.2022 09:00 8. Martin Novotný Sport Centrum Kuklenská 3:1
07.02.2022 17:30 8. Filip Konečný Sport Centrum IVANOVICE 3:2
01.02.2022 00:10 8. Ivan Malý 3:S
18.01.2022 15:00 8. Kristýna Nováková Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
12.01.2022 20:00 8. Jan Zawi Badminton Líšeň 0:3
09.01.2022 18:00 8. Radek Joch Centrum Viktoria 3:1
23.12.2021 08:00 9. Stasa Manojlovic Xarena Slatina Badminton Club 3:1
21.12.2021 17:00 9. Tomáš Kondr Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.12.2021 10:00 9. Filip Vašíček Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
14.12.2021 16:00 9. Vojtěch Bartl Sprint 3:0
23.11.2021 20:00 10. Radek Vičar Badminton Líšeň 1:3
15.11.2021 19:00 10. Petr Čipera Xarena Slatina Badminton Club 3:2
09.11.2021 08:28 10. Antonín Huráb 3:S Komentáře
08.11.2021 20:00 10. Andrea Kopečná Xarena Slatina Badminton Club 3:2

Platební metody

Platební metody