Načítám…

Jiří Hanák (61 let)

ID: 47953

Brno

Fandí:Badminton

  • 54 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 68 /260
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 29 / 11 / 0) 0 turnajů
  • 73%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

7 . Úroveň C

218 bodů
53. místo (51. místo v mužích)
R.H. M.O. J.H. M.B. D.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roman Hrozek
3:1 2:3 3:0 3:0 6 30 236 11:4
2 .
Image 1
Martin Ondrušek
1:3
3:0
3:1
3:0
6 25 231 10:4
3 .
Image 1
Jiří Hanák
3:2
0:3
3:1 3:2 6 12 218 9:8
4 .
Image 1
Miroslav Bardelčík
0:3
1:3
1:3 3:2 2 4 206 5:11
5 .
Image 1
David Chmelicek
0:3
0:3
2:3 2:3 0 0 200 4:12

6 . Úroveň A

226 bodů
49. místo (47. místo v mužích)
M.S. J.Z. M.M. J.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Samuelčík
3:1
3:0 3:1
3:0
8 30 258 12:2
2 .
Image 1
Jakub Zíka
1:3
3:S
3:0 3:2 6 25 251 10:5
3 .
Image 1
Milan Malaník
0:3
S:3
3:0 3:2 4 12 236 6:8
4 .
Image 1
Jiří Hanák
1:3 0:3 0:3 3:1 2 4 226 4:10
5 .
Image 1
Jakub Bartolomej Kosuth
0:3
2:3 2:3 1:3 0 0 220 5:12

Podzimní sezóna 2023

6 . Úroveň B

216 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
M.V. M.B. J.H. M.D. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:2
3:0
2:3
3:S
6 30 236 11:5
2 .
Image 1
Marek Boška
2:3
3:2 3:0 3:0 6 25 231 11:5
3 .
Image 1
Jiří Hanák
0:3
2:3
3:0
3:2 4 12 216 8:8
4 .
Image 1
Martin Dvořák
3:2 0:3
0:3
3:2 4 4 208 6:10
5 .
Image 1
Pavel Štaud
S:3
0:3 2:3 2:3 0 0 200 4:12

6 . Úroveň B

196 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
R.Š. A.S. J.H. J.V. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Šmarda
3:1 3:1
2:3
3:2 6 30 216 11:7
2 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3 3:0 3:0 3:2 6 25 211 10:5
3 .
Image 1
Jiří Hanák
1:3 0:3 3:1 3:1 4 12 196 7:8
4 .
Image 1
Jiri Vybihal
3:2
0:3 1:3 3:1 4 4 188 7:9
5 .
Image 1
Michal Novotný
2:3 2:3 1:3 1:3 0 0 180 6:12

7 . Úroveň C

211 bodů
46. místo (43. místo v mužích)
Z.B. J.H. M.M. A.H. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
3:1 3:1
3:S
3:0 8 30 218 12:2
2 .
Image 1
Jiří Hanák
1:3 3:1
3:S
3:1
6 25 211 10:5
3 .
Image 1
Marek Montag
1:3 1:3 3:1 3:1 4 12 196 8:8
4 .
Image 1
Antonín Huráb
S:3
S:3
1:3
3:1
2 4 186 4:10
5 .
Image 1
Jindřich Chodúr
0:3
1:3
1:3
1:3
0 0 180 3:12

7 . Úroveň A

211 bodů
46. místo (44. místo v mužích)
J.G. J.H. D.C. J.O. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Gajda
3:0 0:3 3:1 3:1 6 30 216 9:5
2 .
Image 1
Jiří Hanák
0:3
3:S
3:0 3:0 6 25 211 9:3
3 .
Image 1
David Chmelicek
3:0
S:3
3:1 0:3 4 12 196 6:7
4 .
Image 1
Jiří Orava
1:3 0:3 1:3
3:0
2 4 186 5:9
5 .
Image 1
Daniel Kyjonka
1:3 0:3 3:0
0:3
2 0 182 4:9

Jarní sezóna 2023

7 . Úroveň C

225 bodů
46. místo (44. místo v mužích)
K.N. J.H. J.M. J.L. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kristýna Nováková
3:2
3:2
3:2
3:S 21 14 235 12:6
2 .
Image 1
Jiří Hanák
2:3
3:1 3:1 3:S 20 5 225 11:5
3 .
Image 1
Jakub Martauz
2:3
1:3 3:0 3:S 16 0 216 9:6
4 .
Image 1
Jiří Lužný
2:3
1:3 0:3 3:S 9 -11 198 6:9
5 .
Image 1
Martin Kroupa
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 186 0:12

9 . Úroveň B

220 bodů
63. místo (59. místo v mužích)
J.H. O.P. J.O. M.B. I.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Hanák
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 220 12:1
2 .
Image 1
Ondřej Pekař
0:3
2:3
3:2
3:0 14 11 205 8:8
3 .
Image 1
Jiří Orava
1:3
3:2
3:1
1:3 13 0 193 8:9
4 .
Image 1
Miroslav Bača
0:3
2:3
1:3
3:0 10 -11 179 6:9
5 .
Image 1
Ivo Dusík
S:3
0:3 3:1 0:3 6 -14 172 3:10

11 . Úroveň C

182 bodů
91. místo (87. místo v mužích)
J.H. M.K. D.K. T.H. B.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Hanák
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 182 12:0
2 .
Image 1
Michal Kučera
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 171 9:4
3 .
Image 1
Daniel Kyjonka
0:3
1:3
2:3
3:0
10 0 150 6:9
4 .
Image 1
Tomáš Hula
0:3 0:3 3:2
2:3
7 -5 142 5:11
5 .
Image 1
Břetislav Chod
0:3
0:3
0:3
3:2
5 -14 131 3:11

12 . Úroveň A

142 bodů
106. místo (100. místo v mužích)
J.H. M.Z. B.H. S.K. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Hanák
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142 12:0
2 .
Image 1
Martin Záklasník
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 132 9:3
3 .
Image 1
Birgitta Heidt
0:3 0:3
3:0
1:3 8 0 108 4:9
4 .
Image 1
Sona Krollova
0:3 0:3
0:3
3:0
7 -11 96 3:9
5 .
Image 1
David Krejčí
0:3 0:3 3:1
0:3
6 -14 92 3:10

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.03.2024 08:00 7. Miroslav Bardelčík Sport Centrum IVANOVICE 3:1
22.03.2024 15:00 7. Roman Hrozek Xarena Slatina Badminton Club 3:2
20.03.2024 17:00 7. David Chmelicek Xarena Slatina Badminton Club 3:2
10.03.2024 10:00 7. Martin Ondrušek Sprint 0:3 Komentáře
26.02.2024 17:00 6. Michal Samuelčík Xarena Slatina Badminton Club 1:3
25.02.2024 11:00 6. Milan Malaník Sprint 0:3
18.02.2024 11:00 6. Jakub Bartolomej Kosuth fit4all centrum 3:1
11.02.2024 11:00 6. Jakub Zíka Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.01.2024 17:00 6. Pavel Štaud Sport Centrum Kuklenská 3:2
20.01.2024 17:00 6. Marek Boška Xarena Slatina Badminton Club 2:3
12.01.2024 18:00 6. Miloš Vantuch Sprint 0:3 Komentáře
04.01.2024 22:00 6. Martin Dvořák Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
27.12.2023 11:00 6. Jiri Vybihal Xarena Slatina Badminton Club 3:1
21.12.2023 15:00 6. Michal Novotný Xarena Slatina Badminton Club 3:1
19.12.2023 11:00 6. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.12.2023 17:00 6. Radek Šmarda Xarena Slatina Badminton Club 1:3
30.11.2023 22:34 7. Antonín Huráb 3:S Komentáře
30.11.2023 15:00 7. Zdeněk Bartlík Sprint 1:3
14.11.2023 12:00 7. Marek Montag Xarena Slatina Badminton Club 3:1
08.11.2023 11:00 7. Jindřich Chodúr Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
27.10.2023 19:00 7. Daniel Kyjonka Sport Centrum Kuklenská 3:0
26.10.2023 16:00 7. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.10.2023 11:00 7. Jiří Orava Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.10.2023 10:04 7. David Chmelicek 3:S Komentáře
01.06.2023 00:10 7. Martin Kroupa 3:S
24.05.2023 12:00 7. Jakub Martauz Sport Centrum IVANOVICE 3:1
18.05.2023 11:00 7. Jiří Lužný Xarena Slatina Badminton Club 3:1
17.05.2023 12:00 7. Kristýna Nováková fit4all centrum 2:3 Komentáře
27.04.2023 09:27 9. Ivo Dusík 3:S Komentáře
25.04.2023 11:00 9. Jiří Orava fit4all centrum 3:1 Komentáře
19.04.2023 15:00 9. Ondřej Pekař Sprint 3:0
17.04.2023 18:00 9. Miroslav Bača Badminton Líšeň 3:0
31.03.2023 15:00 11. Michal Kučera Sport Centrum Kuklenská 3:0
23.03.2023 19:00 11. Daniel Kyjonka Sport Centrum IVANOVICE 3:0
19.03.2023 20:00 11. Břetislav Chod Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.03.2023 09:00 11. Tomáš Hula Centrum Viktoria 3:0
23.02.2023 14:00 12. David Krejčí Xarena Slatina Badminton Club 3:0
21.02.2023 15:00 12. Sona Krollova Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.02.2023 11:00 12. Martin Záklasník Xarena Slatina Badminton Club 3:0
02.02.2023 17:00 12. Birgitta Heidt Xarena Slatina Badminton Club 3:0

Platební metody

Platební metody