Načítám…
Image 1

Přemysl Danda (29 let)

ID: 42944

Praha

  • 53 zápasů

    od roku 2020
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 160 /319
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 14
    Zápasů v lize ( 14 / 0 / 0) 0 turnajů
  • 100%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

11 . Úroveň B

469 bodů
98. místo (97. místo v mužích)
P.D. V.K. D.S. M.S. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Přemysl Danda
6:4
6:S
34 30 469
2 .
Image 1
Vlad Kahoun
7:6
6:S
31 24 460
3 .
Image 1
Denisa Spurna
4:6 6:7
6:S
29 0 434
4 .
Image 1
Monika Svobodová
6:S
18 -24 399
5 .
Image 1
Marketa Bechynova
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 375

11 . Úroveň C

376 bodů
91. místo (90. místo v mužích)
P.D. R.F. M.V. M.K. M.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Přemysl Danda
6:0 6:3 6:0 6:1 76 30 376
2 .
Image 1
Regina Filipová Fuchsová
0:6 7:5 6:2 6:1 52 24 346
3 .
Image 1
Miloš Vnouček
3:6 5:7 6:2 6:1 45 0 315
4 .
Image 1
Martina Kubinová
0:6 2:6 2:6 6:4 20 -24 266
5 .
Image 1
Michal Ostry
1:6 1:6 1:6 4:6 7 -30 247

13 . Úroveň B

327 bodů
122. místo (111. místo v mužích)
P.D. P.B. Z.B. P.Š. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Přemysl Danda
6:4 6:0 6:2
6:S
72 30 327
2 .
Image 1
Petr Bártík
4:6
6:0
6:4
6:S
58 24 307
3 .
Image 1
Zoja Bayerova
0:6
0:6
6:2
6:S
36 0 261
4 .
Image 1
Petr Šedina
2:6
4:6
2:6
6:S
26 -24 227
5 .
Image 1
Tomáš Kocfelda
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 195

15 . Úroveň A

235 bodů
147. místo (130. místo v mužích)
P.D. P.C. A.L. D.L. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Přemysl Danda
6:4 6:1 6:3 6:S 70 30 235
2 .
Image 1
Pablo Carle
4:6 6:3
7:6
6:S 52 24 211
3 .
Image 1
Andrea Lukešová
1:6 3:6 6:2 6:S 40 0 175
4 .
Image 1
Denisa Lobova
3:6
6:7
2:6 6:S 30 -1 164
5 .
Image 1
Radka Hrušková
S:6 S:6 S:6 S:6 0 -30 105

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.05.2022 08:25 11. Marketa Bechynova 6:S Komentáře
14.05.2022 14:00 11. Denisa Spurna Sportovní klub Budějovická 6:4
10.04.2022 13:00 11. Michal Ostry Sportovní klub Budějovická 6:1
09.04.2022 12:00 11. Miloš Vnouček Hamr Braník 6:3
04.04.2022 20:00 11. Martina Kubinová Hamr Záběhlice 6:0
03.04.2022 18:00 11. Regina Filipová Fuchsová Sportovní klub Budějovická 6:0
16.03.2022 19:00 13. Zoja Bayerova Tenis Ládví 6:0
07.03.2022 20:00 13. Petr Bártík Sportcentrum Radlice 6:4
07.03.2022 01:01 13. Tomáš Kocfelda 6:S Komentáře
06.03.2022 18:30 13. Petr Šedina Hamr Záběhlice 6:2
01.03.2022 00:10 15. Radka Hrušková 6:S
20.02.2022 18:00 15. Pablo Carle Sportovní klub Budějovická 6:4
10.02.2022 18:00 15. Denisa Lobova Sportovní klub Budějovická 6:3
06.02.2022 13:00 15. Andrea Lukešová Tenis Ládví 6:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím