Načítám…
Image 1

Natálie Trešlová (25 let)

ID: 47813

Praha

  • 36 zápasů

    od roku 2022
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 27 /27
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 13 / 8 / 15) 0 turnajů
  • 62%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

3 . Úroveň A

20 bodů
16. místo (5. místo v ženách)
Prs… Jum… My… Plg… Bam… Hru… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
3:2
3:0
3:0
3:S 3:S 8 30 58 15:2
2 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
2:3
S:S 3:0 3:S 3:S 5 25 50 11:3
3 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
0:3
S:S S:S 3:S 3:S 3 12 35 6:3
4 .
Plgyni (P. plhal + E. Plhalova)
0:3
0:3 S:S 3:S 3:S 3 12 35 6:6
5 .
Bambuľka a dedo Jozef (P. Šoltes + L. Verespejova)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S 0 4 24 0:12
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:S 0 0 20 0:12

Jarní sezóna 2023

3 . Úroveň A

6 bodů
17. místo (7. místo v ženách)
kre… Sna… My… noh… Kmo… Hru… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
krejcovi (J. Skřivanová + U. 48353)
3:1 S:S 3:1 3:S
3:S
18 14 52 12:2
2 .
Snad příště (J. Váňová + P. Danda)
1:3 2:3 3:1 3:0
3:S
18 11 49 12:7
3 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
S:S 3:2 2:3 3:S
3:S
14 0 34 11:5
4 .
nohamarukama :-) (J. Kuličková + J. Petrášová)
1:3 1:3 3:2 2:3
3:S
12 0 32 10:11
5 . S:3 0:3 S:3 3:2
3:S
9 -11 18 6:11
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6 0:15

4 . Úroveň A

48 bodů
14. místo (4. místo v ženách)
MAM… Hru… Kmo… My… noh… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MAMAK (M. ILGO + A. ILGOVA)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 14 56 10:3
2 . 3:1
3:S
S:S
3:0 17 11 48 9:1
3 . 0:3
S:3
S:3 3:2 5 0 25 3:11
4 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
0:3
S:S
3:S S:S 2 -11 11 3:3
5 .
nohamarukama :-) (J. Kuličková + J. Petrášová)
0:3 0:3 2:3 S:S 0 -14 6 2:9

2 . Úroveň A

46 bodů
15. místo (4. místo v ženách)
Lyž… Vac… Tel… Kin… Hru… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lyžaři (M. Hanuš + L. Janiczková)
3:0 3:2 3:0
3:S
25 14 99 12:2
2 . 0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 88 9:7
3 .
Telco (J. Dočkal + M. M)
2:3 2:3 3:2
3:S
15 0 75 10:8
4 .
KinderHappyHippo (T. Kasalický + V. Kruzikova)
0:3 2:3 2:3 3:0 11 -11 60 7:9
5 .
S:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 46 0:12

Podzimní sezóna 2022

3 . Úroveň A

55 bodů
8. místo (1. místo v ženách)
Hru… Bob… MAM… My… Kmo… Výb… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 0:3 3:1 3:0 3:0 3:S 21 14 55 12:4
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:0 3:0
3:S
S:S
3:S 19 11 50 12:0
3 .
MAMAK (M. ILGO + A. ILGOVA)
1:3 0:3
3:S
3:0 3:S 16 0 36 10:6
4 .
My arms bend back (B. Mahdianová + P. Janský)
0:3
S:3
S:3
S:S 3:S 3 0 23 3:9
5 . 0:3
S:S
0:3 S:S 3:S 2 -11 11 3:6
6 .
Výběr z Moravy (S. Macháčková + K. Tichy)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6 0:15

3 . Úroveň A

51 bodů
15. místo (4. místo v ženách)
Tel… Rys… Jum… Hru… Mar… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Telco (J. Dočkal + M. M)
3:S
3:2 3:1
3:S
3:S
23 14 77 15:3
2 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
S:3
3:0
3:S
3:S
3:S
20 11 71 12:3
3 .
Jump Around (A. Štefancová + O. Nosál)
2:3 0:3 3:1 3:S
3:S
16 0 56 11:7
4 . 1:3
S:3
1:3 3:S
3:S
11 0 51 8:9
5 .
MarVik (M. Helcl + V. Havlová)
S:3
S:3 S:3 S:3
3:S
5 -11 34 3:12
6 .
Bez Smeče (D. Ulbrich + Z. Petrová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:15

4 . Úroveň A

72 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
Rys… Hru… Las… ViV… Abs… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rysáci (J. Rys + N. Rysová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81 12:1
2 . 1:3 3:1
3:0
3:0 21 11 72 10:4
3 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
0:3 1:3 1:3
3:0
9 0 49 5:9
4 . 0:3
0:3
3:1
1:3
7 -11 36 4:10
5 .
Absolutní makrely (S. Abaffy + M. Krhutová)
0:3 0:3
0:3
3:1
6 -14 32 3:10

4 . Úroveň A

66 bodů
18. místo (5. místo v ženách)
Hak… Las… Hru… Umy Hon… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Hakinakina (M. Kalfař + J. Chrudimská)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 100 12:1
2 .
Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar + A. Chalupská)
0:3
3:2
3:S
3:S
17 11 88 9:5
3 . 0:3
2:3
S:S
3:S
6 0 66 5:6
4 . 1:3
S:3
S:S
3:S
5 -11 54 4:6
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.11.2023 00:10 3. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) S:3
01.11.2023 00:10 3. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) S:3
01.11.2023 00:10 3. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) S:3
01.11.2023 00:10 3. Bambuľka a dedo Jozef (P. Šoltes, L. Verespejova) S:S
01.11.2023 00:10 3. Plgyni (P. plhal, E. Plhalova) S:3
09.04.2023 01:01 3. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) S:3 Komentáře
09.04.2023 01:01 3. nohamarukama :-) (J. Kuličková, J. Petrášová) S:3 Komentáře
09.04.2023 01:01 3. Kmoko (O. Kotek, M. Kmoníčková) S:3 Komentáře
09.04.2023 01:01 3. krejcovi (J. Skřivanová, U. 48353) S:3 Komentáře
09.04.2023 01:01 3. Snad příště (J. Váňová, P. Danda) S:3 Komentáře
30.03.2023 08:42 4. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) S:S Komentáře
28.03.2023 10:04 4. Kmoko (O. Kotek, M. Kmoníčková) 3:S Komentáře
15.03.2023 17:00 4. nohamarukama :-) (J. Kuličková, J. Petrášová) Hamr Braník 3:0
08.03.2023 20:00 4. MAMAK (M. ILGO, A. ILGOVA) Sportovní areál Mikulovka 3:1
28.02.2023 07:18 2. Lyžaři (M. Hanuš, L. Janiczková) S:3 Komentáře
27.02.2023 15:54 2. Telco (J. Dočkal, M. M) S:3 Komentáře
22.02.2023 21:00 2. Vaculíci (O. Vaculík, E. Vaculíková) Beachclub Strahov 0:3
20.02.2023 20:00 2. KinderHappyHippo (T. Kasalický, V. Kruzikova) Beachclub Strahov 0:3
01.02.2023 00:10 3. Výběr z Moravy (S. Macháčková, K. Tichy) 3:S
30.01.2023 22:00 3. Kmoko (O. Kotek, M. Kmoníčková) Hamr Záběhlice 3:0
26.01.2023 20:00 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Sportovní areál Mikulovka 0:3
24.01.2023 16:00 3. My arms bend back (B. Mahdianová, P. Janský) Beachclub Strahov 3:0
12.01.2023 20:00 3. MAMAK (M. ILGO, A. ILGOVA) Sportovní areál Mikulovka 3:1
02.01.2023 00:10 3. MarVik (M. Helcl, V. Havlová) 3:S
20.12.2022 17:00 3. Jump Around (A. Štefancová, O. Nosál) Beachklub Ládví 1:3
20.12.2022 16:34 3. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) S:3 Komentáře
08.12.2022 20:00 3. Telco (J. Dočkal, M. M) Beachklub Ládví 1:3
07.12.2022 01:01 3. Bez Smeče (D. Ulbrich, Z. Petrová) 3:S Komentáře
30.11.2022 20:00 4. Absolutní makrely (S. Abaffy, M. Krhutová) Sportcentrum Koráb 3:0
24.11.2022 20:00 4. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) Sportovní areál Mikulovka 3:1
21.11.2022 20:30 4. Rysáci (J. Rys, N. Rysová) Beachklub Praha Pankrác 1:3
16.11.2022 20:00 4. ViVaBe (M. Valasek, S. Víchová) Sportovní areál Mikulovka 3:0 Komentáře
01.11.2022 00:10 4. Umy (B. Cvinerová, P. Cviner) S:S
25.10.2022 17:00 4. Hakinakina (M. Kalfař, J. Chrudimská) Beachclub Strahov 0:3
20.10.2022 20:00 4. Lasosovoučtí Zajíčci (O. Policar, A. Chalupská) Hamr Braník 2:3 Komentáře
04.10.2022 09:25 4. Honda (J. Kaufman, D. Ocmanová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody