Image 1

Kuba Štěch (27 let)

ID: 22175

Praha

  • 153 zápasů

    od roku 2015
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Záběhlice
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 99
    Zápasů v lize ( 47 / 46 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň B

635 bodů
105. místo (98. místo v mužích)
R.Š. M.B. E.M. P.J. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Švarc
6:4 6:1
6:S
6:S
71 30 776
2 .
Image 1
Martin Bucháček
4:6 6:0
6:S
6:S
60 24 759
3 .
Image 1
Erik Mihalik
1:6 0:6 S:S S:S -9 0 666
4 .
Image 1
Petr Jordán
S:6
S:6
S:S S:S -10 -24 641
5 .
Image 1
Kuba Štěch
S:6
S:6
S:S S:S -10 -30 635

8 . Úroveň A

674 bodů
81. místo (76. místo v mužích)
L.L. M.B. P.S. K.Š. P.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukas Lohnicky
6:4 7:5 6:1
6:S
68 30 773
2 .
Image 1
Matěj Bolek
4:6 6:1 6:2 6:1 60 24 759
3 .
Image 1
Petr Stovicek
5:7 1:6 6:4 2:6 24 0 699
4 .
Image 1
Kuba Štěch
1:6 2:6 4:6 6:4 23 -24 674
5 .
Image 1
Peter Trenkner
S:6
1:6 6:2 4:6 23 -30 668

9 . Úroveň A

724 bodů
64. místo (59. místo v mužích)
K.Š. J.P. K.Č. P.Š. F.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kuba Štěch
6:4 6:4 6:4 6:4 64 30 724
2 .
Image 1
Jan Pospíšil
4:6 6:2 7:5 6:1 56 24 710
3 .
Image 1
Kryštof Černý
4:6 2:6 6:3 6:1 42 0 672
4 .
Image 1
Petr Švingr
4:6 5:7 3:6
7:6
25 -24 631
5 .
Image 1
Filip Pešek
4:6 1:6 1:6
6:7
13 -30 613

10 . Úroveň C

705 bodů
85. místo (81. místo v mužích)
Z.Z. K.Š. V.P. H.Ž. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Zavadil
6:4
6:0 6:4 6:1 71 30 731
2 .
Image 1
Kuba Štěch
4:6
6:3 7:6 6:3 51 24 705
3 .
Image 1
Vladimír Pohorecký
0:6 3:6 6:4
6:S
37 0 667
4 .
Image 1
Hana Žežulková
4:6 6:7 4:6 6:2 33 -24 639
5 .
Image 1
Daniel Marčík
1:6 3:6
S:6
2:6 6 -30 606

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň C

661 bodů
105. místo (99. místo v mužích)
J.C. C.W. L.M. M.K. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Charousek
6:3 6:3 7:5 6:4 65 30 770
2 .
Image 1
Christoph Welles
3:6 6:4 6:4 6:3 52 24 751
3 .
Image 1
Lukáš Mikulů
3:6 4:6 6:2 7:6 38 0 713
4 .
Image 1
Martin Kakaščík
5:7 4:6 2:6 6:2 29 -24 680
5 .
Image 1
Kuba Štěch
4:6 3:6 6:7 2:6 16 -30 661

10 . Úroveň C

678 bodů
77. místo (72. místo v mužích)
K.Š. Ľ.H. V.P. H.Ž. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kuba Štěch
6:4 7:5 6:4 6:4 63 30 678
2 .
Image 1
Ľubor Hrivnák
4:6 6:4 6:3 6:4 53 24 662
3 .
Image 1
Vladimír Pohorecký
5:7 4:6 6:2 6:4 43 0 628
4 .
Image 1
Hana Žežulková
4:6 3:6 2:6 6:2 27 -24 588
5 .
Image 1
Jan Dobrovolný
4:6 4:6 4:6 2:6 14 -30 569

9 . Úroveň B

585 bodů
94. místo (88. místo v mužích)
M.N. V.S. C.W. K.Š. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Neumann
S:S
6:4
6:1
6:2
48 30 663
2 .
Image 1
Vojtěch Smítka
S:S
7:5 6:3 6:1 46 24 655
3 .
Image 1
Christoph Welles
4:6
5:7 6:4 6:2 43 0 628
4 .
Image 1
Kuba Štěch
1:6
3:6 4:6 6:4 24 -24 585
5 .
Image 1
Miloš Langr
2:6
1:6 2:6 4:6 9 -30 564

8 . Úroveň B

766 bodů
80. místo (76. místo v mužích)
P.J. J.T. M.V. K.Š. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Jordán
6:3 6:4 6:1 6:1 71 30 866
2 .
Image 1
Jakub Trcka
3:6 6:4 6:4 6:0 55 24 844
3 .
Image 1
Marek Vondrák
4:6 4:6 6:1 6:0 47 0 812
4 .
Image 1
Kuba Štěch
1:6 4:6 1:6
6:1
25 -24 766
5 .
Image 1
Veronika Kočerová
1:6 0:6 0:6
1:6
2 -30 737

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň A

908 bodů
66. místo (63. místo v mužích)
J.M. K.K. T.B. J.H. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Martinic
6:4 6:2 7:6 6:4 44 0 254
2 .
Image 1
Karel Kraml
4:6 7:5 6:1 7:6 37 0 247
3 .
Image 1
Tomáš Bělíček
2:6 5:7 6:4 7:5 28 0 238
4 .
Image 1
Jan Hoffelner
6:7 1:6 4:6 6:2 24 0 234
5 .
Image 1
Kuba Štěch
4:6 6:7 5:7 2:6 17 0 227

7 . Úroveň A

888 bodů
55. místo (52. místo v mužích)
P.P. M.K. V.R. K.Š. P.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Prášil
6:3
6:3 6:3
6:S
48 0 244
2 .
Image 1
Mirek Kubíček
3:6
7:5
6:2
6:S
38 0 234
3 .
Image 1
Vincent Roels
3:6
5:7
6:7
6:S
26 0 222
4 .
Image 1
Kuba Štěch
3:6
2:6
7:6
6:S
26 0 222
5 .
Image 1
Petr Zgarba
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 196

7 . Úroveň C

956 bodů
54. místo (51. místo v mužích)
M.K. J.F. L.S. K.Š. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Mirek Kubíček
3:6
7:5
7:5
6:4 34 0 244
2 .
Image 1
Jan Freiman
6:3 3:6 2:6 6:2 30 0 240
3 .
Image 1
Ladislav Saček
5:7
6:3 7:6 4:6 30 0 240
4 .
Image 1
Kuba Štěch
5:7
6:2 6:7 5:7 29 0 239
5 .
Image 1
Tomáš Bělíček
4:6 2:6 6:4 7:5 27 0 237

8 . Úroveň B

812 bodů
61. místo (58. místo v mužích)
K.Š. P.S. A.H. M.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kuba Štěch
1:6
6:3
6:2
7:6
35 0 203
2 .
Image 1
Petr Stovicek
6:1 2:6 6:7 6:4 33 0 201
3 .
Image 1
Aleš Hoznauer
3:6
6:2
6:4
3:6 30 0 198
4 .
Image 1
Martin Sotona
2:6 7:6
4:6
6:1 29 0 197
5 .
Image 1
Martin Kupka
6:7
4:6 6:3 1:6 23 0 191

Letní sezóna 2018

10 . Úroveň A

249 bodů
84. místo (79. místo v mužích)
D.J. K.Š. V.P. D.R. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Ježek
7:5
7:5
6:3
6:S
44 0 254
2 .
Image 1
Kuba Štěch
5:7 6:4 6:4
6:S
39 0 249
3 .
Image 1
Vladimír Pohorecký
5:7
4:6 6:2
6:S
34 0 244
4 .
Image 1
Daniel Raska
3:6
4:6 2:6
6:S
21 0 231
5 .
Image 1
Michal Spálenský
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 210

10 . Úroveň B

224 bodů
94. místo (89. místo v mužích)
D.H. P.J. K.Š. J.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Hořava
6:4 5:7 6:S 6:S 40 0 236
2 .
Image 1
Petr Jordán
4:6 4:6 6:S 6:S 32 0 228
3 .
Image 1
Kuba Štěch
7:5 6:4 6:S S:S 28 0 224
4 .
Image 1
Jan Benýšek
S:6 S:6 S:6 S:S -5 0 191
5 .
Image 1
Michal Král
S:6 S:6 S:S S:S -10 0 186

10 . Úroveň B

169 bodů
105. místo (99. místo v mužích)
K.Š. V.Č. P.Š. P.Š. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kuba Štěch
6:7
6:3 6:3 7:5 49 0 169
2 .
Image 1
Váša Černý
7:6
6:4
5:7
6:3
46 0 166
3 .
Image 1
Petr Švingr
3:6
4:6
6:1
6:7
30 0 150
4 .
Image 1
Pavel Šulc
3:6 7:5 1:6 7:6 29 0 149
5 .
Image 1
Aleš Podrazil
5:7
3:6
7:6
6:7 26 0 146

11 . Úroveň A

139 bodů
124. místo (119. místo v mužích)
L.V. K.Š. P.W. K.N. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vilt
7:6
6:2 6:3 6:S 58 0 148
2 .
Image 1
Kuba Štěch
6:7
6:3 7:5 6:S 49 0 139
3 .
Image 1
Peter W.
2:6 3:6 6:4 6:S 34 0 124
4 .
Image 1
Klára Navrátilová
3:6 5:7 4:6 6:S 27 0 117
5 .
Image 1
Radek Šanda
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 90

Jarní sezóna 2018

10 . Úroveň C

138 bodů
137. místo (130. místo v mužích)
J.B. T.V. J.D. K.Š. M.H. S.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Benýšek
6:1 6:4 6:4 6:3
6:S
60 0 165
2 .
Image 1
Tomáš Víšek
1:6 3:6 6:2
6:S
6:1 42 0 147
3 .
Image 1
Jan Dobrovolný
4:6 6:3 7:5 2:6
6:S
39 0 144
4 .
Image 1
Kuba Štěch
4:6 2:6 5:7 6:3
6:S
33 0 138
5 .
Image 1
Matěj Hanousek
3:6
S:6
6:2 3:6 6:7 22 0 127
6 .
Image 1
Stanislav Termann
S:6
1:6
S:6
S:6
7:6 11 0 116

11 . Úroveň A

129 bodů
124. místo (116. místo v mužích)
C.B. K.Š. T.M. M.H. D.M. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Cyril Blandin
6:4 6:3 6:4 6:3 6:S 58 0 133
2 .
Image 1
Kuba Štěch
4:6 6:2 6:2 6:3
6:2
54 0 129
3 .
Image 1
Tomáš Macek
3:6 2:6 6:S 6:4
6:1
41 0 116
4 .
Image 1
Michal Hecko
4:6 2:6 S:6
6:2
6:S 30 0 105
5 .
Image 1
Daniel Marčík
3:6 3:6 4:6
2:6
6:2
22 0 97
6 .
Image 1
Marie Riva Rychtárechová
S:6
2:6
1:6
S:6
2:6
5 0 80

10 . Úroveň B

114 bodů
147. místo (139. místo v mužích)
P.J. D.K. H.Ž. D.P. K.Š. L.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Jordán
6:3 6:2 6:0 6:4 6:S 62 0 152
2 .
Image 1
Dalibor Kaňok
3:6 7:6 6:2 7:6
6:S
47 0 137
3 .
Image 1
Hana Žežulková
2:6 6:7 6:2 6:2
6:4
44 0 134
4 .
Image 1
Daniel Pudil
0:6 2:6 2:6 6:4 6:3 27 0 117
5 .
Image 1
Kuba Štěch
4:6 6:7 2:6 4:6
6:4
24 0 114
6 .
Image 1
Ladislav Záruba
S:6
S:6
4:6
3:6
4:6
8 0 98

10 . Úroveň D

115 bodů
134. místo (126. místo v mužích)
J.V. V.N. R.K. K.Š. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Vavřík
6:3 6:2 6:2 6:0 65 0 155
2 .
Image 1
Vojta Navratil
3:6
6:4
6:4
6:3 46 0 136
3 .
Image 1
Roman Kühnert
2:6
4:6
4:6
6:3 25 0 115
4 .
Image 1
Kuba Štěch
2:6
4:6
6:4
5:7 25 0 115
5 .
Image 1
Robert Kubr
0:6 3:6 3:6 7:5 19 0 109

Podzimní sezóna 2017

9 . Úroveň B

112 bodů
141. místo (133. místo v mužích)
A.H. M.K. T.U. K.K. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Hoznauer
2:6
6:0
6:3 6:1 52 0 157
2 .
Image 1
Michal Král
6:2 2:6 6:S 6:2 49 0 154
3 .
Image 1
Tomáš Utěšil
0:6
6:2 6:2 6:4 46 0 151
4 .
Image 1
Karel Kamarýt
3:6 S:6 2:6 6:S 20 0 125
5 .
Image 1
Kuba Štěch
1:6 2:6 4:6 S:6 7 0 112

9 . Úroveň A

144 bodů
98. místo (92. místo v mužích)
M.Č. P.Š. K.Š. T.T. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Čermák
6:2
5:7
6:1
6:1 55 0 160
2 .
Image 1
Petr Švingr
2:6 6:4 7:6 6:4 42 0 147
3 .
Image 1
Kuba Štěch
7:5
4:6
4:6
6:0
39 0 144
4 .
Image 1
Tomáš Telner
1:6
6:7
6:4
6:4 35 0 140
5 .
Image 1
Martin Plicka
1:6 4:6
0:6
4:6 9 0 114

9 . Úroveň B

136 bodů
103. místo (96. místo v mužích)
P.K. M.H. K.Š. M.S. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kotiš
6:0 6:1
6:4
6:S 64 0 169
2 .
Image 1
Martin Hais
0:6 6:2 7:6 4:6 32 0 137
3 .
Image 1
Kuba Štěch
1:6 2:6
7:5
6:S
31 0 136
4 .
Image 1
Martin Smetivý
4:6
6:7
5:7
6:S 30 0 135
5 .
Image 1
Vladimír Pohorecký
S:6 6:4
S:6
S:6 14 0 119

10 . Úroveň B

137 bodů
102. místo (94. místo v mužích)
K.K. K.Š. L.H. P.W. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Kamarýt
3:6
6:1
6:1
6:4
51 0 141
2 .
Image 1
Kuba Štěch
6:3
6:2
7:5
3:6
47 0 137
3 .
Image 1
Lukáš Husák
1:6
2:6 2:6
6:S
20 0 110
4 .
Image 1
Peter W.
1:6
5:7
6:2 S:S 17 0 107
5 .
Image 1
Daniel Král
4:6
6:3
S:6
S:S 14 0 104

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2019 00:10 9. Petr Jordán S:S
01.10.2019 00:10 9. Erik Mihalik S:S
30.09.2019 18:15 9. Martin Bucháček S:6 Komentáře
27.09.2019 00:17 9. Richard Švarc S:6 Komentáře
28.08.2019 09:00 8. Lukas Lohnicky Hotel a Sportcentrum Čechie 1:6
26.08.2019 17:00 8. Petr Stovicek Hamr Záběhlice 4:6
22.08.2019 18:30 8. Matěj Bolek Hotel a Sportcentrum Čechie 2:6
22.08.2019 17:00 8. Peter Trenkner Hotel a Sportcentrum Čechie 6:4
25.07.2019 19:00 9. Kryštof Černý Tenis Ládví 6:4
11.07.2019 20:00 9. Petr Švingr Hamr Záběhlice 6:4
11.07.2019 18:00 9. Filip Pešek Hotel a Sportcentrum Čechie 6:4
09.07.2019 17:00 9. Jan Pospíšil Hotel a Sportcentrum Čechie 6:4
13.06.2019 20:00 10. Hana Žežulková Hamr Braník 7:6
13.06.2019 17:00 10. Zdeněk Zavadil Hamr Záběhlice 4:6 Komentáře
12.06.2019 08:00 10. Vladimír Pohorecký Hamr Záběhlice 6:3
11.06.2019 17:00 10. Daniel Marčík Hamr Záběhlice 6:3
21.05.2019 17:00 9. Lukáš Mikulů Hamr Záběhlice 6:7
20.05.2019 20:00 9. Christoph Welles Hamr Záběhlice 3:6
19.05.2019 18:30 9. Martin Kakaščík 2:6
18.05.2019 11:30 9. Jiří Charousek Hamr Braník 4:6
18.04.2019 17:00 10. Vladimír Pohorecký Hamr Záběhlice 7:5
16.04.2019 17:00 10. Jan Dobrovolný Hamr Záběhlice 6:4
12.04.2019 17:00 10. Hana Žežulková Hamr Záběhlice 6:4
07.04.2019 17:00 10. Ľubor Hrivnák Hamr Záběhlice 6:4
01.04.2019 00:10 9. Miloš Langr 6:4
31.03.2019 20:30 9. Vojtěch Smítka Hamr Braník 3:6
27.03.2019 19:00 9. Martin Neumann Hamr Záběhlice 1:6 Komentáře
25.03.2019 20:00 9. Christoph Welles Hamr Braník 4:6
26.02.2019 20:00 8. Jakub Trcka Sportcentrum Radlice 4:6
26.02.2019 14:00 8. Petr Jordán Hamr Braník 1:6
22.02.2019 20:00 8. Veronika Kočerová Sportcentrum Radlice 6:1 Komentáře
22.02.2019 11:00 8. Marek Vondrák Tenis Ládví 1:6
31.01.2019 17:00 7. Jan Martinic Hamr Záběhlice 4:6
15.01.2019 19:00 7. Karel Kraml Hamr Záběhlice 6:7
11.01.2019 09:00 7. Jan Hoffelner Hamr Záběhlice 2:6
10.01.2019 20:00 7. Tomáš Bělíček 5:7
19.12.2018 08:38 7. Petr Zgarba 6:S Komentáře
15.12.2018 17:00 7. Vincent Roels Hotel a Sportcentrum Čechie 7:6
12.12.2018 20:00 7. Mirek Kubíček Sportcentrum Radlice 2:6 Komentáře
06.12.2018 11:30 7. Petr Prášil Hamr Záběhlice 3:6
28.11.2018 17:00 7. Jan Freiman Hamr Záběhlice 6:2
14.11.2018 20:26 7. Ladislav Saček Hamr Braník 6:7
12.11.2018 09:00 7. Tomáš Bělíček Hamr Záběhlice 5:7
07.11.2018 20:00 7. Mirek Kubíček Hamr Záběhlice 5:7 Komentáře
22.10.2018 08:00 8. Petr Stovicek Hamr Záběhlice 1:6
14.10.2018 17:00 8. Martin Sotona Hamr Záběhlice 6:2
14.10.2018 17:00 8. Aleš Hoznauer Hamr Záběhlice 6:3 Komentáře
06.10.2018 10:00 8. Martin Kupka Hamr Záběhlice 7:6 Komentáře
24.09.2018 17:00 10. Daniel Raska VŠE Třebešín 6:4
20.09.2018 20:00 10. Vladimír Pohorecký Hamr Záběhlice 6:4
18.09.2018 15:03 10. Michal Spálenský 6:S Komentáře
06.09.2018 07:00 10. David Ježek Hamr Záběhlice 5:7
30.08.2018 10:00 10. Petr Jordán Hamr Záběhlice 6:4
29.08.2018 17:00 10. Michal Král Hamr Záběhlice S:S
29.08.2018 08:00 10. David Hořava Hamr Braník 7:5
28.08.2018 17:00 10. Jan Benýšek Hamr Záběhlice 6:S
02.08.2018 18:30 10. Aleš Podrazil Hamr Záběhlice 7:5
13.07.2018 09:00 10. Petr Švingr Hotel a Sportcentrum Čechie 6:3
07.07.2018 11:00 10. Pavel Šulc Hamr Záběhlice 6:3
06.07.2018 18:00 10. Váša Černý Tenis Ládví 6:7 Komentáře
29.06.2018 14:00 11. Peter W. RS Sportcentrum 6:3
19.06.2018 17:00 11. Klára Navrátilová 7:5
08.06.2018 19:00 11. Lukáš Vilt Hamr Braník 6:7 Komentáře
24.05.2018 18:00 10. Jan Dobrovolný 5:7
15.05.2018 17:00 10. Jan Benýšek TC Tempo Lhotka 4:6
14.05.2018 11:00 10. Matěj Hanousek Hamr Záběhlice 6:3
07.05.2018 15:30 10. Tomáš Víšek Hamr Záběhlice 2:6
23.04.2018 20:30 11. Daniel Marčík Hamr Záběhlice 6:3
22.04.2018 18:00 11. Marie Riva Rychtárechová TC Tempo Lhotka 6:2 Komentáře
22.04.2018 08:00 11. Cyril Blandin Hamr Záběhlice 4:6
09.04.2018 20:00 11. Michal Hecko Hamr Záběhlice 6:2
08.04.2018 19:00 11. Tomáš Macek Hamr Braník 6:2
25.03.2018 09:00 10. Dalibor Kaňok Hamr Záběhlice 6:7
16.03.2018 12:00 10. Petr Jordán Hamr Braník 4:6
15.03.2018 14:00 10. Ladislav Záruba Hamr Braník 6:4 Komentáře
13.03.2018 09:00 10. Daniel Pudil Hamr Braník 4:6
05.03.2018 18:00 10. Hana Žežulková Hamr Braník 2:6
26.02.2018 10:00 10. Jan Vavřík 2:6
18.02.2018 09:00 10. Robert Kubr Hamr Záběhlice 5:7
13.02.2018 10:00 10. Roman Kühnert Hamr Braník 6:4 Komentáře
08.02.2018 21:00 10. Vojta Navratil Hamr Záběhlice 4:6 Komentáře
30.01.2018 10:00 9. Tomáš Utěšil Hamr Braník 4:6
28.01.2018 16:00 9. Michal Král Hamr Záběhlice 2:6
27.01.2018 09:00 9. Aleš Hoznauer Hamr Záběhlice 1:6
21.12.2017 11:00 9. Tomáš Telner 4:6 Komentáře
12.12.2017 21:00 9. Petr Švingr Hamr Záběhlice 4:6
12.12.2017 08:00 9. Martin Plicka Hamr Braník 6:0 Komentáře
10.12.2017 18:00 9. Marek Čermák Hamr Braník 7:5 Komentáře
16.11.2017 10:00 9. Petr Kotiš Hamr Záběhlice 1:6
12.11.2017 19:30 9. Martin Hais Hamr Braník 2:6
07.11.2017 21:00 9. Martin Smetivý Sportcentrum Radlice 7:5 Komentáře
27.10.2017 14:00 10. Lukáš Husák LTC Podolí 6:2
15.10.2017 20:00 10. Daniel Král Hamr Braník 3:6 Komentáře
12.10.2017 13:00 10. Karel Kamarýt LTC Podolí 6:3 Komentáře
11.10.2017 20:00 10. Peter W. RS Sportcentrum 7:5 Komentáře
10. Stanislav Termann 6:S Komentáře
9. Karel Kamarýt S:6
9. Vladimír Pohorecký 6:S Komentáře
11. Radek Šanda 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím