No photo

Radka Moulíková (31 let)

ID: 28565

Praha

  • 50 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 50
    Zápasů v lize ( 25 / 18 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň B

39 bodů
26. místo (16. místo v mužích)
Ita… Fri… ZVo… Pik… Cub… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
3:1 3:0 3:0
3:S
22 0 52
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3 3:0
3:0
3:S
18 0 48
3 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3 0:3 3:2
3:S
9 0 39
4 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
0:3
0:3
2:3
3:S
7 0 37
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

4 . Úroveň B

39 bodů
24. místo (18. místo v mužích)
To… miš… ZVo… Zlí… Age… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
To doběhneš (k. šenkýřová + L. Hais)
3:S 3:0 2:3 3:0 19 0 49
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
S:3 3:2 3:0 3:0 16 0 46
3 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3 2:3 1:3 3:0 9 0 39
4 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:2 0:3 3:1 S:S 7 0 37
5 .
Agenti (N. Novotna + J. Novotny)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 0 28

4 . Úroveň A

60 bodů
24. místo (15. místo v mužích)
Kla… ZVo… Kok… Buš… Pik… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:S
3:0 3:1 3:0 32 0 62
2 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
S:S
3:2 3:0 3:0 30 0 60
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 2:3
3:1
3:1
26 0 56
4 .
Buštíci (J. Bušta + L. Matoušková)
1:3 0:3
1:3
3:2 13 0 43
5 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
0:3 0:3
1:3
2:3 6 0 36

3 . Úroveň B

30 bodů
30. místo (20. místo v mužích)
Sam… Kra… MED… ZVo… Mul… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
3:0
3:0
3:0
S:S 34 0 79
2 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
0:3
S:S S:S 3:0 3 0 48
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
S:S S:S S:S -15 0 30
4 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3
S:S S:S S:S -15 0 30
5 .
Mulťáci (M. Hanusová + T. Smrcka)
S:S 0:3 S:S S:S -15 0 30

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň B

83 bodů
17. místo (11. místo v mužích)
Zlí… ZVo… D@P Pap… Bob… Šta… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
3:1 3:2 3:0 3:2 3:S 41 0 86
2 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
1:3 3:1 3:0
3:1
3:S 38 0 83
3 . 2:3 1:3
3:1
3:0 3:S 32 0 77
4 .
Papíroví tygři (D. Premus + B. Tesařová)
0:3 0:3
1:3
3:2 3:S 17 0 62
5 .
Bob & bobek (T. Hasil + Š. Zaderlíková)
2:3
1:3
0:3 2:3 3:S 16 0 61
6 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

3 . Úroveň A

68 bodů
29. místo (18. místo v mužích)
Šaš… Lyž… Jar… Šup… ZVo… Voz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
3:0
3:0 1:3 3:0 3:0 42 0 102
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3
0:3
3:S
3:0 3:1 27 0 87
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 3:0 S:3 3:S 3:S 26 0 86
4 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
3:1
S:3
3:S 3:0 S:S 23 0 83
5 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3 0:3 S:3 0:3 3:S 8 0 68
6 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3 1:3 S:3 S:S S:3 -2 0 58

3 . Úroveň A

76 bodů
21. místo (15. místo v mužích)
Fri… Lyž… Alb… ZVo… Lin… Šta… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:1 3:1
3:0
3:0 3:S 46 0 106
2 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 3:0 3:S 3:1 3:S 37 0 97
3 . 1:3 0:3 3:0 3:1 3:0 31 0 91
4 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3
S:3 0:3 3:S 3:S 16 0 76
5 . 0:3 1:3 1:3 S:3 3:S 12 0 72
6 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
S:3 S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 60

4 . Úroveň A

84 bodů
16. místo (10. místo v mužích)
Žve… ZVo… MED… Pap… Sob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
3:2
3:1
3:0
3:0 46 0 91
2 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
2:3 3:0 3:0 3:2 39 0 84
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
1:3
0:3 3:0 3:0 28 0 73
4 .
Papíroví tygři (D. Premus + B. Tesařová)
0:3
0:3 0:3 3:1 11 0 56
5 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
0:3 2:3 0:3 1:3 6 0 51

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

63 bodů
30. místo (20. místo v mužích)
Chr… Šup… Lyž… ZVo… Pla… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 3:0 50 0 110
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
0:3 3:0
3:2
3:S 32 0 92
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 0:3 3:2
3:S
21 0 81
4 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
0:3
2:3
2:3 S:S 3 0 63
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3 S:3
S:3
S:S -5 0 55

4 . Úroveň B

75 bodů
20. místo (12. místo v mužích)
ZVo… Bob… Šta… MED… Lin… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
2:3 2:3 3:2 3:0 30 0 75
2 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:2 3:0 3:0 S:S 30 0 75
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
3:2 0:3 S:S 3:1 15 0 60
4 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
2:3 0:3 S:S 3:S 9 0 54
5 . 0:3 S:S 1:3 S:3 -3 0 42

5 . Úroveň B

73 bodů
23. místo (14. místo v mužích)
ZVo… Hmmm Sob… TBC Tat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
3:2
3:1
3:0
3:S
43 0 73
2 . 2:3 3:1 3:0 3:1 39 0 69
3 .
Sobáci (R. Vlasák + M. Ježková)
1:3
1:3 3:0 3:S 27 0 57
4 . 0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 40
5 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
S:3
1:3 S:3 S:3 2 0 32

6 . Úroveň B

64 bodů
30. místo (19. místo v mužích)
ZVo… Pik… Inl… Duo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ZVojtíci (V. Kantor + R. Moulíková)
3:1 3:0 3:0 49 0 64
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Hetešová)
1:3 3:1 3:0 35 0 50
3 .
Inlajnisti (Š. Postler + G. Kalousová)
0:3 1:3 3:1 18 0 33
4 .
Duo Šunka (M. Haustein + A. Matoušková)
0:3 0:3 1:3 3 0 18

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.09.2018 20:02 4. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:S Komentáře
17.09.2018 20:00 4. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 0:3
14.09.2018 19:00 4. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) 0:3
12.09.2018 19:00 4. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Hamr Záběhlice 3:2
31.08.2018 08:00 4. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Hamr Záběhlice 2:3
29.08.2018 16:00 4. Agenti (N. Novotna, J. Novotny) 3:0
28.08.2018 17:00 4. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 1:3
24.08.2018 20:00 4. To doběhneš (k. šenkýřová, L. Hais) DOMYNO 0:3
02.08.2018 17:30 4. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) Hamr Braník 3:0
25.07.2018 20:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) 3:2
12.07.2018 19:00 4. Buštíci (J. Bušta, L. Matoušková) 3:0
02.07.2018 14:53 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) S:S
02.07.2018 14:53 3. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) S:S
02.07.2018 14:53 3. Mulťáci (M. Hanusová, T. Smrcka) S:S
19.06.2018 20:00 3. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) 0:3 Komentáře
23.05.2018 18:00 4. Papíroví tygři (D. Premus, B. Tesařová) 3:0
23.05.2018 18:00 4. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 1:3
22.05.2018 20:00 4. D@P (D. Jirásek, P. Jirásková) 3:1
21.05.2018 18:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) 3:S
16.05.2018 18:00 4. Bob & bobek (T. Hasil, Š. Zaderlíková) 3:1 Komentáře
18.04.2018 20:30 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
17.04.2018 21:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 0:3
11.04.2018 21:00 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 0:3
22.03.2018 16:30 3. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Areál volného času Gutova 0:3
19.03.2018 19:00 3. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Areál volného času Gutova 3:S
19.03.2018 17:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
26.02.2018 21:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
20.02.2018 20:30 4. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Areál volného času Gutova 3:2
14.02.2018 21:00 4. Papíroví tygři (D. Premus, B. Tesařová) Areál volného času Gutova 3:0
13.02.2018 21:00 4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Hamr Záběhlice 2:3
01.02.2018 09:31 3. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) S:S
16.01.2018 21:00 3. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) DOMYNO 0:3
10.01.2018 21:00 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 2:3
04.01.2018 20:00 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beachklub Pankrác 2:3 Komentáře
20.12.2017 09:30 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Hamr Záběhlice 3:2
09.12.2017 16:00 4. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Hamr Braník 2:3
09.12.2017 15:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Hamr Braník 2:3
06.12.2017 21:00 4. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beachklub Pankrác 3:0
14.11.2017 21:00 5. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) Beachklub Pankrác 3:0
08.11.2017 21:00 5. Hmmm (Z. Hlinkova, P. Bartošek) Areál volného času Gutova 3:2
07.11.2017 21:00 5. Sobáci (R. Vlasák, M. Ježková) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
17.10.2017 20:30 6. Duo Šunka (M. Haustein, A. Matoušková) Beachklub Ládví 3:0
11.10.2017 21:30 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Hetešová) DOMYNO 3:1
10.10.2017 21:00 6. Inlajnisti (Š. Postler, G. Kalousová) Beachklub Pankrác 3:0
3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) S:3
3. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) 3:S
5. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) 3:S Komentáře
4. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) S:S Komentáře
3. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) 3:S
3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím