Image 1

Monika Drahoňovská (30 let)

ID: 21494

Praha

  • 80 zápasů

    od roku 2014
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 29
    Zápasů v lize ( 12 / 13 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

13 . Úroveň A

122 bodů
152. místo (7. místo v ženách)
M.D. P.M. V.S. L.O. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Drahoňovská
3:1
3:0 3:0 3:S 47 0 122
2 .
Image 1
Pavel Máčka
1:3
3:1
3:1
3:S
34 0 109
3 .
Image 1
Václav 3. STEJSKAL
0:3
1:3
3:0
3:S
25 0 100
4 .
Image 1
Lubomir Orolin
0:3
1:3
0:3
3:S 12 0 87
5 .
Image 1
Pavel Sorejs
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 75

12 . Úroveň A

88 bodů
197. místo (10. místo v ženách)
M.S. L.C. L.G. M.Š. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matěj Skýba
2:3
3:1
3:S
3:2 34 0 124
2 .
Image 1
Lukáš Celerýn
3:2 1:3
3:S
3:2 30 0 120
3 .
Image 1
Lenka Geigerová
1:3
3:1
1:3
S:S 10 0 100
4 .
Image 1
Michal Škrna
S:3
S:3
3:1
S:S 6 0 96
5 .
Image 1
Monika Drahoňovská
2:3 2:3 S:S S:S -2 0 88

13 . Úroveň A

114 bodů
163. místo (6. místo v ženách)
G.K. M.D. P.M. P.R. J.D. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gábor Korpás
3:2 3:1
3:2
3:0
3:S
41 0 116
2 .
Image 1
Monika Drahoňovská
2:3 3:S
3:1
3:0 3:1 39 0 114
3 .
Image 1
Petr Mazouch
1:3 S:3
3:1
3:2
3:S
26 0 101
4 .
Image 1
Petr Rajchl
2:3
1:3
1:3
1:3
3:S
17 0 92
5 .
Image 1
Jan Dvořák
0:3 0:3 2:3 3:1 S:S 8 0 83
6 .
Image 1
Pavel Sorejs
S:3
1:3
S:3
S:3
S:S -2 0 73

12 . Úroveň C

114 bodů
162. místo (7. místo v ženách)
P.P. M.P. M.F. M.D. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Polívka
2:3 3:2 3:0 3:0 39 0 129
2 .
Image 1
Michal Provazník
3:2 3:2 S:3 3:1 29 0 119
3 .
Image 1
Márton Fekete
2:3 2:3
3:2
3:S 27 0 117
4 .
Image 1
Monika Drahoňovská
0:3 3:S
2:3
3:S 24 0 114
5 .
Image 1
Patrik Bodnár
0:3 1:3 S:3 S:3 2 0 92

Podzimní sezóna 2017

12 . Úroveň B

128 bodů
165. místo (7. místo v ženách)
R.S. M.J. M.D. P.K. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radovan Suda
3:2
3:S
3:2 3:S 38 0 143
2 .
Image 1
Michal Jarolím
2:3 3:0 3:2 3:S 36 0 141
3 .
Image 1
Monika Drahoňovská
S:3
0:3
3:0
3:S 23 0 128
4 .
Image 1
Petr Křepelka
2:3 2:3
0:3
3:S 18 0 123
5 .
Image 1
Jan Vokůrka
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 105

11 . Úroveň C

119 bodů
179. místo (6. místo v ženách)
L.J. J.K. S.J. J.Š. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Jarolímová
3:2
2:3
3:2 3:0 35 0 155
2 .
Image 1
Jakub Kříž
2:3
3:1
3:2 3:1 35 0 155
3 .
Image 1
Standa Jaša
3:2
1:3
3:2
3:1
31 0 151
4 .
Image 1
Jan Škoda
2:3 2:3
2:3
S:S 7 0 127
5 .
Image 1
Monika Drahoňovská
0:3 1:3
1:3
S:S -1 0 119

10 . Úroveň B

139 bodů
148. místo (5. místo v ženách)
T.Z. P.R. P.N. J.K. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Zahradnik
3:0
3:2
3:1
3:1
44 0 179
2 .
Image 1
Pavel Rynt
0:3 3:1 3:1 3:0 35 0 170
3 .
Image 1
Petr Novotný
2:3
1:3 3:1 3:1 28 0 163
4 .
Image 1
Jiří Krpelík
1:3 1:3 1:3
3:0
19 0 154
5 .
Image 1
Monika Drahoňovská
1:3
0:3 1:3
0:3
4 0 139

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.06.2018 22:00 13. Pavel Sorejs 3:S
31.05.2018 19:00 13. Václav 3. STEJSKAL Squash Ohradní 3:0
29.05.2018 18:00 13. Pavel Máčka FitClub Kozák 3:1 Komentáře
19.05.2018 11:00 13. Lubomir Orolin Squash Haštal 3:0
02.05.2018 10:28 12. Lenka Geigerová S:S
02.05.2018 10:28 12. Michal Škrna S:S
19.04.2018 18:00 12. Lukáš Celerýn Squash Ohradní 2:3
18.04.2018 19:00 12. Matěj Skýba Sportcentrum Step 2:3
29.03.2018 19:00 13. Petr Mazouch 3:S
28.03.2018 22:00 13. Gábor Korpás Sportcentrum Step 2:3
27.03.2018 18:30 13. Petr Rajchl Squash Ohradní 3:1 Komentáře
18.03.2018 19:00 13. Jan Dvořák Sportcentrum Step 3:0
10.03.2018 09:00 13. Pavel Sorejs Sportcentrum Step 3:1
28.02.2018 20:00 12. Patrik Bodnár 3:S
21.02.2018 18:00 12. Márton Fekete Squash Ohradní 2:3 Komentáře
18.02.2018 18:00 12. Petr Polívka Sportcentrum Step 0:3
27.01.2018 18:00 12. Radovan Suda S:3 Komentáře
27.01.2018 11:00 12. Michal Jarolím Sportcentrum Step 0:3
07.01.2018 18:00 12. Petr Křepelka Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
02.01.2018 10:23 11. Jan Škoda S:S
28.12.2017 07:00 11. Jakub Kříž FitClub Kozák 1:3
18.12.2017 19:00 11. Lucie Jarolímová 0:3
06.12.2017 20:00 11. Standa Jaša 1:3 Komentáře
26.11.2017 20:00 10. Petr Novotný Sportcentrum Step 1:3
24.11.2017 14:00 10. Jiří Krpelík FitClub Kozák 0:3 Komentáře
22.11.2017 20:00 10. Pavel Rynt Sportcentrum Step 0:3
12.11.2017 12:00 10. Tomas Zahradnik Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
12. Michal Provazník 3:S
12. Jan Vokůrka 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím