Načítám…
Image 1

Anna Štixová (29 let)

ID: 19662

Praha

  • 73 zápasů

    od roku 2014
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 9 / 22 / 5) 0 turnajů
  • 29%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2015

8 . Úroveň A

3 bodů
78. místo (48. místo v mužích)
Pro… Zuz… Ner… ToJ… Koc… Bís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
3:0 3:S 3:S 3:S 3:0 44 0 59
2 .
Zuzka a Petra (P. Marková + Z. Malkova)
0:3 3:S 3:S 3:S 3:S 32 0 47
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3
4 . S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3
5 . S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3
6 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 3

7 . Úroveň A

35 bodů
71. místo (44. místo v mužích)
KiK… Šár… MED… Bís… Oli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
3:1
3:0
3:0 3:S 47 0 77
2 .
Šárka a Štěnda (P. Štěnička + Š. Malíková)
1:3
3:1
3:0
3:S
36 0 66
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
1:3
S:S 3:S 7 0 37
4 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3
0:3
S:S 3:S 5 0 35
5 . S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 30

8 . Úroveň A

30 bodů
77. místo (49. místo v mužích)
Koc… Tým… Bís… Zad… Sta… Baď… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:S 3:0 3:0 45 0 60
2 .
TýmJéček (J. Brožová + J. Jelínek)
2:3 3:0 3:S 3:0 3:1 40 0 55
3 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3 0:3 2:3 1:3 3:0 15 0 30
4 . S:3 S:3 3:2 S:S
3:0
13 0 28
5 .
Standartní odchylka (P. Kepčija + M. Spasvová)
0:3 0:3 3:1 S:S S:S 1 0 16
6 .
Baďáci (M. Bada + L. Bukovanská)
0:3 1:3 0:3
0:3
S:S -2 0 13

7 . Úroveň B

30 bodů
74. místo (46. místo v mužích)
Pla… Ter… Chu… Pro… Bís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
2:3
3:1
3:0 3:0 41 0 71
2 .
TerMiX (M. Novák + T. Dietzová)
3:2
3:2
3:2 3:0 40 0 70
3 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
1:3
2:3
3:0
3:0 32 0 62
4 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
0:3 2:3
0:3
3:0 17 0 47
5 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

Jarní sezóna 2015

7 . Úroveň A

51 bodů
49. místo (32. místo v mužích)
Bís… Cer… Ner… Sta… Fil… RC… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
3:S 2:3 3:2 3:S 3:0 36 0 51
2 . S:3
3:2
3:1
3:S S:S 20 0 35
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
3:2
2:3
S:S S:S 3:0 12 0 27
4 .
Standartní odchylka (P. Kepčija + M. Spasvová)
2:3
1:3
S:S 3:S S:S 5 0 20
5 . S:3 S:3 S:S S:3 S:S -8 0 7
6 .
RC Osnice (M. Hartman + L. Hartman)
0:3 S:S 0:3 S:S S:S -12 0 3

7 . Úroveň B

27 bodů
69. místo (40. místo v mužích)
Man… Čaj… osa… SME… Buc… Bís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mandarinky (D. Zelenková + J. Vlach)
3:0 3:1 3:1 3:1 3:0 47 0 62
2 .
Čajový dýchánek (M. Michalko + R. Michalcová)
0:3 3:2 3:0 3:S 3:0 35 0 50
3 . 1:3 2:3 3:2 3:0 3:1 31 0 46
4 .
SMET(eem)! (T. Molek + E. Steklíková)
1:3 0:3 2:3 2:3 3:2 15 0 30
5 . 1:3 S:3 0:3 3:2 2:3 12 0 27
6 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3 0:3 1:3 2:3 3:2 12 0 27

7 . Úroveň B

42 bodů
66. místo (39. místo v mužích)
Jar… Dík… Paj… Bís… vop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
1:3
3:S
3:0
3:0 38 0 68
3 .
Paja a Peta (P. Plaskova + P. Marková)
0:3
S:3
3:1 3:2 20 0 50
4 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3
0:3
1:3 3:S 12 0 42
5 .
vopice (F. Samanek + P. Míková)
0:3
0:3 2:3 S:3 4 0 34

6 . Úroveň A

42 bodů
57. místo (35. místo v mužích)
Ulo… krá… SME… Bís… Voz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Uložení s přesahem (V. Novák + M. Drahoňovská)
3:2 3:S 3:0 3:0 45 0 75
2 .
krásní a dokonalí:) (L. Peterová + L. Příšovský)
2:3 3:0 3:0 3:S 40 0 70
3 .
SMET(eem)! (T. Molek + E. Steklíková)
S:3 0:3 3:1 1:3 13 0 43
4 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3 0:3 1:3 3:S 12 0 42
5 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3 S:3 3:1 S:3 11 0 41

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.02.2016 10:22 8. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) S:S
01.02.2016 10:22 8. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) S:S
01.02.2016 10:22 8. ToJeFuk (D. Hrianka, J. Ullrichová) S:S
14.01.2016 20:00 8. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) Beachklub Pankrác 0:3
10.12.2015 21:00 7. Šárka a Štěnda (P. Štěnička, Š. Malíková) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
06.12.2015 21:00 7. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Hamr Záběhlice 0:3
29.11.2015 18:00 8. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Areál volného času Gutova 0:3
27.11.2015 20:00 8. Baďáci (M. Bada, L. Bukovanská) Hamr Braník 3:0
21.11.2015 18:00 8. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) Beachklub Ládví 2:3
12.11.2015 21:00 8. TýmJéček (J. Brožová, J. Jelínek) Hamr Braník 0:3
11.11.2015 21:00 8. Standartní odchylka (P. Kepčija, M. Spasvová) Tatran Střešovice 1:3
25.10.2015 21:00 7. Chupito (T. Dupal, G. Lustigová) Hamr Záběhlice 0:3
19.10.2015 21:00 7. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) Beachclub Strahov 0:3
19.10.2015 21:00 7. TerMiX (M. Novák, T. Dietzová) Beachclub Strahov 0:3
14.10.2015 21:00 7. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 0:3
12.05.2015 22:30 7. Standartní odchylka (P. Kepčija, M. Spasvová) Hamr Záběhlice 3:2
12.05.2015 20:30 7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) 2:3
07.05.2015 13:00 7. RC Osnice (M. Hartman, L. Hartman) DOMYNO 3:0
29.04.2015 19:30 7. Mandarinky (D. Zelenková, J. Vlach) Beachklub Ládví 0:3
28.04.2015 21:00 7. Buchty (M. Táborský, Z. Müllerová) DOMYNO 3:2
21.04.2015 20:00 7. SMET(eem)! (T. Molek, E. Steklíková) Hamr Záběhlice 2:3
18.04.2015 16:00 7. osa2.cz (V. Bartošová, M. Semerád) Beachklub Ládví 1:3
16.04.2015 16:00 7. Čajový dýchánek (M. Michalko, R. Michalcová) DOMYNO 0:3
29.03.2015 17:00 7. Paja a Peta (P. Plaskova, P. Marková) Areál volného času Gutova 1:3
19.03.2015 21:00 7. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
13.03.2015 18:00 7. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
22.02.2015 21:00 6. krásní a dokonalí:) (L. Peterová, L. Příšovský) DOMYNO 0:3
22.02.2015 20:00 6. SMET(eem)! (T. Molek, E. Steklíková) DOMYNO 1:3
10.02.2015 21:00 6. Uložení s přesahem (V. Novák, M. Drahoňovská) Beachklub Pankrác 0:3
6. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) 3:S
7. vopice (F. Samanek, P. Míková) 3:S
7. Cerditos (T. Mitošinková, P. Milota) 3:S
7. Oliver (P. Veselý, K. Němcová) 3:S
7. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) S:S
7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) 3:S
8. Zuzka a Petra (P. Marková, Z. Malkova) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím