Image 1

Jakub Trunecek (27 let)

ID: 10900

Hradec Králové

  • 60 zápasů

    od roku 2010
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Beachclub Strahov
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 51
    Zápasů v lize ( 28 / 21 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

69 bodů
35. místo (22. místo v mužích)
Srp… miš… Rig… 2Ko… T72… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:2 3:1 3:S 3:1 41 0 116
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
2:3 0:3 3:S 3:1 25 0 100
3 .
Rigor Mortis (M. Bůna + K. Fifkova)
1:3 3:0 3:0 S:S 23 0 98
4 . S:3 S:3 0:3 S:S -5 0 70
5 . 1:3 1:3 S:S S:S -6 0 69

3 . Úroveň B

101 bodů
17. místo (10. místo v mužích)
Fri… Tak… T72… Úpl… Div… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:1 3:1 0:3 3:S 32 0 107
2 .
Taková normální rodinka (D. Černý + R. Skoková)
1:3 1:3
3:0
3:S 27 0 102
3 . 1:3 3:1 3:1 1:3 26 0 101
4 .
Úplně leví (V. Zeisel + H. Levá)
3:0
0:3
1:3 3:1 26 0 101
5 .
Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková + O. Kršek)
S:3 S:3 3:1 1:3 13 0 88

4 . Úroveň A

102 bodů
13. místo (7. místo v mužích)
T72… Céb… Kok… Sna… FLÁM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:1 3:0 42 0 102
2 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
2:3 3:2
3:0
3:0 39 0 99
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
2:3
2:3 3:1
3:S
29 0 89
4 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
1:3
0:3
1:3
3:1
15 0 75
5 . 0:3 0:3
S:3
1:3
2 0 62

5 . Úroveň A

90 bodů
24. místo (13. místo v mužích)
T72… Poč… My… Eme… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0
3:S
45 0 90
2 .
Počkej si (M. Bürgerová + D. Chaluš)
2:3 3:1 3:1 3:0 39 0 84
3 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
0:3 1:3 3:1 3:S 23 0 68
4 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3 1:3 1:3 3:S 14 0 59
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
0:3 S:3 S:3 0 0 45

Podzimní sezóna 2015

4 . Úroveň A

91 bodů
32. místo (18. místo v mužích)
Fri… BSB… Cuk… Leh… T72… Lum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:2 3:1
3:S
3:0 3:2 41 0 116
2 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
2:3 3:0
2:3
3:2 3:2 30 0 105
3 . 1:3 0:3 3:0 3:0 3:2 29 0 104
4 .
Lehký syp (M. Turský + Š. Dostálová)
S:3
3:2
0:3
3:2
3:1 23 0 98
5 . 0:3 2:3 0:3
2:3
3:0 16 0 91
6 .
Lumpíci (N. Augustínová + M. Haver)
2:3 2:3 2:3 1:3 0:3 11 0 86

4 . Úroveň A

107 bodů
23. místo (13. místo v mužích)
Gar… Poh… T72… Div… Kra… Žve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Gary a Dudlajda (K. Štěch + K. bártíková)
3:S
3:0 2:3 3:1
3:0
40 0 115
2 .
Pohodka (M. Čepil + D. Čepilová)
S:3
3:2 3:0 3:1 3:0 36 0 111
3 . 0:3 2:3 3:0 3:1 3:0 32 0 107
4 .
Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková + O. Kršek)
3:2 0:3 0:3 3:1 3:0 26 0 101
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 1:3 1:3 1:3 3:1 17 0 92
6 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

3 . Úroveň B

107 bodů
21. místo (12. místo v mužích)
Los… Šáb… Ned… T72… Lor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
LosLiberos (J. Vojta + Š. Dostálová)
3:1
3:0
3:2
3:S 43 0 133
2 .
1:3
3:0 3:0 3:1 39 0 129
3 .
Nedělní svačinka (J. Maixner + B. Kuncová)
0:3 0:3
3:1
3:S 21 0 111
4 .
2:3
0:3
1:3
3:1
17 0 107
5 .
Lord Protector of Myjava and the First Lady (E. Dvorská + J. Kozic)
S:3 1:3 S:3
1:3
4 0 94

3 . Úroveň B

124 bodů
10. místo (5. místo v mužích)
Děl… T72… Poh… BSB… Leh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dělejme lásku (P. Benešová + M. Koldinský)
3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 136
2 . 1:3 3:1 3:S 3:1 34 0 124
3 .
Pohodka (M. Čepil + D. Čepilová)
1:3 1:3 3:0 3:0 30 0 120
4 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
1:3 S:3 0:3 3:1 13 0 103
5 .
Lehký syp (M. Turský + Š. Dostálová)
0:3 1:3 0:3 1:3 4 0 94

Jarní sezóna 2015

3 . Úroveň A

101 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Kob… Ryc… T72… Fůň… Sku… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
3:1 3:2 3:2 3:1 40 0 115
2 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
1:3 0:3 3:1 3:0 26 0 101
3 . 2:3 3:0 0:3 3:2 26 0 101
4 . 2:3 1:3 3:0 2:3 23 0 98
5 .
Skuzaskuza (M. Půhoná + J. Chroboček)
1:3 0:3 2:3 3:2 15 0 90

4 . Úroveň A

102 bodů
19. místo (11. místo v mužích)
Spi… T72… Fri… BSB… Div… Cuk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Spikejam (M. Vaclavik + K. Hladká)
3:2 3:1 3:0 3:0 3:0 46 0 106
2 . 2:3 3:0 3:1 3:0 3:0 42 0 102
3 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3 0:3 2:3 3:1 3:0 24 0 84
4 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
0:3 1:3 3:2 2:3 3:2 19 0 79
5 .
Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková + O. Kršek)
0:3 0:3 1:3 3:2 2:3 12 0 72
6 . 0:3 0:3 0:3 2:3 3:2 10 0 70

4 . Úroveň B

108 bodů
23. místo (14. místo v mužích)
Fůň… Sva… T72… Fue… Zví… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 0:3 3:0 3:0 39 0 114
2 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
0:3 3:0 3:0
3:S
36 0 111
3 . 3:0 0:3 3:S 3:S 33 0 108
4 . 0:3 0:3 S:3
3:S
10 0 85
5 .
Zvířata (M. Šilhan + E. Dvorská)
0:3
S:3
S:3
S:3
0 0 75

3 . Úroveň B

87 bodů
24. místo (15. místo v mužích)
Kob… Rad… Los… T72… Céb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kobry v saku (J. Humpolec + M. Majzúnová)
3:0
3:0 3:0
3:S
49 0 124
2 .
Radující se Radovani (R. Bejčková + R. Zubatý)
0:3
3:0 3:1 3:0 37 0 112
3 .
LosLiberos (J. Vojta + Š. Dostálová)
0:3 0:3
3:0
3:S 23 0 98
4 . 0:3 1:3
0:3
3:S 12 0 87
5 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
S:3
0:3 S:3 S:3 0 0 75

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.06.2016 09:39 3. Rigor Mortis (M. Bůna, K. Fifkova) S:S
01.06.2016 09:39 3. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) 1:3
01.06.2016 09:39 3. 2Koaly (K. Štěch, B. Layerová) S:S
26.05.2016 20:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beachklub Pankrác 1:3
25.04.2016 18:00 3. Taková normální rodinka (D. Černý, R. Skoková) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
19.04.2016 21:00 3. Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková, O. Kršek) Beachclub Strahov 1:3
14.04.2016 20:00 3. Úplně leví (V. Zeisel, H. Levá) Beachclub Strahov 3:1
11.04.2016 20:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachclub Strahov 1:3
30.03.2016 21:00 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachclub Strahov 3:2 Komentáře
24.03.2016 09:00 4. FLÁM (F. Martin, E. Krystýnková) Tatran Střešovice 3:0
17.03.2016 09:00 4. Cébéčka (P. Benáček, M. Valachová) Hamr Braník 3:2
07.03.2016 19:00 4. Snails on the beach (K. Smažíková, K. Dupal) Beachclub Strahov 3:1
24.02.2016 17:00 5. Počkej si (M. Bürgerová, D. Chaluš) Tatran Střešovice 3:2
10.02.2016 11:30 5. My Miloše Nevolili (Š. Šandera, S. Víchová) Hamr Záběhlice 3:0
07.02.2016 19:00 5. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) Areál volného času Gutova 3:0
25.01.2016 21:00 4. Lumpíci (N. Augustínová, M. Haver) Beachklub Pankrác 3:0
24.01.2016 20:00 4. Lehký syp (M. Turský, Š. Dostálová) Beachklub Pankrác 2:3 Komentáře
21.01.2016 20:30 4. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Areál volného času Gutova 2:3
13.01.2016 20:00 4. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Beachklub Pankrác 0:3
10.01.2016 20:00 4. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachclub Strahov 0:3
27.12.2015 20:00 4. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Tatran Střešovice 3:0
22.12.2015 15:00 4. Pohodka (M. Čepil, D. Čepilová) Hamr Záběhlice 2:3
08.12.2015 18:00 4. Gary a Dudlajda (K. Štěch, K. bártíková) Beachclub Strahov 0:3
08.12.2015 17:00 4. Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková, O. Kršek) Beachclub Strahov 3:0
07.12.2015 20:00 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Tatran Střešovice 3:1
25.11.2015 19:00 3. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
23.11.2015 12:00 3. Nedělní svačinka (J. Maixner, B. Kuncová) Beachklub Pankrác 1:3 Komentáře
22.11.2015 19:00 3. LosLiberos (J. Vojta, Š. Dostálová) Beachclub Strahov 2:3 Komentáře
08.11.2015 20:00 3. Lord Protector of Myjava and the First Lady (E. Dvorská, J. Kozic) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
13.10.2015 21:30 3. Pohodka (M. Čepil, D. Čepilová) Beachklub Ládví 3:1
13.10.2015 20:00 3. Dělejme lásku (P. Benešová, M. Koldinský) Beachklub Ládví 1:3
11.10.2015 18:00 3. Lehký syp (M. Turský, Š. Dostálová) DOMYNO 3:1
31.05.2015 18:30 3. Rychlá kopýtka (K. Kropáčová, M. Dub) 3:0
27.05.2015 17:30 3. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) Beachklub Ládví 0:3
26.05.2015 20:00 3. Skuzaskuza (M. Půhoná, J. Chroboček) Beachklub Pankrác 3:2
18.05.2015 16:00 3. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Tatran Střešovice 2:3
20.04.2015 19:00 4. Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková, O. Kršek) 3:0
15.04.2015 21:00 4. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beachklub Pankrác 3:1
13.04.2015 20:00 4. Spikejam (M. Vaclavik, K. Hladká) Areál volného času Gutova 2:3
09.04.2015 14:00 4. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Beachklub Pankrác 3:0
07.04.2015 19:30 4. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 3:0
22.03.2015 19:00 4. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) Beachclub Strahov 3:0
17.03.2015 21:00 4. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) Beachklub Pankrác 0:3
24.02.2015 20:00 3. LosLiberos (J. Vojta, Š. Dostálová) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
22.02.2015 21:00 3. Radující se Radovani (R. Bejčková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 1:3
16.02.2015 20:00 3. Kobry v saku (J. Humpolec, M. Majzúnová) Areál volného času Gutova 0:3
4. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) 3:S
4. Zvířata (M. Šilhan, E. Dvorská) 3:S
3. Cébéčka (P. Benáček, M. Valachová) 3:S
3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) 3:S
5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím