Image 1

Gabriela Lustigová (26 let)

ID: 23463

Praha

  • 36 zápasů

    od roku 2015
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Areál volného času Gutova
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 17 / 10 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň A

45 bodů
49. místo (31. místo v mužích)
Bob… Met… MED… Buj… Chu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
3:1
3:0 3:0 3:S 47 0 92
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3
3:1
3:S 3:S 33 0 78
3 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3
1:3
S:S 3:S 7 0 52
4 .
Bujdžákovci (V. Žák + D. Bujdová)
0:3 S:3 S:S 3:S 5 0 50
5 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

Jarní sezóna 2016

5 . Úroveň B

45 bodů
50. místo (27. místo v mužích)
Cuk… Met… Kač… Žiž… Chu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2 3:0 3:S 43 0 88
2 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
1:3
3:0
3:0
3:S
38 0 83
3 .
Kač a Bzuk (K. Ondrejková + J. Bezouška)
2:3
0:3
S:S 3:S 9 0 54
4 .
Žižkováci (L. Kučera + P. Fišerová)
0:3
0:3
S:S 3:S 5 0 50
5 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň A

57 bodů
44. místo (25. místo v mužích)
Rig… Sku… Tyh… Chu… Kok… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rigor Mortis (M. Bůna + K. Fifkova)
3:1
3:1
3:0 3:0 48 0 108
2 .
Skuzaskuza (M. Půhoná + J. Chroboček)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 101
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3
0:3 3:1 3:1 24 0 84
4 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
0:3 0:3 1:3 S:S -3 0 57
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 1:3 S:S -3 0 57

5 . Úroveň A

85 bodů
26. místo (15. místo v mužích)
Chu… Cuk… Jar… Dre… #pa… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
3:2
3:2
3:0
3:2 40 0 85
2 .
2:3
3:0 3:1 3:1 39 0 84
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3
0:3
3:2
3:1
24 0 69
4 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
0:3
1:3
2:3
3:0
19 0 64
5 .
#pardubickéduo (T. Novák + L. Plášilová)
2:3 1:3
1:3
0:3
8 0 53

6 . Úroveň A

67 bodů
35. místo (19. místo v mužích)
Chu… Pla… KiK… Prs… Žiž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
2:3
3:1
3:2
3:0
37 0 67
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:2
2:3
3:1
3:1 35 0 65
3 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
1:3
3:2 3:2 3:0 33 0 63
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
2:3
1:3
2:3
3:0
23 0 53
5 .
Žižkováci (L. Kučera + P. Fišerová)
0:3
1:3 0:3
0:3
2 0 32

Podzimní sezóna 2015

7 . Úroveň C

66 bodů
48. místo (26. místo v mužích)
MED… Chu… Voz… Nev… T.&… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
3:1 3:1 3:0 3:S 45 0 75
2 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
1:3 3:1 3:0 3:S 36 0 66
3 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
1:3 1:3
3:0
3:S 27 0 57
4 .
Never give up! (M. Kupka + H. Brothánková)
0:3 0:3
0:3
3:S 10 0 40
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

6 . Úroveň A

56 bodů
58. místo (34. místo v mužích)
Céb… Ter… Jar… Prs… Chu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
3:2 S:S
3:0
3:0 30 0 75
2 .
TerMiX (M. Novák + T. Dietzová)
2:3
0:3
3:1 3:0 28 0 73
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
S:S
3:0
2:3
3:0
25 0 70
4 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
0:3
1:3
3:2
1:3
13 0 58
5 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
0:3 0:3
0:3
3:1
11 0 56

7 . Úroveň D

71 bodů
48. místo (28. místo v mužích)
KiK… Chu… Una… Bam… Duc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3
3:1 3:0 3:0 41 0 71
2 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
3:2
3:2
3:S
3:0
41 0 71
3 . 1:3
2:3
3:S
3:1 27 0 57
4 . 0:3
S:3
S:3
3:0 13 0 43
5 .
Duckling&Fox (P. Smilek + K. Dvořáková)
0:3
0:3
1:3 0:3 2 0 32

7 . Úroveň B

62 bodů
53. místo (31. místo v mužích)
Pla… Ter… Chu… Pro… Bís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
2:3
3:1
3:0 3:0 41 0 71
2 .
TerMiX (M. Novák + T. Dietzová)
3:2
3:2
3:2 3:0 40 0 70
3 .
Chupito (T. Dupal + G. Lustigová)
1:3
2:3
3:0
3:0 32 0 62
4 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
0:3 2:3
0:3
3:0 17 0 47
5 .
Bískaři A.S. (S. Franta + A. Štixová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.05.2016 10:15 4. Skuzaskuza (M. Půhoná, J. Chroboček) 0:3
02.05.2016 10:15 4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) S:S
19.04.2016 22:30 4. Rigor Mortis (M. Bůna, K. Fifkova) Beachklub Ládví 0:3
17.04.2016 19:00 4. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachklub Pankrác 1:3
28.03.2016 22:00 5. #pardubickéduo (T. Novák, L. Plášilová) Beach Service - Sport Vítkov 3:2
28.03.2016 21:00 5. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Beachklub Pankrác 3:0 Komentáře
27.03.2016 16:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Braník 3:2 Komentáře
17.03.2016 13:00 5. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Beach Service - Sport Vítkov 3:2 Komentáře
28.02.2016 21:00 6. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
28.02.2016 18:30 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
14.02.2016 09:30 6. Žižkováci (L. Kučera, P. Fišerová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
12.02.2016 21:00 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
24.01.2016 21:00 7. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Hamr Záběhlice 1:3
16.01.2016 12:30 7. Never give up! (M. Kupka, H. Brothánková) Areál volného času Gutova 3:0
10.01.2016 10:00 7. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Areál volného času Gutova 3:1
03.01.2016 14:00 6. Cébéčka (P. Benáček, M. Valachová) Areál volného času Gutova 0:3
20.12.2015 12:00 6. TerMiX (M. Novák, T. Dietzová) Areál volného času Gutova 0:3
20.12.2015 10:00 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
06.12.2015 20:00 6. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
22.11.2015 20:00 7. Duckling&Fox (P. Smilek, K. Dvořáková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
14.11.2015 20:00 7. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
08.11.2015 18:30 7. Unagi (M. Halmlová, Z. Barcaj) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
30.10.2015 20:00 7. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
25.10.2015 21:00 7. Bískaři A.S. (S. Franta, A. Štixová) Hamr Záběhlice 3:0
13.10.2015 01:00 7. TerMiX (M. Novák, T. Dietzová) Beach Service - Sport Vítkov 2:3 Komentáře
09.10.2015 17:30 7. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
7. Bambi (M. Humlová, J. Kohout) 3:S Komentáře
5. Bobani (L. Uher, K. Viterová) S:3
5. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) S:3
5. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) S:3
5. Bujdžákovci (V. Žák, D. Bujdová) S:3
5. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) S:3
5. Žižkováci (L. Kučera, P. Fišerová) S:3
5. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) S:3 Komentáře
5. Kač a Bzuk (K. Ondrejková, J. Bezouška) S:3
7. T.& D. (D. Brázda, T. Zimčíková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím