Načítám…
Image 1

Štěpán Šandera (31 let)

ID: 21532

Praha

  • 51 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 51
    Zápasů v lize ( 25 / 19 / 7) 0 turnajů
  • 57%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň A

97 bodů
17. místo (8. místo v mužích)
Leh… Fůň… Sku… My… BSB… Tak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lehký syp (M. Turský + Š. Dostálová)
3:0
3:2 3:1 3:0 2:3 39 0 114
2 .
0:3
3:S 3:0 1:3 3:0 30 0 105
3 .
Skuzaskuza (M. Půhoná + J. Chroboček)
2:3 S:3 3:2 3:0 3:2 27 0 102
4 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
1:3 0:3 2:3 3:1
3:S
22 0 97
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
0:3 3:1 0:3 1:3 3:0 21 0 96
6 .
Taková normální rodinka (D. Černý + R. Skoková)
3:2 0:3 2:3
S:3
0:3 10 0 85

4 . Úroveň B

93 bodů
22. místo (13. místo v mužích)
miš… My… Cuk… Kra… Lum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:1 1:3 3:S 3:1 34 0 94
2 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
1:3 3:2 3:2 3:0 33 0 93
3 . 3:1 2:3 0:3 3:0 28 0 88
4 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
S:3 2:3 3:0 3:2 26 0 86
5 .
Lumpíci (N. Augustínová + M. Haver)
1:3 0:3 0:3 2:3 6 0 66

5 . Úroveň B

70 bodů
35. místo (19. místo v mužích)
Tyh… My… Met… Pla… krá… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:2
0:3
3:0 3:S 32 0 77
2 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
2:3
3:0
3:0
S:S 25 0 70
3 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
3:0
0:3
0:3
3:S
23 0 68
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
0:3
3:0
2:3 17 0 62
5 .
krásní a dokonalí:) (L. Peterová + L. Příšovský)
S:3 S:S
S:3
3:2 4 0 49

5 . Úroveň A

68 bodů
33. místo (18. místo v mužích)
T72… Poč… My… Eme… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0
3:S
45 0 90
2 .
Počkej si (M. Bürgerová + D. Chaluš)
2:3 3:1 3:1 3:0 39 0 84
3 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
0:3 1:3 3:1 3:S 23 0 68
4 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3 1:3 1:3 3:S 14 0 59
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
0:3 S:3 S:3 0 0 45

Podzimní sezóna 2015

6 . Úroveň A

91 bodů
30. místo (17. místo v mužích)
My… Una… ves… Pta… Stá… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
3:0
3:0
3:S 3:S 46 0 91
2 .
0:3
3:S
3:S 3:S 30 0 75
3 .
vestex válí (T. Primus + J. Havlovicová)
0:3
S:3
S:S 3:S 5 0 50
4 .
Ptačí kles (A. Ptáček + K. Kleslová)
S:3 S:3 S:S 3:S 5 0 50
5 .
Stádo Jelenů (P. Jelínek + T. Zlochová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

7 . Úroveň D

67 bodů
48. místo (29. místo v mužích)
My… Pla… Bli… Pro… Tým… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
2:3
3:2
3:0 3:1 37 0 67
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:2
3:2
1:3
3:0
33 0 63
3 .
Blijící Lišky 2 (J. Vozák + K. Linková)
2:3
2:3
3:0
3:1 32 0 62
4 .
Propni ten bagr (V. Pati + E. Mahová)
0:3 3:1
0:3
2:3 15 0 45
5 .
TýmJéček (J. Brožová + J. Jelínek)
1:3
0:3
1:3 3:2 13 0 43

6 . Úroveň B

45 bodů
69. místo (45. místo v mužích)
Kis… Kok… Cub… Oli… My… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kiss my ace (J. Předota + S. Čičatková)
3:2 3:0
3:S
3:S 42 0 87
2 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
2:3 3:0
3:S
3:S 37 0 82
3 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
0:3 0:3 3:S 3:S 20 0 65
4 .
S:3
S:3
S:3 3:S 10 0 55
5 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň B

69 bodů
51. místo (30. místo v mužích)
Div… Tyh… My… Poč… KiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková + O. Kršek)
3:0 3:S 3:0 3:S 46 0 91
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3
3:0
3:2 3:0 35 0 80
3 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
S:3
0:3
3:1
3:0
24 0 69
4 .
Počkej si (M. Bürgerová + D. Chaluš)
0:3 2:3 1:3 3:0 19 0 64
5 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
S:3 0:3
0:3
0:3 0 0 45

Jarní sezóna 2015

5 . Úroveň A

57 bodů
41. místo (27. místo v mužích)
Vol… My… KiK… Met… Div… Tyh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Volání Divočiny (M. Kalfař + K. Kůtová)
3:2 3:2 S:S 2:3 3:S 21 0 66
2 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
2:3
3:1
1:3
1:3 S:S 12 0 57
3 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3
1:3
1:3
S:S 3:S 11 0 56
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
S:S
3:1
3:1
S:S S:S 6 0 51
5 .
Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková + O. Kršek)
3:2 3:1 S:S S:S S:S 4 0 49
6 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
S:3 S:S S:3 S:S S:S -12 0 33

5 . Úroveň B

70 bodů
37. místo (23. místo v mužích)
Kok… Pís… My… Žve… Zví… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
3:0 2:3
3:0
3:S 40 0 85
2 .
Písečné porno (F. Dlouhán + T. Kamešová)
0:3 3:1 3:0 3:S 34 0 79
3 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
3:2 1:3
2:3
3:S 25 0 70
4 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
0:3
0:3
3:2
3:S 19 0 64
5 .
Zvířata (M. Šilhan + E. Dvorská)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň A

81 bodů
37. místo (23. místo v mužích)
My… Tyh… Dre… KiK… Tuz… SME… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
2:3
3:1
3:2
3:2
3:0
36 0 81
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:2
3:2 3:2 S:S
3:0
27 0 72
3 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
1:3
2:3
3:0
0:3
3:0
25 0 70
4 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3
2:3
0:3
2:3 3:0 19 0 64
5 .
Tuzemáci (J. Valenta + V. Valková)
2:3 S:S
3:0
3:2 S:S 12 0 57
6 .
SMET(eem)! (T. Molek + E. Steklíková)
0:3
0:3
0:3
0:3 S:S -4 0 41

5 . Úroveň B

57 bodů
45. místo (29. místo v mužích)
Kok… Sva… Moř… My… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3 3:0 3:2 3:0 37 0 82
2 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
3:1 3:0 3:0 S:S 32 0 77
3 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
0:3 0:3
3:2
3:0 22 0 67
4 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
2:3 0:3
2:3
2:3 12 0 57
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 S:S 0:3 3:2 4 0 49

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.05.2016 19:00 3. Lehký syp (M. Turský, Š. Dostálová) Areál volného času Gutova 1:3
22.05.2016 19:00 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beachklub Ládví 3:1
22.05.2016 17:30 3. Skuzaskuza (M. Půhoná, J. Chroboček) Beachklub Ládví 2:3
08.05.2016 19:00 3. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) Beachklub Ládví 0:3
24.04.2016 20:00 4. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Ládví 3:2
13.04.2016 21:00 4. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Beachklub Ládví 1:3
11.04.2016 20:00 4. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 3:2
08.04.2016 21:30 4. Lumpíci (N. Augustínová, M. Haver) Beachklub Pankrác 3:0
31.03.2016 08:00 5. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachclub Strahov 2:3
14.03.2016 21:00 5. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
13.03.2016 18:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 3:0 Komentáře
10.02.2016 21:00 5. Ememáci (M. Kalfař, M. Špásová) Tatran Střešovice 3:1
10.02.2016 21:00 5. Počkej si (M. Bürgerová, D. Chaluš) Tatran Střešovice 1:3
10.02.2016 11:30 5. T72H11 (J. Trunecek, H. Brůhová) Hamr Záběhlice 0:3
20.01.2016 21:00 6. vestex válí (T. Primus, J. Havlovicová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0 Komentáře
09.01.2016 20:00 6. Unagi (M. Halmlová, Z. Barcaj) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
20.12.2015 17:00 7. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 2:3
18.12.2015 20:00 7. TýmJéček (J. Brožová, J. Jelínek) Hamr Záběhlice 3:1
15.12.2015 21:00 7. Propni ten bagr (V. Pati, E. Mahová) Hamr Záběhlice 3:0
13.12.2015 08:00 7. Blijící Lišky 2 (J. Vozák, K. Linková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
24.10.2015 19:00 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
11.10.2015 21:00 6. Počkej si (M. Bürgerová, D. Chaluš) Hamr Záběhlice 3:1
11.10.2015 15:00 6. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachclub Strahov 0:3 Komentáře
01.06.2015 11:43 5. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) S:S
15.05.2015 20:00 5. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
13.05.2015 21:30 5. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
08.05.2015 18:00 5. Volání Divočiny (M. Kalfař, K. Kůtová) Beachklub Ládví 2:3
08.05.2015 15:00 5. Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková, O. Kršek) Beachklub Ládví 1:3
22.04.2015 20:00 5. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Hamr Záběhlice 3:2
19.04.2015 21:30 5. Písečné porno (F. Dlouhán, T. Kamešová) Hamr Záběhlice 1:3
12.04.2015 21:00 5. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
31.03.2015 22:00 6. Tuzemáci (J. Valenta, V. Valková) Areál volného času Gutova 3:2
24.03.2015 21:30 6. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
22.03.2015 22:00 6. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachclub Strahov 2:3 Komentáře
17.03.2015 19:30 6. SMET(eem)! (T. Molek, E. Steklíková) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
15.03.2015 20:00 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
25.02.2015 17:00 5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Areál volného času Gutova 2:3
24.02.2015 22:00 5. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) Hamr Záběhlice 0:3
08.02.2015 15:00 5. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Areál volného času Gutova 2:3
08.02.2015 14:00 5. Mořský koníci (O. Hotový, V. Junková) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
3. Taková normální rodinka (D. Černý, R. Skoková) 3:S Komentáře
5. krásní a dokonalí:) (L. Peterová, L. Příšovský) S:S
5. Zvířata (M. Šilhan, E. Dvorská) 3:S
6. Divoký písečný jednorožci (A. Hlávková, O. Kršek) S:3
5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) 3:S
6. Stádo Jelenů (P. Jelínek, T. Zlochová) 3:S
6. Ptačí kles (A. Ptáček, K. Kleslová) 3:S
6. Kiss my ace (J. Předota, S. Čičatková) S:3
6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:3
6. Oliver (P. Veselý, K. Němcová) S:3
6. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím