Načítám…
Image 1

Veronika Junková (29 let)

ID: 17612

Praha

  • 76 zápasů

    od roku 2013
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Hamr Záběhlice
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 76
    Zápasů v lize ( 44 / 29 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2015

5 . Úroveň B

61 bodů
37. místo (24. místo v mužích)
krá… Cuk… Ban… Moř… Cub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
krásní a dokonalí:) (L. Peterová + L. Příšovský)
3:0
3:0
3:1
3:S
47 0 92
2 . 0:3 3:S 3:0 3:1 34 0 79
3 .
Banáni (J. Konášová + L. Uher)
0:3
S:3 3:2
3:S
19 0 64
4 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
1:3 0:3 2:3
3:S
16 0 61
5 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
S:3
1:3
S:3
S:3
2 0 47

6 . Úroveň B

63 bodů
40. místo (26. místo v mužích)
Moř… KiK… Jar… Sna… Koc… Mon… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
3:2
3:1
1:3 3:2
3:S
33 0 63
2 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3
3:2
1:3 3:1 3:1 30 0 60
3 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3
2:3
3:S
3:1
3:S
30 0 60
4 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
3:1 3:1
S:3
S:S
3:S
22 0 52
5 . 2:3 1:3
1:3
S:S
3:1
12 0 42
6 .
Montom (M. Korychová + T. Nosek)
S:3
1:3
S:3
S:3
1:3
4 0 34

5 . Úroveň B

66 bodů
52. místo (30. místo v mužích)
Spi… Tak… Ulo… Tru… Moř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Spikejam (M. Vaclavik + K. Hladká)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 108
2 .
Taková normální rodinka (D. Černý + R. Skoková)
2:3 3:2 3:0 3:S 36 0 96
3 .
Uložení s přesahem (V. Novák + M. Drahoňovská)
0:3 2:3 3:2 3:1 24 0 84
4 . 0:3 0:3 2:3 3:2 13 0 73
5 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
0:3 S:3 1:3 2:3 6 0 66

5 . Úroveň B

67 bodů
35. místo (21. místo v mužích)
Kok… Sva… Moř… My… Zlí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3 3:0 3:2 3:0 37 0 82
2 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
3:1 3:0 3:0 S:S 32 0 77
3 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
0:3 0:3
3:2
3:0 22 0 67
4 .
My Miloše Nevolili (Š. Šandera + S. Víchová)
2:3 0:3
2:3
2:3 12 0 57
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
0:3 S:S 0:3 3:2 4 0 49

Podzimní sezóna 2014

6 . Úroveň B

72 bodů
34. místo (22. místo v mužích)
Moř… Voz… Dík… pod… Nia… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
3:2
3:0
3:S
3:S 42 0 72
2 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
2:3
3:0
3:S 3:S 37 0 67
3 .
Díky čau ! (M. Hronová + T. Homolka)
0:3
0:3
3:S 3:S 20 0 50
4 .
pod vlivem (V. Černý + M. Müllerová)
S:3
S:3 S:3 3:S 10 0 40
5 .
Niagara Falls (R. Dupal + V. Mokrá)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

7 . Úroveň C

50 bodů
47. místo (31. místo v mužích)
Moř… Pís… Rel… Ner… Jab… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
1:3
3:0 3:S 3:S 35 0 50
2 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
3:1
3:2 3:S S:S 25 0 40
3 .
Relax Mělník (A. Kolaříková + L. Pokorný)
0:3 2:3 3:S 3:S 24 0 39
4 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 10
5 .
Jablicka (R. Drholecky + H. Šanová)
S:3 S:S S:3 S:S -10 0 5

6 . Úroveň A

47 bodů
55. místo (36. místo v mužích)
Bar… Jar… Tyh… Fue… Moř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Barbánci (M. Berber + T. Müllerová)
3:2
3:0
3:1
3:1
44 0 74
2 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
2:3
2:3
3:0
2:3
25 0 55
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3
3:2
2:3
3:1
24 0 54
4 .
1:3
0:3
3:2
3:2
20 0 50
5 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
1:3
3:2
1:3
2:3
17 0 47

7 . Úroveň C

61 bodů
40. místo (26. místo v mužích)
Moř… KiK… Mon… Prd… Fil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
3:2
3:0
3:1
3:0
46 0 61
2 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
2:3 3:1 3:1 3:1 37 0 52
3 .
Montom (M. Korychová + T. Nosek)
0:3
1:3 3:0 3:0 28 0 43
4 .
Prdky v akci (E. Bedřichová + J. Herych)
1:3
1:3 0:3 3:2 13 0 28
5 .
0:3
1:3 0:3 2:3 6 0 21

Jarní sezóna 2014

6 . Úroveň B

55 bodů
45. místo (25. místo v mužích)
Job… Moř… Fue… Kok… Cop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0 3:S 47 0 77
2 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
0:3 2:3 3:1 3:S 25 0 55
3 .
1:3
3:2 2:3 3:S 25 0 55
4 .
Kokrheláci (Š. Mecová + V. Kohout)
0:3 1:3 3:2 3:S 21 0 51
5 .
Copa je tutó?! (K. Čiháková + S. Zbyněk)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň B

56 bodů
45. místo (23. místo v mužích)
Bud… 3:4 Swo… Alč… Moř… Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
3:1 3:2 3:2 3:1 3:2 39 0 84
2 . 1:3 1:3
3:1
3:0
3:0
33 0 78
3 .
Swoosh (J. Jurak + L. Vacková)
2:3 3:1 3:1 S:S 3:1 26 0 71
4 .
Alča a Lumča (A. Pazderková + L. Hovančík)
2:3
1:3
1:3
3:2
3:2 21 0 66
5 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
1:3 0:3 S:S
2:3
3:0
11 0 56
6 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
2:3
0:3
1:3 2:3
0:3
8 0 53

5 . Úroveň A

65 bodů
38. místo (21. místo v mužích)
Poh… Mač… Moř… krá… Jar… Kun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PohodaJazz (A. Štixová + A. Ptáček)
3:0 3:0 3:0
3:1
3:S 47 0 92
2 .
Mačky z pračky (S. Vrabcová + O. Ladman)
0:3
3:0
3:S
3:0
3:2 35 0 80
3 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
0:3
0:3
2:3
3:1
3:S 20 0 65
4 .
krásní a dokonalí:) (L. Peterová + L. Příšovský)
0:3 S:3
3:2
3:S
S:S 11 0 56
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
1:3
0:3
1:3
S:3
2:3
7 0 52
6 .
Kuna písečná (M. Konecny + A. Zvelebilová)
S:3 2:3 S:3 S:S
3:2
6 0 51

6 . Úroveň A

63 bodů
38. místo (21. místo v mužích)
Sna… Moř… Bud… Myši Hoř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
3:0 3:0
3:S
3:0 49 0 79
2 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
0:3 3:2 3:0 3:1 33 0 63
3 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 0 56
4 .
Myši (J. Hamrštík + L. F)
S:3
0:3 2:3 S:S -1 0 29
5 .
Hořický trubky (M. Vokřínek + I. Kociánová)
0:3 1:3 0:3 S:S -3 0 27

Podzimní sezóna 2013

5 . Úroveň B

75 bodů
40. místo (22. místo v mužích)
Mač… Pla… Tru… Moř… T&J Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mačky z pračky (S. Vrabcová + O. Ladman)
3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 106
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 101
3 . 1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
1:3 0:3 0:3 3:0 15 0 75
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 60

6 . Úroveň B

88 bodů
30. místo (18. místo v mužích)
Moř… T&J Gét… Kru… MIGA Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
3:0
3:S
3:S
3:S 43 0 88
2 .
0:3
3:S
3:S
S:S 15 0 60
3 .
Géte a Šiler (M. Šafaříková + J. Mazák)
S:3
S:3
S:S S:S -10 0 35
4 .
Krutibrko (M. Pešek + Z. Pecková)
S:3
S:3
S:S S:S -10 0 35
5 . S:3 S:S S:S S:S -15 0 30

7 . Úroveň A

77 bodů
36. místo (20. místo v mužích)
Moř… Dva… Nan… Kok… Čič… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
3:0
3:0
3:1
3:S
47 0 77
2 .
Dva Pískomilové (F. Klingora + M. Hanzlíková)
0:3
3:1
3:1 3:S 32 0 62
3 .
Nanosekunda (M. Vacínová + J. Chochol)
0:3
1:3
3:2
3:S
21 0 51
4 .
Kokšóni v kokónu (A. Pivcová + V. Pechman)
1:3
1:3
2:3
3:S 18 0 48
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 30

7 . Úroveň C

52 bodů
62. místo (32. místo v mužích)
The… Mač… Moř… Poz… TRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Thelma a Luisa (B. Veselá + M. Horálek)
3:1
3:0
3:0
3:0 50 0 80
2 .
Mačky z pračky (S. Vrabcová + O. Ladman)
1:3
3:0
3:0
3:0 41 0 71
3 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
0:3
0:3
3:1
3:1
22 0 52
4 .
Pozdní sběr (O. Lukášková + J. Kohoutek)
0:3
0:3
1:3
3:1
13 0 43
5 .
TROLOLO (E. Kubešová + M. M)
0:3 0:3
1:3
1:3
4 0 34

Jarní sezóna 2013

8 . Úroveň B

50 bodů
45. místo (22. místo v mužích)
Buď… Moř… Roc… Hop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Buď nám daj nebo ne (A. Jura + K. Turoňová)
3:S
3:S
3:S 39 0 59
2 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
S:3
3:0
3:S 30 0 50
3 .
Rockefeleři (F. Juhász + A. Růžičková)
S:3
0:3
3:S 13 0 33
4 .
Hop nebo Trop (J. Herčík + E. Snížková)
S:3 S:3 S:3 0 0 20

9 . Úroveň A

57 bodů
43. místo (24. místo v mužích)
Moř… Pun… Hor… Sil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
3:0
3:0
3:S
47 0 57
2 .
Puntík a ťapinka (K. Bílková + P. Kovář)
0:3 3:2
3:S
25 0 35
3 .
Horký maliny (V. Tatarová + O. Tichý)
0:3
2:3
3:S
18 0 28
4 .
Silesian Beach (M. Gregárek + M. Adámková)
S:3
S:3
S:3
0 0 10

8 . Úroveň A

35 bodů
60. místo (29. místo v mužích)
Céb… Den… Pok… Moř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
3:2
3:0 3:0 46 0 66
2 .
Denisa Šiková (D. Šiková + M. Novotný)
2:3
1:3
3:1
23 0 43
3 .
Poker face (K. Marková + M. Matoušek)
0:3 3:1 2:3 20 0 40
4 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
0:3
1:3
3:2 15 0 35

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.05.2015 20:00 5. Banáni (J. Konášová, L. Uher) Areál volného času Gutova 2:3
24.05.2015 20:30 5. krásní a dokonalí:) (L. Peterová, L. Příšovský) Hamr Záběhlice 1:3
18.05.2015 19:35 5. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:S Komentáře
11.05.2015 15:00 5. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Hamr Záběhlice 0:3
13.04.2015 21:00 6. Kocfeldovi (T. Kocfelda, T. Řezníčková) Beachklub Pankrác 3:2
12.04.2015 21:00 6. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) Beachklub Pankrác 1:3
09.04.2015 20:00 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
06.04.2015 21:00 6. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Areál volného času Gutova 3:2
16.03.2015 21:00 5. Trufča (J. Slavík, K. Vaněčková) Beachklub Pankrác 2:3
15.03.2015 21:00 5. Uložení s přesahem (V. Novák, M. Drahoňovská) Hamr Záběhlice 1:3
12.03.2015 21:00 5. Spikejam (M. Vaclavik, K. Hladká) Hamr Záběhlice 0:3
25.02.2015 21:00 5. Zlí Rakeťáci (V. Indrová, V. Čajka) Beachklub Pankrác 3:0
18.02.2015 21:00 5. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beachklub Pankrác 0:3
16.02.2015 21:30 5. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) Hamr Záběhlice 0:3
08.02.2015 14:00 5. My Miloše Nevolili (Š. Šandera, S. Víchová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
22.01.2015 21:00 6. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Beachklub Pankrác 3:2 Komentáře
11.01.2015 21:00 6. Díky čau ! (M. Hronová, T. Homolka) Beachklub Pankrác 3:0 Komentáře
02.01.2015 13:00 7. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) Beachklub Ládví 1:3 Komentáře
10.12.2014 21:00 7. Relax Mělník (A. Kolaříková, L. Pokorný) Beachklub Pankrác 3:0
27.11.2014 20:30 6. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
24.11.2014 21:00 6. Barbánci (M. Berber, T. Müllerová) Beachklub Pankrác 1:3 Komentáře
12.11.2014 21:00 6. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachklub Pankrác 1:3 Komentáře
08.11.2014 11:00 6. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
02.11.2014 21:30 7. KiKi@MiKi (M. Ratočka, K. Jelínková) Hamr Záběhlice 3:2
28.10.2014 15:30 7. Filipínci (L. Andrýsková, J. Matějovič) Hamr Braník 3:0 Komentáře
28.10.2014 14:00 7. Prdky v akci (E. Bedřichová, J. Herych) Hamr Braník 3:1 Komentáře
25.10.2014 14:00 7. Montom (M. Korychová, T. Nosek) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
25.05.2014 20:00 6. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) Beachklub Ládví 2:3
16.05.2014 18:00 6. Joburti (V. Tomčányi, K. Němcová) Hamr Záběhlice 0:3
15.05.2014 20:00 6. Kokrheláci (Š. Mecová, V. Kohout) Hamr Braník 3:1
01.05.2014 18:47 5. Swoosh (J. Jurak, L. Vacková) S:S
30.04.2014 19:00 5. 3:4 (B. Salayova, Z. Plesnik) Beachklub Pankrác 0:3
16.04.2014 21:00 5. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) Beachklub Pankrác 3:0 Komentáře
11.04.2014 13:00 5. Alča a Lumča (A. Pazderková, L. Hovančík) Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
09.04.2014 21:00 5. Budějčáci (J. Štěrba, B. Salayova) Beachklub Pankrác 1:3
30.03.2014 10:00 5. krásní a dokonalí:) (L. Peterová, L. Příšovský) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
14.03.2014 13:00 5. PohodaJazz (A. Štixová, A. Ptáček) Hamr Záběhlice 0:3
13.03.2014 21:00 5. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Tatran Střešovice 3:1 Komentáře
10.03.2014 21:00 5. Mačky z pračky (S. Vrabcová, O. Ladman) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
26.02.2014 21:00 6. Budějčáci (J. Štěrba, B. Salayova) Tatran Střešovice 3:2
21.02.2014 13:30 6. Hořický trubky (M. Vokřínek, I. Kociánová) Hamr Záběhlice 3:1
09.02.2014 14:00 6. Myši (J. Hamrštík, L. F) Areál volného času Gutova 3:0
08.02.2014 13:30 6. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) Hamr Záběhlice 0:3
30.01.2014 21:00 5. T&J (J. Janiš, T. Purschová) Beachklub Pankrác 3:0
30.01.2014 17:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) DOMYNO 0:3
25.01.2014 11:00 5. Mačky z pračky (S. Vrabcová, O. Ladman) Tatran Střešovice 1:3
24.01.2014 15:00 5. Trufča (J. Slavík, K. Vaněčková) Tatran Střešovice 0:3
19.12.2013 21:00 6. T&J (J. Janiš, T. Purschová) Tatran Střešovice 3:0 Komentáře
18.11.2013 21:00 7. Dva Pískomilové (F. Klingora, M. Hanzlíková) DOMYNO 3:0 Komentáře
17.11.2013 11:30 7. Nanosekunda (M. Vacínová, J. Chochol) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.11.2013 15:00 7. Kokšóni v kokónu (A. Pivcová, V. Pechman) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
31.10.2013 19:00 7. Thelma a Luisa (B. Veselá, M. Horálek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
23.10.2013 21:30 7. TROLOLO (E. Kubešová, M. M) Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
21.10.2013 21:00 7. Mačky z pračky (S. Vrabcová, O. Ladman) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
16.10.2013 21:00 7. Pozdní sběr (O. Lukášková, J. Kohoutek) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
08.05.2013 14:30 8. Rockefeleři (F. Juhász, A. Růžičková) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
24.04.2013 18:00 9. Puntík a ťapinka (K. Bílková, P. Kovář) Beachklub Pankrác 3:0
12.04.2013 21:00 9. Horký maliny (V. Tatarová, O. Tichý) Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře
28.03.2013 19:00 8. Poker face (K. Marková, M. Matoušek) Tatran Střešovice 3:2
22.03.2013 20:30 8. Denisa Šiková (D. Šiková, M. Novotný) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
15.03.2013 14:00 8. Cébéčka (P. Benáček, M. Valachová) Hamr Braník 0:3
6. Copa je tutó?! (K. Čiháková, S. Zbyněk) 3:S
5. Taková normální rodinka (D. Černý, R. Skoková) S:3
9. Silesian Beach (M. Gregárek, M. Adámková) 3:S Komentáře
6. Niagara Falls (R. Dupal, V. Mokrá) 3:S
5. Kuna písečná (M. Konecny, A. Zvelebilová) 3:S
7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) 3:S
7. Jablicka (R. Drholecky, H. Šanová) 3:S
8. Buď nám daj nebo ne (A. Jura, K. Turoňová) S:3 Komentáře
6. pod vlivem (V. Černý, M. Müllerová) 3:S Komentáře
6. Montom (M. Korychová, T. Nosek) 3:S Komentáře
7. Čičinky (A. Marcinik, E. Hejtmánková) 3:S Komentáře
6. Krutibrko (M. Pešek, Z. Pecková) 3:S Komentáře
6. Géte a Šiler (M. Šafaříková, J. Mazák) 3:S Komentáře
6. MIGA (G. Skopková, M. Procházka) 3:S
8. Hop nebo Trop (J. Herčík, E. Snížková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím