Načítám…
Barbora Salayova

Barbora Salayova (31 let)

ID: 12937

Praha

  • 131 zápasů

    od roku 2011
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Beachklub Pankrác
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 98
    Zápasů v lize ( 45 / 38 / 15) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2014

4 . Úroveň A

52 bodů
45. místo (30. místo v mužích)
Céb… Kok… Fri… Sva… Hub… Bud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cébéčka (P. Benáček + M. Valachová)
3:0 S:S 3:S
3:1
3:S 31 0 91
2 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 3:S 3:1 3:S 25 0 85
3 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
S:S 3:0 1:3 3:1 3:S 25 0 85
4 .
Svatoušci (M. Čihák + V. Svatoňová)
S:3 S:3 3:1 3:0 S:S 15 0 75
5 .
1:3
1:3 1:3 0:3 S:S 2 0 62
6 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 52

3 . Úroveň B

75 bodů
32. místo (20. místo v mužích)
Kob… Pís… miš… Tak… Bud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
3:0 3:0 3:1 3:S 47 0 122
2 .
Písečné porno (F. Dlouhán + T. Kamešová)
0:3 3:2
3:1
3:S
30 0 105
3 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
0:3 2:3 3:0 3:S 27 0 102
4 .
Taková normální rodinka (D. Černý + R. Skoková)
1:3
1:3
0:3 3:S 14 0 89
5 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 75

3 . Úroveň B

99 bodů
15. místo (9. místo v mužích)
Sku… Fůň… Bud… Fri… krá… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Skuzaskuza (M. Půhoná + J. Chroboček)
3:2 3:1 3:2 3:0 42 0 117
2 . 2:3 3:0 3:1 3:0 41 0 116
3 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
1:3 0:3 3:1 3:1 24 0 99
4 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3 1:3 1:3 3:0 21 0 96
5 .
krásní a dokonalí:) (L. Peterová + L. Příšovský)
0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 77

Letní sezóna 2014

4 . Úroveň B

103 bodů
16. místo (9. místo v mužích)
Bud… ZMa… Sna… Dre… Job… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
3:1 3:1
3:1
3:S 43 0 103
2 .
ZMazánci (Z. Vargová + M. Kuneš)
1:3 3:2 3:1 3:S 32 0 92
3 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
1:3 2:3 3:2 3:S 25 0 85
4 .
Dream team vol.2 (I. Mejdrová + Š. Habová)
1:3
1:3 2:3 3:S 18 0 78
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

3 . Úroveň B

90 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
AdM… Bur… miš… Bud… švi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:1 3:S 45 0 120
2 .
Burros Buenos (F. Dlouhán + B. Kašpárková)
0:3 3:1 3:0 3:S 34 0 109
3 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 1:3 3:0 3:S 27 0 102
4 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
1:3 0:3 0:3 3:0 15 0 90
5 .
švitoří (A. Gajdoš + Z. Vaníčková)
S:3 S:3 S:3 0:3 0 0 75

3 . Úroveň B

108 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
Ryc… Bud… ZMa… Met… Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
3:1 3:1
3:0
3:0 48 0 123
2 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
1:3 3:1
3:2
3:1 33 0 108
3 .
ZMazánci (Z. Vargová + M. Kuneš)
1:3 1:3
3:2
3:2 22 0 97
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3
2:3
2:3
3:S
18 0 93
5 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3 1:3 2:3
S:3
6 0 81

3 . Úroveň A

94 bodů
17. místo (12. místo v mužích)
Fri… Šáb… Bud… Tak… 3:4 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:0
2:3
3:1
3:S
38 0 113
2 . 0:3 3:1 3:1 3:1 33 0 108
3 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
3:2
1:3 S:S 3:0 19 0 94
4 .
Taková normální rodinka (D. Černý + R. Skoková)
1:3 1:3 S:S 3:S 9 0 84
5 .
S:3
1:3 0:3 S:3 2 0 77

Jarní sezóna 2014

4 . Úroveň A

90 bodů
21. místo (14. místo v mužích)
Svi… Bud… Pla… san… Mač… Kuř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svišti na beachovým hřišti (V. Burkert + A. Bittnerova)
3:1
3:0
3:1
3:1
3:0
47 0 107
2 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
1:3
3:2 3:2 3:2 3:2 30 0 90
3 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
2:3 0:3
3:2
3:S
18 0 78
4 .
sanendsnou (A. Dvořáček + T. Bártová)
1:3
2:3 3:0 S:3 1:3 17 0 77
5 .
Mačky z pračky (S. Vrabcová + O. Ladman)
1:3
2:3
2:3
3:S S:S 12 0 72
6 .
Kuřátko s bábou:-) (J. Harasim + I. Lauermannová)
0:3
2:3
S:3
3:1 S:S 8 0 68

5 . Úroveň B

84 bodů
27. místo (14. místo v mužích)
Bud… 3:4 Swo… Alč… Moř… Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
3:1 3:2 3:2 3:1 3:2 39 0 84
2 . 1:3 1:3
3:1
3:0
3:0
33 0 78
3 .
Swoosh (J. Jurak + L. Vacková)
2:3 3:1 3:1 S:S 3:1 26 0 71
4 .
Alča a Lumča (A. Pazderková + L. Hovančík)
2:3
1:3
1:3
3:2
3:2 21 0 66
5 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
1:3 0:3 S:S
2:3
3:0
11 0 56
6 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
2:3
0:3
1:3 2:3
0:3
8 0 53

6 . Úroveň A

65 bodů
37. místo (20. místo v mužích)
Pla… Bud… Lam… Str… J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
3:2
3:S
3:0
3:0
45 0 75
2 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
2:3
3:2 3:0 3:2 35 0 65
3 .
Lamíci (M. Kyzlíková + T. Hora)
S:3
2:3 3:0 S:S 12 0 42
4 .
Stromeček hoří (K. Štěpánová + M. Čepelík)
0:3 0:3 0:3 S:S -5 0 25
5 .
Image 1
Jana Svatá
0:3
2:3 S:S S:S -6 0 24

6 . Úroveň A

56 bodů
43. místo (24. místo v mužích)
Sna… Moř… Bud… Myši Hoř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Snails on the beach (K. Fricová + K. Dupal)
3:0 3:0
3:S
3:0 49 0 79
2 .
Mořský koníci (O. Hotový + V. Junková)
0:3 3:2 3:0 3:1 33 0 63
3 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 0 56
4 .
Myši (J. Hamrštík + L. F)
S:3
0:3 2:3 S:S -1 0 29
5 .
Hořický trubky (M. Vokřínek + I. Kociánová)
0:3 1:3 0:3 S:S -3 0 27

Podzimní sezóna 2013

7 . Úroveň A

60 bodů
50. místo (29. místo v mužích)
Bud… Fue… Ner… Poz… 2B… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
3:0 3:1
3:1
S:S 30 0 60
2 . 0:3 2:3
3:1
3:S 25 0 55
3 .
Nerdíci (M. Bůnová + J. Endršt)
1:3 3:2 3:0 S:S 19 0 49
4 .
Pozdní sběr (O. Lukášková + J. Kohoutek)
1:3
1:3
0:3 3:S 14 0 44
5 . S:S S:3 S:S S:3 -10 0 20

7 . Úroveň A

60 bodů
51. místo (28. místo v mužích)
Lam… Bud… Náp… Neu… 2B… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lamíci (M. Kyzlíková + T. Hora)
3:0
3:2
3:0 3:0 48 0 78
2 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
0:3
2:3
3:0 3:0 30 0 60
3 .
2:3
3:2
S:S 3:0 21 0 51
4 .
Neumímeto (R. Chmelík + L. Andrýsková)
0:3 0:3 S:S
3:0
8 0 38
5 . 0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

6 . Úroveň A

65 bodů
46. místo (26. místo v mužích)
S*M… Tru… Met… Bud… Vol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S*M*A*S*H (A. Hlávková + J. Předota)
3:1 3:1 3:1
3:0
46 0 91
2 . 1:3 3:2 2:3 3:0 28 0 73
3 .
Meteor shower (J. Kozic + J. Forch)
1:3 2:3 3:S 3:1 27 0 72
4 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
1:3 3:2 S:3
3:2
20 0 65
5 .
Voltíci (A. Jiruchová + J. Jirucha)
0:3
0:3 1:3
2:3
6 0 51

5 . Úroveň B

64 bodů
51. místo (26. místo v mužích)
Rig… Pla… Str… Dre… Bud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rigor Mortis (M. Bůna + K. Fifkova)
3:0
3:0
3:0
3:1
50 0 110
2 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
3:1
3:1
3:1
33 0 93
3 .
Strážci vesmíru (D. Plachý + G. Vránová)
0:3
1:3
3:2
3:0
24 0 84
4 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
0:3 1:3 2:3 3:0 19 0 79
5 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
1:3
1:3
0:3
0:3 4 0 64

Jarní sezóna 2013

5 . Úroveň B

59 bodů
38. místo (19. místo v mužích)
Nem… Ras… san… Bud… Šro… Rom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
NemejemSeASmrdíme (O. Mašek + K. Mallátová)
3:2 3:1
3:1
3:S 3:S 41 0 91
2 .
Rasovna (K. Hokešová + H. Vališ)
2:3 3:2 S:S 3:S 3:S 22 0 72
3 .
sanendsnou (A. Dvořáček + T. Bártová)
1:3 2:3 S:S 3:S 3:S 17 0 67
4 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
1:3
S:S S:S 3:2 3:S 9 0 59
5 .
Šrotovač (D. Hrianka + K. Falcmanová)
S:3 S:3 S:3 2:3 S:S -1 0 49
6 .
Romantici (J. Bušta + L. Matoušková)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -4 0 46

5 . Úroveň A

70 bodů
32. místo (17. místo v mužích)
miš… Ryc… Šáb… Bud… San… Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
3:1 3:1 3:1 3:0 3:S 45 0 95
2 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
1:3 3:0 3:0 3:0
3:0
42 0 92
3 . 1:3 0:3 3:0 3:S 3:1 29 0 79
4 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
1:3 0:3 0:3 3:1
3:1
20 0 70
5 .
Sandíci (M. Kalfař + D. Zelfelová)
0:3 0:3 S:3 1:3 3:0 12 0 62
6 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
S:3
0:3
1:3
1:3
0:3 4 0 54

5 . Úroveň A

78 bodů
25. místo (11. místo v mužích)
ŘePa Bud… Jek… Tim… Dixi Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
1:3
3:0 41 0 91
2 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
0:3
1:3
3:0
3:0 28 0 78
3 .
Jekyll & Hyde (K. Přádová + h. kmet)
0:3 3:1 0:3 3:0 24 0 74
4 .
3:1
0:3
3:0 S:S 19 0 69
5 . 0:3 0:3 0:3 S:S -5 0 45

4 . Úroveň A

64 bodů
34. místo (15. místo v mužích)
Pís… Bit… Hal… Ryc… Bud… Opt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pískomílci (I. Přívratská + M. Pešek)
3:0 2:3 3:1
3:2
3:S 37 0 87
2 .
Bitch in the fridge (D. Dupalová + Š. Dupal)
0:3 3:1 3:0 3:1 3:S 36 0 86
3 .
Haluzaci (E. Svobodová + J. Hanuš)
3:2 1:3 1:3 3:0 3:0 31 0 81
4 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
1:3 0:3 3:1 3:0 3:1 30 0 80
5 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
2:3
1:3 0:3 0:3
3:1
14 0 64
6 .
Optický klan (M. Prostředníková + M. Šilhan)
S:3 S:3 0:3 1:3
1:3
4 0 54

Jarní sezóna 2012

3 . Úroveň A

66 bodů
18. místo (9. místo v mužích)
Muf… Bit… Bud… san… ExT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:S 3:S 40 0 90
2 .
Bitch in the fridge (D. Dupalová + Š. Dupal)
1:3 3:1 3:0 3:S 36 0 86
3 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
2:3 1:3 S:3 3:S 16 0 66
4 .
sanendsnou (A. Dvořáček + T. Bártová)
S:3 0:3 3:S S:S 5 0 55
5 .
ExT(r)eam (F. Dlouhán + V. Nováková)
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 45

4 . Úroveň A

79 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Bud… Muf… Los… Tra… DáJa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 79
2 . 3:0 1:3 3:1 3:S 36 0 76
3 .
Los Hermanos (R. Churaň + M. Churaňová)
0:3 3:1 3:2 3:S 30 0 70
4 .
Tranquilo pero rapido (P. Karásková + M. Procházka)
0:3 1:3 2:3 S:S 1 0 41
5 . 0:3 S:3 S:3 S:S -5 0 35

3 . Úroveň A

64 bodů
24. místo (14. místo v mužích)
Bit… Čok… Hal… Bud… DáJa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bitch in the fridge (D. Dupalová + Š. Dupal)
3:0
3:1 3:0 3:S 47 0 97
2 .
Čokoloko (L. Pecháčková + T. Sabela)
0:3
3:0 3:0 3:S 36 0 86
3 .
Haluzaci (E. Svobodová + J. Hanuš)
1:3 0:3 3:2 3:S 21 0 71
4 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
0:3 0:3 2:3 3:S 14 0 64
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 50

2 . Úroveň A

60 bodů
24. místo (11. místo v mužích)
Tuč… ExT… Lip… Čok… Bud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tučňáci (K. Ambrožová + M. Vovesný)
3:0 3:0 3:2 3:0 48 0 108
2 .
ExT(r)eam (F. Dlouhán + V. Nováková)
0:3 3:2 3:1 3:0 33 0 93
3 .
Lipánci (J. Beneš + M. Půhoná)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 0 86
4 .
Čokoloko (L. Pecháčková + T. Sabela)
2:3 1:3 2:3 3:0 23 0 83
5 .
Budějčáci (J. Štěrba + B. Salayova)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 60

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.01.2015 12:31 4. Svatoušci (M. Čihák, V. Svatoňová) S:S
05.01.2015 12:31 4. Huberti (P. Bačkovský, A. Tománková) S:S
01.12.2014 14:17 3. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) S:3
28.10.2014 21:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachklub Pankrác 3:1
28.10.2014 20:00 3. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) Beachklub Pankrác 0:3
21.10.2014 21:00 3. Skuzaskuza (M. Půhoná, J. Chroboček) Beachklub Pankrác 1:3
20.10.2014 21:00 3. krásní a dokonalí:) (L. Peterová, L. Příšovský) Beachklub Pankrác 3:1
18.09.2014 21:00 4. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) Areál volného času Gutova 3:1
17.09.2014 18:00 4. ZMazánci (Z. Vargová, M. Kuneš) Beachklub Pankrác 3:1
11.09.2014 20:00 4. Dream team vol.2 (I. Mejdrová, Š. Habová) Beachclub Strahov 3:1 Komentáře
28.08.2014 21:00 3. Burros Buenos (F. Dlouhán, B. Kašpárková) BEACHPARK 0:3
28.08.2014 20:00 3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) 0:3
28.08.2014 20:00 3. AdMoj (P. Štěpánek, A. Rothova) 1:3
13.08.2014 20:00 3. švitoří (A. Gajdoš, Z. Vaníčková) Beachklub Pankrác 3:0
22.07.2014 20:00 3. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Beachklub Pankrác 3:1
17.07.2014 20:30 3. Rychlá kopýtka (K. Kropáčová, M. Dub) Beachklub Pankrác 1:3
15.07.2014 20:00 3. ZMazánci (Z. Vargová, M. Kuneš) Beachklub Pankrác 3:1
14.07.2014 20:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) 3:2 Komentáře
01.07.2014 12:43 3. Taková normální rodinka (D. Černý, R. Skoková) S:S
30.06.2014 22:36 3. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) 1:3
30.06.2014 20:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachclub Strahov 3:2 Komentáře
12.06.2014 20:00 3. 3:4 (B. Salayova, Z. Plesnik) 3:0
31.05.2014 08:30 4. sanendsnou (A. Dvořáček, T. Bártová) Beachklub Pankrác 3:2
25.05.2014 20:00 4. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Beachklub Pankrác 3:2
22.05.2014 21:00 4. Svišti na beachovým hřišti (V. Burkert, A. Bittnerova) Beachklub Pankrác 1:3 Komentáře
15.05.2014 19:00 4. Kuřátko s bábou:-) (J. Harasim, I. Lauermannová) Beachklub Pankrác 3:2
12.05.2014 19:00 4. Mačky z pračky (S. Vrabcová, O. Ladman) DOMYNO 3:2
24.04.2014 20:00 5. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) Beachklub Pankrác 3:2
24.04.2014 19:00 5. Swoosh (J. Jurak, L. Vacková) Beachklub Pankrác 3:2
17.04.2014 21:00 5. 3:4 (B. Salayova, Z. Plesnik) Tatran Střešovice 3:1
14.04.2014 21:00 5. Alča a Lumča (A. Pazderková, L. Hovančík) Beachklub Pankrác 3:2
09.04.2014 21:00 5. Mořský koníci (O. Hotový, V. Junková) Beachklub Pankrác 3:1
31.03.2014 08:30 6. Jana Svatá Areál volného času Gutova 3:2
31.03.2014 04:00 6. Lamíci (M. Kyzlíková, T. Hora) Beachklub Pankrác 3:2
25.03.2014 22:00 6. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
24.03.2014 22:00 6. Stromeček hoří (K. Štěpánová, M. Čepelík) Areál volného času Gutova 3:0
26.02.2014 21:00 6. Mořský koníci (O. Hotový, V. Junková) Tatran Střešovice 2:3
26.02.2014 09:00 6. Myši (J. Hamrštík, L. F) Areál volného času Gutova 3:2
25.02.2014 09:00 6. Hořický trubky (M. Vokřínek, I. Kociánová) Areál volného času Gutova 3:0
24.02.2014 21:30 6. Snails on the beach (K. Fricová, K. Dupal) Areál volného času Gutova 0:3
02.02.2014 15:43 7. Fuertes (D. Hrušková, R. Navrátil) 3:0
02.02.2014 15:43 7. 2B Tým (B. Talknerová, B. Sulovská) S:S
28.01.2014 18:00 7. Nerdíci (M. Bůnová, J. Endršt) Hamr Záběhlice 3:1
23.01.2014 22:00 7. Pozdní sběr (O. Lukášková, J. Kohoutek) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
06.01.2014 17:24 7. Neumímeto (R. Chmelík, L. Andrýsková) 3:0
06.01.2014 17:24 7. 2B Tým (B. Talknerová, B. Sulovská) 3:0
05.01.2014 15:00 7. Lamíci (M. Kyzlíková, T. Hora) Hamr Záběhlice 0:3
16.12.2013 21:30 7. Náplavy (M. Michalský, A. Svobodová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
28.11.2013 22:00 6. Voltíci (A. Jiruchová, J. Jirucha) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
21.11.2013 22:00 6. Trufča (J. Slavík, K. Vaněčková) Areál volného času Gutova 3:2
18.11.2013 21:00 6. S*M*A*S*H (A. Hlávková, J. Předota) Beachklub Pankrác 1:3
31.10.2013 21:00 5. Strážci vesmíru (D. Plachý, G. Vránová) Beachklub Pankrác 0:3 Komentáře
30.10.2013 21:00 5. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) Beachklub Pankrác 0:3
23.10.2013 21:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) Beachklub Pankrác 1:3 Komentáře
21.10.2013 21:30 5. Rigor Mortis (M. Bůna, K. Fifkova) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
03.06.2013 00:26 5. Rasovna (K. Hokešová, H. Vališ) S:S
03.06.2013 00:26 5. sanendsnou (A. Dvořáček, T. Bártová) S:S
11.05.2013 17:00 5. Šrotovač (D. Hrianka, K. Falcmanová) Areál volného času Gutova 3:2
07.05.2013 19:00 5. NemejemSeASmrdíme (O. Mašek, K. Mallátová) Areál volného času Gutova 1:3 Komentáře
29.04.2013 17:30 5. Rychlá kopýtka (K. Kropáčová, M. Dub) Areál volného času Gutova 0:3
18.04.2013 15:00 5. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Pankrác 0:3
14.04.2013 18:00 5. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 1:3
10.04.2013 21:00 5. Sandíci (M. Kalfař, D. Zelfelová) Beachklub Pankrác 3:1
08.04.2013 21:00 5. Players on the waves (K. Jandurová, J. Kosina) 3:1 Komentáře
27.03.2013 22:00 5. Dixi (P. Hoderová, J. Janková) Beachklub Ládví 3:0
27.03.2013 21:00 5. Jekyll & Hyde (K. Přádová, h. kmet) Beachklub Ládví 1:3
21.03.2013 22:00 5. Timmy (A. Šťástková, J. Mrňák) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
18.03.2013 21:00 5. ŘePa (P. Mátl, I. Řenčová) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
26.02.2013 21:00 4. Pískomílci (I. Přívratská, M. Pešek) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
25.02.2013 21:00 4. Haluzaci (E. Svobodová, J. Hanuš) Beachklub Ládví 0:3
25.02.2013 21:00 4. Bitch in the fridge (D. Dupalová, Š. Dupal) Beachklub Ládví 1:3
19.02.2013 21:30 4. Optický klan (M. Prostředníková, M. Šilhan) Beachklub Ládví 3:1 Komentáře
11.02.2013 17:00 4. Rychlá kopýtka (K. Kropáčová, M. Dub) Areál volného času Gutova 0:3
25.05.2012 10:00 3. Bitch in the fridge (D. Dupalová, Š. Dupal) Areál volného času Gutova 1:3
16.05.2012 21:30 3. Muflos (J. Kalkus, K. Kačmáčková) Hamr Záběhlice 2:3
29.04.2012 10:00 4. Muflos (J. Kalkus, K. Kačmáčková) Hamr Záběhlice 0:3
26.04.2012 13:00 4. DáJa (J. Machková, D. Hromádková) 3:0
18.04.2012 22:00 4. Los Hermanos (R. Churaň, M. Churaňová) 3:0
16.04.2012 21:30 4. Tranquilo pero rapido (P. Karásková, M. Procházka) 3:0
28.03.2012 19:00 3. Haluzaci (E. Svobodová, J. Hanuš) Hamr Záběhlice 2:3
26.03.2012 21:30 3. Bitch in the fridge (D. Dupalová, Š. Dupal) Areál volného času Gutova 0:3
21.03.2012 21:00 3. Čokoloko (L. Pecháčková, T. Sabela) Areál volného času Gutova 0:3
27.02.2012 21:30 2. Čokoloko (L. Pecháčková, T. Sabela) Areál volného času Gutova 0:3
21.02.2012 22:00 2. ExT(r)eam (F. Dlouhán, V. Nováková) Areál volného času Gutova 0:3
19.02.2012 21:30 2. Lipánci (J. Beneš, M. Půhoná) Areál volného času Gutova 0:3
15.02.2012 21:00 2. Tučňáci (K. Ambrožová, M. Vovesný) Beachklub Pankrác 0:3
4. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) S:3
3. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) S:3
4. Cébéčka (P. Benáček, M. Valachová) S:3
3. ExT(r)eam (F. Dlouhán, V. Nováková) 3:S
3. Taková normální rodinka (D. Černý, R. Skoková) S:3
3. sanendsnou (A. Dvořáček, T. Bártová) S:3
3. DáJa (J. Machková, D. Hromádková) 3:S
4. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) S:3
6. Meteor shower (J. Kozic, J. Forch) S:3
5. Romantici (J. Bušta, L. Matoušková) 3:S
3. Písečné porno (F. Dlouhán, T. Kamešová) S:3 Komentáře
4. Joburti (V. Tomčányi, K. Němcová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím