Načítám…

Lucie Kolesniková (40 let)

ID: 47862

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - spain

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton (98/233)

  • 83 zápasů

    od roku 2022
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 82 /412
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 83
    Zápasů v lize ( 52 / 28 / 3) 2 turnaje
  • 65%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

11 . Úroveň A

236 bodů
98. místo (4. místo v ženách)
L.K. K.K. O.P. J.S. Š.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Kolesniková
3:1 3:0
3:0
6 30 236 9:1
2 .
Image 1
Kateřina Kratochvílová
1:3 3:1 3:0 4 25 229 7:4
3 .
Image 1
Ondrej Pohan
3:s 2 12 214 3:0
4 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
0:3 1:3 3:s 2 4 206 4:6
5 .
Image 1
Štefan ŠČEPKO
0:3
0:3 s:3 s:3 0 0 200 0:12

Jarní sezóna 2024

11 . Úroveň C

256 bodů
115. místo (6. místo v ženách)
K.D. B.Č. L.K. P.H. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kamil Dunička
3:1
2:3
3:1
3:0
6 30 276 11:5
2 .
Image 1
Barbora Čermochová
1:3
3:2
3:2
3:0
6 25 271 10:7
3 .
Image 1
Lucie Kolesniková
3:2
2:3
3:0
1:3
4 12 256 9:8
4 .
Image 1
Petr Holman
1:3
2:3
0:3
3:0 2 4 246 6:9
5 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
0:3
3:1
0:3 2 0 242 3:10

13 . Úroveň C

238 bodů
127. místo (6. místo v ženách)
L.K. P.Č. D.L. M.Š. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Kolesniková
3:2
3:2
3:0 3:0 8 30 238 12:4
2 .
Image 1
Petr Částka
2:3
3:1
3:1
3:0 6 25 231 11:5
3 .
Image 1
Dmitrij Lisňak
2:3
1:3
3:1
3:1 4 12 216 9:8
4 .
Image 1
Martina Štecherová
0:3
1:3
1:3
3:1
2 4 206 5:10
5 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 0:3 1:3
1:3
0 0 200 2:12

13 . Úroveň B

234 bodů
147. místo (6. místo v ženách)
L.K. J.K. L.K. Z.S. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Kubánek
3:0 3:0
3:S
3:1 8 30 258 12:1
2 .
Image 1
Jaroslav Klíma
0:3 3:1
3:2
3:1
6 25 251 9:7
3 .
Image 1
Lucie Kolesniková
0:3 1:3 1:3 3:0 2 12 234 5:9
4 .
Image 1
Zdeněk Sychra
S:3
2:3
3:1 1:3 2 4 226 6:10
5 .
Image 1
Milena Jägerová
1:3
1:3
0:3 3:1 2 0 222 5:10

12 . Úroveň A

236 bodů
131. místo (5. místo v ženách)
J.N. F.O. L.K. J.O. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Novák
3:1 3:0
3:S
3:S
8 30 258 12:1
2 .
Image 1
Filip Ocásek
1:3 3:0 1:3
3:S
4 25 249 8:6
3 .
Image 1
Lucie Kolesniková
0:3 0:3
3:S
3:S
4 12 236 6:6
4 .
Image 1
Jan Ondráček
S:3
3:1
S:3
S:S 2 4 226 3:10
5 .
Image 1
Ondrej Pohan
S:3
S:3
S:3
S:S 0 0 220 0:12

Podzimní sezóna 2023

11 . Úroveň C

246 bodů
123. místo (7. místo v ženách)
J.P. D.N. D.M. L.K. Z.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Přerovský
3:0 3:0 3:0
3:2
8 30 278 12:2
2 .
Image 1
David Nepožitek
0:3 3:1 3:1
3:0
6 25 271 9:5
3 .
Image 1
Daniel Mikulka
0:3 1:3
3:S
3:1
4 12 256 7:7
4 .
Image 1
Lucie Kolesniková
0:3 1:3
S:3
3:2
2 4 246 4:11
5 .
Image 1
Zdeněk Opravil
2:3
0:3
1:3
2:3
0 0 240 5:12

10 . Úroveň C

246 bodů
107. místo (6. místo v ženách)
J.V. O.V. M.T. L.K. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:2
3:2
3:1
3:S 8 30 278 12:5
2 .
Image 1
Ondřej Volf
2:3
3:0 3:1 3:S 6 25 271 11:4
3 .
Image 1
Martin Trojan
2:3
0:3
3:1
S:S 2 12 254 5:10
4 .
Image 1
Lucie Kolesniková
1:3
1:3
1:3
3:S 2 4 246 6:9
5 .
Image 1
Martin Dulák
S:3 S:3 S:S S:3 0 0 240 0:12

11 . Úroveň B

276 bodů
117. místo (7. místo v ženách)
A.K. M.Č. L.K. K.D. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Král
3:2 3:1
3:S
3:S
8 30 298 12:3
2 .
Image 1
Matyáš Čermák
2:3 3:1
3:S
3:S
6 25 291 11:4
3 .
Image 1
Lucie Kolesniková
1:3 1:3 3:1 3:2 4 12 276 8:9
4 .
Image 1
Kamil Dunička
S:3
S:3
1:3 3:1 2 4 266 4:10
5 .
Image 1
Miroslav Toman
S:3
S:3
2:3 1:3 0 0 260 3:12

12 . Úroveň C

251 bodů
118. místo (7. místo v ženách)
D.M. L.K. M.H. J.O. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Mikulka
3:1
3:S
3:S
3:S 8 30 258 12:1
2 .
Image 1
Lucie Kolesniková
1:3 3:0
3:S
3:S 6 25 251 10:3
3 .
Image 1
Michal Hub
S:3
0:3
3:S
3:S 4 12 236 6:6
4 .
Image 1
Jan Ondráček
S:3
S:3
S:3
3:S 2 4 226 3:9
5 .
Image 1
Ján Nikodem
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 220 0:12

Letní sezóna 2023

12 . Úroveň C

238 bodů
108. místo (7. místo v ženách)
L.K. O.K. J.P. M.T. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Kolesniková
3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 238 12:4
2 .
Image 1
Ondrej Kaderka
2:3
3:0
0:3
3:2
14 11 225 8:8
3 .
Image 1
Ján Puškár
1:3
0:3
3:0
3:1
14 0 214 7:7
4 .
Image 1
Monika Tomanová
1:3
3:0
0:3
3:1
14 -11 203 7:7
5 .
Image 1
Daniela Kroupová
0:3
2:3
1:3
1:3
4 -14 190 4:12

10 . Úroveň B

153 bodů
114. místo (6. místo v ženách)
M.D. T.H. M.G. L.K. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Drbohlav
3:0
3:1 3:1 3:0 26 14 200 12:2
2 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 191 9:4
3 .
Image 1
Michal Geyer
1:3
1:3
2:3
3:0
11 0 171 7:9
4 .
Image 1
Lucie Kolesniková
1:3
0:3
3:2
S:S
4 -11 153 4:8
5 .
Image 1
Petra Raszyková
0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -14 144 0:9

10 . Úroveň B

192 bodů
99. místo (7. místo v ženách)
A.U. P.S. L.K. J.S. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Aleš Ulmajer
3:1 3:2 1:3 3:1 18 14 212 10:7
2 .
Image 1
Pavol Suchý
1:3 1:3 3:1 3:1 14 11 205 8:8
3 .
Image 1
Lucie Kolesniková
2:3 3:1
S:S
3:S
12 0 192 8:4
4 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:1 1:3
S:S
3:S
11 -11 180 7:4
5 .
Image 1
Tereza Matoušková
1:3 1:3
S:3
S:3
2 -14 168 2:12

12 . Úroveň C

238 bodů
123. místo (9. místo v ženách)
L.K. D.M. L.K. J.K. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Kubánek
2:3
3:0 3:0
3:0
23 14 257 11:3
2 .
Image 1
Dan Malík
3:2
2:3
3:0
3:1
20 11 251 11:6
3 .
Image 1
Lucie Kolesniková
0:3
3:2
3:1 3:0 18 0 238 9:6
4 .
Image 1
Jaroslav Klíma
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 216 4:10
5 .
Image 1
Miroslav Toman
0:3
1:3
0:3 1:3 2 -14 208 2:12

Jarní sezóna 2023

12 . Úroveň C

238 bodů
139. místo (9. místo v ženách)
J.V. M.K. M.M. L.K. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Vilhelm
1:3 3:2
3:2
3:S 17 14 271 10:7
2 .
Image 1
Mário Kobida
3:1 S:S 3:0 3:2 16 11 267 9:3
3 .
Image 1
Martin Mendl
2:3 S:S 3:2 3:S 11 0 251 8:5
4 .
Image 1
Lucie Kolesniková
2:3
0:3 2:3
3:2
9 -11 238 7:11
5 .
Image 1
Pavel Moťka
S:3 2:3 S:3
2:3
4 -14 230 4:12

13 . Úroveň C

275 bodů
142. místo (8. místo v ženách)
M.Š. V.B. L.K. Š.N. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Štěpán
3:0
2:3
2:3
3:0
18 14 292 10:6
2 .
Image 1
Vít Budař
0:3
3:2
3:0
3:S
18 11 289 9:5
3 .
Image 1
Lucie Kolesniková
3:2
2:3
1:3
3:0
15 0 275 9:8
4 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
3:2
0:3
3:1
S:3 11 -11 260 6:9
5 .
Image 1
Václav Konáš
0:3
S:3
0:3
3:S 6 -14 252 3:9

12 . Úroveň C

255 bodů
141. místo (7. místo v ženách)
J.P. S.S. A.K. L.K. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ján Puškár
3:S
3:0
3:0
3:2
25 14 299 12:2
2 .
Image 1
Satnam Singh
S:3 3:1 3:0 3:0 20 11 291 9:4
3 .
Image 1
Adam Král
0:3
1:3 3:0 3:2 13 0 273 7:8
4 .
Image 1
Lucie Kolesniková
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 255 3:10
5 .
Image 1
Martin Nepraš
2:3
0:3 2:3 1:3 5 -14 251 5:12

14 . Úroveň A

259 bodů
137. místo (8. místo v ženách)
L.K. G.M. T.H. S.B. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Kolesniková
3:1
3:1
3:0
3:S 25 14 259 12:2
2 .
Image 1
Gopal Menon
1:3
3:0
3:0
3:S 21 11 252 10:3
3 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
0:3
3:2
3:S 12 0 232 7:8
4 .
Image 1
Stanislav Bruder
0:3
0:3
2:3
3:S 8 -11 217 5:9
5 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 206 0:12

Podzimní sezóna 2022

14 . Úroveň C

211 bodů
148. místo (9. místo v ženách)
T.M. L.K. M.K. T.H. S.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Moravec
3:0
3:0
3:1
3:S
26 14 220 12:1
2 .
Image 1
Lucie Kolesniková
0:3
3:0
3:1
3:0 20 11 211 9:4
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 0:3 1:3 3:0 8 0 188 4:9
4 .
Image 1
Tomáš Hořava
1:3
1:3
3:1 S:S 6 -11 175 5:7
5 .
Image 1
Stanislav Pelák
S:3
0:3 0:3 S:S -2 -14 164 0:9

15 . Úroveň C

161 bodů
151. místo (11. místo v ženách)
L.K. G.M. D.S. J.M. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Kolesniková
3:0
3:0
3:S 3:0 27 14 161 12:0
2 .
Image 1
Gopal Menon
0:3
3:1
3:1
3:0
19 11 150 9:5
3 .
Image 1
Daniel Smrčka
0:3
1:3
3:1
3:1
13 0 133 7:8
4 .
Image 1
Jaroslav Mohila
S:3
1:3
1:3
3:1
8 -11 117 5:10
5 .
Image 1
Radek Příhoda
0:3
0:3
1:3
1:3
2 -14 108 2:12

17 . Úroveň A

162 bodů
181. místo (12. místo v ženách)
L.K. K.B. L.R. J.S. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Kolesniková
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 162 12:0
2 .
Image 1
Klara Bambasova
0:3
3:0
3:1
2:3 15 11 146 8:7
3 .
Image 1
Lucia Rothova
0:3
0:3
0:3 3:0 7 0 127 3:9
4 .
Image 1
Jiří Sobotík
0:3
1:3
3:0 S:S 6 -5 121 4:6
5 .
Image 1
Jakub Hemblade
0:3 3:2 0:3 S:S 3 -14 109 3:8

18 . Úroveň B

140 bodů
197. místo (18. místo v ženách)
L.K. M.V. J.B. J.Z. T.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lucie Kolesniková
3:1
3:0
3:1
3:0
26 14 140 12:2
2 .
Image 1
Martin Veselý
1:3
3:0
S:3
3:0 15 11 126 7:6
3 .
Image 1
Jozef Barčák
0:3
0:3 3:0
3:0
14 0 114 6:6
4 .
Image 1
Jana Zarybnicka
1:3
3:S
0:3 3:0 14 -11 103 7:6
5 .
Image 1
Tereza Tylová
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 86 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.06.2024 16:00 11. Jaroslav Sedláček Badminton Arena Skalka 3:0
19.06.2024 18:00 11. Štefan ŠČEPKO BB Arena Letňany 3:0 Komentáře
17.06.2024 19:00 11. Kateřina Kratochvílová Badminton Arena Skalka 3:1
02.06.2024 18:00 11. Barbora Čermochová Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
19.05.2024 19:00 11. Petr Holman BB Arena Letňany 3:0 Komentáře
12.05.2024 16:30 11. Kamil Dunička BB Arena Letňany 3:2 Komentáře
07.05.2024 17:00 11. Tomas Hulle BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
29.04.2024 18:00 13. Martina Štecherová BB Arena Letňany 3:0
20.04.2024 10:00 13. Petr Částka Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
14.04.2024 16:00 13. Hynek Šolar Badminton Arena Skalka 3:0
13.04.2024 10:00 13. Dmitrij Lisňak BB Arena Letňany 3:2 Komentáře
24.03.2024 18:00 13. Jaroslav Klíma Badminton Arena Skalka 1:3
21.03.2024 21:00 13. Zdeněk Sychra Badminton Arena Skalka 1:3
12.03.2024 19:30 13. Milena Jägerová Hamr Braník 3:0
09.03.2024 09:30 13. Libor Kubánek Badminton Arena Skalka 0:3
29.02.2024 16:20 12. Ondrej Pohan 3:S Komentáře
26.02.2024 08:20 12. Jan Ondráček 3:S Komentáře
11.02.2024 18:00 12. Filip Ocásek Hamr Braník 0:3
10.02.2024 16:00 12. Jakub Novák Badminton Arena Skalka 0:3
28.01.2024 11:13 11. Daniel Mikulka S:3 Komentáře
24.01.2024 20:00 11. Jan Přerovský BB Arena Letňany 0:3
12.01.2024 20:00 11. Zdeněk Opravil BB Arena Letňany 3:2 Komentáře
10.01.2024 18:00 11. David Nepožitek Badminton Arena Skalka 1:3
02.01.2024 00:10 10. Martin Dulák 3:S
20.12.2023 19:30 10. Ondřej Volf Badminton Arena Skalka 1:3
13.12.2023 18:00 10. Jakub Vilhelm BB Arena Letňany 1:3 Komentáře
11.12.2023 21:00 10. Martin Trojan Hamr Braník 1:3 Komentáře
26.11.2023 10:30 11. Matyáš Čermák Badminton Arena Skalka 1:3
18.11.2023 18:00 11. Miroslav Toman Badminton Arena Skalka 3:2
13.11.2023 14:00 11. Adam Král Hamr Braník 1:3
04.11.2023 19:00 11. Kamil Dunička BB Arena Letňany 3:1
01.11.2023 00:10 12. Ján Nikodem 3:S
16.10.2023 07:28 12. Jan Ondráček 3:S Komentáře
11.10.2023 19:00 12. Daniel Mikulka Badminton Arena Skalka 1:3
07.10.2023 10:00 12. Michal Hub Badminton Arena Skalka 3:0
26.09.2023 21:00 12. Ondrej Kaderka Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
24.09.2023 10:00 12. Daniela Kroupová BB Arena Letňany 3:0 Komentáře
21.09.2023 17:00 12. Ján Puškár Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
19.09.2023 20:00 12. Monika Tomanová Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
31.08.2023 11:09 10. Petra Raszyková S:S Komentáře
13.08.2023 19:00 10. Michal Geyer Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
12.08.2023 14:30 10. Tomas Hulle Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
03.08.2023 17:00 10. Martin Drbohlav Hamr Braník 1:3
31.07.2023 13:32 10. Jaroslav Sedláček S:S Komentáře
28.07.2023 21:32 10. Tereza Matoušková 3:S Komentáře
26.07.2023 17:00 10. Aleš Ulmajer SportCentrum JEREMI 2:3
04.07.2023 19:00 10. Pavol Suchý BB Arena Letňany 3:1
12.06.2023 18:30 12. Jaroslav Klíma BB Arena Štěrboholy 3:1
11.06.2023 13:00 12. Miroslav Toman Badminton Arena Skalka 3:0
09.06.2023 19:00 12. Libor Kubánek Hamr Braník 0:3
06.06.2023 20:30 12. Dan Malík Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
16.05.2023 20:30 12. Pavel Moťka BB Arena Letňany 3:2 Komentáře
14.05.2023 10:00 12. Martin Mendl Hamr Braník 2:3
09.05.2023 19:00 12. Mário Kobida BB Arena Letňany 0:3
06.05.2023 11:00 12. Jakub Vilhelm BB Arena Letňany 2:3 Komentáře
01.05.2023 20:30 13. Marek Štěpán Hamr Braník 3:2 Komentáře
28.04.2023 19:00 13. Vít Budař Hamr Braník 2:3 Komentáře
17.04.2023 19:00 13. Štěpán Nevyjel BB Arena Letňany 1:3 Komentáře
15.04.2023 17:00 13. Václav Konáš BB Arena Letňany 3:0 Komentáře
29.03.2023 08:30 12. Adam Král Hamr Braník 0:3
27.03.2023 20:00 12. Ján Puškár BB Arena Letňany 0:3
11.03.2023 11:00 12. Satnam Singh BB Arena Letňany 0:3
07.03.2023 19:30 12. Martin Nepraš Hamr Braník 3:1
01.03.2023 00:10 14. Jaroslav Janda 3:S
17.02.2023 19:30 14. Gopal Menon Hamr Braník 3:1 Komentáře
08.02.2023 21:00 14. Tomas Hulle BB Arena Letňany 3:1 Komentáře
05.02.2023 11:00 14. Stanislav Bruder BB Arena Letňany 3:0 Komentáře
23.01.2023 20:30 14. Stanislav Pelák Hamr Braník 3:0
22.01.2023 19:30 14. Tomáš Moravec Hamr Braník 0:3 Komentáře
16.01.2023 20:30 14. Tomáš Hořava Hamr Braník 3:1 Komentáře
05.01.2023 21:00 14. Miroslav Kotaška Hamr Braník 3:0
02.01.2023 00:10 15. Jaroslav Mohila 3:S
12.12.2022 20:30 15. Radek Příhoda Hamr Braník 3:0
09.12.2022 19:00 15. Daniel Smrčka Sportovní centrum Olšanka 3:0 Komentáře
05.12.2022 20:30 15. Gopal Menon Hamr Braník 3:0 Komentáře
23.11.2022 18:00 17. Lucia Rothova Badminton Arena Skalka 3:0
12.11.2022 10:00 17. Jakub Hemblade Hamr Braník 3:0
09.11.2022 21:00 17. Jiří Sobotík Sportcentrum Step 3:0
06.11.2022 10:30 17. Klara Bambasova Hamr Braník 3:0 Komentáře
27.10.2022 08:00 18. Jozef Barčák Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.10.2022 21:30 18. Tereza Tylová Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.10.2022 08:00 18. Martin Veselý Hamr Braník 3:1 Komentáře
07.10.2022 20:00 18. Jana Zarybnicka Hamr Braník 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody