Načítám…
Khuppi Gin

Khuppi Gin (44 let)

ID: 36799

Praha

Czech Point 101 - Správa nemovitostí

Webová stránka

Fandí:Lin Dan

  • 60 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 100 /353
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 60
    Zápasů v lize ( 33 / 25 / 2) 7 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

10 . Úroveň A

293 bodů
81. místo (75. místo v mužích)
K.G. K.S. M.N. S.R. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Khuppi Gin
0:3 3:0 3:1 3:S 19 14 293
2 .
Image 1
Karel Světlý
3:0
S:S
3:2
3:S
16 11 287
3 .
Image 1
Martin Novak
0:3
S:S
3:1 3:S 10 0 270
4 .
Image 1
Stefan Ryba
1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 259
5 .
Image 1
Jakub Novák
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246

11 . Úroveň B

251 bodů
101. místo (95. místo v mužích)
M.S. K.G. E.M. O.V. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Staněk
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 260
2 .
Image 1
Khuppi Gin
1:3 3:0
3:S
3:S
20 11 251
3 .
Image 1
Eva Majerová
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 231
4 .
Image 1
Ondřej Vaněk
0:3
S:3
2:3
3:S
8 -11 217
5 .
Image 1
Aleš Vlach
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

11 . Úroveň B

254 bodů
111. místo (105. místo v mužích)
T.D. J.N. K.G. P.Š. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Dupal
2:3 3:0 3:1 3:0 22 14 276
2 .
Image 1
Jan Neubert
3:2
1:3
3:1 3:0 19 11 270
3 .
Image 1
Khuppi Gin
0:3
3:1
3:1
2:3
14 0 254
4 .
Image 1
Petr Šlaich
1:3 1:3 1:3
3:2
8 -11 237
5 .
Image 1
Miroslav Huszák
0:3 0:3
3:2
2:3
7 -14 233

10 . Úroveň A

236 bodů
109. místo (103. místo v mužích)
M.Š. D.H. J.K. K.G. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šťastný
1:3 3:0 3:1 3:1 20 14 274
2 .
Image 1
Daniela Honková
3:1 1:3 3:1 3:0 20 11 271
3 .
Image 1
Jan Krůta
0:3 3:1 3:0 3:0 20 0 260
4 .
Image 1
Khuppi Gin
1:3 1:3 0:3
3:2
7 -11 236
5 .
Image 1
Tomáš Hořava
1:3 0:3 0:3
2:3
3 -14 229

Jarní sezóna 2020

12 . Úroveň A

317 bodů
126. místo (120. místo v mužích)
L.V. T.L. K.G. O.Z. J.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vlk
3:0
2:3
3:0 3:1 22 14 336
2 .
Image 1
Tomas Ludvik
0:3 3:0 3:1 3:S 19 11 330
3 .
Image 1
Khuppi Gin
3:2
0:3 3:1
3:S
17 0 317
4 .
Image 1
Ondřej Zeman
0:3 1:3 1:3 3:S 8 -11 297
5 .
Image 1
Jiří Uldrich
1:3 S:3
S:3
S:3 1 -14 287

13 . Úroveň A

341 bodů
133. místo (126. místo v mužích)
K.G. P.H. J.P. J.K. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Khuppi Gin
3:2
3:S
S:S
S:S
7 14 341
2 .
Image 1
Petr Holman
2:3
3:0
S:S
S:S
5 11 336
3 .
Image 1
Jan Přerovský
S:3
0:3
S:S
S:S -4 0 316
4 .
Image 1
Jakub Kopáček
S:S
S:S
S:S
S:S
-8 -11 301
5 .
Image 1
Radek Pilař
S:S
S:S
S:S
S:S
-8 -14 298

14 . Úroveň A

353 bodů
142. místo (135. místo v mužích)
K.G. R.P. J.O. Š.N. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Khuppi Gin
3:2
3:2
3:0
2:3
19 14 353
2 .
Image 1
Radek Pilař
2:3
1:3 3:0 3:1 16 11 347
3 .
Image 1
Jan Ondráček
2:3
3:1 2:3 3:2 15 0 335
4 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
0:3 0:3 3:2 3:0 12 -11 321
5 .
Image 1
Jan Puklický
3:2
1:3 2:3 0:3 8 -14 314

Podzimní sezóna 2019

16 . Úroveň C

271 bodů
178. místo (168. místo v mužích)
M.M. K.G. E.V. I.Z. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Mottl
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 280
2 .
Image 1
Khuppi Gin
0:3 3:1
3:0
3:0 20 11 271
3 .
Image 1
Evžen Vacek
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 256
4 .
Image 1
Igor Zsebik
1:3
0:3
0:3 3:1 7 -11 236
5 .
Image 1
Veronika Hroudova
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 227

16 . Úroveň B

214 bodů
186. místo (174. místo v mužích)
M.N. O.K. K.G. M.S. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Novak
3:2
3:1
3:0
3:1
24 14 238
2 .
Image 1
Ondřej Kubera
2:3
3:0
3:2
3:0
21 11 232
3 .
Image 1
Khuppi Gin
1:3
0:3
3:0 3:1 14 0 214
4 .
Image 1
Martin Sedláček
0:3
2:3
0:3
3:1
8 -11 197
5 .
Image 1
Petra Raszyková
1:3
0:3
1:3
1:3
3 -14 189

17 . Úroveň A

232 bodů
188. místo (176. místo v mužích)
C.A. K.G. O.K. H.R. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
3:1
3:2
3:0
3:2 23 14 237
2 .
Image 1
Khuppi Gin
1:3
3:0
3:1
3:0
21 11 232
3 .
Image 1
Ondrej Kaderka
2:3
0:3
3:1
2:3
10 0 210
4 .
Image 1
Honza Richter
0:3
1:3
1:3
3:1
8 -11 197
5 .
Image 1
Tomáš Mattern
2:3
0:3
3:2
1:3
8 -14 194

15 . Úroveň C

235 bodů
186. místo (172. místo v mužích)
P.K. A.S. T.V. K.G. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kaďan Kadlec
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 282
2 .
Image 1
Adéla Schrecková
0:3
3:1 3:1
3:2
17 11 268
3 .
Image 1
Tomáš Vojta
0:3
1:3 3:0
3:2
13 0 253
4 .
Image 1
Khuppi Gin
0:3 1:3 0:3
3:2
6 -11 235
5 .
Image 1
Martin Sedláček
0:3
2:3
2:3
2:3
6 -14 232

Letní sezóna 2019

16 . Úroveň A

199 bodů
166. místo (156. místo v mužích)
K.G. A.K. M.K. T.W. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Khuppi Gin
3:2
3:0
3:S
3:0
25 14 199
2 .
Image 1
Adrián Krištof
2:3
3:2 1:3 3:0 15 11 186
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 2:3
3:S
3:1 14 0 174
4 .
Image 1
Tomáš Weidinger
S:3
3:1
S:3
3:2
11 -11 160
5 .
Image 1
Romana Štěpánová
0:3
0:3 1:3
2:3
3 -14 149

16 . Úroveň A

172 bodů
175. místo (164. místo v mužích)
K.G. R.Š. A.D. A.R. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Khuppi Gin
3:2
3:2
1:3 3:0 18 14 172
2 .
Image 1
Romana Štěpánová
2:3
3:S
0:3
3:0 15 11 166
3 .
Image 1
Anna Dufková
2:3
S:3
3:S
3:0 15 0 155
4 .
Image 1
Adam Rezek
3:1
3:0
S:3
S:3
13 -5 148
5 .
Image 1
Aleš Hanzlíček
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -14 132

14 . Úroveň C

130 bodů
174. místo (162. místo v mužích)
Z.L. J.Č. B.M. T.M. K.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Loula
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 182
2 .
Image 1
Jiří Červenka
0:3
3:2
3:0 3:0 19 11 170
3 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
2:3
3:1
3:2 13 0 153
4 .
Image 1
Tomáš Mattern
0:3 0:3
1:3
3:2 6 -11 135
5 .
Image 1
Khuppi Gin
0:3 0:3 2:3 2:3 4 -14 130

13 . Úroveň B

148 bodů
160. místo (147. místo v mužích)
K.Ž. M.S. R.P. M.K. K.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kamil Žylka
3:0
3:0
2:3 3:0 23 14 197
2 .
Image 1
Martin Sedláček
0:3
3:1
3:1
3:1
18 11 189
3 .
Image 1
Radek Pilař
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 175
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
3:2
1:3
0:3 3:1 12 -11 161
5 .
Image 1
Khuppi Gin
0:3
1:3
0:3 1:3 2 -14 148

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 10. Jakub Novák 3:S
04.10.2020 18:00 10. Karel Světlý Badminton Arena Skalka 0:3
30.09.2020 21:00 10. Stefan Ryba Hamr Braník 3:1
24.09.2020 19:30 10. Martin Novak Badminton Arena Skalka 3:0
02.09.2020 18:13 11. Ondřej Vaněk 3:S Komentáře
24.08.2020 17:00 11. Martin Staněk Badminton Arena Skalka 1:3
24.08.2020 07:46 11. Aleš Vlach 3:S Komentáře
19.08.2020 17:00 11. Eva Majerová Badminton Arena Skalka 3:0
31.07.2020 18:30 11. Miroslav Huszák Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
27.07.2020 20:00 11. Tomáš Dupal Hamr Braník 0:3
24.07.2020 18:00 11. Jan Neubert Hamr Braník 3:1 Komentáře
20.07.2020 16:30 11. Petr Šlaich Badminton Arena Skalka 3:1
10.07.2020 17:00 10. Michal Šťastný Badminton Arena Skalka 1:3
06.07.2020 19:30 10. Tomáš Hořava Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
26.06.2020 18:00 10. Jan Krůta Badminton Arena Skalka 0:3
24.06.2020 21:30 10. Daniela Honková Hamr Braník 1:3
12.06.2020 15:07 12. Jiří Uldrich 3:S Komentáře
03.06.2020 21:00 12. Tomas Ludvik Hamr Braník 0:3
01.06.2020 19:00 12. Lukáš Vlk Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
27.05.2020 18:00 12. Ondřej Zeman Badminton Arena Skalka 3:1
18.05.2020 21:06 13. Jan Přerovský 3:S Komentáře
29.04.2020 10:49 13. Jakub Kopáček S:S Komentáře
29.04.2020 10:10 13. Radek Pilař S:S Komentáře
19.03.2020 11:00 13. Petr Holman Hamr Braník 3:2 Komentáře
24.02.2020 17:00 14. Štěpán Nevyjel Badminton Arena Skalka 3:0
17.02.2020 20:00 14. Radek Pilař Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
13.02.2020 17:30 14. Jan Puklický Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
11.02.2020 18:00 14. Jan Ondráček Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
24.01.2020 18:00 16. Milan Mottl Sportcentrum Step 0:3
15.01.2020 19:30 16. Evžen Vacek 3:1
10.01.2020 18:00 16. Veronika Hroudova Sportcentrum Step 3:0
08.01.2020 19:30 16. Igor Zsebik Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
20.12.2019 18:00 16. Martin Sedláček Badminton Arena Skalka 3:0
17.12.2019 08:00 16. Ondřej Kubera 0:3 Komentáře
13.12.2019 18:00 16. Petra Raszyková Sportcentrum Step 3:1
12.12.2019 17:00 16. Martin Novak Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
18.11.2019 19:00 17. Honza Richter Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
15.11.2019 18:00 17. Ondrej Kaderka Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
08.11.2019 18:30 17. Tomáš Mattern Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
07.11.2019 20:00 17. Chris Abu Dayeh Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
24.10.2019 19:00 15. Adéla Schrecková Badminton Arena Skalka 1:3
17.10.2019 18:00 15. Martin Sedláček Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
09.10.2019 19:00 15. Petr Kaďan Kadlec Badminton Arena Skalka 0:3
03.10.2019 17:00 15. Tomáš Vojta Hamr Braník 0:3
22.09.2019 14:00 16. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
21.09.2019 11:11 16. Tomáš Weidinger 3:S Komentáře
19.09.2019 20:00 16. Miroslav Kotaška Badminton Arena Skalka 3:0
13.09.2019 16:00 16. Romana Štěpánová 3:0 Komentáře
22.08.2019 17:00 16. Anna Dufková SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
21.08.2019 19:00 16. Aleš Hanzlíček Hamr Štěrboholy 3:0
07.08.2019 17:30 16. Romana Štěpánová Hamr Braník 3:2 Komentáře
05.08.2019 19:00 16. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 1:3
01.08.2019 00:10 14. Barbora Masaryková 2:3
25.07.2019 17:00 14. Tomáš Mattern Badminton Arena Skalka 2:3
17.07.2019 18:00 14. Jiří Červenka Hamr Štěrboholy 0:3
15.07.2019 18:00 14. Zdeněk Loula Badminton Arena Skalka 0:3
23.06.2019 18:00 13. Martin Sedláček Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
20.06.2019 19:00 13. Kamil Žylka Badminton Arena Skalka 0:3
09.06.2019 18:00 13. Radek Pilař Sportcentrum Step 0:3
07.06.2019 20:00 13. Miroslav Kotaška Hamr Štěrboholy 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím