Načítám…
Image 1

Gabriela Řežábková (50 let)

ID: 38209

Praha

  • 45 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Braník
  • 197 /297
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 45
    Zápasů v lize ( 29 / 16 / 0) 4 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

14 . Úroveň C

198 bodů
152. místo (13. místo v ženách)
P.Š. P.K. G.Ř. T.J. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šlaich
3:0
S:3
3:S
3:S 19 14 213
2 .
Image 1
Petr Knězů
0:3 3:0
3:S
3:S 19 11 210
3 .
Image 1
Gabriela Řežábková
3:S
0:3
3:S
3:S 18 0 198
4 .
Image 1
Tomáš Jandera
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 175
5 .
Image 1
Martin Balák
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 166

14 . Úroveň C

168 bodů
159. místo (13. místo v ženách)
M.R. H.Š. G.Ř. M.K. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Reidingerová
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 200
2 .
Image 1
Hynek Šolar
2:3
3:1 3:0
3:S
21 11 192
3 .
Image 1
Gabriela Řežábková
0:3
1:3
3:S
1:3 8 0 168
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3
0:3
S:3
3:0 7 -11 156
5 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3
S:3
3:1 0:3 6 -14 152

15 . Úroveň B

189 bodů
162. místo (15. místo v ženách)
T.J. G.Ř. D.K. K.H. V.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Jandera
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Gabriela Řežábková
1:3
3:1
3:2
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
David Kučera
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Kristýna Hesounová
0:3
2:3
0:3
3:S
8 -11 157
5 .
Image 1
Vítězslav Čurda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

16 . Úroveň A

153 bodů
174. místo (19. místo v ženách)
G.Ř. J.P. J.J. F.S. Z.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Řežábková
3:1 0:3 3:0
3:S
19 14 153
2 .
Image 1
Jana Pfeiferová
1:3 3:S 3:1
3:S
19 11 150
3 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:0 S:3 3:0 S:3 14 0 134
4 .
Image 1
Filip Schenk
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -5 122
5 .
Image 1
Zdeněk Vágner
S:3
S:3
3:S
S:3
6 -14 112

Jarní sezóna 2020

20 . Úroveň C

169 bodů
235. místo (21. místo v ženách)
Z.P. G.Ř. L.Š. Z.S. Z.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Procházková
2:3 3:S
3:2
3:S
19 14 173
2 .
Image 1
Gabriela Řežábková
3:2 3:2 2:3
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
Láďa Švehla
S:3 2:3 3:0 3:0 16 0 156
4 .
Image 1
Zuzka Synková
2:3
3:2 0:3 3:S 13 -11 142
5 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
S:3
S:3
0:3 S:3 0 -14 126

22 . Úroveň C

178 bodů
255. místo (24. místo v ženách)
G.Ř. F.W. V.Š. M.R. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Řežábková
3:1
3:2
3:0
3:S
24 14 178
2 .
Image 1
Felicita Waloszek
1:3
S:S 3:0
3:S
12 11 163
3 .
Image 1
Václav Šroub
2:3
S:S S:S
3:S
4 0 144
4 .
Image 1
Michal Roháč
0:3
0:3 S:S
3:S
4 -5 139
5 .
Image 1
Jiří Slabý
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

22 . Úroveň A

159 bodů
288. místo (34. místo v ženách)
J.V. L.N. V.T. G.Ř. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 200
2 .
Image 1
Libor Novak
0:3
3:1
3:1
3:0
19 11 190
3 .
Image 1
Václav Těhle
1:3
1:3
3:1
3:2 13 0 173
4 .
Image 1
Gabriela Řežábková
1:3
1:3
1:3
3:0 10 -11 159
5 .
Image 1
Jakub Švasta
0:3
0:3
2:3 0:3 2 -14 148

Podzimní sezóna 2019

22 . Úroveň B

149 bodů
268. místo (32. místo v ženách)
J.S. G.Ř. A.Z. L.H. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Sawicki
3:2 3:0 3:0 3:S 25 14 159
2 .
Image 1
Gabriela Řežábková
2:3
2:3
3:0
3:0
18 11 149
3 .
Image 1
Anna Zahradníčková
0:3
3:2
3:0
3:2
17 0 137
4 .
Image 1
Ludmila Homolková
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -5 121
5 .
Image 1
Jan Vítek
S:3
0:3
2:3
S:3
2 -14 108

21 . Úroveň B

105 bodů
269. místo (37. místo v ženách)
Z.P. P.V. Z.H. G.Ř. N.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Procházková
3:2
3:2
3:1
3:0
23 14 137
2 .
Image 1
Petr Valenta
2:3
3:1
3:2
3:0
20 11 131
3 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
2:3
1:3
3:0
3:0
17 0 117
4 .
Image 1
Gabriela Řežábková
1:3
2:3 0:3 3:0 10 -5 105
5 .
Image 1
Natálie Netušilová
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 86

23 . Úroveň B

117 bodů
272. místo (37. místo v ženách)
G.Ř. Z.K. Z.G. Z.K. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Řežábková
2:3
3:0
3:0
3:0
23 14 117
2 .
Image 1
Zuzana Kosová
3:2
2:3
3:S
3:2
18 11 109
3 .
Image 1
Zuzana Glogarová
0:3
3:2
2:3
3:0
14 0 94
4 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
0:3
S:3
3:2
3:S 11 -11 80
5 .
Image 1
Ivana Kunayová
0:3
2:3
0:3
S:3 2 -14 68

24 . Úroveň A

104 bodů
276. místo (41. místo v ženách)
G.Ř. J.M. T.H. P.D. L.I. R.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Řežábková
3:0 3:0
3:0
3:0 3:0 30 14 104
2 .
Image 1
Jana Malá
0:3
3:2
3:1
3:0
3:0
21 11 92
3 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
2:3
3:2
3:0 3:0 18 0 78
4 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
1:3
2:3
3:0
3:0
15 0 75
5 .
Image 1
Luisa Illková
0:3
0:3
0:3
0:3
3:1 5 -11 54
6 .
Image 1
Renáta Rochowanská
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 47

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 14. Martin Balák 3:S
02.10.2020 07:37 14. Tomáš Jandera 3:S Komentáře
02.10.2020 07:32 14. Petr Šlaich 3:S Komentáře
14.09.2020 17:00 14. Petr Knězů Badminton Arena Skalka 0:3
31.08.2020 17:00 14. Markéta Reidingerová Hamr Braník 0:3 Komentáře
31.08.2020 08:02 14. Miroslav Kotaška 3:S Komentáře
24.08.2020 19:00 14. Hynek Šolar Hamr Braník 1:3
11.08.2020 17:00 14. Láďa Švehla Hamr Štěrboholy 1:3
27.07.2020 17:30 15. Tomáš Jandera Hamr Braník 1:3 Komentáře
22.07.2020 21:00 15. Kristýna Hesounová Hamr Braník 3:2 Komentáře
19.07.2020 18:00 15. David Kučera Hamr Braník 3:1 Komentáře
19.07.2020 01:01 15. Vítězslav Čurda 3:S Komentáře
08.07.2020 14:35 16. Zdeněk Vágner 3:S Komentáře
04.07.2020 09:00 16. Filip Schenk Hamr Braník 3:0
03.07.2020 17:00 16. Jaroslav Janda SportCentrum JEREMI 0:3
30.06.2020 18:00 16. Jana Pfeiferová Badminton Arena Skalka 3:1
11.06.2020 06:40 20. Zuzana Hřebíčková 3:S Komentáře
08.06.2020 21:00 20. Láďa Švehla Hamr Braník 3:2
05.06.2020 18:00 20. Zuzka Synková Hamr Braník 2:3
28.05.2020 20:00 20. Zuzana Procházková Badminton Arena Skalka 3:2
08.05.2020 09:00 22. Felicita Waloszek Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
06.05.2020 18:30 22. Michal Roháč Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.03.2020 18:00 22. Václav Šroub Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
28.02.2020 18:00 22. Václav Těhle Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
23.02.2020 19:00 22. Jakub Vilhelm Sportcentrum Uhříněves 1:3 Komentáře
15.02.2020 15:00 22. Jakub Švasta Hamr Braník 3:0
08.02.2020 14:00 22. Libor Novak Sportcentrum Uhříněves 1:3 Komentáře
28.01.2020 19:00 22. Anna Zahradníčková Sportcentrum Uhříněves 2:3 Komentáře
26.01.2020 17:00 22. Jan Vítek 3:0 Komentáře
14.01.2020 19:00 22. Ludmila Homolková Sportcentrum Uhříněves 3:0
08.01.2020 20:30 22. Jakub Sawicki Badminton Arena Skalka 2:3
19.12.2019 19:00 21. Zuzana Hřebíčková Sportcentrum Uhříněves 0:3
15.12.2019 18:00 21. Natálie Netušilová Hamr Braník 3:0
13.12.2019 17:30 21. Zuzana Procházková Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
06.12.2019 18:00 21. Petr Valenta Sportcentrum Uhříněves 2:3
24.11.2019 17:00 23. Ivana Kunayová Sportcentrum Uhříněves 3:0 Komentáře
13.11.2019 20:30 23. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
10.11.2019 14:00 23. Zbyněk Kojecký Sportcentrum Uhříněves 3:0 Komentáře
05.11.2019 20:30 23. Zuzana Kosová Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
18.10.2019 20:00 24. Tereza Hrašková 3:0
17.10.2019 17:00 24. Luisa Illková Sportcentrum Step 3:0
09.10.2019 21:00 24. Petr Dubský Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
07.10.2019 18:00 24. Jana Malá 3:0
06.10.2019 11:00 24. Renáta Rochowanská Sportcentrum Uhříněves 3:0
22. Jiří Slabý 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím